NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Erin Henderson (LB) will visit Niners on Wednesdaygaborik
Az tévés bemondó, nem? 😀😀😀


több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Erin Henderson (LB) will visit Niners on Wednesday

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Hogy nez ki most a front 7 d oldalon?

több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Perryman jó lehet ebbe a D#-be, de igen nagy az esélye hogy el viszik.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
MI A TÖKÖM?
Újabb példa, hogy mennyire nem lehet előre tervezni, tavaly ilyenkor az LB poszt volt a legbiztosabb pont a csapatban most meg eh, de ezzel akkor meg is van a legnagyobb need... Lesz értelmes ILB egyáltalán a drafton?picstii
 www.ninersnation.com/2015/3/17/8229191/chris-borland-retirement-inside-linebackers-free-agency-nfl-draft-2015


vannak egész jók Stephone Anthony mondhatni kezdő szint, Ben Heeney egy pitbull mint Borland az ő stílusa hasonlít talán a legjobban rá..gaborik
DePriest a feladat ellátására tökéletes lenne Alabamából, 5-6. körösnek írják.
Tudom mindig az Alabama játékosokat favorizálom, de őket látom sokat játszani. Továbbá azok a játékosok itt könnyebben tudnak beilleszkedni, mert a játékfelfogása a két csapatnak nagyon hasonló.Alabama Niners
Heeney pickkel tudok azonosulni 😀petey
Nézegettem őket, Heeney se rossz, de nálam Stephone Anthony a nyerő 😊SFGaben
Ha ott lesz 3. körben akkor simán. Perryman, Kendricks, McKinneyt vinni fogják, mint a cukrot. hát meglátjuk.
az biztos, hogy most Baalke nem húzhatja meg azt a luxust, hogy redshirtet playákat draftoljon. olyanok kellenek akik egyből bevethetőek. így nem tartom kizártnak a trédelgetéseket hogy minnél több pick legyen.
szóval még hátrébb is mehetünk 15-nél ha olyan ajánlat lesz.

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
MI A TÖKÖM?
Újabb példa, hogy mennyire nem lehet előre tervezni, tavaly ilyenkor az LB poszt volt a legbiztosabb pont a csapatban most meg eh, de ezzel akkor meg is van a legnagyobb need... Lesz értelmes ILB egyáltalán a drafton?picstii
 www.ninersnation.com/2015/3/17/8229191/chris-borland-retirement-inside-linebackers-free-agency-nfl-draft-2015


vannak egész jók Stephone Anthony mondhatni kezdő szint, Ben Heeney egy pitbull mint Borland az ő stílusa hasonlít talán a legjobban rá..gaborik
DePriest a feladat ellátására tökéletes lenne Alabamából, 5-6. körösnek írják.
Tudom mindig az Alabama játékosokat favorizálom, de őket látom sokat játszani. Továbbá azok a játékosok itt könnyebben tudnak beilleszkedni, mert a játékfelfogása a két csapatnak nagyon hasonló.Alabama Niners
Heeney pickkel tudok azonosulni 😀petey
Nézegettem őket, Heeney se rossz, de nálam Stephone Anthony a nyerő 😊
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
A 49ersből 24 évesen visszavonult Chris Borland visszaadja a csapatnak az aláírási bónuszként kapott 617 436 dollár háromnegyedét. Respect (Y)
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
MI A TÖKÖM?
Újabb példa, hogy mennyire nem lehet előre tervezni, tavaly ilyenkor az LB poszt volt a legbiztosabb pont a csapatban most meg eh, de ezzel akkor meg is van a legnagyobb need... Lesz értelmes ILB egyáltalán a drafton?picstii
 www.ninersnation.com/2015/3/17/8229191/chris-borland-retirement-inside-linebackers-free-agency-nfl-draft-2015


vannak egész jók Stephone Anthony mondhatni kezdő szint, Ben Heeney egy pitbull mint Borland az ő stílusa hasonlít talán a legjobban rá..gaborik
DePriest a feladat ellátására tökéletes lenne Alabamából, 5-6. körösnek írják.
Tudom mindig az Alabama játékosokat favorizálom, de őket látom sokat játszani. Továbbá azok a játékosok itt könnyebben tudnak beilleszkedni, mert a játékfelfogása a két csapatnak nagyon hasonló.Alabama Niners
Heeney pickkel tudok azonosulni 😀

