San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Whitnerrel nincs semmi baj, nem egy top 5 SS, de a feladatát megoldja, ha lesz upgrade drafton akkor mint már mondtam, én Reidet áttolnám SS-be, és egy ballhawk FS-t draftolni, így adva lesz a hátsó alakzat egy időre. de ha marad Whitner sem bánom. nálunk ugye elsődleges a run support, a TE védekezés meg PWill/Bowman oldja meg az esetek nagy százalékában.

Crabtree-t meg meglátjuk hogy teljesít. sok csapatot elriaszt az achilles sérülés. szerintem egy offseason rehab még ráfér Crabtreere. ha meg a pénzt választja amit mi nem tudnánk és akarnánk kifizetni, Isten vele. botrányosan mély a jövő évi WR class. amúgy Crab jó srác, nincs benne semmi díva hajlam(még 😀), ha akar gyűrűt akkor mindenképp maradnia kell, Cap tömi labdákkal.

Josszi, leginkább a 49erswebzone-t olvasom. ott összeszednek minden hírt.

ja, ahhoz hogy hazai pályánk legyen a PO-ban ütni kell mindenkit, a Hawksnak meg bukni kell a maradék kettőt. így mienk a NFCW, matematikai esély csak.petey
Bowman nálam a DPY

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Köszi a meleg fogadtatást! 😊
És most egy komoly dilemma: kinek a győzelme lenne nekünk jobb a Seattle-Arizona meccsen?
Ha az Arizona veszít, akkor a Wild Card hely nekünk tuti. Ha a Seattle veszít, akkor meg marad esélyünk a csoport győzelemre.nullzero
Én azt mondom nyerjen a Seattle, ha most nem is nyernének, a köv fordulóban a Rams ellen biztosan, és meglenne nekik a csop győzelem. Ha viszont a Cardinals nyerne, akkor ugye utolsó fordulóban, pont velük, náluk játszanánk egy kurva nehéz meccset a Wild Cardért, ami nem hangzik túl jól.
Nyerjünk vasárnap, legyen szép a búcsú a 'Sticktől, jöv héten egy POról lemaradó Cards ellen is húzzuk be, legyen meg a 5th seed, aztán nézzük kit kapunk.picstii
Nem érdemes számolgatni, bár lehet. Az idén még egyszer meg kell verni a hókszot, hogy bajnokok lehessünk. És megverjük majd.
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Köszi a meleg fogadtatást! 😊
És most egy komoly dilemma: kinek a győzelme lenne nekünk jobb a Seattle-Arizona meccsen?
Ha az Arizona veszít, akkor a Wild Card hely nekünk tuti. Ha a Seattle veszít, akkor meg marad esélyünk a csoport győzelemre.nullzero
Én azt mondom nyerjen a Seattle, ha most nem is nyernének, a köv fordulóban a Rams ellen biztosan, és meglenne nekik a csop győzelem. Ha viszont a Cardinals nyerne, akkor ugye utolsó fordulóban, pont velük, náluk játszanánk egy kurva nehéz meccset a Wild Cardért, ami nem hangzik túl jól.
Nyerjünk hétfőn, legyen szép a búcsú a 'Sticktől, jöv héten egy POról lemaradó Cards ellen is húzzuk be, legyen meg a 5th seed, aztán nézzük kit kapunk.
több mint 10 éve
nullzero San Francisco 49ers 21
Köszi a meleg fogadtatást! 😊
És most egy komoly dilemma: kinek a győzelme lenne nekünk jobb a Seattle-Arizona meccsen?
Ha az Arizona veszít, akkor a Wild Card hely nekünk tuti. Ha a Seattle veszít, akkor meg marad esélyünk a csoport győzelemre.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Hali mindenkinek!
Bemutatkoznék akkor itt is. Már jó ideje figyelem az oldalt és a topikot, jómagam kb az év elejétől kezdve vagyok NFL és 49ers fan, és próbálom rávenni a haverokat is. 😊
Nagyon jók vagyunk, a csapat erősödőben van. Csak így tovább, go Niners! 😊nullzero
üdv a fedélzeten! érezd otthon magad!petey
böff, trotty , szotyihéj putty 😛

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Hali mindenkinek!
Bemutatkoznék akkor itt is. Már jó ideje figyelem az oldalt és a topikot, jómagam kb az év elejétől kezdve vagyok NFL és 49ers fan, és próbálom rávenni a haverokat is. 😊
Nagyon jók vagyunk, a csapat erősödőben van. Csak így tovább, go Niners! 😊nullzero
Üdv köreinkben! Jól választottál! 😉

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
Hali mindenkinek!
Bemutatkoznék akkor itt is. Már jó ideje figyelem az oldalt és a topikot, jómagam kb az év elejétől kezdve vagyok NFL és 49ers fan, és próbálom rávenni a haverokat is. 😊
Nagyon jók vagyunk, a csapat erősödőben van. Csak így tovább, go Niners! 😊nullzero
üdv a fedélzeten! érezd otthon magad!

