NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 2 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
más.. Wilhoite traderől van már hír? szerintem sokoldalúbb és jobban ismeri a sémát (igaz változhat hogy már nem Fangio a DC) gyorsabb és magasabb mint Borland, Borland 3 és passnál sokszor futott vakra, és sokszor maradt le gyorsabb RB-ről mint Wilhoite. nagyszerű Borland statja, de nem hinném hogy hosszútávú megoldás lesz ILB poszton, na kezdhettek dobálni sárral 😀Josszi
Szerintem ezek után marad, mert így 2 posztra vannak Bowman, Borland, Wilhoite és még Mooney. Rotáció miatt kell, és a védekezési sémák sokoldalúsága miatt is. Borland rookie-ként többet hozott mint várható, és még bőven fejlődőképes.Alabama Niners
Szerintem is, sőt azt sem zárnám ki, hogy draftolunk még ide, ha van olyan prospect aki szimpatikus.SFGaben
CB draftoljunk könyörgöm nem LB-the7edik
2.korben az lesz.
Tippjeim az elso 3 korre😀E CB WR

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
crom

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
nem valami jó a felhozatal belőlük jobb lett volna FA piacról hozni.. bár még elcserélhetnénk VD-t...gaborik
Kit hozznál a szabadügynök piacról? Browner vagy Sterling Moore?


több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Gabbert még 2 évig marad, évi 1 millióért!iktriad

több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
#Bills Free agent OG Erik Pears will visit the #49ers. #NFL

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
nem valami jó a felhozatal belőlük jobb lett volna FA piacról hozni.. bár még elcserélhetnénk VD-t...

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
más.. Wilhoite traderől van már hír? szerintem sokoldalúbb és jobban ismeri a sémát (igaz változhat hogy már nem Fangio a DC) gyorsabb és magasabb mint Borland, Borland 3 és passnál sokszor futott vakra, és sokszor maradt le gyorsabb RB-ről mint Wilhoite. nagyszerű Borland statja, de nem hinném hogy hosszútávú megoldás lesz ILB poszton, na kezdhettek dobálni sárral 😀Josszi
Szerintem ezek után marad, mert így 2 posztra vannak Bowman, Borland, Wilhoite és még Mooney. Rotáció miatt kell, és a védekezési sémák sokoldalúsága miatt is. Borland rookie-ként többet hozott mint várható, és még bőven fejlődőképes.Alabama Niners
Szerintem is, sőt azt sem zárnám ki, hogy draftolunk még ide, ha van olyan prospect aki szimpatikus.SFGaben
CB draftoljunk könyörgöm nem LB-t


több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
más.. Wilhoite traderől van már hír? szerintem sokoldalúbb és jobban ismeri a sémát (igaz változhat hogy már nem Fangio a DC) gyorsabb és magasabb mint Borland, Borland 3 és passnál sokszor futott vakra, és sokszor maradt le gyorsabb RB-ről mint Wilhoite. nagyszerű Borland statja, de nem hinném hogy hosszútávú megoldás lesz ILB poszton, na kezdhettek dobálni sárral 😀Josszi
Szerintem ezek után marad, mert így 2 posztra vannak Bowman, Borland, Wilhoite és még Mooney. Rotáció miatt kell, és a védekezési sémák sokoldalúsága miatt is. Borland rookie-ként többet hozott mint várható, és még bőven fejlődőképes.Alabama Niners
Szerintem is, sőt azt sem zárnám ki, hogy draftolunk még ide, ha van olyan prospect aki szimpatikus.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
nagyszerű Borland statja, de nem hinném hogy hosszútávú megoldás lesz ILB poszton, na kezdhettek dobálni sárral 😀Josszi
Engem csak az érdekelne,hogy mióta elment Haribó volt-e olyan intézkedés,amit te pozitívan éltél meg?😊csrnyei
Nem

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
nagyszerű Borland statja, de nem hinném hogy hosszútávú megoldás lesz ILB poszton, na kezdhettek dobálni sárral 😀Josszi
Engem csak az érdekelne,hogy mióta elment Haribó volt-e olyan intézkedés,amit te pozitívan éltél meg?😊
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Reggie Bush jön tárgyalni.

