San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
ashyn San Francisco 49ers 19
Sziasztok!

Még új vagyok a fórumon, de minden 49ers drukkernek ( és az Amerikai Footballt szerető embernek ) kívánok Békés, Boldog, Sikerekben ( és sok-sok TD-ben ) gazdag új esztendőt!
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
elég óvodás mégis játszod már Undival egy ideje 😀 igaz én jól szórakozom és neked drukkolok a szájkaratéban 😀
második gyerekkor az finom 😀Josszi
én hagytam volna, de ez így tényleg elég mókás. petey
szamomra ez amugy is furcsa. a tobbi seacocks-os tudja kezelni, jo a fricska, de undit nem igazan ertem. neha picit olyan, mintha egy 16 eves srac lenne(amugy nem tudom mennyi), neha pedig tok frappans dolgokat ir.
egyebkent szamomra tovabbra is teljesen meglepo,(mint fradista es dortmundos) ez a fajta egymast fricskazzuk, de nem megyunk olre tortenet. foleg, talan azert, mert amit az amcsik kepviselnek mentalitas(viszem a demokraciat, ahol az erdek ugy kivanja), az hihetetlen modon fer meg a szurkolok kozott, ott kint. pl egymas mellett ulnek es semmi balhe. (nem partolom persze a balhet, de furcsa 😊 )

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
BUÉK minden aranyásónak!
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Boldogulj esztendőt 9erek!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Boldog SuperBowlban gazdag új évet kívánok minden 9-ers fanatikusnak!


több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
elég óvodás mégis játszod már Undival egy ideje 😀 igaz én jól szórakozom és neked drukkolok a szájkaratéban 😀
második gyerekkor az finom 😀Josszi
én hagytam volna, de ez így tényleg elég mókás.
Drevno az USC-nél folytatja ott is, mint OL coach. remélem Jimmy Tomsula és Fangio marad.petey
hát a védelmet hagyni kéne a kezeikben.... na majd kiderül, egyelőre legyen meg a 6.

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
elég óvodás mégis játszod már Undival egy ideje 😀 igaz én jól szórakozom és neked drukkolok a szájkaratéban 😀
második gyerekkor az finom 😀Josszi
én hagytam volna, de ez így tényleg elég mókás.
Drevno az USC-nél folytatja ott is, mint OL coach. remélem Jimmy Tomsula és Fangio marad.

több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
a heten mar porgunk! en azert tartok ettol a GB-tol. az utobbi 4 meccset nyertuk ellenunk.. most picit parazok azert.. 😀
BUEK sracok!

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
minden kedves 49ers drukkernek és a többi NFL rajongónak ezúton kívánok jövő évre
"walking on sunshine-t" 😀
BÚÉK EMBEREK!

 www.jibjab.com/view/NXvF-JK6QQyeTN40Z-SKSw?utm_campaign=URL+Copy&utm_content=walking_on_sunshine&utm_medium=Share&utm_source=JibJab&cmpid=jj_url

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
azért érdekes alakultak a playoff résztvevők..
talán átkéne gondolni a seedek elosztását?..

 bleacherreport.com/articles/1905558-nfl-reality-check-lets-say-it-again-this-year-playoffs-need-to-be-reseeded

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Ilyen szar volna?ZoliZoltán
dehogy szar, remek, sőt szenzációs, HC-nak való! Lemondunk róla, csak, hogy nektek jó legyen!😀Alabama Niners
jah szidhatjuk és annyira szar hogy csak 3 szor értünk a playoffba, igaz volt 2 kurva nagy hibája ami egy NFC champs és egy SB buktába került nekünk sajnos.. Giants ellen a futtatása Kyle-nak ha jól emlékszem, és a makacs Crabnek való passzok az SB végén.. bár nemtudom azt ki hívta és eröltette ..
idén meglesz az SB és mehet HC-nak 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
és egy ordas bukta északról, amikor a 49ers fanok által felrakott táblát próbálták lenyomni a Seahawks szurkerek. ugye a Lombardis kép lett volna, de megváltoztatták a feliratokat xD hatalmas. a csávó is hogy értetlenkedik, dehát megváltoztatták...lol
de az epic fail díjat szegény kiscsaj és a mellette álló viszi: Kinek kell Lombardi, ha van 12. emberünk. 😕)

mondjuk szerintem elég óvodás ez az oda-vissza cucc, de ez így mindent visz. leborulok hogy a Hawksszal vagyunk egy csoportban.

petey
elég óvodás mégis játszod már Undival egy ideje 😀 igaz én jól szórakozom és neked drukkolok a szájkaratéban 😀
második gyerekkor az finom 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Sziasztok!
Én még új vagyok,de már egy ideje olvasgatok itt,gondoltam regisztrálok.Tegnapi meccs tanulságos lehet a PO előtt,nem egy negyedig kell csak focizni,persze a Cardinals is kellett ehhez.A Pinyeket sajnálom kicsit mert sokkal gyengébb csapatok jutottak be helyettük.Továbbnézve a sajtfejűekkel "jól" jártunk,az Eaglestől jobban tartok,tartottam.Rodgers-et párszor gyorsan földhöz kell csapkodni és akkor nem lehet nagy gond😊.Go NinersMontana
ilyen qb-el? 😀😀😀D megint volt vagy 110 rating? 😀Josszi
111.2-es, az egész alapszakaszt nézve pedig 91.6
21 TD 8 INT 3197 passzolt, 524 futott yard (4 futott TD) 58.4% comp
egyedül a pontosság ami nem tetszik, de egyébként igen, ilyen Qb-t, szörnyű...
viszont az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy PO csapatok ellen nem ment Kap-nek, egyedül a GB ellen volt 100 felett a ratingje (na, szegény Packers, megint kapni fognak 😀😀)

