San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Abszolut. De az egy szar szabály ha szabálytalankodik jobban jár vki.diverdoc
Vagyis ha a célterületen van szabálytalanság, akkor az 7 pont?12
7 pont semmiképpen nem, legfeljebb 2 (safety), de ez is a szabálytalanságtól függ. Akkor adhat TD-t a játékvezető, ha mondjuk szalad a futó a labdával az ellenfél célterülete felé, már majdnem bent van, a közelben senki, ekkor az oldalvonalon kívülről valaki beszalad, és nyom rajta egy tackle-t még a gólvonal előtt.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Abszolut. De az egy szar szabály ha szabálytalankodik jobban jár vki.diverdoc
Vagyis ha a célterületen van szabálytalanság, akkor az 7 pont?

több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
WC körben ti hová mennétek legszívesebben? Detroit, Dallas, Philadelphia?he7edik
Dallas a mumusunk, úgyhogy oda nem... 😊 Én a Detroitnak örülnék leginkább.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
WC körben ti hová mennétek legszívesebben? Detroit, Dallas, Philadelphia?


több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 www.ninersnation.com/2013/12/10/5198378/aerial-view-video-of-levis-stadium

gyönyörű lesz ez a stadion. már csak arra leszek kíváncsi a parkolást hogy fogják megoldani. ahogy olvastam nem is lesz jövőre prime time meccs emiatt. kell készíteni előtte egy felmérést és tervet hogy hogy vezetik el a forgalmatpetey
itt még hotdogot is árulnék..😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
 www.ninersnation.com/2013/12/10/5198378/aerial-view-video-of-levis-stadium

gyönyörű lesz ez a stadion. már csak arra leszek kíváncsi a parkolást hogy fogják megoldani. ahogy olvastam nem is lesz jövőre prime time meccs emiatt. kell készíteni előtte egy felmérést és tervet hogy hogy vezetik el a forgalmat

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Az nfl.com Power Rankigjében a Seahawks elleni győzelmünk nem ért előrelépést, sem a Szíkoxnak visszaesést. Azért ez érdekes.Alabama Niners
szemely szerint a power rankot egy idiotasagnak tartom. semmi ertelmet nem latom. egyebkent, ezen gyozelem miatt nem tartom magunkat jobb csapatnak, sem a hoxot szarabbnak. inkabb ez egy esely, hogy meglegyen a po 😊Vegita
a power ranking inkább marketing de..
én jobb csapatnak tartom magunkat, mert adott egy lélektani pluszt ami jól fog jönni a PO-ban..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Az nfl.com Power Rankigjében a Seahawks elleni győzelmünk nem ért előrelépést, sem a Szíkoxnak visszaesést. Azért ez érdekes.Alabama Niners
szemely szerint a power rankot egy idiotasagnak tartom. semmi ertelmet nem latom. egyebkent, ezen gyozelem miatt nem tartom magunkat jobb csapatnak, sem a hoxot szarabbnak. inkabb ez egy esely, hogy meglegyen a po 😊

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Az nfl.com Power Rankigjében a Seahawks elleni győzelmünk nem ért előrelépést, sem a Szíkoxnak visszaesést. Azért ez érdekes.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
és ezek után ezt a hang, meg szurkolói felsőbbrendűséget kéretik elfelejteni!diverdoc
ajánlom a témában ezt a cikket:

What Would Make The Loudest Football Stadium Possible?
 www.sbnation.com/ncaa-football/2012/3/15/2870937/this-week-in-important-science-what-would-make-the-loudest-football


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
 www.49ers.com/video/videos/The_Remix_49ers_Statement_Against_Seattle/75af1261-af79-45fb-8799-112818d93501

#REMIX

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Tank IR-re került. gondolom nem fogják siettetni a rehabot most, hogy van jó kis DL depth.
jövőre cuki lesz az idei draftunk. Dial, Tank, Lattimore, Patton

