San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
kilences San Francisco 49ers 30 — no link no party
mi ez a kis rozsaszin szalag nehany hozzaszolas jobb felso sarkaban?
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 193 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Egyre erősödnek a Malzahn pletykák, ahogy már rég megírtam én örülnék, ha jönne, bőven van tapasztalata olyan QB-k terén mint Kaep. Biztosan a HC-tól függ az OC is, biztosan lesz beleszólása ki dolgozzon alatta.Alabama Niners
Mivel en nem kovetem meg a college vilagot, mit illene tudnom rola? Mit adhat Kaepnek es a csapatnak? Mondanal rola valamit? Vagy olyan linket ahol erdemes nezelodnom? Koszi!Josszi
2003-ban ő írta ezt a könyvet, ennyi talán elég, hogy mekkora hatással volt/van a jelenkor futballjára



Vagy említhetjük a 2006-ban az Arkansas OC-jaként alkalmazott a Kansas State-től átvett és továbbfejlesztett ötlettel a Wildcat formációt. 2007-ben David Lee lett a Razorbacks offenzív koordinátora, aki egy évvel később a Miami QB edzője lett és így került a profik közé a kissé túljátszott taktika. Cam Newton egyetemi koordinátora az Auburnnél, a Tulsánál a college football első csapatának támadósorát trenírozta, ahol három 1000+ yardos elkapó, egy 1000+ yardos futó és egy 5000+ yardos irányító jött össze egy szezonban.

 www.ninersnation.com/2015/1/6/7498969/gus-malzahn-49ers-head-coach-candidate-profile


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 812 — Scream and scout
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/08/reports-pair-of-49ers-assistants-set-to-join-jim-harbaugh-at-michigan/
Haribóval költözik Greg Jackson ass. sec. coach és Kevin Tolbert Ass. Strength coach is.
Pedzegeti a szerző azt a nyilvánvaló tényt is h ha nem Fangio v. Tomsula lesz a HC akk mások is Ann Arbor felé vehetik az irányt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Egyre erősödnek a Malzahn pletykák, ahogy már rég megírtam én örülnék, ha jönne, bőven van tapasztalata olyan QB-k terén mint Kaep. Biztosan a HC-tól függ az OC is, biztosan lesz beleszólása ki dolgozzon alatta.Alabama Niners
Mivel en nem kovetem meg a college vilagot, mit illene tudnom rola? Mit adhat Kaepnek es a csapatnak? Mondanal rola valamit? Vagy olyan linket ahol erdemes nezelodnom? Koszi!

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Egyre erősödnek a Malzahn pletykák, ahogy már rég megírtam én örülnék, ha jönne, bőven van tapasztalata olyan QB-k terén mint Kaep. Biztosan a HC-tól függ az OC is, biztosan lesz beleszólása ki dolgozzon alatta.
több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Papi, nektek szurkolni az kimerítené többszörösen a megbocsáthatatlan bűn fogalmát. :#
😉 (L)petey
NFC WEST, én így szeretlek!

Én megbocsátanám, Fiam! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
Üdv skacok!

Lesz új HC, új QB coach és szerintem új OC is.
És akkor a kérdéseim:
Szerintetek a következő szezon vízválasztó lesz K.A.E.P. fejlődését illetően?
Mit vártok: Őt kell beleilleszteni egy rendszerbe majd, vagy köré fog épülni a playbook?

Csak azért kérdezem, mert egyrészt nagyon egyetértek Helmut elemzésével Harbough-ról(remélem olvastátok), és az Ő jelenlétének hatásairól a csapatokra, csoportra. És bár Ő távozott, szerintem ez a hatás nem fog egyik pillanatról a másikra eltűnni, de nagyon erősítené a dolgot, ha a két csapatban egy-egy átlag feletti QB dolgozna. Ehhez viszont rendbe kell tenni a dolgokat, nem kétség. Miben látjátok a megoldást, elsősorban K.A.E.P. számára?

Aztán nekünk szurkolni vasárnap hajnalban! 😛Medvepapa
a következő szezon döntő lesz hogy vele képzelik e el a jövőt Santa Clarában vagy nem...
szerintem az új HC érkezésekor sokkal okosabbak leszünk .