Éles váltás.Höri
más running scheme is jön akkor valószínű, Gore jobban blokkol,jobban megy át a kisebb réseken, viszont Bush jobban kap el, gyorsabb és mozgékonyabb. gondolom a Fal összetételének változása is faktor lehetett a döntésnél. de várjuk meg marad e nálunk.Josszi
meg a fizu


több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
más.. Wilhoite traderől van már hír? szerintem sokoldalúbb és jobban ismeri a sémát (igaz változhat hogy már nem Fangio a DC) gyorsabb és magasabb mint Borland, Borland 3 és passnál sokszor futott vakra, és sokszor maradt le gyorsabb RB-ről mint Wilhoite. nagyszerű Borland statja, de nem hinném hogy hosszútávú megoldás lesz ILB poszton, na kezdhettek dobálni sárral 😀Josszi
Szerintem ezek után marad, mert így 2 posztra vannak Bowman, Borland, Wilhoite és még Mooney. Rotáció miatt kell, és a védekezési sémák sokoldalúsága miatt is. Borland rookie-ként többet hozott mint várható, és még bőven fejlődőképes.
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
más.. Wilhoite traderől van már hír? szerintem sokoldalúbb és jobban ismeri a sémát (igaz változhat hogy már nem Fangio a DC) gyorsabb és magasabb mint Borland, Borland 3 és passnál sokszor futott vakra, és sokszor maradt le gyorsabb RB-ről mint Wilhoite. nagyszerű Borland statja, de nem hinném hogy hosszútávú megoldás lesz ILB poszton, na kezdhettek dobálni sárral 😀Josszi
Tessék SÁR!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
más.. Wilhoite traderől van már hír? szerintem sokoldalúbb és jobban ismeri a sémát (igaz változhat hogy már nem Fangio a DC) gyorsabb és magasabb mint Borland, Borland 3 és passnál sokszor futott vakra, és sokszor maradt le gyorsabb RB-ről mint Wilhoite. nagyszerű Borland statja, de nem hinném hogy hosszútávú megoldás lesz ILB poszton, na kezdhettek dobálni sárral 😀

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Reggie Bush jön tárgyalni.

Éles váltás.Höri
más running scheme is jön akkor valószínű, Gore jobban blokkol,jobban megy át a kisebb réseken, viszont Bush jobban kap el, gyorsabb és mozgékonyabb. gondolom a Fal összetételének változása is faktor lehetett a döntésnél. de várjuk meg marad e nálunk.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Stveie Johnson release várható.
 www.csnbayarea.com/49ers/source-49ers-expected-release-johnson-keeping-door-open-return
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Reggie Bush jön tárgyalni.

Éles váltás.

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Cox Washingtonban vizitál, Crabtree és Cully körül egyelőre csönd van. S.Johnson szerződését szeretnénk átalakítani, még masszírozzuk egy kicsit, nincs egyezség. Úgy tűnik senkit sem szeretnénk túlfizetni.SFGaben
Szerinte se Crab se Stevie nem kell pláne amilyen WR felhozatal lesz most a drafton.he7edik
Annyira nem vagyok elájulva a draft WR felhozataltól, és T. Smith igazolása sem old meg minden problémát.
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Cox Washingtonban vizitál, Crabtree és Cully körül egyelőre csönd van. S.Johnson szerződését szeretnénk átalakítani, még masszírozzuk egy kicsit, nincs egyezség. Úgy tűnik senkit sem szeretnénk túlfizetni.SFGaben
Szerinte se Crab se Stevie nem kell pláne amilyen WR felhozatal lesz most a drafton.


több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Cox Washingtonban vizitál, Crabtree és Cully körül egyelőre csönd van. S.Johnson szerződését szeretnénk átalakítani, még masszírozzuk egy kicsit, nincs egyezség. Úgy tűnik senkit sem szeretnénk túlfizetni.
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Most akkor Justin Smith esetében van konkrétum, hogy visszavonult vagy nem?Alabama Niners
Hivatalos bejelentés nincs, szerintem gyakorlatilag visszavonult. Van egy olyan érzésem, hogy P.Willis döntésére várt és most megy ő is. De lehet, hogy rosszul gondolom.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Most akkor Justin Smith esetében van konkrétum, hogy visszavonult vagy nem?
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Gabbert még 2 évig marad, évi 1 millióért!iktriad
többet nem is ér, padkoptatásért nem olyan rossz zseton.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gabbert még 2 évig marad, évi 1 millióért!
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Torrey Smith 5 éves szerződést írt alá veletek, 40 millió $, ebből 22 garantált. Nem rossz kis húzás.balentin
Akkor az első körben nem WR-t fogunk választani az tuti de akkor ki lehet a cél?he7edik
Szerintem egy DE

The Amazing Racoon