NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
"A meglepetésszerűen visszavonult Chris Borland ebben az évben 540 000 dollárt, vagyis mai árfolyamon számolva kábé 154 és félmililó forintot keresett volna." Jó ez a rookie fizetés.Én is örülnék neki.Am a punterek mennyit keresnek?Coolearie
Igen, jövőre ezt mégegyszer, majd ha kifutott volna a szerződése, jó pár milliós garantált szerződést.

Nem tudom,hogy pl a családja mivel foglalkozik, de usa-ban is pénznek számít 500 ezer dollár, az 5-6 millióról meg ne is beszéljünk.

Valaki/valami amit látott eléggé megijesztette.undisputedly
Watt csapattársa volt a Wisconsinon, aki maga se tudta, hogy mire költse azt a rengeteg pénzt, amit már eddig megkeresett. Borland kiemelkedő átlaggal diplomázott, azzal elhelyezkedve simán keres annyit, amiből egy átlagember vígan megél.

Amúgy a családi életéről annyit illik tudni, hogy az apja egyik fiát sem engedte tackle focizni középiskolás korukig


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
MI A TÖKÖM?
Újabb példa, hogy mennyire nem lehet előre tervezni, tavaly ilyenkor az LB poszt volt a legbiztosabb pont a csapatban most meg eh, de ezzel akkor meg is van a legnagyobb need... Lesz értelmes ILB egyáltalán a drafton?
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
"A meglepetésszerűen visszavonult Chris Borland ebben az évben 540 000 dollárt, vagyis mai árfolyamon számolva kábé 154 és félmililó forintot keresett volna." Jó ez a rookie fizetés.Én is örülnék neki.Am a punterek mennyit keresnek?Coolearie
Igen, jövőre ezt mégegyszer, majd ha kifutott volna a szerződése, jó pár milliós garantált szerződést.

Nem tudom,hogy pl a családja mivel foglalkozik, de usa-ban is pénznek számít 500 ezer dollár, az 5-6 millióról meg ne is beszéljünk.

Valaki/valami amit látott eléggé megijesztette.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
"A meglepetésszerűen visszavonult Chris Borland ebben az évben 540 000 dollárt, vagyis mai árfolyamon számolva kábé 154 és félmililó forintot keresett volna." Jó ez a rookie fizetés.Én is örülnék neki.Am a punterek mennyit keresnek?Coolearie
 overthecap.com/position/punter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
"A meglepetésszerűen visszavonult Chris Borland ebben az évben 540 000 dollárt, vagyis mai árfolyamon számolva kábé 154 és félmililó forintot keresett volna." Jó ez a rookie fizetés.Én is örülnék neki.Am a punterek mennyit keresnek?
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
bakker mi folyik a bay tul oldalan?
lassan mar konteo-ért kiállt ez a rengeteg visszavonulás...
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
mi a fasz?
mostmár lassan én is elkezdek aggódni vállvonogatás helyett

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egyrészt miért ilyenkor ismerteti a döntését? Feltéve,hogy tényleg csak most szólt a vezetőségnek is. Nem tavaly kezdte a footballt, tudta,hogy milyen hatásokkal jár.

Másrészt viszont az offseason legbátrabb döntése. Kiszáll még visszafordíthatatlan károsodást okozó sérülés előtt, ezzel forintban kb 2-4 milliárdot kivesz a saját pénztárcájából. Mindezt úgy, hogy eddig még nem kereste meg azt a vagyont amire alapozhatja az életét. Szóval bátor döntés, mert itt tényleg valószínűsíthető,hogy az egészsége miatt döntött a visszavonulás mellett.
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 403 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Lassan kezdem érteni Fangio miért jött hozzánk. Halmozódnak a gondok rendesen.

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Most az ördögöt festem a falra: a következő Bowman lesz aki visszavonul?Alabama Niners
Vagy Eric Reid :-/
Kemény lesz a felkészülés, engem mint szurkolót sokkolnak a hírek (mondjuk már nem lepődök meg semmin), nehéz lesz így 100% a munkára koncentrálni.
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Most az ördögöt festem a falra: a következő Bowman lesz aki visszavonul?Alabama Niners
Fested csak nem ecsettel hanem baszott nagy festékszóróval...

Front 7-ből Front semmi lesz...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Most az ördögöt festem a falra: a következő Bowman lesz aki visszavonul?Alabama Niners
Benne van a pakliban.


több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Vazzeg sajnálom Őt nagyon (meg minket is)! Most már tényleg nagyon ránkférne egy jó draft.


több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Most az ördögöt festem a falra: a következő Bowman lesz aki visszavonul?
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 268 — E/1
durva...
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Hát...ez meredek. Két játékost elveszíteni egy poszton. Erre nem tudok mit mondani. Az Ő élete, az Ő egészsége. Megértem, csak bosszantó, hogy egyre több a lyuk a csapatban.
több mint 9 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Tátott szájjal a faszerdőben.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Borland visszavonul nem csökken inkább sokasodnak a gondjaitok

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Chris Borland is visszavonult 😮 😮Hulkeinstein
hát ez kemény 😮

Borland, the 49ers' third-round pick last year, is calling it quits because of safety issues in the league, as he's concerned about the long-term effects of head trauma. "I just honestly want to do what's best for my health," Borland said. "From what I've researched and what I've experienced, I don't think it's worth the risk." Borland has been diagnosed with two concussions in his lifetime, but may have suffered others

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Chris Borland is visszavonult 😮 😮
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
CB Sterling Moore scheduled to visit #49ers on Wednesdaygaborik
miért ne?petey
Én még Hardy-ban reménykedem tik-tokban 😉


több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
CB Sterling Moore scheduled to visit #49ers on Wednesdaygaborik
remélem nem jut el hozzátok, mert holnap nálunk vizitál
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
CB Sterling Moore scheduled to visit #49ers on Wednesdaygaborik
(Y)


több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
CB Sterling Moore scheduled to visit #49ers on Wednesdaygaborik
miért ne?

több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
CB Sterling Moore scheduled to visit #49ers on Wednesday

| nincs itt semmi beszoptad |