San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 166 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Harbaugh utódjáról már van valami hír/pletyka? Ti kit látnátok szívesen?funkyparduc
Kyle Shanahan és Pep Hamilton az első két név, akit bedobtak 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
ha innen meglesz a PO akkor a SB is zsebbengaborik
idegenben könnyebbnek tűnik
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
2015. brutál.
HOME: Baltimore, Cincinnati, Green Bay, Minnesota, Falcons, Arizona, St. Louis, Seattle
AWAY: Chicago, Cleveland, Detroit, Pittsburgh, Giants, Arizona, St. Louis, Seattlepetey
uj OC-vel ez 14-2, ranezesre 😀😀😀 😀😀😀


bármi is lesz ezután, nekem hiányozni fog Jimbo!Gábor
igy van. hihetetlen forma. remelem valami hasonloan tuzes edzot talalunk.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
bármi is lesz ezután, nekem hiányozni fog Jimbo!

több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Pont jó lesz tanuló évnek, hogy összecsiszolódjon az új HC és a csapat.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
ha innen meglesz a PO akkor a SB is zsebben

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 163 — Csodabogár
2015. brutál.
HOME: Baltimore, Cincinnati, Green Bay, Minnesota, Falcons, Arizona, St. Louis, Seattle
AWAY: Chicago, Cleveland, Detroit, Pittsburgh, Giants, Arizona, St. Louis, Seattle

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Harbaugh utódjáról már van valami hír/pletyka? Ti kit látnátok szívesen?funkyparduc
Gus Malzahn (Auburn) Alabama szurkolóként is elfogadnám
Kevin Sumlin (TAMU)
több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Csak nem lettünk negatívok! 😊
Harbaugh-nak hatalmas köszönet az elmúlt szép évekért, és sok sikert Neki a következőkben.
Azt azért valaki elmagyarázhatná nekem, hogy miért nincs pass rush, amikor ilyen gyenge a secondary.
Egyszer értünk oda, amikor nagyon kellett, de végig hagytuk dobálni a qb-t. CB-k továbbra is nagyon harmatosak, hatalmas need. Igaz, most már mi nem az...
Félek egy kicsit a következő szezontól, GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 www.ninersnation.com/2014/12/27/7451455/the-legend-of-frank-gore-how-he-became-the-greatest-against-all-odds
remélem nem utoljára láttam tegnap Niners mezben a megalkuvást nem ismerő játékát... megy megy, nincs sztár alűr csak a mindig győzni vágyás...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 358 — . . .
Hát..Egy Flea Flickerrel beszopatták a #D-t....
lol

több mint 9 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
nyerünk....vagy nem.

Mi akkor is nyerünk, ha kikapunk!Alabama Niners
királyság! 😀
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
nyerünk....vagy nem.

Mi akkor is nyerünk, ha kikapunk!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 163 — Csodabogár
Reid out. DJ kezdő CB lesz. hajrá fiú!

több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Épp olvasgattam a Cardinals hivatalos oldalán, hogy mennyire szidják a 49ers-t. Hát meglátjuk, hogy ki fog győzni ma. A Seahawks-ról már nem is beszélve..Undorító egy népség. Majd ma szépen legyőzük a Cardsot, a Sea kikap a Ramstől. És minden jó lesz.Coolearie
Hatalmas skalp leszünk 😀silent7939
Battle of the creeps 😀 20-20 overtime! 😀Josszi
Már csak az a kérdéses ki fog nálunk 20 pontot termelni, merthogy az O nem az tuti 😀silent7939
miert, nalunk ki? 😥 😕)

majd jovore..

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Épp olvasgattam a Cardinals hivatalos oldalán, hogy mennyire szidják a 49ers-t. Hát meglátjuk, hogy ki fog győzni ma. A Seahawks-ról már nem is beszélve..Undorító egy népség. Majd ma szépen legyőzük a Cardsot, a Sea kikap a Ramstől. És minden jó lesz.Coolearie
Hatalmas skalp leszünk 😀silent7939
Battle of the creeps 😀 20-20 overtime! 😀Josszi
Már csak az a kérdéses ki fog nálunk 20 pontot termelni, merthogy az O nem az tuti 😀silent7939
St 2 return + 2 55+fg