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
Közel a megállapodás Crabtree és a Dolphins között. Mi pedig úgy látszik bízunk az új WR coachban Henry Meltonban, hogy hatékonyan fog dolgozni a két fiatal elkapónkkal Pattonnal és Ellingtonnal.SFGaben
3,5-4 misi között kaphat, az lofsz...
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Közel a megállapodás Crabtree és a Dolphins között. Mi pedig úgy látszik bízunk az új WR coachban Henry Meltonban, hogy hatékonyan fog dolgozni a két fiatal elkapónkkal Pattonnal és Ellingtonnal.
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Sterling Moore-ról semmi hír?he7edik
1-year deal with a max value of $1.525M RT @AroundTheNFL: Buccaneers add Sterling Moore

_____________________________________________________________________

49ers LB Chase Thomas Suffers Torn ACL Working Out.

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
(Y)
több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Sterling Moore-ról semmi hír?he7edik
Egyelőre semmi, közben Crabtree Miamiban vizitál.
több mint 9 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Sterling Moore-ról semmi hír?


több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
NFL Power ranking:

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000479557/article/nfl-power-rankings-seahawks-rise-above-super-bowl-champs?campaign=Facebook_writers_harrison

no. 23 SF

az NFC West leggyengébb csapatának tartanak ebben minket.Alabama Niners
Az eddigi történések alapján nagyon vitatkozni nem lehet vele, de szerencsére a fontos dolgok a pályán dőlnek majd el. Egy jó draftra most nagy szűkségünk lenne. Én annak is örülnék, ha látnánk biztató dolgokat a labda mindkét oldalán. Aztán jövőre Baalke a 10+ draftválasztással újra építi a csapatot. 😉SFGaben
ennek aztán semmi jelentősége. pláne draft előtt. de értem én hogy kell valami töltelék addig is. Pats 2? Hawks meg 1 Jimmah miatt? 😀petey
nem azért tettem be, mert azt gondolnám, hogy komoly a lista, csak jó példa arra, hogy mennyire alábecsülnek minket.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
NFL Power ranking:

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000479557/article/nfl-power-rankings-seahawks-rise-above-super-bowl-champs?campaign=Facebook_writers_harrison

no. 23 SF

az NFC West leggyengébb csapatának tartanak ebben minket.Alabama Niners
Az eddigi történések alapján nagyon vitatkozni nem lehet vele, de szerencsére a fontos dolgok a pályán dőlnek majd el. Egy jó draftra most nagy szűkségünk lenne. Én annak is örülnék, ha látnánk biztató dolgokat a labda mindkét oldalán. Aztán jövőre Baalke a 10+ draftválasztással újra építi a csapatot. 😉SFGaben
ennek aztán semmi jelentősége. pláne draft előtt. de értem én hogy kell valami töltelék addig is. Pats 2? Hawks meg 1 Jimmah miatt? 😀

több mint 9 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
NFL Power ranking:

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000479557/article/nfl-power-rankings-seahawks-rise-above-super-bowl-champs?campaign=Facebook_writers_harrison

no. 23 SF

az NFC West leggyengébb csapatának tartanak ebben minket.Alabama Niners
Az eddigi történések alapján nagyon vitatkozni nem lehet vele, de szerencsére a fontos dolgok a pályán dőlnek majd el. Egy jó draftra most nagy szűkségünk lenne. Én annak is örülnék, ha látnánk biztató dolgokat a labda mindkét oldalán. Aztán jövőre Baalke a 10+ draftválasztással újra építi a csapatot. 😉
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
NFL Power ranking:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/njd0ybxyaw12qy9hlses
NFL Power Rankings: Seahawks sit above Super Bowl champs
Sure, the Seattle Seahawks lost Super Bowl XLIX -- but is Jimmy Graham's new team winning the offseason? Elliot Harrison assesses the impact of a torrid free agency period on the NFL hierarchy.