több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Megnéztem az NFL szabálykönyvben. Ott nincs kísérletvesztés, csak 10 yard a previous spotból, és megismétlik a kísérletet. Ezért nem kértük.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
elmondom ma is, máig nem értem a blokkolot punt után, hogy ütötte előre Maragos a labdát a 34-ig, és nem adták nekünk a 7-nél..na mindegy, mindennap lát valami újat az ember 😀 vagy Crabtreet ütötte vágta Maxwell és semmi DPI 😊 humoros. ami meg nem volt bünti arra meg simán bedobták(holding ide-oda)petey
Nem kértük a büntetést. Ha kértük volna, akkor megismételték volna a negyedig kísérletet 10 yarddal hátrébbról. Mivel azt nem blokkoltuk volna nagy valószínűséggel, ezért jól döntött a stáb, 7-nél ebben az esetben semmiképpen nem kaphattuk volna meg.red6t6
Ebben biztos vagy? csak mert sztem ez már punt blokk utáni keveredésben, szabad labda elütése volt. és ebben az esetben onnan jöttünk volna. Az más kérdés, hogy nem kértük a büntit, mert ezt mondták a bírók is Harbaughnak. Kinnt is ment erről a vita. Bírót kéne erről megkérdezni!diverdoc
Én ugyan egyetemi focin szocializálódom elsősorban, de szerintem ez ugyanaz NFL-ben is.
Szabad labdát nem szabad előre felé ütni, a büntetése 10 yard és kísérletvesztés, hacsak nem keresztezi scrimmage rúgás esetén a labda a neutrális zónát. Itt pedig ugyan közvetve, de keresztezte az előre ütés miatt. Ezért a kísérletvesztést nem kaptuk volna meg, azaz meg kellett volna ismételni a kísérletet. Mivel ezt a szabálytalanságot nem scrimmage kick enforcement szerint kell büntetni (hiszen a szabálytalanság nem a neutrális zóna előtt történt 3 yardon túl), ezért a büntetés végrehajtás pontja a previous spot, azaz, ahonnan indult a kísérlet. Innen kell kimérni a 10 yardot, majd megismételni a kísérletet, azaz megint elrúghatták volna a labdát 10 yarddal hátrébbról.
Egy kicsit fura, hogy így keresztezte a labda a neutrális zónát, de a szabály szerint akkor van vége a rúgásnak, ha valaki birtokba veszi, vagy a szabályok szerint halottnak nyilvánítják a labdát. Itt egyik sem történt, hiszen ütés volt, nem birtokba vétel, illetve a labda sem vált halottá, hiszen a pályán belül ütötték el az élő labdát. Éppen ezért ütött bele a játékos, hogy ne menjen ki a labda, mert akkor ott halt volna meg, kísérlet vesztéssel büntették volna a rúgócsapatot, ezért választhattunk volna, hogy ha kérjük, akkor kimérik a previous spotból a 10 yardot, és onnan nekünk 1st down, vagy nem kérjük, és akkor ahol kiment a labda, onnan jövünk szintén 1st downnal.
Remélem érthető volt, amit írtam. Ha nem, szívesen válaszolok a felmerülő kérdésekre... 😊red6t6
Abszolut. De az egy szar szabály ha szabálytalankodik jobban jár vki.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
elmondom ma is, máig nem értem a blokkolot punt után, hogy ütötte előre Maragos a labdát a 34-ig, és nem adták nekünk a 7-nél..na mindegy, mindennap lát valami újat az ember 😀 vagy Crabtreet ütötte vágta Maxwell és semmi DPI 😊 humoros. ami meg nem volt bünti arra meg simán bedobták(holding ide-oda)petey
Nem kértük a büntetést. Ha kértük volna, akkor megismételték volna a negyedig kísérletet 10 yarddal hátrébbról. Mivel azt nem blokkoltuk volna nagy valószínűséggel, ezért jól döntött a stáb, 7-nél ebben az esetben semmiképpen nem kaphattuk volna meg.red6t6
Ebben biztos vagy? csak mert sztem ez már punt blokk utáni keveredésben, szabad labda elütése volt. és ebben az esetben onnan jöttünk volna. Az más kérdés, hogy nem kértük a büntit, mert ezt mondták a bírók is Harbaughnak. Kinnt is ment erről a vita. Bírót kéne erről megkérdezni!diverdoc
Én ugyan egyetemi focin szocializálódom elsősorban, de szerintem ez ugyanaz NFL-ben is.
Szabad labdát nem szabad előre felé ütni, a büntetése 10 yard és kísérletvesztés, hacsak nem keresztezi scrimmage rúgás esetén a labda a neutrális zónát. Itt pedig ugyan közvetve, de keresztezte az előre ütés miatt. Ezért a kísérletvesztést nem kaptuk volna meg, azaz meg kellett volna ismételni a kísérletet. Mivel ezt a szabálytalanságot nem scrimmage kick enforcement szerint kell büntetni (hiszen a szabálytalanság nem a neutrális zóna előtt történt 3 yardon túl), ezért a büntetés végrehajtás pontja a previous spot, azaz, ahonnan indult a kísérlet. Innen kell kimérni a 10 yardot, majd megismételni a kísérletet, azaz megint elrúghatták volna a labdát 10 yarddal hátrébbról.
Egy kicsit fura, hogy így keresztezte a labda a neutrális zónát, de a szabály szerint akkor van vége a rúgásnak, ha valaki birtokba veszi, vagy a szabályok szerint halottnak nyilvánítják a labdát. Itt egyik sem történt, hiszen ütés volt, nem birtokba vétel, illetve a labda sem vált halottá, hiszen a pályán belül ütötték el az élő labdát. Éppen ezért ütött bele a játékos, hogy ne menjen ki a labda, mert akkor ott halt volna meg, kísérlet vesztéssel büntették volna a rúgócsapatot, ezért választhattunk volna, hogy ha kérjük, akkor kimérik a previous spotból a 10 yardot, és onnan nekünk 1st down, vagy nem kérjük, és akkor ahol kiment a labda, onnan jövünk szintén 1st downnal.
Remélem érthető volt, amit írtam. Ha nem, szívesen válaszolok a felmerülő kérdésekre... 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
elmondom ma is, máig nem értem a blokkolot punt után, hogy ütötte előre Maragos a labdát a 34-ig, és nem adták nekünk a 7-nél..na mindegy, mindennap lát valami újat az ember 😀 vagy Crabtreet ütötte vágta Maxwell és semmi DPI 😊 humoros. ami meg nem volt bünti arra meg simán bedobták(holding ide-oda)petey
Nem kértük a büntetést. Ha kértük volna, akkor megismételték volna a negyedig kísérletet 10 yarddal hátrébbról. Mivel azt nem blokkoltuk volna nagy valószínűséggel, ezért jól döntött a stáb, 7-nél ebben az esetben semmiképpen nem kaphattuk volna meg.red6t6
Ebben biztos vagy? csak mert sztem ez már punt blokk utáni keveredésben, szabad labda elütése volt. és ebben az esetben onnan jöttünk volna. Az más kérdés, hogy nem kértük a büntit, mert ezt mondták a bírók is Harbaughnak. Kinnt is ment erről a vita. Bírót kéne erről megkérdezni!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
elmondom ma is, máig nem értem a blokkolot punt után, hogy ütötte előre Maragos a labdát a 34-ig, és nem adták nekünk a 7-nél..na mindegy, mindennap lát valami újat az ember 😀 vagy Crabtreet ütötte vágta Maxwell és semmi DPI 😊 humoros. ami meg nem volt bünti arra meg simán bedobták(holding ide-oda)petey
Nem kértük a büntetést. Ha kértük volna, akkor megismételték volna a negyedig kísérletet 10 yarddal hátrébbról. Mivel azt nem blokkoltuk volna nagy valószínűséggel, ezért jól döntött a stáb, 7-nél ebben az esetben semmiképpen nem kaphattuk volna meg.red6t6
kösz, remek szabály

