San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Bowman San Francisco 49ers 33
Nem sűrűn írok, most se keveredtem gép elé az Ünnepek miatt. Kedd hajnalban egy apró könnycseppet elmorzsoltam, főleg mert az egyik fantasy ligámat is ez a picksix nyert meg.
(Mondjuk egy kicsit be is voltam rúgva...)

NaVorro Bowman a 49ers Patrick Willis-e!!!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
"Komoly" volt az Int a vegen... XDZoliZoltán
lassítva még jobb 😀
 www.49ers.com/video/videos/Bowman_Seals_Candlesticks_Legacy/670bb5b3-ec42-49aa-898f-ee60a90d80ecGábor
...és a zene...mennyei! 😊
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár


Boldog Karácsonyt Mindenkinek, 9ers szurkernak és topiclakóknak!

Mondom megnézerm az uccsó negyedet ma este, vezettünk 10 ponttal mi gond lehet 😀 őrület!


több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
"Komoly" volt az Int a vegen... XDZoliZoltán
lassítva még jobb 😀
 www.49ers.com/video/videos/Bowman_Seals_Candlesticks_Legacy/670bb5b3-ec42-49aa-898f-ee60a90d80ec

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
"Komoly" volt az Int a vegen... XD
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Boldog fenyőt nektek is ratyik 😀silent7939

egy ilyet a mejjedre karira 😀 KKÜ!

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Boldog fenyőt nektek is ratyik 😀
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Boldog karácsonyt Mindenkinek!
Hajnalban már meg is jött az ajándék a csapattól 😕)


több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Crabs rázódik bele, pont a playoffra ahogy a sérülésekor jósolták, királyság! (kellemes ünnepeket 49esek!)JayB
igen, idáig úgy néz ki a tavalyi forma visszatér.. 😀 Mindenkinek KKÜ

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 684
Crabs rázódik bele, pont a playoffra ahogy a sérülésekor jósolták, királyság! (kellemes ünnepeket 49esek!)
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
PO megvan ez a lényeg! Izgalmas meccs volt, Atlanta sokkal jobb volt mint vártam! Nekünk már jó lehet a szánk íze, finom halászlé és beigli még jobbá teszi.
Mindenkinek nagyon békés, meghitt Karácsonyt!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
k izgalmas meccs volt, és nem csak azért mert elszórakoztuk az első félidőt, ez a Falcons egyáltalán nem olyan gyenge csapat mint ahogy és ahol végeztek az idén! MattyIce nem egy carsonpalmer... szóval egy jó ellenfelet győztünk le egy kib izgalmas végjátékban!

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
én PO-t kértem karácsonyra, szóval nézem a meccet hajnalban és átveszem az ajándékom 😊Gábor
izgalmas meccset várok.. azt hiszem fent maradok 😀
Boldinnak meglehet a 1000 yard (47 hiányzik) , Gore meg már csak 144-re van a 10.000!!! futott yardtól..
ráadásul utolsó Candlestick season match, illene szépen búcsúzni az öreg stadiontól, nem lesz többé szél és por a LOS-ban 😀

Dixonra kiváncsi vagyok hogy pótolja majd Bruce Millert, és lehet Mike Iupati is visszatér ha nem is az összes snapre.
szóval érdekes este lesz na.
Gonzalezt sem látjuk többet ellenünkl játszani, egy legenda utolsó előtti meccse lesz a túloldalon ma..Josszi
Boobie jó lesz, Tampa ellen volt pár blokkja miután Miller kiszált hogy nem csak megblokkolta, hanem lezúzta a LB-t. meglátjuk mit hoz neki a jövő.
minden matchup szinte nekünk kedvez, éljünk vele.petey
Boobie Tukuafuval volt nagyon jó, jól váltogatták őket kivéve az első félidőt 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
az elejen picit docogosen indultunk, utana egesz rendben volt a csapat, colin vegre futkarozott 😀 az utolso 10 percet majd felvetelrol nezem meg, mert mindjart indulok dolgozni.. igy viszont szep lett az amugy is szep karacsony!
boldog karacsonyt sracok(es lanyok)!

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Megvan az ajándék, Boldog Karácsonyt 9erek! GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
én PO-t kértem karácsonyra, szóval nézem a meccet hajnalban és átveszem az ajándékom 😊Gábor
izgalmas meccset várok.. azt hiszem fent maradok 😀
Boldinnak meglehet a 1000 yard (47 hiányzik) , Gore meg már csak 144-re van a 10.000!!! futott yardtól..
ráadásul utolsó Candlestick season match, illene szépen búcsúzni az öreg stadiontól, nem lesz többé szél és por a LOS-ban 😀

Dixonra kiváncsi vagyok hogy pótolja majd Bruce Millert, és lehet Mike Iupati is visszatér ha nem is az összes snapre.
szóval érdekes este lesz na.
Gonzalezt sem látjuk többet ellenünkl játszani, egy legenda utolsó előtti meccse lesz a túloldalon ma..Josszi
Boobie jó lesz, Tampa ellen volt pár blokkja miután Miller kiszált hogy nem csak megblokkolta, hanem lezúzta a LB-t. meglátjuk mit hoz neki a jövő.
minden matchup szinte nekünk kedvez, éljünk vele.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
én PO-t kértem karácsonyra, szóval nézem a meccet hajnalban és átveszem az ajándékom 😊Gábor
izgalmas meccset várok.. azt hiszem fent maradok 😀
Boldinnak meglehet a 1000 yard (47 hiányzik) , Gore meg már csak 144-re van a 10.000!!! futott yardtól..
ráadásul utolsó Candlestick season match, illene szépen búcsúzni az öreg stadiontól, nem lesz többé szél és por a LOS-ban 😀

