San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
undinak
na akkor kezdjük.
én komolyan nem tudom honnan veszed azt hogy frusztrált vagyok egy hangos stadion miatt? 2 gyerekem van, családom, életem, gondolod hogy egy hülye hangos stadion, csapat, akármi miatt frusztrált lennék? ez csak 1 sport. ajánlom Saul Rosenzweig munkásságát a frusztráció témájában.

én nem tudom miért, de úgy látom mostanság szinte mániákusan foglalkozol velem, nem arra amit írok, hanem a személyemre irányuló szurkapiszkával. nem szoktam statisztikát hamisítani(lol wtf), mindent linkekkel támasztok alá ami olyan. a stadionos kérdésedre doki leírta amit én is szerettem volna, erre benyögöd hogy fent van a hawks.comon is. akkor minek kérdezed ha tudod? ráadásul ilyen seggedből rángatlak ki stílussal(nem érsz annyit..), vegyél vissza kérlek.

a csúsztatások mestere vagy az tuti, ugyanis nem azt írtam hogy rosszak vagytok idegenben hanem hogy nem túl dominánsak, nem úgy mint otthon, dacára a mérlegnek(Texans pick 6, Panthers fumble, Rams utolsó play stb), de keresd vissza nyugodtan, úgy mint a 4 hónappal ezelőtti hszemet és másold be a hawks topikba "parasztságból", ha olyan büszke voltál arra. vagy mondhatnám azt is hogy bedobsz 1-2 hírt rólunk hogy mekkora ekék ott SF-ben, de a korrekt tájékoztatásra már nem futja, pedig elég lenne megkérdezni hogy erre mit szólunk..hm? ezért is írtam arra a hírre.

én komolyan nem értem, endoval, -akivel már 1000 éve forumozunk, Helmuttal, garrettal, Baltazárral meg még pár emberkével onnan semmi de semmi bajunk/bajom nincs, idejönnek az égvilágon senki nem bántja őket.
te idejössz, a MI topikunkba, írsz 20 hszt, legtöbbször tök jókat, ilyenkor mindig reménykedem hogy végre leszel az a jó arc aki idekerült nemrég, de aztán gyorsan belémrúgsz vagy másba aztán játszod a sértődöttet ha visszaszólunk, vagy light csesztetésből be merünk rakni egy képet, végülis káanyázhatnánk akár. *nem*
kérlek szedd össze magad, ez tényleg csak egy sport, és a forumon bármit írsz nem lesz hatással a csapatunk teljesítményére.
engem nem bánt vagy nem lesz szar napom ha ekézed a csapatom, de soha ne az embert.

hang ügyben meg gyere Fehérvárra egy Volán meccsre, vendégem vagy egy zsíros kenyérre meg teára, a legjobb. és ki lehet ordítani magad, meg tapsolni 😊

tessék ez máról:


sportbaráti üdvözlettel:

p.petey
korrekt

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
na de hogy topiknál maradjunk, Staley úr játékra jelentkezik vasárnap

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Látom undi megint hozza magát, majd reagálok, most Volán meccsen vagyok, bár nem tudom érdemes e? 😀petey
olvastam milyen pech lett a vége.. vagy csak a koncentrációval volt baj a végén??Josszi
vezettünk 2-1-re, lehozta a Villach a kapust, és a kapu előtti tömörülésben egy kipattanót bevágtak 11mp-vel a vége előtt. aztán a hosszabbításban egy kamut büntit adtak nekünk, de előtte nálunk persze nem fújtak be egyet. így 4-3-ban felálltak, és bebombázta Pewal. a kemény az volt hogy a rendesben üres kapura lőttünk kettőt, és a beálló hátvéd kivédte mindkettőt, aztán innen jött az egyenlítés...amúgy marha nagy meccs volt, de a Villach az egyik legjobb támadószekcióval rendelkezik, a bekkjeik is életveszélyesek a kékről. holnap nyerünk az Innsbruck ellen 😊petey
bmeg!!!!!!!!!!! akkor a malacok tegnap a sógoroknak röfögtek,.,Josszi
tudod, ahol osztrák ligában játszunk, osztrák zebrákkal, és osztrák csapattal, ott sok érdekes dolog történik 😀😀