Ha olyat szerződtetnek aki tud akar vele mit kezdeni akkor köré fogjuk építeni a playbookot.
számít majd milyen támogatást kap majd a futójáték , az OL blokkolási sémája marad e konzervatív
vagy hogy Gore marad e (blokkolás vele RO-hoz?) lesz e jó TE aki blokkolni is tud (illetve akar is V.Davis?)
a Run heavy felfogás megmarad megspékelve Kaep RO-s playeivel, főleg ha más sikerül kifárasztani az ellenfelet a sikeres futásokkal, és a hosszú driveokkal. Remélem olyan elfeledett dolgok is elökerülnek mint screen pass... mert idén.. sőt talán az elmúlt 3 évben nem nagyon emlékszem sokra belőlük :-/
idén sokat szidták szidtuk az OL-t de egyrészt sok volt sérült (jó jó tudom a Patsnál is pl, és ott mozgatták az embereket ide oda G->T t->G stb stb..) de nálunk erre épült a futójáték és a sok miss block miatt szenvedtünk rendesen... másrészt Kaep a 3. legtovább a labdát dajkáló qb volt az idén.. ha jól emlékszem 4mp volt nála labda átlagban? nem 2,5-3 -ig mint Manning Brady vagy Rodgers kezében, így nem csoda hogy a legtöbb sacket benyelő csapat lehettünk...

ezek csak gondolatok amik kavarognak bennem majd a profik leírják a tutit...Josszi
megszólítva éreztem magam 😀

kb, jól leírtad Josszi. először is meg kell nézni ki lesz a HC. aztán mit akar játszatni, van-e hozzá emberanyag, kit akar draftolni, kit akarnak elküldeni, igazolni.
továbbra is azt mondom, hogy Kapból nem tudták kihozni a potenciált, pedig ugye Jimbo is mekkora QB suttogó...nak mondták.
ezért is örülök, hogy 11 hétig gyakorol Warnerral aki ugyan gyorsaságban vetekszik egy szoborral, de pocket passer, és dolgozik vele a filmeken, és a 7v7 drillekben, plusz ott van még egy QB edző is aki több college/NFL játékossal is foglalkozik.
A másik ki lesz az OC.
szóval sok tényező van amit meg kell tudni még.

szóval rajta nem fog múlni. az öltöző mindig is mögötte volt.

Papi, nektek szurkolni az kimerítené többszörösen a megbocsáthatatlan bűn fogalmát. :#
😉 (L)

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Üdv skacok!

Lesz új HC, új QB coach és szerintem új OC is.
És akkor a kérdéseim:
Szerintetek a következő szezon vízválasztó lesz K.A.E.P. fejlődését illetően?
Mit vártok: Őt kell beleilleszteni egy rendszerbe majd, vagy köré fog épülni a playbook?

Csak azért kérdezem, mert egyrészt nagyon egyetértek Helmut elemzésével Harbough-ról(remélem olvastátok), és az Ő jelenlétének hatásairól a csapatokra, csoportra. És bár Ő távozott, szerintem ez a hatás nem fog egyik pillanatról a másikra eltűnni, de nagyon erősítené a dolgot, ha a két csapatban egy-egy átlag feletti QB dolgozna. Ehhez viszont rendbe kell tenni a dolgokat, nem kétség. Miben látjátok a megoldást, elsősorban K.A.E.P. számára?

Aztán nekünk szurkolni vasárnap hajnalban! 😛Medvepapa
a következő szezon döntő lesz hogy vele képzelik e el a jövőt Santa Clarában vagy nem...
szerintem az új HC érkezésekor sokkal okosabbak leszünk .

