San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
Alábbi karrierekről mit gondolsz?
Jake da Snake Plummer,
Jay Cutler,
RGiiiHelmut Zimmer
Szarból nem lehet várat építeni 😀Csiriba
Igazad van stimmt, már értem mit akartok tőle ???!!! 😀 😀 😛Helmut Zimmer
pfff jó az a magas ló mi? :[] csak elmondtam hogy nem akkora tragédia ha Shanny jönne...

a college vonalhoz meg, csak mert régen pedzegettük, bedobok egy rumort:

 twitter.com/NFLdraftboard/status/552209228988174337

I'm not a sources guy but I did get an interesting text from a college buddy who claims the 49ers have reached out to Malzahn.
petey
Nem akkora tragedia, persze hogy nem akkora tragedia, mintha a Billhez menne...
Peti az a csoka amoralis... de Te tudod.

Bocs, ha az elozo kommentemben paraszt voltam... sorryHelmut Zimmer
ha jól tudom akkor most az a lényeg, hogy egy szakmához értő edzőt hozzanak. ez szerintem eléggé kipipálható Shannynál.
vagy nem értem, hogy most mi köze az erkölcshöz neki, illetve annak hiányához?

no para

több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Szerintem adtok egy 1. kört Cutlerért!
Helmut Zimmer
Pláne ha JMD lesz a HC 😀empty taxi
Aha tényleg, Pats meg adna egy 4. kört Kopernikuszért.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Alábbi karrierekről mit gondolsz?
Jake da Snake Plummer,
Jay Cutler,
RGiiiHelmut Zimmer
Szarból nem lehet várat építeni 😀Csiriba
Igazad van stimmt, már értem mit akartok tőle ???!!! 😀 😀 😛Helmut Zimmer
pfff jó az a magas ló mi? :[] csak elmondtam hogy nem akkora tragédia ha Shanny jönne...

a college vonalhoz meg, csak mert régen pedzegettük, bedobok egy rumort:

 twitter.com/NFLdraftboard/status/552209228988174337

I'm not a sources guy but I did get an interesting text from a college buddy who claims the 49ers have reached out to Malzahn.
petey
Nem akkora tragedia, persze hogy nem akkora tragedia, mintha a Billhez menne...
Peti az a csoka amoralis... de Te tudod.

Bocs, ha az elozo kommentemben paraszt voltam... sorry
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 812 — Scream and scout
Szerintem adtok egy 1. kört Cutlerért!
Helmut Zimmer
Pláne ha JMD lesz a HC 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Alábbi karrierekről mit gondolsz?
Jake da Snake Plummer,
Jay Cutler,
RGiiiHelmut Zimmer
Szarból nem lehet várat építeni 😀Csiriba
Igazad van stimmt, már értem mit akartok tőle ???!!! 😀 😀 😛Helmut Zimmer
van új összeesküvés elméletem, Kaepet elcserélik a magát direkt bustoló Manzielre
jön Shanahan felépíti a csoda qb-t akit majd a management kérésére ronggyá játszatunk szakadt ACL-el a SB döntőben amit persze megnyerünk 😀 ez a titkos tervJosszi
Szerintem adtok egy 1. kört Cutlerért!


...bocs még próbálok visszaállni az időzónák között 😊 😊
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 995 — Deion Sanders for president!
még egy pletyka...
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/01/49ers-could-have-a-problem-with-kaepernick/Josszi
Viheti magával Michigan-be?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
még egy pletyka...
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/01/49ers-could-have-a-problem-with-kaepernick/

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Alábbi karrierekről mit gondolsz?
Jake da Snake Plummer,
Jay Cutler,
RGiiiHelmut Zimmer
Szarból nem lehet várat építeni 😀Csiriba
Igazad van stimmt, már értem mit akartok tőle ???!!! 😀 😀 😛Helmut Zimmer
van új összeesküvés elméletem, Kaepet elcserélik a magát direkt bustoló Manzielre
jön Shanahan felépíti a csoda qb-t akit majd a management kérésére ronggyá játszatunk szakadt ACL-el a SB döntőben amit persze megnyerünk 😀 ez a titkos terv

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Akiket meginterjúvoltunk:

Vic Fangio, 49ers defensive coordinator on Tuesday
Dan Quinn, Seattle defensive coordinator on Tuesday
Mike Shanahan, ex-Washington, Denver, LA Raiders coach on Thursday
Adam Gase, Denver offensive coordinator on Friday
Josh McDaniels, New England offensive coordinator on Saturday
Rex Ryan, ex-New York Jets coach on Sunday

Josh McD azt mondja jó volt, de nem úgy hangzott mintha kölcsönös lett volna a szerelem. Shanny a Raiders és Billsnél is járt. Holmgrent meg nem kerestük, pedig jönne, amúgy felhagyott az edzősködéssel.