személyszerint nem tartok a GB-től, Chicagoval is megszenvedtek, nálunk meg picivel keményebb a védelem, Rodgers még nem 100%os, Lacy a Bears ellen is sérülten játszott, nem hiszem, hogy használt neki, és most nem a liga legroszabb RunD-je ellen kell majd játszania, a D-jüket meg finoman fogalmazva nem érzem erősnek, főleg CM nélkül, legalább nem fogja fülbetréfálni Kapet 😀picstii
Lacy sérülten játszott, ahogy Gore sem 100%os nálunk, amit tenni kell nyomni Rodgerts mert ha kap 3 mp-et már eltalálja a célpontot (főleg ha a secondarynk és Willisék olyan szépen benézik ahogy tették a Cards ellen)
nyomni kell az Offensünknek hogy a gyengébb Defensüket fárasszuk fárasszuk aztán mehet a futás és öröljük fel őket! 😀

de ez már a playoff, hibák nélkül nincsen meccs, kérdés majd ki bír ki többet.. remélem mi 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
és egy ordas bukta északról, amikor a 49ers fanok által felrakott táblát próbálták lenyomni a Seahawks szurkerek. ugye a Lombardis kép lett volna, de megváltoztatták a feliratokat xD hatalmas. a csávó is hogy értetlenkedik, dehát megváltoztatták...lol
de az epic fail díjat szegény kiscsaj és a mellette álló viszi: Kinek kell Lombardi, ha van 12. emberünk. 😕)

mondjuk szerintem elég óvodás ez az oda-vissza cucc, de ez így mindent visz. leborulok hogy a Hawksszal vagyunk egy csoportban.


több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ilyen szar volna?ZoliZoltán
dehogy szar, remek, sőt szenzációs, HC-nak való! Lemondunk róla, csak, hogy nektek jó legyen!😀
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ilyen szar volna?
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
Azert most ,hogy ropkodnek a nevek.Greg Romant el tudnam kepzelni nekunk uj HC-nak! :-PZoliZoltán
vigyétek könyörgöm 😊

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Azert most ,hogy ropkodnek a nevek.Greg Romant el tudnam kepzelni nekunk uj HC-nak! :-P
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Sziasztok!
Én még új vagyok,de már egy ideje olvasgatok itt,gondoltam regisztrálok.Tegnapi meccs tanulságos lehet a PO előtt,nem egy negyedig kell csak focizni,persze a Cardinals is kellett ehhez.A Pinyeket sajnálom kicsit mert sokkal gyengébb csapatok jutottak be helyettük.Továbbnézve a sajtfejűekkel "jól" jártunk,az Eaglestől jobban tartok,tartottam.Rodgers-et párszor gyorsan földhöz kell csapkodni és akkor nem lehet nagy gond😊.Go Niners
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
jó kis videó tavalyról, újra aktuális, Quest for Six


több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Meccseink jövőre:
Home: Arizona, St. Louis, Seattle, Philadelphia, Washington, Kansas City, San Diego, Chicago
Away: Arizona, St. Louis, Seattle, Dallas, NY Giants, Denver, Oakland, New Orleans
több mint 10 éve
nullzero San Francisco 49ers 21
Csak ne bízzuk el magunkat, mert az elmúlt 6 meccsen nyertünk. A GB is biztos tanult a szeptemberi meccsből, ráadásul most hazai pályán fognak játszani, és ez már a playoff.
A nyereség nem sima ügy. Úgyhogy hajrá, biztos vagyok benne, hogy jó meccs lesz. 😊
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Hát megint egy SF-GB, túl korán 😕 Nem kérdés melyik csapat jobb, ha ez egy alapszakasz meccs lenne sima lenne. Elég heroikus módon jutottunk be, a momentum és a frozen tundra nálunk van, kb minden más itt. Kíváncsian várom de nem tartom a GB-t esélytelennek.JayB
Én a momentumot 50-50-re mondanám a tegnapi meccsek után,év elején sem volt sima,de szerintem mégegyszer nem tudjátok úgy megfogni a futást,akkor meg Kap-en is kisebb lehet a teher és jól elosztogathatja a lasztikat(szerény emlékeim szerint nem top secondary a tietek).Remélem legalább olyan jó meccs lesz,mint tavaly.
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
ilyen qb-el? 😀😀😀D megint volt vagy 110 rating? 😀Josszi
111.2-es, az egész alapszakaszt nézve pedig 91.6
21 TD 8 INT 3197 passzolt, 524 futott yard (4 futott TD) 58.4% comp
egyedül a pontosság ami nem tetszik, de egyébként igen, ilyen Qb-t, szörnyű...
viszont az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy PO csapatok ellen nem ment Kap-nek, egyedül a GB ellen volt 100 felett a ratingje (na, szegény Packers, megint kapni fognak 😀😀)

személyszerint nem tartok a GB-től, Chicagoval is megszenvedtek, nálunk meg picivel keményebb a védelem, Rodgers még nem 100%os, Lacy a Bears ellen is sérülten játszott, nem hiszem, hogy használt neki, és most nem a liga legroszabb RunD-je ellen kell majd játszania, a D-jüket meg finoman fogalmazva nem érzem erősnek, főleg CM nélkül, legalább nem fogja fülbetréfálni Kapet 😀
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 684
Hát megint egy SF-GB, túl korán 😕 Nem kérdés melyik csapat jobb, ha ez egy alapszakasz meccs lenne sima lenne. Elég heroikus módon jutottunk be, a momentum és a frozen tundra nálunk van, kb minden más itt. Kíváncsian várom de nem tartom a GB-t esélytelennek.