no. 23 SF

az NFC West leggyengébb csapatának tartanak ebben minket.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
MI A TÖKÖM?
Újabb példa, hogy mennyire nem lehet előre tervezni, tavaly ilyenkor az LB poszt volt a legbiztosabb pont a csapatban most meg eh, de ezzel akkor meg is van a legnagyobb need... Lesz értelmes ILB egyáltalán a drafton?picstii
 www.ninersnation.com/2015/3/17/8229191/chris-borland-retirement-inside-linebackers-free-agency-nfl-draft-2015


vannak egész jók Stephone Anthony mondhatni kezdő szint, Ben Heeney egy pitbull mint Borland az ő stílusa hasonlít talán a legjobban rá..gaborik
DePriest a feladat ellátására tökéletes lenne Alabamából, 5-6. körösnek írják.
Tudom mindig az Alabama játékosokat favorizálom, de őket látom sokat játszani. Továbbá azok a játékosok itt könnyebben tudnak beilleszkedni, mert a játékfelfogása a két csapatnak nagyon hasonló.
több mint 9 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
MI A TÖKÖM?
Újabb példa, hogy mennyire nem lehet előre tervezni, tavaly ilyenkor az LB poszt volt a legbiztosabb pont a csapatban most meg eh, de ezzel akkor meg is van a legnagyobb need... Lesz értelmes ILB egyáltalán a drafton?picstii
 www.ninersnation.com/2015/3/17/8229191/chris-borland-retirement-inside-linebackers-free-agency-nfl-draft-2015


vannak egész jók Stephone Anthony mondhatni kezdő szint, Ben Heeney egy pitbull mint Borland az ő stílusa hasonlít talán a legjobban rá..

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 9 éve
nfl_lover 912
Félreértés ne essék, szerintem sem lesz megélhetési gondja, ha nem csinál hülyeséget. Pusztán azt találgattam/tuk,hogy mennyi pénztől esett így el, és ,hogy vajon mit láthatott/tapasztalhatott az elmúlt egy évben ami ennyire megrémítette. Lehet,hogy a TC-ben beszedett agyrázkódásnak voltak szövődményei.undisputedly
Mondjuk sokan nem fogják fel, hogy akár egy agyrázkódás is rendkívül komoly dolog, nem hogy több. Pláne azok, akiknek nem volt még egy sem.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Félreértés ne essék, szerintem sem lesz megélhetési gondja, ha nem csinál hülyeséget. Pusztán azt találgattam/tuk,hogy mennyi pénztől esett így el, és ,hogy vajon mit láthatott/tapasztalhatott az elmúlt egy évben ami ennyire megrémítette. Lehet,hogy a TC-ben beszedett agyrázkódásnak voltak szövődményei.undisputedly
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/03/17/borlands-family-knew-all-year-his-first-season-could-be-his-last/

Borland, the Defensive Rookie of the Year candidate who shocked the football world by announcing that his rookie season would be his last, has been telling his loved ones that from Day One. Mike Garafolo of FOX Sports reports that Borland told his family before the season started that his career might only last a year, and as a result his parents and all five of his siblings made a point of getting to the games so they could see his career while it lasted.

hát, jól titkolta :/

több mint 9 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Félreértés ne essék, szerintem sem lesz megélhetési gondja, ha nem csinál hülyeséget. Pusztán azt találgattam/tuk,hogy mennyi pénztől esett így el, és ,hogy vajon mit láthatott/tapasztalhatott az elmúlt egy évben ami ennyire megrémítette. Lehet,hogy a TC-ben beszedett agyrázkódásnak voltak szövődményei.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
"A meglepetésszerűen visszavonult Chris Borland ebben az évben 540 000 dollárt, vagyis mai árfolyamon számolva kábé 154 és félmililó forintot keresett volna." Jó ez a rookie fizetés.Én is örülnék neki.Am a punterek mennyit keresnek?Coolearie
Igen, jövőre ezt mégegyszer, majd ha kifutott volna a szerződése, jó pár milliós garantált szerződést.

Nem tudom,hogy pl a családja mivel foglalkozik, de usa-ban is pénznek számít 500 ezer dollár, az 5-6 millióról meg ne is beszéljünk.

Valaki/valami amit látott eléggé megijesztette.undisputedly
Watt csapattársa volt a Wisconsinon, aki maga se tudta, hogy mire költse azt a rengeteg pénzt, amit már eddig megkeresett. Borland kiemelkedő átlaggal diplomázott, azzal elhelyezkedve simán keres annyit, amiből egy átlagember vígan megél.baggio
Továbbá ismert név, biztosan voltak szponzori szerződései is. Nem lesz túl nehéz elhelyezkednie, megkockáztatom kapkodni fognak érte a cégek. Jó marketing befektetésnek is.
Nagy kár érte, mert bőven átlagon felüli játékos volt!