érdekes hogy college vonalon nem voltak hírek. a pletyka szerint Shanny elég esélyes befutóra..annyira nem bánnámpetey
Miért szeretnéd? Ezek közül pont őt?diverdoc
Na ez engem is êrdekel, csak én nem mertem megkérdezni.Helmut Zimmer
röviden:

amúgy:
mert jó munkát végzett az összes QB-jával, jó offenset futtat. az eddigi QB edzők mire vitték Kappel? és Jim a QB suttogó?
van bőven tapasztalata, WCO guru(tudom Helm most kap stroke-ot 😛), és ő aztán le tudná tépni Kapot csontig és felépíteni.
Hyde-ból is egy állatot tudna faragni( Orlandis Gary, Tatum Bell, Mike Bell, Mike Anderson, Clinton Portis). kérdés milyen OL-t építene elé? mert a mostani nem az a szokványos zone blitz 😊
hozhatja akár Scott Frostot is az Oregontól, bánom is én 😀


valaki meg Rexit éltette 😀 na? ó mondd, te kit választanál...petey
az én voltam, de nem éltettem csak gondoltam a védekező futós tematikája illene a jelenlegi keretre.
Shannahan lehet hogy jó qb edző volt a korai éveiben de az utolsó 8 szezonja alapján nem egy sikeres karriert tudhat magáénak,nem egy győztes karma jönne bár tudom hogy nem csak rajta múlt...
Helm: a RGIII rongyá tételét "állítólag" a management követelte ki, mármint hogy játszon tovább majd idejekorán újra. de azt a Redskins topicban kellene megkérdezni azt nem írnám az ő számlájára.
Pet: valamint Kaep hogyan illene a WC stílushoz? faragjon belőle egy Alex Smith II.-t? 😀
ezt kifejtenéd bővebben? oké hogy megpróbálná "csontig letépni" és újraépíteni de azt nem egy 27 éves qbvel kéne megtennie. Vagy hozunk újat és mehet a competition Kaepnek?

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
* btw hogy csináljátok alulra a kis kitűzős biszbaszt? * 😊 jó lenne követni a Jetses topikot edző ügyben alulpetey
ha megcsinálod a hszt, kiemelem nekedWester
kösz., élek vele holnap

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
Alábbi karrierekről mit gondolsz?
Jake da Snake Plummer,
Jay Cutler,
RGiiiHelmut Zimmer
Szarból nem lehet várat építeni 😀Csiriba
Igazad van stimmt, már értem mit akartok tőle ???!!! 😀 😀 😛Helmut Zimmer
pfff jó az a magas ló mi? :[] csak elmondtam hogy nem akkora tragédia ha Shanny jönne...

a college vonalhoz meg, csak mert régen pedzegettük, bedobok egy rumort:

 twitter.com/NFLdraftboard/status/552209228988174337

I'm not a sources guy but I did get an interesting text from a college buddy who claims the 49ers have reached out to Malzahn.

több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Alábbi karrierekről mit gondolsz?
Jake da Snake Plummer,
Jay Cutler,
RGiiiHelmut Zimmer
Szarból nem lehet várat építeni 😀Csiriba
Igazad van stimmt, már értem mit akartok tőle ???!!! 😀 😀 😛
több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Alábbi karrierekről mit gondolsz?
Jake da Snake Plummer,
Jay Cutler,
RGiiiHelmut Zimmer
Szarból nem lehet várat építeni 😀
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 081 — Jó ötletnek tűnt!
* btw hogy csináljátok alulra a kis kitűzős biszbaszt? * 😊 jó lenne követni a Jetses topikot edző ügyben alulpetey
ha megcsinálod a hszt, kiemelem neked