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 blog.sfgate.com/49ers/2013/12/18/kaepernick-49ers-plan-to-maintain-offensive-idenity-without-miller/
Tukuafu vissza a sérülése után... csapatot taktikát ismeri és bár nem egy az egyben Miller stilusú player ő lesz egyik FB.. kiváncsi vagyok milyen rotációban fognak Boobieval alkotni.. számíthatunk érdekesebb futásokra netán?

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Hali mindenkinek!
Bemutatkoznék akkor itt is. Már jó ideje figyelem az oldalt és a topikot, jómagam kb az év elejétől kezdve vagyok NFL és 49ers fan, és próbálom rávenni a haverokat is. 😊
Nagyon jók vagyunk, a csapat erősödőben van. Csak így tovább, go Niners! 😊nullzero
CSŐ!
Örülünk hogy itt vagy😊
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Hali mindenkinek!
Bemutatkoznék akkor itt is. Már jó ideje figyelem az oldalt és a topikot, jómagam kb az év elejétől kezdve vagyok NFL és 49ers fan, és próbálom rávenni a haverokat is. 😊
Nagyon jók vagyunk, a csapat erősödőben van. Csak így tovább, go Niners! 😊nullzero
üdv köztünk! 😊
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hali mindenkinek!
Bemutatkoznék akkor itt is. Már jó ideje figyelem az oldalt és a topikot, jómagam kb az év elejétől kezdve vagyok NFL és 49ers fan, és próbálom rávenni a haverokat is. 😊
Nagyon jók vagyunk, a csapat erősödőben van. Csak így tovább, go Niners! 😊nullzero
Isten hozott nálunk!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Hali mindenkinek!
Bemutatkoznék akkor itt is. Már jó ideje figyelem az oldalt és a topikot, jómagam kb az év elejétől kezdve vagyok NFL és 49ers fan, és próbálom rávenni a haverokat is. 😊
Nagyon jók vagyunk, a csapat erősödőben van. Csak így tovább, go Niners! 😊nullzero
Hali! Go 9ers! 😊
több mint 10 éve
nullzero San Francisco 49ers 21
Hali mindenkinek!
Bemutatkoznék akkor itt is. Már jó ideje figyelem az oldalt és a topikot, jómagam kb az év elejétől kezdve vagyok NFL és 49ers fan, és próbálom rávenni a haverokat is. 😊
Nagyon jók vagyunk, a csapat erősödőben van. Csak így tovább, go Niners! 😊
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
még van egy olyan lehetőség is, hogy megvan az 5. seed, és mi és a 6. seed is nyeri po-ban a meccseit, és NFC döntőt velük játszuk itthon 😊

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 140 — Csodabogár
Whitnerrel nincs semmi baj, nem egy top 5 SS, de a feladatát megoldja, ha lesz upgrade drafton akkor mint már mondtam, én Reidet áttolnám SS-be, és egy ballhawk FS-t draftolni, így adva lesz a hátsó alakzat egy időre. de ha marad Whitner sem bánom. nálunk ugye elsődleges a run support, a TE védekezés meg PWill/Bowman oldja meg az esetek nagy százalékában.

Crabtree-t meg meglátjuk hogy teljesít. sok csapatot elriaszt az achilles sérülés. szerintem egy offseason rehab még ráfér Crabtreere. ha meg a pénzt választja amit mi nem tudnánk és akarnánk kifizetni, Isten vele. botrányosan mély a jövő évi WR class. amúgy Crab jó srác, nincs benne semmi díva hajlam(még 😀), ha akar gyűrűt akkor mindenképp maradnia kell, Cap tömi labdákkal.

