San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Már alig több mint egy nap a Tampa elleni meccsig!
Szerintem 20-30 pont között leszünk, szokásunkhoz híven jól védekezünk (valamiért olyan érzésem van,hogy a D is szerez pontokat) és ezek hatására meglesz a W.
Ti mit vártok a meccstől?😊csrnyei
egy nyugis meccset, nem fognak tudni mit kezdeni a D-nkel, Kap 230 yard 2TD, 1 INT
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Josszi Hóx fórumban olvastam a hozzászólásod,kisebbik srácodat mi fogta meg a Jagsben?😊csrnyei
szerintem a kabalaállat 😀 vagy a dac hogy nehogymár egy esélyesnek szurkoljon.. 😀 de azt hiszem megsajnálta őket mert kérdezgette a neveket meg hogy ki erős ki gyenge stb stb.... és látta az egyik összefoglalóban hogy a jags kabalamacskája ugrál örömében megkérdezte " a jaguárok jók?" mondtam neki hogy háát annyira nem, de lelkesek.. na akkor azt mondta jóő akkor nekik drukkol mert szegényeket mindig megverik... de van neki redskins pólója meg egy redskins malackája is 😀Josszi
Mondjuk idén a Skins sem jobb opció😀
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Már alig több mint egy nap a Tampa elleni meccsig!
Szerintem 20-30 pont között leszünk, szokásunkhoz híven jól védekezünk (valamiért olyan érzésem van,hogy a D is szerez pontokat) és ezek hatására meglesz a W.
Ti mit vártok a meccstől?😊
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Josszi Hóx fórumban olvastam a hozzászólásod,kisebbik srácodat mi fogta meg a Jagsben?😊csrnyei
szerintem a kabalaállat 😀 vagy a dac hogy nehogymár egy esélyesnek szurkoljon.. 😀 de azt hiszem megsajnálta őket mert kérdezgette a neveket meg hogy ki erős ki gyenge stb stb.... és látta az egyik összefoglalóban hogy a jags kabalamacskája ugrál örömében megkérdezte " a jaguárok jók?" mondtam neki hogy háát annyira nem, de lelkesek.. na akkor azt mondta jóő akkor nekik drukkol mert szegényeket mindig megverik... de van neki redskins pólója meg egy redskins malackája is 😀Josszi
Esetleg ajánlanám még figyelmébe a Browns alakulatát is 😀 Egyébként szerintem szimpatikus kis csapat, a jó abban, ha egy ilyen gyengébb francsájznak szurkolsz, hogy senki sem tekinti őket biztos befutónak, ha kikapnak akkor csak nem kell magyarázkodni (lásd Sörmen vs Bírók), elég elő venniük a qb-juk statjait 😀 Szerintem azért ilyen peches az a csapat mert a stadionjuk egy indián temetőre épült és a törzs megátkozta őket, építhetnének egy újat ők is 😀Csiriba
lehet Manituval kéne egyezkedniük hogy küldjön franchise qb-t nekik a drafton 😀 és köszönöm az infót az indiántemetőről 😀 ezt eddig nem is tudtam.. drukkoltam nekik hogy szakadjon meg a nyeretlenségi sorozatuk és puff... nem bírnak leállni 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Josszi Hóx fórumban olvastam a hozzászólásod,kisebbik srácodat mi fogta meg a Jagsben?😊csrnyei
szerintem a kabalaállat 😀 vagy a dac hogy nehogymár egy esélyesnek szurkoljon.. 😀 de azt hiszem megsajnálta őket mert kérdezgette a neveket meg hogy ki erős ki gyenge stb stb.... és látta az egyik összefoglalóban hogy a jags kabalamacskája ugrál örömében megkérdezte " a jaguárok jók?" mondtam neki hogy háát annyira nem, de lelkesek.. na akkor azt mondta jóő akkor nekik drukkol mert szegényeket mindig megverik... de van neki redskins pólója meg egy redskins malackája is 😀Josszi
Esetleg ajánlanám még figyelmébe a Browns alakulatát is 😀 Egyébként szerintem szimpatikus kis csapat, a jó abban, ha egy ilyen gyengébb francsájznak szurkolsz, hogy senki sem tekinti őket biztos befutónak, ha kikapnak akkor csak nem kell magyarázkodni (lásd Sörmen vs Bírók), elég elő venniük a qb-juk statjait 😀 Szerintem azért ilyen peches az a csapat mert a stadionjuk egy indián temetőre épült és a törzs megátkozta őket, építhetnének egy újat ők is 😀
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Josszi Hóx fórumban olvastam a hozzászólásod,kisebbik srácodat mi fogta meg a Jagsben?😊csrnyei
szerintem a kabalaállat 😀 vagy a dac hogy nehogymár egy esélyesnek szurkoljon.. 😀 de azt hiszem megsajnálta őket mert kérdezgette a neveket meg hogy ki erős ki gyenge stb stb.... és látta az egyik összefoglalóban hogy a jags kabalamacskája ugrál örömében megkérdezte " a jaguárok jók?" mondtam neki hogy háát annyira nem, de lelkesek.. na akkor azt mondta jóő akkor nekik drukkol mert szegényeket mindig megverik... de van neki redskins pólója meg egy redskins malackája is 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Abszolut. De az egy szar szabály ha szabálytalankodik jobban jár vki.diverdoc
Vagyis ha a célterületen van szabálytalanság, akkor az 7 pont?12
nem. safety. Megakadályozza röplabdásként, hogy mondjuk a blokkolt punt után a célterületen rávetődjön a labdára az ellen. Szabálytalanul TD-t hiusított meg. De ezek szerint a szabály szerint megísmételhetik a puntot. Ez szerintem szar szabály.diverdoc
De a blokkolással még nincs meg a labdabirtoklás. Gondolom emiatt nem kezelik úgy hogy megváltozott az O# - D# státusz, vagyis csak az előrejutást nem engedik, de a labdavesztést igen.