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
undinak
na akkor kezdjük.
én komolyan nem tudom honnan veszed azt hogy frusztrált vagyok egy hangos stadion miatt? 2 gyerekem van, családom, életem, gondolod hogy egy hülye hangos stadion, csapat, akármi miatt frusztrált lennék?.petey
Erről van szó, ez az igazán fontos!(meg a 49ers😀 )
Amúgy eléggé keveset láthatnak, mert úgy nézem minden fehérvári sportrezdülést élőben nézel, még jó hogy nincs gombfocicsapatotok 😊 Vagy viszed a srácokat is? Én 5-6 éves koruktól vittem őket. Úgy egyébként van 2 tollascsapata is városodnak (Albatoll ill. Fehérvár Badminton SE), oda is kimehetnél néha ezzel a nézőszám 10%-al emelkedne😀diverdoc
igen, aktív részesei vagyunk a városi sportéletnek családostól, már második otthon a Jégcsarnok, Sóstói Stadion, Kosárcsarnok :cool: lányom most kezdte a kézit, így bekerült a programba a Köfém csarnok is. edzése után jönnek a suliba tollasok, majd megkérdem kik ők. 😀 a srácom meg röplabdázik és teniszezik.
ha erre jártok szólj mindenképp!

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
undinak
na akkor kezdjük.
én komolyan nem tudom honnan veszed azt hogy frusztrált vagyok egy hangos stadion miatt? 2 gyerekem van, családom, életem, gondolod hogy egy hülye hangos stadion, csapat, akármi miatt frusztrált lennék?.petey
Erről van szó, ez az igazán fontos!(meg a 49ers😀 )
Amúgy eléggé keveset láthatnak, mert úgy nézem minden fehérvári sportrezdülést élőben nézel, még jó hogy nincs gombfocicsapatotok 😊 Vagy viszed a srácokat is? Én 5-6 éves koruktól vittem őket. Úgy egyébként van 2 tollascsapata is városodnak (Albatoll ill. Fehérvár Badminton SE), oda is kimehetnél néha ezzel a nézőszám 10%-al emelkedne😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Látom undi megint hozza magát, majd reagálok, most Volán meccsen vagyok, bár nem tudom érdemes e? 😀petey
olvastam milyen pech lett a vége.. vagy csak a koncentrációval volt baj a végén??Josszi
vezettünk 2-1-re, lehozta a Villach a kapust, és a kapu előtti tömörülésben egy kipattanót bevágtak 11mp-vel a vége előtt. aztán a hosszabbításban egy kamut büntit adtak nekünk, de előtte nálunk persze nem fújtak be egyet. így 4-3-ban felálltak, és bebombázta Pewal. a kemény az volt hogy a rendesben üres kapura lőttünk kettőt, és a beálló hátvéd kivédte mindkettőt, aztán innen jött az egyenlítés...amúgy marha nagy meccs volt, de a Villach az egyik legjobb támadószekcióval rendelkezik, a bekkjeik is életveszélyesek a kékről. holnap nyerünk az Innsbruck ellen 😊petey
bmeg!!!!!!!!!!! akkor a malacok tegnap a sógoroknak röfögtek,.,

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
undinak
na akkor kezdjük.
én komolyan nem tudom honnan veszed azt hogy frusztrált vagyok egy hangos stadion miatt? 2 gyerekem van, családom, életem, gondolod hogy egy hülye hangos stadion, csapat, akármi miatt frusztrált lennék? ez csak 1 sport. ajánlom Saul Rosenzweig munkásságát a frusztráció témájában.

én nem tudom miért, de úgy látom mostanság szinte mániákusan foglalkozol velem, nem arra amit írok, hanem a személyemre irányuló szurkapiszkával. nem szoktam statisztikát hamisítani(lol wtf), mindent linkekkel támasztok alá ami olyan. a stadionos kérdésedre doki leírta amit én is szerettem volna, erre benyögöd hogy fent van a hawks.comon is. akkor minek kérdezed ha tudod? ráadásul ilyen seggedből rángatlak ki stílussal(nem érsz annyit..), vegyél vissza kérlek.

a csúsztatások mestere vagy az tuti, ugyanis nem azt írtam hogy rosszak vagytok idegenben hanem hogy nem túl dominánsak, nem úgy mint otthon, dacára a mérlegnek(Texans pick 6, Panthers fumble, Rams utolsó play stb), de keresd vissza nyugodtan, úgy mint a 4 hónappal ezelőtti hszemet és másold be a hawks topikba "parasztságból", ha olyan büszke voltál arra. vagy mondhatnám azt is hogy bedobsz 1-2 hírt rólunk hogy mekkora ekék ott SF-ben, de a korrekt tájékoztatásra már nem futja, pedig elég lenne megkérdezni hogy erre mit szólunk..hm? ezért is írtam arra a hírre.