Ha olyat szerződtetnek aki tud akar vele mit kezdeni akkor köré fogjuk építeni a playbookot.
számít majd milyen támogatást kap majd a futójáték , az OL blokkolási sémája marad e konzervatív
vagy hogy Gore marad e (blokkolás vele RO-hoz?) lesz e jó TE aki blokkolni is tud (illetve akar is V.Davis?)
a Run heavy felfogás megmarad megspékelve Kaep RO-s playeivel, főleg ha más sikerül kifárasztani az ellenfelet a sikeres futásokkal, és a hosszú driveokkal. Remélem olyan elfeledett dolgok is elökerülnek mint screen pass... mert idén.. sőt talán az elmúlt 3 évben nem nagyon emlékszem sokra belőlük :-/
idén sokat szidták szidtuk az OL-t de egyrészt sok volt sérült (jó jó tudom a Patsnál is pl, és ott mozgatták az embereket ide oda G->T t->G stb stb..) de nálunk erre épült a futójáték és a sok miss block miatt szenvedtünk rendesen... másrészt Kaep a 3. legtovább a labdát dajkáló qb volt az idén.. ha jól emlékszem 4mp volt nála labda átlagban? nem 2,5-3 -ig mint Manning Brady vagy Rodgers kezében, így nem csoda hogy a legtöbb sacket benyelő csapat lehettünk...

ezek csak gondolatok amik kavarognak bennem majd a profik leírják a tutit...

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article5526549.html
49ers’ Kaepernick to train with former MVP Kurt Warner

Like!

*Helmut in 3...2...1...miért Warner?* 😛petey
 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article5526549.html
49ers’ Kaepernick to train with former MVP Kurt Warner

Like!

*Helmut in 3...2...1...miért Warner?* 😛petey
Azért hogy, legyen kivel felkészülnie a Cards kezdő irányítói feladataira...
....Wilsonnal csak nem készülhet, elmenne az egésztől a kedve.

Azért hogy megerősítse Ariansnak, hogy megér-e Kaepernick egy 4. kört?

Azért, mert mélyen hívő, és az életét hãtrãnyosh elesettek istápolásának szenteli;

Mert Fucu írt neki levelet.

Hirtelen ezek a tippjeim, de amúgy nem tudom...
több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Üdv skacok!

Lesz új HC, új QB coach és szerintem új OC is.
És akkor a kérdéseim:
Szerintetek a következő szezon vízválasztó lesz K.A.E.P. fejlődését illetően?
Mit vártok: Őt kell beleilleszteni egy rendszerbe majd, vagy köré fog épülni a playbook?

Csak azért kérdezem, mert egyrészt nagyon egyetértek Helmut elemzésével Harbough-ról(remélem olvastátok), és az Ő jelenlétének hatásairól a csapatokra, csoportra. És bár Ő távozott, szerintem ez a hatás nem fog egyik pillanatról a másikra eltűnni, de nagyon erősítené a dolgot, ha a két csapatban egy-egy átlag feletti QB dolgozna. Ehhez viszont rendbe kell tenni a dolgokat, nem kétség. Miben látjátok a megoldást, elsősorban K.A.E.P. számára?

Aztán nekünk szurkolni vasárnap hajnalban! 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article5526549.html
49ers’ Kaepernick to train with former MVP Kurt Warner

Like!

*Helmut in 3...2...1...miért Warner?* 😛

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
@NFLdraftboard: I'm not a sources guy but I did get an interesting text from a college buddy who claims the 49ers have reached out to Malzahn.
@Jeff_LJ_Lloyd would make a ton of sense. Said 2 other teams also contacted him, but 49ers his top.

Dooo eeetttt!

*bár szerintem Shanny lesz*

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
Egy friss hír nektek, szerintem örülnétek neki, ha bejönne 😊

"49ers OC Greg Roman will interview for the Bills head coaching vacancy Friday."emberke22
nincs elég baja a Billsnek?????Alabama Niners
a Tampa is hívta OC-nak nemrég

lulz

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Egy friss hír nektek, szerintem örülnétek neki, ha bejönne 😊

"49ers OC Greg Roman will interview for the Bills head coaching vacancy Friday."emberke22
nincs elég baja a Billsnek?????
több mint 9 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Egy friss hír nektek, szerintem örülnétek neki, ha bejönne 😊