Dixonra kiváncsi vagyok hogy pótolja majd Bruce Millert, és lehet Mike Iupati is visszatér ha nem is az összes snapre.
szóval érdekes este lesz na.
Gonzalezt sem látjuk többet ellenünkl játszani, egy legenda utolsó előtti meccse lesz a túloldalon ma..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
én PO-t kértem karácsonyra, szóval nézem a meccet hajnalban és átveszem az ajándékom 😊

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
nem tudom ki nézi ma a meccset, de szurkoljatok! nekem ma még összerakodás, fafaragás, díszítés és még ki tudja mi. lesz vagy éjjel 1 mire lefekszem 😊 holnap is kis rohangálás délelőtt, aztán 1-kor lehuppanok a kanapéra Sharks meccset nézni aztán 3-kor SF-ATL meccs ismétlés, nem is fogok gépezni addig az tuti. pont jó hogy adja a sport tv.
ha nyerünk akkor vasárnap fog eldőlni a divízió sorsa. pedig már egyesek hogy zsebben érezték pár hete a divízió címet, mikor kikaptunk a Saintstől 😉petey
én ha fent bírok maradni nézem és drukkolok.. ha nem akkor reggel felvételről.. nálunk is fadíszítés meg més ajándék csomi megy most este még..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
nullzero San Francisco 49ers 21
nem tudom ki nézi ma a meccset, de szurkoljatok! nekem ma még összerakodás, fafaragás, díszítés és még ki tudja mi. lesz vagy éjjel 1 mire lefekszem 😊 holnap is kis rohangálás délelőtt, aztán 1-kor lehuppanok a kanapéra Sharks meccset nézni aztán 3-kor SF-ATL meccs ismétlés, nem is fogok gépezni addig az tuti. pont jó hogy adja a sport tv.
ha nyerünk akkor vasárnap fog eldőlni a divízió sorsa. pedig már egyesek hogy zsebben érezték pár hete a divízió címet, mikor kikaptunk a Saintstől 😉petey
Én felvételről nézem holnap délelőtt. Abban át lehet ugrani a reklámot, és akkor nézem, mikor akarom. 😊

Az eredménykövetőben meg rendesen álltad a sarat. Akkora trollok vannak itt bizonyos csapatoknál, hogy a barlangi kollégák elbújhatnak melletük. 😀
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Mindenkinek KKÜ!
én ezzel a kis kreálmányommal kívánok mindenkinek (még a szihóksz fanoknak is 😛 ) Kellemes Ünnepeket!
Josszi

 www.jibjab.com/view/qml8-LqVTdedhfn4I9RkTQ?utm_campaign=URL+Copy&utm_content=feliz_navidad_cast_5&utm_medium=Share&utm_source=JibJab&cmpid=jj_urlJosszi
ez ütött mint állat! Zseniális!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
nem tudom ki nézi ma a meccset, de szurkoljatok! nekem ma még összerakodás, fafaragás, díszítés és még ki tudja mi. lesz vagy éjjel 1 mire lefekszem 😊 holnap is kis rohangálás délelőtt, aztán 1-kor lehuppanok a kanapéra Sharks meccset nézni aztán 3-kor SF-ATL meccs ismétlés, nem is fogok gépezni addig az tuti. pont jó hogy adja a sport tv.
ha nyerünk akkor vasárnap fog eldőlni a divízió sorsa. pedig már egyesek hogy zsebben érezték pár hete a divízió címet, mikor kikaptunk a Saintstől 😉

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mindenkinek KKÜ!
én ezzel a kis kreálmányommal kívánok mindenkinek (még a szihóksz fanoknak is 😛 ) Kellemes Ünnepeket!
Josszi

 www.jibjab.com/view/qml8-LqVTdedhfn4I9RkTQ?utm_campaign=URL+Copy&utm_content=feliz_navidad_cast_5&utm_medium=Share&utm_source=JibJab&cmpid=jj_urlJosszi
ez zseniális!!! Besírtam rajta! 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Mindenkinek KKÜ!
én ezzel a kis kreálmányommal kívánok mindenkinek (még a szihóksz fanoknak is 😛 ) Kellemes Ünnepeket!
Josszi

 www.jibjab.com/view/qml8-LqVTdedhfn4I9RkTQ?utm_campaign=URL+Copy&utm_content=feliz_navidad_cast_5&utm_medium=Share&utm_source=JibJab&cmpid=jj_urlJosszi
😀😀 jajj, de jót nevettem, köszi 😀
én is Kellemes Ünnepeket kívánok mindenkinek! 😊
több mint 10 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Mindenkinek KKÜ!
én ezzel a kis kreálmányommal kívánok mindenkinek (még a szihóksz fanoknak is 😛 ) Kellemes Ünnepeket!
Josszi

 www.jibjab.com/view/qml8-LqVTdedhfn4I9RkTQ?utm_campaign=URL+Copy&utm_content=feliz_navidad_cast_5&utm_medium=Share&utm_source=JibJab&cmpid=jj_urlJosszi
Óriási !!! 😀