NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Azt bírom, hogy mindenki idejár károgni ha leigazolunk valakit, hogy az milyen szar. Ha meg elmegy valaki akkor azt közölni, hogy bekövetkezett a világvége.Alabama Niners
A nagyság átka. 😀😀😀


több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Azt bírom, hogy mindenki idejár károgni ha leigazolunk valakit, hogy az milyen szar. Ha meg elmegy valaki akkor azt közölni, hogy bekövetkezett a világvége.Alabama Niners
Nem jövök többet és a posztokat is törlöm.
Elnézést a zavarásért.Bazzani
Gyere nyugodtan nem zavarsz.De elég egyszer leírni valamit.


több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Mike Jurecki ‏@mikejurecki
Hearing Erik Pears (#Bills) reached agreement on a two year deal with the #49ers, per source.gaborik
Vajon Jonathan Martin ezek után maradni fog?
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azt bírom, hogy mindenki idejár károgni ha leigazolunk valakit, hogy az milyen szar. Ha meg elmegy valaki akkor azt közölni, hogy bekövetkezett a világvége.Alabama Niners
Nem jövök többet és a posztokat is törlöm.
Elnézést a zavarásért.

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Azt bírom, hogy mindenki idejár károgni ha leigazolunk valakit, hogy az milyen szar. Ha meg elmegy valaki akkor azt közölni, hogy bekövetkezett a világvége.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Ezt Bushnál felejtsétek el.
Minden felé dobott labdából (felpattanó) INT veszély volt nálunk.Bazzani
teljesen egyetertek. keptelen vagyok felfogni, hogy barki mit lat ebben a jatekosban..Vegita
mélységet 😊

több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Ezt Bushnál felejtsétek el.
Minden felé dobott labdából (felpattanó) INT veszély volt nálunk.Bazzani
teljesen egyetertek. keptelen vagyok felfogni, hogy barki mit lat ebben a jatekosban..

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Bush - cukor nagyon. remek igazolás. petey
Azért nagyon ne éld bele magad haver!
Mínusz yardos futások, elejtett labdák, sérülések.

So Reggie Bush and Jarryd Hayne are teammates after all.
Egy hete még úgy nézett ki, hogy nálunk lesznek csapattársak.Bazzani
depthbe jön, nem ő lesz a nr1. meg mi azért futásorientált csapat vagyunk még mindig, talán jobban lesz sikerélménye a futóplayeknél.petey
Hyde a no 1., aztán Hunter/Bush küzd a snappekért. Viszont mindhárman elkapásban is jeleskednek, így opciósan segítséget tudnak nyújtani Kaepnek.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Bush - cukor nagyon. remek igazolás. petey
Azért nagyon ne éld bele magad haver!
Mínusz yardos futások, elejtett labdák, sérülések.

So Reggie Bush and Jarryd Hayne are teammates after all.
Egy hete még úgy nézett ki, hogy nálunk lesznek csapattársak.Bazzani
depthbe jön, nem ő lesz a nr1. meg mi azért futásorientált csapat vagyunk még mindig, talán jobban lesz sikerélménye a futóplayeknél.

több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Szerintem egy jó húzás Bush igazolása! Másabb stílusú lesz a futójátékunk mint Gore idején volt. Jók leszünk futásban továbbra is!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Mike Jurecki ‏@mikejurecki
Hearing Erik Pears (#Bills) reached agreement on a two year deal with the #49ers, per source.gaborik
hát őt speciel vihette volna a Hawks @) remélem csak a backup backupja lesz

Bush - cukor nagyon. remek igazolás. örülök. ez az offenz teljesen más lesz, mint eddig.

több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Reggie a miénk:
 www.csnbayarea.com/49ers/report-49ers-reach-agreement-reggie-bush


több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Mike Jurecki ‏@mikejurecki
Hearing Erik Pears (#Bills) reached agreement on a two year deal with the #49ers, per source.

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Harvin iránt érdeklődtök 😀undisputedly
Úgy tűnik "fillérekből" akarunk offense-t építeni


több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Harvin iránt érdeklődtök 😀undisputedly
Azt lehet 😊 nem a Billsbe megy?petey
Rotoworld hozta, hogy megpróbáltok belepiszkálni a Bills-Harvin házasságba. Érdekes, hogy két runfirst csapat próbálja meg szerződtetni (Bills,9ers), holott láthatták volna aHawks példájából,hogy nehezen integrálható.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Harvin iránt érdeklődtök 😀undisputedly
Azt lehet 😊 nem a Billsbe megy?