Josszi, leginkább a 49erswebzone-t olvasom. ott összeszednek minden hírt.

ja, ahhoz hogy hazai pályánk legyen a PO-ban ütni kell mindenkit, a Hawksnak meg bukni kell a maradék kettőt. így mienk a NFCW, matematikai esély csak.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Whitner még csak 28, az ő posztján még benne van 4-5 év minimum. A kora szerintem nem kérdés. Crabtree új szerződése nem lesz olcsó, nézegettem a mostani WR fizukat, Harvin majdnem 13 millió, Wallace 12, Bowe 11, még Miles Austin is 9. Ennyit simán megkérhet és valószínűleg meg is fog, tekintve hogy élete legnagyobb szerződése lehet a korából adódóan.JayB
lesz belőle Cashtree ja 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Whitner még csak 28, az ő posztján még benne van 4-5 év minimum. A kora szerintem nem kérdés. Crabtree új szerződése nem lesz olcsó, nézegettem a mostani WR fizukat, Harvin majdnem 13 millió, Wallace 12, Bowe 11, még Miles Austin is 9. Ennyit simán megkérhet és valószínűleg meg is fog...JayB
Crabtree amikor érkezett akkor is húzódott a pénz miatt a szerződése. Bár szerintem értelmileg sokat fejlődött azóta. Természetesen meg fogja kérni a magáét, és mi meg is adjuk azt neki ami jár. Mindkét fél tudj, hogy szükség van rá. Szerintem 8-10 millát megér.
Whitnerről valamiért azt hittem, hogy már van 30 éves. Mea culpa. Akkor is jó lenne 2-3. körben egy jó fajta SS-t draftolni, aki 1-2 év alatt beérhet a helyére.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 684
Whitner még csak 28, az ő posztján még benne van 4-5 év minimum. A kora szerintem nem kérdés. Crabtree új szerződése nem lesz olcsó, nézegettem a mostani WR fizukat, Harvin majdnem 13 millió, Wallace 12, Bowe 11, még Miles Austin is 9. Ennyit simán megkérhet és valószínűleg meg is fog, tekintve hogy élete legnagyobb szerződése lehet a korából adódóan.
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Whitner megitélése emberfüggő, nekem vegyes érzelmeim vannak vele. Az a gond, hogy hullámzó teljesítményt nyújt, vannak nagy meccsei amikor INT, nagy szerelések, nagy ütközései vannak, máskor meg szénné szívatják az elkapók, vagy buta szabálytalanságok. Az biztos, hogy kicsit jobb mint az átlag, viszont nem elit sajnos. Lassan kell gondolkodni a pótlásán, mert fiatalodni már ő sem fog. Reid-el az FS poszt megvan, lehet kellene egy rookie SS, aki még tanulhat tőle, aztán átveheti a helyét. Majd meglátjuk a Baalke-Jimbo duó hogyan gondolja.
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Whitner szerintem nagyon jó a posztján és az idei secondary teljesitmény neki is köszönhető... bár van egy olyan feelingem hogy nagy pénzt fog kérni és megy majd mint GoldsonJosszi
Ezzel nem tudok egyetérteni. Szerintem nagyon gyenge Whitner, nagyon ritkán van jó meccse, az is inkább csak egy-egy jó megmozdulás. Inkább az jellemző rá, hogy elkésik, nem vált át időben, rossz szöget választ, felesleges szabálytalanságai vannak. Én szeretném, ha megszabadulnánk tőle... bocs.red6t6
nem is kell egyetérteni 😀
Josszi
én is azt mondom 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Whitner szerintem nagyon jó a posztján és az idei secondary teljesitmény neki is köszönhető... bár van egy olyan feelingem hogy nagy pénzt fog kérni és megy majd mint GoldsonJosszi
Ezzel nem tudok egyetérteni. Szerintem nagyon gyenge Whitner, nagyon ritkán van jó meccse, az is inkább csak egy-egy jó megmozdulás. Inkább az jellemző rá, hogy elkésik, nem vált át időben, rossz szöget választ, felesleges szabálytalanságai vannak. Én szeretném, ha megszabadulnánk tőle... bocs.red6t6
nem is kell egyetérteni 😀
tudod a vélemény olyan mint a .... 😀

de miért mondod hogy nincs jó meccse? a stat alapján hozza az eddigi átlagot..
vannak szabálytalanságai, de futások ellen hozza a formáját.. hiba nélkül meg nem játszik senki..

