NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 2 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Egy "fontos" FA maradni fog Friscoban.
Source: QB Blaine Gabbert is "staying in San Francisco."
Őszinte részvétem.iktriad
A jövő bajnokcsapata nem épülhet húzónevek nélkül😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy "fontos" FA maradni fog Friscoban.
Source: QB Blaine Gabbert is "staying in San Francisco."
Őszinte részvétem.
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Colts officially announced deal for former 49ers RB Frank Gore. It includes $8.5 million guaranteed.gaborik
Legalább az AFC-be igazolt 😉


több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Colts officially announced deal for former 49ers RB Frank Gore. It includes $8.5 million guaranteed.

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Kíváncsi leszek Torrey Smith mekkora változást hoz a passzjátékba.Alabama Niners
Úgy 40+ yardot 😉
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Felpezsdült az élet az NFC Westben ma rendesen. Seahawks: Unger-out Graham-in, Rams: Bradford-out Foles&Keenum-in.
Gondolom még messze nincs vége....

Kíváncsi leszek Torrey Smith mekkora változást hoz a passzjátékba.
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239


több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Torrey Smith 5 éves szerződést írt alá veletek, 40 millió $, ebből 22 garantált. Nem rossz kis húzás.balentin
Akkor az első körben nem WR-t fogunk választani az tuti de akkor ki lehet a cél?


több mint 9 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Torrey Smith 5 éves szerződést írt alá veletek, 40 millió $, ebből 22 garantált. Nem rossz kis húzás.
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Free agent G Mike Iupati, formerly of the 49ers, has agreed to a 5-year, $40M deal with the Cardinals.

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
 www.nfl.com/videos/san-francisco-49ers/0ap3000000477769/Willis-I-get-to-retire-happy?campaign=Facebook_video_willis

Nem tudom, volt-e már, de minden másodperce, mint amikor egy kést forgatnak az emberben, de mosolyog hozzá, mert olyan teszi, akinek még ezt is csak megköszönni tudja. Borzalmasan hiányozni fog, emberként is hatalmas űrt hagy maga után, és iszonyatosan szerencsésnek érzem magam, hogy még épp időben kezdtem el NFL-t nézni ahhoz, hogy őt láthassam játszani.
"Here I stand, not as a perfect man but as an honest man"

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
közben "odaát"
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000477780/article/saints-seahawks-agree-to-jimmy-graham-trade
puff.... kemény lesz, nekünk kell 2 szezon hogy elkezdünk építkezni, bár szerintem Tomsula nem kap csak 1 szezont, átmeneti edző lesz,lett....Josszi
Amennyire emlékszem ellenünk sosem játszott annyira jól,szóval minek előre beszarni😀
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
közben "odaát"
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/imhcapjlkrkizcdbbvwr
Seahawks get Jimmy Graham from Saints
The Saints and Seahawks have completed a blockbuster trade. New Orleans sends Jimmy Graham and a fourth-round pick to Seattle for center Max Unger and a first-round selection.

puff.... kemény lesz, nekünk kell 2 szezon hogy elkezdünk építkezni, bár szerintem Tomsula nem kap csak 1 szezont, átmeneti edző lesz,lett....

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
(Y)
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321


The Amazing Racoon
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Torrey Smith várhatóan érkezik.SFGaben
jó kis páros lehetnek Boldinnal, végre valami jó hírJosszi
Végre valaki, akinek van sebessége.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Torrey Smith várhatóan érkezik.SFGaben
jó kis páros lehetnek Boldinnal, végre valami jó hír

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Torrey Smith várhatóan érkezik.
több mint 9 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Jed York szavaira érdemes figyelni és pont az ellenkezője fog történni, mint amit mond. "Winning with class" ez a jelszavunk idénre 😉 Vicces .
Baalket is lehet szidni, de szvsz ő nem végez rossz munkát. Nem lesz P.Willis, J.Smith, F.Gore, de ott vannak mögöttük már a többé-kevésbé bizonyító fiatalok: Borland, T.Carradine/Dial, Hyde. Persze még nem képviselik ugyanazt a minőséget, de nem a nulláról kell kezdeni az építkezést.SFGaben
Yed York szavaira inkabb nem reagalnek... vicc a pali. dehat gazdag csalad tehetseges gyermeke... megkapta a palcat.Josszi
Nekem az utóbbi időben sokkal inkább sértődött kisfiúnak tűnik, aki 'csakazértis' végigcsinálja, ha elhullik körülötte mindenki, akkor is, mert Ő a főnök, és most megmutatja 😕 Ez a 'Haribó elvesztette az öltözőt' kérdés is egészen más fényben tűnik így az elmúlt két hét tükrében. Persze, értem, hogy most akkor rebuild, de azért egyrészt ezt még (kisebb korrekcióktól eltekintve) nem indokolta a csapat állapota, minősége, másrészt szerintem egy rebuild akkor működik, ha tervszerűen arra készülsz. Most pedig itt az események (edzőkérdéstől a tegnapig) inkább azt mutatják, hogy a kaotikus, a kapkodás a jó szavak. Talán abban maradt potencia, hogy a húzó nevek mögött második sorban is igen jól telesítők komoly lehetőséget kapnak, és abba belekapaszkodnak. Hát meglátjuk.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Jed York szavaira érdemes figyelni és pont az ellenkezője fog történni, mint amit mond. "Winning with class" ez a jelszavunk idénre 😉 Vicces .
Baalket is lehet szidni, de szvsz ő nem végez rossz munkát. Nem lesz P.Willis, J.Smith, F.Gore, de ott vannak mögöttük már a többé-kevésbé bizonyító fiatalok: Borland, T.Carradine/Dial, Hyde. Persze még nem képviselik ugyanazt a minőséget, de nem a nulláról kell kezdeni az építkezést.SFGaben
Yed York szavaira inkabb nem reagalnek... vicc a pali. dehat gazdag csalad tehetseges gyermeke... megkapta a palcat.

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Na mi van azzal a nagy bejelentéssel? Vagy csak átsiklottam felette?silent7939
99% P.Willis visszavonulSFGaben
Ennyi? valami nagyobb durranást vártam, de ez csak rózsapatron 😊silent7939
Hehe... forgasd csak a kest. :-p

The Amazing Racoon
több mint 9 éve
Maniac84 New England Patriots 592
hivatalos: Linebacker Patrick Willis To Announce Retirement

 www.49ers.com/video/video-channel-all-videos.htmlgaborik
Nagyon sajnálom, élvezet volt nézni a játékát a sérülései előtt. 😕
Sajnos neki nem jutott olyan hosszú és eredményes karrier mint Ray Lewis-nak mégis egy lapon kell említeni vele, éveken át a liga legjobb LB-je volt.

több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
hivatalos: Linebacker Patrick Willis To Announce Retirement

 www.49ers.com/video/video-channel-all-videos.html

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Na mi van azzal a nagy bejelentéssel? Vagy csak átsiklottam felette?silent7939
99% P.Willis visszavonulSFGaben
Ennyi? valami nagyobb durranást vártam, de ez csak rózsapatron 😊
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Na mi van azzal a nagy bejelentéssel? Vagy csak átsiklottam felette?silent7939
99% P.Willis visszavonul