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Épp olvasgattam a Cardinals hivatalos oldalán, hogy mennyire szidják a 49ers-t. Hát meglátjuk, hogy ki fog győzni ma. A Seahawks-ról már nem is beszélve..Undorító egy népség. Majd ma szépen legyőzük a Cardsot, a Sea kikap a Ramstől. És minden jó lesz.Coolearie
Hatalmas skalp leszünk 😀silent7939
Battle of the creeps 😀 20-20 overtime! 😀Josszi
Már csak az a kérdéses ki fog nálunk 20 pontot termelni, merthogy az O nem az tuti 😀
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Épp olvasgattam a Cardinals hivatalos oldalán, hogy mennyire szidják a 49ers-t. Hát meglátjuk, hogy ki fog győzni ma. A Seahawks-ról már nem is beszélve..Undorító egy népség. Majd ma szépen legyőzük a Cardsot, a Sea kikap a Ramstől. És minden jó lesz.Coolearie
Hatalmas skalp leszünk 😀silent7939
Battle of the creeps 😀 20-20 overtime! 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Épp olvasgattam a Cardinals hivatalos oldalán, hogy mennyire szidják a 49ers-t. Hát meglátjuk, hogy ki fog győzni ma. A Seahawks-ról már nem is beszélve..Undorító egy népség. Majd ma szépen legyőzük a Cardsot, a Sea kikap a Ramstől. És minden jó lesz.Coolearie
Hatalmas skalp leszünk 😀
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 910 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reméljük mi Kellynél nem élünk át hasonlót, hogy akár egyetemi munkáig zavarjuk vissza (amiről egyenlőre azt mondta, nem kívánkozik oda vissza), illetve ha esetleg mégis meg történne, előtte eljutunk a végső sikerig. Bár ma még nem nagyon látom hogyan......dande
Harbough magasra tette a lecet az elso 2 evben. A 3.ban szinten. Egy passzon mult a NFC bajnoki cim emlekszik ra aki akar... innen egy ilyen ultimatum utan indult a 4.szezonnak, hogy mar elotte sem volt felhotlen a viszonya a vezetoseggel. Nalatok egyelore meg van Kelly irant a bizalom nem?Josszi
Természetesen igen, miért is ne lenne. Csak egy óvatos aggódás volt, hogy ne járunk hasonlóan. Egyébként Reid is bőven kapott esélyeket, azért is maradhatott ennyi ideig nálunk, és tulajdonképpen ez az év is inkább a vártak miatt számít gyengébb évnek. Amúgy van előrelépés főleg a DL terén. Az O-ban pedig nem lehet egyfolytában olyan hiba nélkül játszani (eladott labdák) mint tavaly ,pláne, ha nincs teljesen megfelelő irányítód. Még inkább nem panaszkodhatunk, ha most a Giants ellen sikerülne győzelemmel búcsúzni, akkor elmondhatjuk annyi a különbség a 2 éve között, hogy egyszer elég volt a 10-6 a PO-hoz máskor meg nem. Van ilyen. Akkor lesz bajban, ha jövőre nem sikerül a QB dolgot és a SEC-t rendezni és esetleg valahol visszaesünk amitől az eredmények még inkább nem jönnek.

Jimnek járt volna még egy esély (mondom ezt úgy, hogy a személyisége nem az én stílusom), de ha nem akarták akkor nincs mit tenni.
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 358 — . . .
Épp olvasgattam a Cardinals hivatalos oldalán, hogy mennyire szidják a 49ers-t. Hát meglátjuk, hogy ki fog győzni ma. A Seahawks-ról már nem is beszélve..Undorító egy népség. Majd ma szépen legyőzük a Cardsot, a Sea kikap a Ramstől. És minden jó lesz.Coolearie
akkor ne olvasd őket 😀 ha az a véleményük hát akkor az. én is olvasok olyan zárt fórumot ahol Niners fanok minden második szava a fuk de seahakws... , de akad ott olyan aki miatt még is érdemes benézni... internet ,noname, frusztráció agresszió 😀Josszi
😀😀😀

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Épp olvasgattam a Cardinals hivatalos oldalán, hogy mennyire szidják a 49ers-t. Hát meglátjuk, hogy ki fog győzni ma. A Seahawks-ról már nem is beszélve..Undorító egy népség. Majd ma szépen legyőzük a Cardsot, a Sea kikap a Ramstől. És minden jó lesz.Coolearie
akkor ne olvasd őket 😀 ha az a véleményük hát akkor az. én is olvasok olyan zárt fórumot ahol Niners fanok minden második szava a fuk de seahakws... , de akad ott olyan aki miatt még is érdemes benézni... internet ,noname, frusztráció agresszió 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Ma szép játékkal búcsúztatjuk Harbaugh-t, és megmutatjuk, hogy valóban van mélysége a rosternek. 28-24 ide!red6t6
Hat nem lesz egy orom football. De a gyozelem elvarhato.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Reméljük mi Kellynél nem élünk át hasonlót, hogy akár egyetemi munkáig zavarjuk vissza (amiről egyenlőre azt mondta, nem kívánkozik oda vissza), illetve ha esetleg mégis meg történne, előtte eljutunk a végső sikerig. Bár ma még nem nagyon látom hogyan......dande
Harbough magasra tette a lecet az elso 2 evben. A 3.ban szinten. Egy passzon mult a NFC bajnoki cim emlekszik ra aki akar... innen egy ilyen ultimatum utan indult a 4.szezonnak, hogy mar elotte sem volt felhotlen a viszonya a vezetoseggel. Nalatok egyelore meg van Kelly irant a bizalom nem?

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 358 — . . .
Épp olvasgattam a Cardinals hivatalos oldalán, hogy mennyire szidják a 49ers-t. Hát meglátjuk, hogy ki fog győzni ma. A Seahawks-ról már nem is beszélve..Undorító egy népség. Majd ma szépen legyőzük a Cardsot, a Sea kikap a Ramstől. És minden jó lesz.