több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
elmondom ma is, máig nem értem a blokkolot punt után, hogy ütötte előre Maragos a labdát a 34-ig, és nem adták nekünk a 7-nél..na mindegy, mindennap lát valami újat az ember 😀 vagy Crabtreet ütötte vágta Maxwell és semmi DPI 😊 humoros. ami meg nem volt bünti arra meg simán bedobták(holding ide-oda)petey
Nem kértük a büntetést. Ha kértük volna, akkor megismételték volna a negyedig kísérletet 10 yarddal hátrébbról. Mivel azt nem blokkoltuk volna nagy valószínűséggel, ezért jól döntött a stáb, 7-nél ebben az esetben semmiképpen nem kaphattuk volna meg.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Richard Sherman blames officials for Seahawks' loss
We didn't project it to be this way,
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000295491/article/richard-sherman-blames-officials-for-seahawks-loss

😀petey

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
elmondom ma is, máig nem értem a blokkolot punt után, hogy ütötte előre Maragos a labdát a 34-ig, és nem adták nekünk a 7-nél..na mindegy, mindennap lát valami újat az ember 😀 vagy Crabtreet ütötte vágta Maxwell és semmi DPI 😊 humoros. ami meg nem volt bünti arra meg simán bedobták(holding ide-oda)petey
az kemény volt amit Crab kapott néha.. az nagyon tetszett amikor Boldin még úgyis elkapta a labdát (igaz flag is volt) hogy Shermann mindennel foglalkozott csak a labdával nem 😀
CK7 meg futott pontosan passzolt (eggyet leszámítva) és ésszel higgadtan játszott..
Frank meg az Isten... Davis is 😀 ahogy lekapta derékmagasságban az a nem gyengén lőtt passzt..

viszont Staley látszott hogy nem 100%-os párszor beforgatták.. de az O line még is megtette amit kellett.. az egyik legerősebb D ellen...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
elmondom ma is, máig nem értem a blokkolot punt után, hogy ütötte előre Maragos a labdát a 34-ig, és nem adták nekünk a 7-nél..na mindegy, mindennap lát valami újat az ember 😀 vagy Crabtreet ütötte vágta Maxwell és semmi DPI 😊 humoros. ami meg nem volt bünti arra meg simán bedobták(holding ide-oda)

több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
jó kis reklám 😊

Gábor
ez elég erősen Seahawks-9ers ellentétre utal. Tegnap ugyanilyen higgadt volt, meg is lett az eredménye!Alabama Niners
ez most a sláger rivalry

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
jó kis reklám 😊

Gábor
ez elég erősen Seahawks-9ers ellentétre utal. Tegnap ugyanilyen higgadt volt, meg is lett az eredménye!
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
jó kis reklám 😊


több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Richard Sherman blames officials for Seahawks' loss
We didn't project it to be this way,
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/qs8xy9eeqmepkor5hprn
Richard Sherman blames officials for Seahawks' loss
Richard Sherman said the Seattle Seahawks expected to blow out the San Francisco 49ers on Sunday. According to the cornerback, however, the officials got in the way.




😀