több mint 10 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Abszolut. De az egy szar szabály ha szabálytalankodik jobban jár vki.diverdoc
Vagyis ha a célterületen van szabálytalanság, akkor az 7 pont?12
7 pont semmiképpen nem, legfeljebb 2 (safety), de ez is a szabálytalanságtól függ. Akkor adhat TD-t a játékvezető, ha mondjuk szalad a futó a labdával az ellenfél célterülete felé, már majdnem bent van, a közelben senki, ekkor az oldalvonalon kívülről valaki beszalad, és nyom rajta egy tackle-t még a gólvonal előtt.red6t6
Kösz, bár én D# szabálytalanságról írtam saját end zone-ban. Ha nem adnak arra 7 pontot , akkor jól jár a védekező csapat - "szar szabály"...

... mondjuk NFL-ben nincs büntető, de pl lehetne erre egy olyan szabály, hogy ha EZ-ban szabálytalankodik egy csapat, akkor a D# büntiből a következő play-ben térdenállva kell, hogy védekezzen, ez biztosan nem lenne szar, de feletébb szórakoztató...

több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Josszi Hóx fórumban olvastam a hozzászólásod,kisebbik srácodat mi fogta meg a Jagsben?😊
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
de de a varázsgömböm szerint a Dallas lesz az

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
de egyszer Romónak is kijöhet a lépés.. 😀 meg a szerencse is mint 2011-ben ellenünk a hosszabításos győzelmükJosszi
2009-ben már egyszer kijött😀😀
És nem Romo miatt mondom,hogy a Dallas idén sem jut Po-ba,hanem a D miatt, passz ellen 32.-ek,futás ellen 28.-ok,ilyen teljesítménnyel nem megy,ez van.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
WC körben ti hová mennétek legszívesebben? Detroit, Dallas, Philadelphia?he7edik
Dallas a mumusunk, úgyhogy oda nem... 😊 Én a Detroitnak örülnék leginkább.red6t6
pont hogy Dallasba, a védelmük kb a magyar válogatottéval vetekszik. Romo meg mindig kapható egy jó kis chokerkedésre 😀petey
de egyszer Romónak is kijöhet a lépés.. 😀 meg a szerencse is mint 2011-ben ellenünk a hosszabításos győzelmük

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
WC körben ti hová mennétek legszívesebben? Detroit, Dallas, Philadelphia?he7edik
én a retyóra.. 😀 komolyabban, Dallas