"49ers OC Greg Roman will interview for the Bills head coaching vacancy Friday."
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Holmgrent meg sem kerestük, pedig várta állítólag :cool: .petey
Bizony. Aranyszívem, csórikám😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
még egy pletyka...
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/01/49ers-could-have-a-problem-with-kaepernick/Josszi
Viheti magával Michigan-be?gaben
nem 😀 csak mivel Jim hozta Baalke ellenében lehet van terv hogy 2015 elött vagy után már nem ő lesz a qb, kérdés ki jön edzőnek,mert pl Rex Ryan mondta hogy szereti Kaep stílusát, amit csinál.Josszi
Shanny is mondta 😛
amúgy Florio egy meh író...ez mind csak spekuláció, hirtelen Kap mekkora béna lett, miután vele elértük az SB-t és az NFCCG-t tavaly előtt. hiszem azt hogy kell mellé egy olyan, mint Shanny akár, aki ezredszerre is végigmegy vele a drilleken, playbookon. és igen, Kap képes lenne WCO-t játszani, rövid dropok, és nem mindig a mély labdák, amit idén láthattunk(sack/fumble).
de nem forszírozom tovább, mert Helm is pár napja filozófust ebédelt és keresi az élet értelmét a hsz-eimben 😊
nem mondom hogy nem örülnék másnak(kivéve Mora, JMD :#), de nem fogok eret vágni ha nem ő lesz. részemről ennyi.

"In his second full season as a starter, the dual-threat Kaepernick often struggled as a pocket passer. Former 49ers quarterback Steve Young has given Shanahan a large amount of credit for his transformation from a running quarterback into a polished pocket passer. Shanahan was the 49ers offensive coordinator from 1992-94 and put Young through endless hours of painstaking work in the film room. “Mike Shanahan used to drive me crazy and I was in mid-career,” Young said to The Chronicle in November. “I’d say ‘Mike, I can’t take it any more. I’m a guy that went to law school, I’m used to this stuff, but I can’t do it any more.’ He’d say, ‘C’mon, one more time. One more time.’ And we’d go through it again. But I know, looking back, that’s how it gets done"

meg aztán úgy látom itt senki nem jó akárki jön 😛

jöjjön Málcájtpetey
Mondtam h pletyka 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
Kaep sztem tipikusan nem WestC system QB. Shanahan pedig egy emberi nulla. Pont abból az időből amin a képen van már aggályaim vannak(de mondjuk én hihetetlenül elfogult vagyok Joe papa irányába és Young a SB ellenére sem szivem csücske), de RGIII kapcsán az ellenszenv hatványozódott. Ebbe itt nem akarok belemenni, annak idején elég sokat vitakoztam a skins topikon erről.Elég annyi, hogy barokkos túlzás, hogy a management erőltette és ő nem RG-t. Én remélem nem ő lesz. De ha már ennyire WCO meg régi idők miért ne Holmgren? 😊 Ryannak se örülnék annyira.
A másik témához: eredménykövetőt nem nagyon szabad nézni, főleg, ha a niners játszik 😊diverdoc
Holmgrent meg sem kerestük, pedig várta állítólag :cool: csütörtökön a Rooney rule is le lesz tudva, aztán jövő héten sztem bejelentik hogy ki lesz....

több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kaep sztem tipikusan nem WestC system QB. Shanahan pedig egy emberi nulla. Pont abból az időből amin a képen van már aggályaim vannak(de mondjuk én hihetetlenül elfogult vagyok Joe papa irányába és Young a SB ellenére sem szivem csücske), de RGIII kapcsán az ellenszenv hatványozódott. Ebbe itt nem akarok belemenni, annak idején elég sokat vitakoztam a skins topikon erről.Elég annyi, hogy barokkos túlzás, hogy a management erőltette és ő nem RG-t. Én remélem nem ő lesz. De ha már ennyire WCO meg régi idők miért ne Holmgren? 😊 Ryannak se örülnék annyira.
A másik témához: eredménykövetőt nem nagyon szabad nézni, főleg, ha a niners játszik 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
Nézem a Colts - Bengals meccset, hát... a Bengalsban vannak CB-k, elfogadnám őket...red6t6
Szánalmas Bengayst megint a helyére tették ha-ha-hahe7edik
ettől neked(nekünk) jobb?Josszi
Egy gyökér Bengals szurkoló miatt örülök csak neki aki igen féreg módon viselkedett tavaly az eredmény követőben.he7edik
hehe, melyikben? csak nem a tavalyi Panthers/9ers-ben? na az egy undormány volt pasztmek