SEASON TEAM GAMES TACKLES INTERCEPTIONS FUMBLES
G GS TOTAL SOLO AST SCK SFTY PDEF INT YDS AVG LNG TDS FF FR
TOTAL 660 484 176 1.5 0 46 10 277 -- 76 2 8 6
2013 SF 14 14 64 50 14 0.0 -- 12 2 7 -- 7 0 2 1
2012 SF 16 16 83 62 21 0.0 0 5 1 42 -- 42T 1 2 1
2011 SF 15 15 62 49 13 0.0 -- 10 2 48 -- 48 0 1 3

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Whitner nem elit a posztján, komolyabb TE-eket egyszerűen nem tud megoldani, a legfizikálisabb RB-ken csak lovagol, de megállítani nem tudja őket!-Lynchhel az ellentét még a Bills időkből való, amikor a a St.JF TC alatt ML folyamatosan átrohant rajta, és Fewell megkérte Wilsont, hogy mutassa meg Whitnernek, hogy kell megállítani Lynchet.
Nálatok sokkal sokkal jobban játszik, mint nálunk, vagy legalábbis sokkal jobban szerel. Ennek elllenére szerintem nem kap elit fizut.
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Whitner szerintem nagyon jó a posztján és az idei secondary teljesitmény neki is köszönhető... bár van egy olyan feelingem hogy nagy pénzt fog kérni és megy majd mint GoldsonJosszi
Ezzel nem tudok egyetérteni. Szerintem nagyon gyenge Whitner, nagyon ritkán van jó meccse, az is inkább csak egy-egy jó megmozdulás. Inkább az jellemző rá, hogy elkésik, nem vált át időben, rossz szöget választ, felesleges szabálytalanságai vannak. Én szeretném, ha megszabadulnánk tőle... bocs.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Millernek lapockasérülése van, lehet, hogy a PO-ban már nem játszik, a helyére Marecic vagy Dixon kerülhetpicstii
😕 na fasza.... Bruce kulcsember aki kib hasznos volt mind elkapásban mint blokkolásban a futásoknál...
Dixon rövid futásokban jó és csipem is a fazont de blokkolni nem nagyon tud... Marecicről meg annyi dereng hogy Jimbo tanitványa volt.. hát.. veszteség.... vagy még azt is eltudpm képlezni hogy így kényszerből kevesebb futás lesz középen Gorenak és több opció jut Hunternak és LMJ-nek oldalra ahol a sebességüket kitudják majd használni.. viszont Bruce Kapnek is sokszor blokkolt nem is egy TD runnál..Josszi
szerintem Dixon fogja tudni pótolni, nem hiszem, hogy futás blokkolással gondja lenne, nagyobb darab és erősebb is mint Miller, elkapásban lehet nem annyira jó, aligha lesz vele gond. Mindamellett munkamorálja és lelkesedése megkérdőjelezhetetlen.Alabama Niners
Marecic nem jön. így marad Boobie és Wilhoite mint backup FB. Bruce kiesése nem tragikus, de így meg kell változtatni az offenzív felfogást. elég sokat használtuk a 21-es felállást(2 back, 2 WR, 1 TE) így ebből lesz 3 WR, 2 TE előreláthatólag.


el is felejtettem mondani, hogy a Bucs ellen Reid nem vitte vissza TD-re a picket, hanem lement. bölcs döntés, így nem kellett visszamenni a defnek nehogy sérülés legyen. (Y)

ezt a topikot tessék követni. a srác elemzi a Hawks, Rams meccseket, képekkel. több helyen látszik hogy bizony nem egy one read QB a srác. tény, sokat kell fejlődnie még, de iszonyat magas a plafon amit el fog érni.

 www.49erswebzone.com/forum/niners/176105-analysis-seahawks-game-coaches-film/petey
látom te is olvasod a blog.sfgate.com-ot .D

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
más..
Looking ahead, the 49ers will have a slew of key free agents this offseason, with Whitner, Dawson and wide receiver Anquan Boldin being among them. Do they want them back? Of course, but only at the right price. With possible big-money extensions looming for Kaepernick, linebacker Aldon Smith and wide receiver Michael Crabtree, they’ll have to make some difficult business decisions this spring.

szóval a freeagentes játékosok közül Whitner Boldin és (jó jó biztos nem évi 6millás a fizuja) Dawson-t szeretné Jimbo újraszerződtetni (igaz ezt anno elmondta már Goldsonnál, Mossnál, stb is.. aztán a költségvetési tanács aszonta nem..) és lejár Aldon Kap és Crab szerződése is, na az ő pénzükre leszek kiváncsi.. 😀

Whitner szerintem nagyon jó a posztján és az idei secondary teljesitmény neki is köszönhető... bár van egy olyan feelingem hogy nagy pénzt fog kérni és megy majd mint Goldson

The Amazing Racoon