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
* btw hogy csináljátok alulra a kis kitűzős biszbaszt? * 😊 jó lenne követni a Jetses topikot edző ügyben alul

több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
érdekes hogy college vonalon nem voltak hírekpetey
nincs aki menne
Shaw, Sumlin, Helfrich, Meyer, Briles, Saban egyelőre vagy végleg maradni akar jelenlegi helyén, Stoops, Malzahn, Brian Kelly nem annyira kívánatos jelölt, mint 1-2 évebaggio
Sumlin/Helrich-kel szimpatizálok, de tudom hogy ők elkötelezték magukat. viszont Stoops, Malzahnt aláírnám, mondjuk az csúnya blowout volt a Soonersnek múlt héten :/
meglátjuk. biztos akkor lesz ha ott fog ülni valaki az emelvényen a sajttájon 😊petey
mondjuk nagyon amatőr vagyok, mert épp azt az embert hagytam ki, aki ma megy a Jets-hez állásinterjúra: Jim L. Mora 😊baggio
Gigászok harca, hallod!

Petey, mi az hogy csontig têpné?!

Alábbi karrierekről mit gondolsz?
Jake da Snake Plummer,
Jay Cutler,
RGiiiHelmut Zimmer
RG3-t szerintem a mgmt tolta vissza idejekorán. az az offenz egy egészséges Robival top10 volt.
Cutler és Jake sem volt akkora moslék azért.
azt értem alatta, hogy leülne vele mint a gyerekekkel és elmagyarázná mit kell tennie, mi a dolga, milyen mechanikával mozogjon, dobjon.
de tudom hogy mindenkire lehet találni negatívat, mert egy jó HC-t találni aki minden igénynek megfelel olyan, mint a fehér holló.

több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
érdekes hogy college vonalon nem voltak hírekpetey
nincs aki menne
Shaw, Sumlin, Helfrich, Meyer, Briles, Saban egyelőre vagy végleg maradni akar jelenlegi helyén, Stoops, Malzahn, Brian Kelly nem annyira kívánatos jelölt, mint 1-2 évebaggio
Sumlin/Helrich-kel szimpatizálok, de tudom hogy ők elkötelezték magukat. viszont Stoops, Malzahnt aláírnám, mondjuk az csúnya blowout volt a Soonersnek múlt héten :/
meglátjuk. biztos akkor lesz ha ott fog ülni valaki az emelvényen a sajttájon 😊petey
mondjuk nagyon amatőr vagyok, mert épp azt az embert hagytam ki, aki ma megy a Jets-hez állásinterjúra: Jim L. Mora 😊baggio
Gigászok harca, hallod!

Petey, mi az hogy csontig têpné?!

Alábbi karrierekről mit gondolsz?
Jake da Snake Plummer,
Jay Cutler,
RGiii
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 183 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
érdekes hogy college vonalon nem voltak hírekpetey
nincs aki menne
Shaw, Sumlin, Helfrich, Meyer, Briles, Saban egyelőre vagy végleg maradni akar jelenlegi helyén, Stoops, Malzahn, Brian Kelly nem annyira kívánatos jelölt, mint 1-2 évebaggio
Sumlin/Helrich-kel szimpatizálok, de tudom hogy ők elkötelezték magukat. viszont Stoops, Malzahnt aláírnám, mondjuk az csúnya blowout volt a Soonersnek múlt héten :/
meglátjuk. biztos akkor lesz ha ott fog ülni valaki az emelvényen a sajttájon 😊petey
mondjuk nagyon amatőr vagyok, mert épp azt az embert hagytam ki, aki ma megy a Jets-hez állásinterjúra: Jim L. Mora 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
Akiket meginterjúvoltunk:

Vic Fangio, 49ers defensive coordinator on Tuesday
Dan Quinn, Seattle defensive coordinator on Tuesday
Mike Shanahan, ex-Washington, Denver, LA Raiders coach on Thursday
Adam Gase, Denver offensive coordinator on Friday
Josh McDaniels, New England offensive coordinator on Saturday
Rex Ryan, ex-New York Jets coach on Sunday

Josh McD azt mondja jó volt, de nem úgy hangzott mintha kölcsönös lett volna a szerelem. Shanny a Raiders és Billsnél is járt. Holmgrent meg nem kerestük, pedig jönne, amúgy felhagyott az edzősködéssel.