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Harvin iránt érdeklődtök 😀
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
"Former #Chargers starting CB Shareece Wright is visiting the #49ers today, source said. Lot of mutual interest here. May take more visits."he7edik
de minek? 😀

több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
"Former #Chargers starting CB Shareece Wright is visiting the #49ers today, source said. Lot of mutual interest here. May take more visits."


több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Keenan Lewis tradeblockon V.Davist oda adhatnánk érte


több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Most pontosan mennyi helyünk van a sapka alatt?he7edik
9,7 millió, ha J.Smith marad
 www.spotrac.com/nfl/san-francisco-49ers/cap/SFGaben
Akkor jon Bush? BeleferneJosszi
Peterson is.he7edik
Bush asszem már Boston felé tart vizitre.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Most nagyon haza fogok beszélni, de 2 ex-alabamait idehoznék azonnal.
Trent Richardsont kitette a Colts, én azonnal idehoznám, a mi futás orientált játékstílusunkban jó eredményekre lenne képes. Igaz becsődölt a Brownsnál és a Coltnáls is, de jobb játékos mint Lacy, és Ingram (egyetemi) teljesítményét is űberelte.
A másik Milliner, a Jetsnél a nyakára hozták a horrorba fizetett Revist és most Cromartiet is. Szerintem a Jets elpasszolná 4-5 körért ezek után. Csak összevetésként (bár nem teljesen poszt azonosak) jobb mint a mi Reidünk. A túlhypolt Honeybadgersnél meg fényévekkel.
Tudom...tudom...szép álmok....lennének nekem.Alabama Niners
Richardsonra visszatérve, mint Browns szurkoló láttam amit művelt és ha finom leszek és nőies akkor azt mondom, hogy egyáltalán nem hatott meg. Amit meg a Coltsnál letett az asztalra, az a no comment kategória. Egyszerűen röhejes volt látni ahogy nem lát a pályán, nem tud blokkolni, és úgy szórja a labdát mint bolond gyerek a lisztet. Szóval nem kár érte.Csiriba
Az a baj, hogy csak az NFL-ben láttad, és egy gyenge Browns-ban és egy passz orientált Coltsban. Egy futásra komoly hangsúlyt fektető csapatnál még simán érhet el jó teljesítményt.

Természetesen én elfogult vagyok az Alabama miatt vele kapcsolatban.
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Most pontosan mennyi helyünk van a sapka alatt?he7edik
9,7 millió, ha J.Smith marad
 www.spotrac.com/nfl/san-francisco-49ers/cap/SFGaben
Akkor jon Bush? BeleferneJosszi
Peterson is.


több mint 9 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Most nagyon haza fogok beszélni, de 2 ex-alabamait idehoznék azonnal.
Trent Richardsont kitette a Colts, én azonnal idehoznám, a mi futás orientált játékstílusunkban jó eredményekre lenne képes. Igaz becsődölt a Brownsnál és a Coltnáls is, de jobb játékos mint Lacy, és Ingram (egyetemi) teljesítményét is űberelte.
A másik Milliner, a Jetsnél a nyakára hozták a horrorba fizetett Revist és most Cromartiet is. Szerintem a Jets elpasszolná 4-5 körért ezek után. Csak összevetésként (bár nem teljesen poszt azonosak) jobb mint a mi Reidünk. A túlhypolt Honeybadgersnél meg fényévekkel.
Tudom...tudom...szép álmok....lennének nekem.Alabama Niners
Richardsonra visszatérve, mint Browns szurkoló láttam amit művelt és ha finom leszek és nőies akkor azt mondom, hogy egyáltalán nem hatott meg. Amit meg a Coltsnál letett az asztalra, az a no comment kategória. Egyszerűen röhejes volt látni ahogy nem lát a pályán, nem tud blokkolni, és úgy szórja a labdát mint bolond gyerek a lisztet. Szóval nem kár érte.
több mint 9 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 321
Most pontosan mennyi helyünk van a sapka alatt?he7edik
9,7 millió, ha J.Smith marad
 www.spotrac.com/nfl/san-francisco-49ers/cap/SFGaben
Akkor jon Bush? Beleferne

The Amazing Racoon