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
gondoljátok hogy egy SB vereség után lelépne? hát én nem így ismertem meg 😀 pláne hogy a Cardinal után nem vállalta el a saját alma materjának a HC posztját.
persze, a Longhorsnak elég mély a bukszája, de egy ilyen csapatot nem fog itthagyni az tuti. saját QB, új stadion, top NFL csapat...meg aztán jól esik seggberúgni Carrolt évente 😛petey
Engem nagyon megleptek ezek a hírek,nem látok rá semmi okot,mióta itt van mindig volt PO és igen idén is lesz(van).Te is említetted a saját QB-t,stadiont,plussz komoly sansz,hogy az új pályán játszhassunk SB-t és mivel több redshirted játékosunk van egy jó drafttal..(el se merem képzelni😀).A másik oldalról értem,hogy ez új kihívás lenne,de szerintem Jim még itt is be akarja fejezni az elkezdett munkát=SB győzelem.csrnyei
szerintem meg Sabant akarják ezzel is pusholnipetey
Saban a legjobban fizetett college edző,Bama könnyen megszerzi a legjobb prospecteket (jó idén kell nekik egy jó K,hogy jövőre ne azon menjen el a döntő).Továbbra se látom át,hogy miért menne el a Texashoz?😮

szerk:most olvasom,hogy McCarron azt mondta,hogy Saban marad.A kérdés sztornózva!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 985 — Csodabogár
gondoljátok hogy egy SB vereség után lelépne? hát én nem így ismertem meg 😀 pláne hogy a Cardinal után nem vállalta el a saját alma materjának a HC posztját.
persze, a Longhorsnak elég mély a bukszája, de egy ilyen csapatot nem fog itthagyni az tuti. saját QB, új stadion, top NFL csapat...meg aztán jól esik seggberúgni Carrolt évente 😛petey
Engem nagyon megleptek ezek a hírek,nem látok rá semmi okot,mióta itt van mindig volt PO és igen idén is lesz(van).Te is említetted a saját QB-t,stadiont,plussz komoly sansz,hogy az új pályán játszhassunk SB-t és mivel több redshirted játékosunk van egy jó drafttal..(el se merem képzelni😀).A másik oldalról értem,hogy ez új kihívás lenne,de szerintem Jim még itt is be akarja fejezni az elkezdett munkát=SB győzelem.csrnyei
szerintem meg Sabant akarják ezzel is pusholni

több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
gondoljátok hogy egy SB vereség után lelépne? hát én nem így ismertem meg 😀 pláne hogy a Cardinal után nem vállalta el a saját alma materjának a HC posztját.
persze, a Longhorsnak elég mély a bukszája, de egy ilyen csapatot nem fog itthagyni az tuti. saját QB, új stadion, top NFL csapat...meg aztán jól esik seggberúgni Carrolt évente 😛petey
Engem nagyon megleptek ezek a hírek,nem látok rá semmi okot,mióta itt van mindig volt PO és igen idén is lesz(van).Te is említetted a saját QB-t,stadiont,plussz komoly sansz,hogy az új pályán játszhassunk SB-t és mivel több redshirted játékosunk van egy jó drafttal..(el se merem képzelni😀).A másik oldalról értem,hogy ez új kihívás lenne,de szerintem Jim még itt is be akarja fejezni az elkezdett munkát=SB győzelem.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 985 — Csodabogár
gondoljátok hogy egy SB vereség után lelépne? hát én nem így ismertem meg 😀 pláne hogy a Cardinal után nem vállalta el a saját alma materjának a HC posztját.
persze, a Longhorsnak elég mély a bukszája, de egy ilyen csapatot nem fog itthagyni az tuti. saját QB, új stadion, top NFL csapat...meg aztán jól esik seggberúgni Carrolt évente 😛