érdekes hogy college vonalon nem voltak hírek. a pletyka szerint Shanny elég esélyes befutóra..annyira nem bánnámpetey
Miért szeretnéd? Ezek közül pont őt?diverdoc
Na ez engem is êrdekel, csak én nem mertem megkérdezni.Helmut Zimmer
röviden:

amúgy:
mert jó munkát végzett az összes QB-jával, jó offenset futtat. az eddigi QB edzők mire vitték Kappel? és Jim a QB suttogó?
van bőven tapasztalata, WCO guru(tudom Helm most kap stroke-ot 😛), és ő aztán le tudná tépni Kapot csontig és felépíteni.
Hyde-ból is egy állatot tudna faragni( Orlandis Gary, Tatum Bell, Mike Bell, Mike Anderson, Clinton Portis). kérdés milyen OL-t építene elé? mert a mostani nem az a szokványos zone blitz 😊
hozhatja akár Scott Frostot is az Oregontól, bánom is én 😀


valaki meg Rexit éltette 😀 na? ó mondd, te kit választanál...

több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Peti, válaszolj! 😊
Miért Sanyi?
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 188 — Csodabogár
érdekes hogy college vonalon nem voltak hírekpetey
nincs aki menne
Shaw, Sumlin, Helfrich, Meyer, Briles, Saban egyelőre vagy végleg maradni akar jelenlegi helyén, Stoops, Malzahn, Brian Kelly nem annyira kívánatos jelölt, mint 1-2 évebaggio
Sumlin/Helrich-kel szimpatizálok, de tudom hogy ők elkötelezték magukat. viszont Stoops, Malzahnt aláírnám, mondjuk az csúnya blowout volt a Soonersnek múlt héten :/
meglátjuk. biztos akkor lesz ha ott fog ülni valaki az emelvényen a sajttájon 😊

több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Akiket meginterjúvoltunk:

Vic Fangio, 49ers defensive coordinator on Tuesday
Dan Quinn, Seattle defensive coordinator on Tuesday
Mike Shanahan, ex-Washington, Denver, LA Raiders coach on Thursday
Adam Gase, Denver offensive coordinator on Friday
Josh McDaniels, New England offensive coordinator on Saturday
Rex Ryan, ex-New York Jets coach on Sunday

Josh McD azt mondja jó volt, de nem úgy hangzott mintha kölcsönös lett volna a szerelem. Shanny a Raiders és Billsnél is járt. Holmgrent meg nem kerestük, pedig jönne, amúgy felhagyott az edzősködéssel.

érdekes hogy college vonalon nem voltak hírek. a pletyka szerint Shanny elég esélyes befutóra..annyira nem bánnámpetey
Miért szeretnéd? Ezek közül pont őt?diverdoc
Na ez engem is êrdekel, csak én nem mertem megkérdezni.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Akiket meginterjúvoltunk:

Vic Fangio, 49ers defensive coordinator on Tuesday
Dan Quinn, Seattle defensive coordinator on Tuesday
Mike Shanahan, ex-Washington, Denver, LA Raiders coach on Thursday
Adam Gase, Denver offensive coordinator on Friday
Josh McDaniels, New England offensive coordinator on Saturday
Rex Ryan, ex-New York Jets coach on Sunday

Josh McD azt mondja jó volt, de nem úgy hangzott mintha kölcsönös lett volna a szerelem. Shanny a Raiders és Billsnél is járt. Holmgrent meg nem kerestük, pedig jönne, amúgy felhagyott az edzősködéssel.

érdekes hogy college vonalon nem voltak hírek. a pletyka szerint Shanny elég esélyes befutóra..annyira nem bánnámpetey
Miért szeretnéd? Ezek közül pont őt?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 183 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
érdekes hogy college vonalon nem voltak hírekpetey
nincs aki menne
Shaw, Sumlin, Helfrich, Meyer, Briles, Saban egyelőre vagy végleg maradni akar jelenlegi helyén, Stoops, Malzahn, Brian Kelly nem annyira kívánatos jelölt, mint 1-2 éve


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Ezek közül Josh (és Quinn) szerintem abban a modellben hisz, amelyet a mestertől látott, ami röviden annyi, hogy a GM nek kb 0 beleszólása van a football opba, akkor meg már minek..... Nyílván nagyon szimpi volt Baalkenek, aki kérlelte, Josh mêg mondj ilyeneket!