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
még egy pletyka...
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/01/49ers-could-have-a-problem-with-kaepernick/Josszi
Viheti magával Michigan-be?gaben
nem 😀 csak mivel Jim hozta Baalke ellenében lehet van terv hogy 2015 elött vagy után már nem ő lesz a qb, kérdés ki jön edzőnek,mert pl Rex Ryan mondta hogy szereti Kaep stílusát, amit csinál.Josszi
Shanny is mondta 😛
amúgy Florio egy meh író...ez mind csak spekuláció, hirtelen Kap mekkora béna lett, miután vele elértük az SB-t és az NFCCG-t tavaly előtt. hiszem azt hogy kell mellé egy olyan, mint Shanny akár, aki ezredszerre is végigmegy vele a drilleken, playbookon. és igen, Kap képes lenne WCO-t játszani, rövid dropok, és nem mindig a mély labdák, amit idén láthattunk(sack/fumble).
de nem forszírozom tovább, mert Helm is pár napja filozófust ebédelt és keresi az élet értelmét a hsz-eimben 😊
nem mondom hogy nem örülnék másnak(kivéve Mora, JMD :#), de nem fogok eret vágni ha nem ő lesz. részemről ennyi.

"In his second full season as a starter, the dual-threat Kaepernick often struggled as a pocket passer. Former 49ers quarterback Steve Young has given Shanahan a large amount of credit for his transformation from a running quarterback into a polished pocket passer. Shanahan was the 49ers offensive coordinator from 1992-94 and put Young through endless hours of painstaking work in the film room. “Mike Shanahan used to drive me crazy and I was in mid-career,” Young said to The Chronicle in November. “I’d say ‘Mike, I can’t take it any more. I’m a guy that went to law school, I’m used to this stuff, but I can’t do it any more.’ He’d say, ‘C’mon, one more time. One more time.’ And we’d go through it again. But I know, looking back, that’s how it gets done"

meg aztán úgy látom itt senki nem jó akárki jön 😛

jöjjön Málcájt

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
még egy pletyka...
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/01/49ers-could-have-a-problem-with-kaepernick/Josszi
Viheti magával Michigan-be?gaben
nem 😀 csak mivel Jim hozta Baalke ellenében lehet van terv hogy 2015 elött vagy után már nem ő lesz a qb, kérdés ki jön edzőnek,mert pl Rex Ryan mondta hogy szereti Kaep stílusát, amit csinál.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
élve a joggal nem engedtük DC interjúra Fangiot Washingtonba
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/03/bills-49ers-wont-let-defensive-coordinators-interview-in-washington/

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Nézem a Colts - Bengals meccset, hát... a Bengalsban vannak CB-k, elfogadnám őket...red6t6
Szánalmas Bengayst megint a helyére tették ha-ha-hahe7edik
ettől neked(nekünk) jobb?Josszi
Egy gyökér Bengals szurkoló miatt örülök csak neki aki igen féreg módon viselkedett tavaly az eredmény követőben.


több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Alábbi karrierekről mit gondolsz?
Jake da Snake Plummer,
Jay Cutler,
RGiiiHelmut Zimmer
Szarból nem lehet várat építeni 😀Csiriba
Igazad van stimmt, már értem mit akartok tőle ???!!! 😀 😀 😛Helmut Zimmer
van új összeesküvés elméletem, Kaepet elcserélik a magát direkt bustoló Manzielre
jön Shanahan felépíti a csoda qb-t akit majd a management kérésére ronggyá játszatunk szakadt ACL-el a SB döntőben amit persze megnyerünk 😀 ez a titkos tervJosszi
Szerintem adtok egy 1. kört Cutlerért!


...bocs még próbálok visszaállni az időzónák között 😊 😊Helmut Zimmer
LOL
alább a reddites 49ers drukkerek szóhasználatában leggyakoribb 100 szó 😀

The Amazing Racoon