több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Már twitteren is olvastam, most meg 120yardon: "Jim Harbaugh 49ers-edző lehet az egyik legkomolyabb jelölt az egyetemi bajnokságban szereplő Texas Longhorns vezetőedzői munkájára, ha Mack Brown lemond."
Csak én gondolom úgy,hogy esélytelen Jim távozása?csrnyei
Biztos van az a pénz... de ott a nagy vízen túl talán még számít valamit a presztízs is...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Már twitteren is olvastam, most meg 120yardon: "Jim Harbaugh 49ers-edző lehet az egyik legkomolyabb jelölt az egyetemi bajnokságban szereplő Texas Longhorns vezetőedzői munkájára, ha Mack Brown lemond."
Csak én gondolom úgy,hogy esélytelen Jim távozása?csrnyei
Szerintem hülyeség lenne elmenni Texasba. Persze tradiciónális nagy múltu csapat, de akkor mi 5x SB győztesként mik vagyunk! Egy ilyen csapatot itthagyni, egy újjáépítésre váró csapatért , hiba lenne.
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Már twitteren is olvastam, most meg 120yardon: "Jim Harbaugh 49ers-edző lehet az egyik legkomolyabb jelölt az egyetemi bajnokságban szereplő Texas Longhorns vezetőedzői munkájára, ha Mack Brown lemond."
Csak én gondolom úgy,hogy esélytelen Jim távozása?
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 731 — SuperBowl Champions 2013/2014
WC körben ti hová mennétek legszívesebben? Detroit, Dallas, Philadelphia?he7edik
Dallas a mumusunk, úgyhogy oda nem... 😊 Én a Detroitnak örülnék leginkább.red6t6
Haha. Szerintem egy erőfutó csapatnak nem szerencsés pályafutás a liga egyik legjobb védőfala ellen játszani, ráadásul a védelmetek leggyengébb részére, a secre ott van Megatron,hogy pusztítson, míg a Dallas védelmének a fele IR-en van.undisputedly
Ettől még nem változott a véleményem... 😊 Tavaly is szar volt a Dallas, mégis megvertek minket a Stick-ben, pedig statisztikailag sokkal jobbak voltunk. Azért is szeretem ezt a sportot, mert itt a statokat a hajadra kenheted, ha egy csapat szar napot fog ki...red6t6
Így is lehet nézni persze. Dallast amúgy valószínűleg nem kaphatjátok, esélyes,hogy a Phily húzza be. Ők meg statisztikailag is a liga legexplozívabb támadói, szóval nincs olyan könnyű ág.
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
WC körben ti hová mennétek legszívesebben? Detroit, Dallas, Philadelphia?he7edik
Dallas a mumusunk, úgyhogy oda nem... 😊 Én a Detroitnak örülnék leginkább.red6t6
Haha. Szerintem egy erőfutó csapatnak nem szerencsés pályafutás a liga egyik legjobb védőfala ellen játszani, ráadásul a védelmetek leggyengébb részére, a secre ott van Megatron,hogy pusztítson, míg a Dallas védelmének a fele IR-en van.undisputedly
Ettől még nem változott a véleményem... 😊 Tavaly is szar volt a Dallas, mégis megvertek minket a Stick-ben, pedig statisztikailag sokkal jobbak voltunk. Azért is szeretem ezt a sportot, mert itt a statokat a hajadra kenheted, ha egy csapat szar napot fog ki...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 731 — SuperBowl Champions 2013/2014
WC körben ti hová mennétek legszívesebben? Detroit, Dallas, Philadelphia?he7edik
Dallas a mumusunk, úgyhogy oda nem... 😊 Én a Detroitnak örülnék leginkább.red6t6
Haha. Szerintem egy erőfutó csapatnak nem szerencsés pályafutás a liga egyik legjobb védőfala ellen játszani, ráadásul a védelmetek leggyengébb részére, a secre ott van Megatron,hogy pusztítson, míg a Dallas védelmének a fele IR-en van.
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
WC körben ti hová mennétek legszívesebben? Detroit, Dallas, Philadelphia?he7edik
Dallas a mumusunk, úgyhogy oda nem... 😊 Én a Detroitnak örülnék leginkább.red6t6
Pfuu amit a Chicago ellen műveltek az tragikus volt. Bár egy meccsből nem szabad sokat levonni, de ennnél gyengusabb védelmet nem igen kaphatnánk.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Abszolut. De az egy szar szabály ha szabálytalankodik jobban jár vki.diverdoc
Vagyis ha a célterületen van szabálytalanság, akkor az 7 pont?12
nem. safety. Megakadályozza röplabdásként, hogy mondjuk a blokkolt punt után a célterületen rávetődjön a labdára az ellen. Szabálytalanul TD-t hiusított meg. De ezek szerint a szabály szerint megísmételhetik a puntot. Ez szerintem szar szabály.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P