én komolyan nem értem, endoval, -akivel már 1000 éve forumozunk, Helmuttal, garrettal, Baltazárral meg még pár emberkével onnan semmi de semmi bajunk/bajom nincs, idejönnek az égvilágon senki nem bántja őket.
te idejössz, a MI topikunkba, írsz 20 hszt, legtöbbször tök jókat, ilyenkor mindig reménykedem hogy végre leszel az a jó arc aki idekerült nemrég, de aztán gyorsan belémrúgsz vagy másba aztán játszod a sértődöttet ha visszaszólunk, vagy light csesztetésből be merünk rakni egy képet, végülis káanyázhatnánk akár. *nem*
kérlek szedd össze magad, ez tényleg csak egy sport, és a forumon bármit írsz nem lesz hatással a csapatunk teljesítményére.
engem nem bánt vagy nem lesz szar napom ha ekézed a csapatom, de soha ne az embert.

hang ügyben meg gyere Fehérvárra egy Volán meccsre, vendégem vagy egy zsíros kenyérre meg teára, a legjobb. és ki lehet ordítani magad, meg tapsolni 😊

tessék ez máról:


sportbaráti üdvözlettel:

p.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Látom undi megint hozza magát, majd reagálok, most Volán meccsen vagyok, bár nem tudom érdemes e? 😀petey
olvastam milyen pech lett a vége.. vagy csak a koncentrációval volt baj a végén??Josszi
vezettünk 2-1-re, lehozta a Villach a kapust, és a kapu előtti tömörülésben egy kipattanót bevágtak 11mp-vel a vége előtt. aztán a hosszabbításban egy kamut büntit adtak nekünk, de előtte nálunk persze nem fújtak be egyet. így 4-3-ban felálltak, és bebombázta Pewal. a kemény az volt hogy a rendesben üres kapura lőttünk kettőt, és a beálló hátvéd kivédte mindkettőt, aztán innen jött az egyenlítés...amúgy marha nagy meccs volt, de a Villach az egyik legjobb támadószekcióval rendelkezik, a bekkjeik is életveszélyesek a kékről. holnap nyerünk az Innsbruck ellen 😊

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Látom undi megint hozza magát, majd reagálok, most Volán meccsen vagyok, bár nem tudom érdemes e? 😀petey
olvastam milyen pech lett a vége.. vagy csak a koncentrációval volt baj a végén??

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Látom undi megint hozza magát, majd reagálok, most Volán meccsen vagyok, bár nem tudom érdemes e? 😀

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
volt köztük pár nagyon vicces is..
úgy látszik SF-ban elfogyott a papírzacskó.. nem találtam meg a mieinket.. 😀😀😀Josszi
Kb 99%,hogy minden csapatnál ahol szarul ment egy idényben, az átlag 60ezre nézőszám mellett 8 hazai és 8 idegenbeli meccs alatt van legalább egy fan, aki felveszi a zacsit.undisputedly
ja ja.. nem mérvadó egy ilyen kép... csalódott szurkolót találni akár SB győztes csapatban is 😀Josszi
És pont ezért felesleges ilyen képekkel vagdalkozni. Minden szurkolótábor elég heterogén ahhoz,hogy mindenféle embert megtalálj.
És ezért is felesleges olyan parttalan vitába belemenni,hogy melyik a jobb, ezért sem hangoztt még el szerintem egyik itteni topic lakótól sem, legyen bármelyik csapat fanja,hogy övék a legjobb.
Persze ettől még én érezhetem úgy, hogy a legjobb bázis a miénk, de ugyanígy egy Browns fan is,mert a szurkolói vér ezt mondatja velem. Azért ingerültnek lenni,meg ilyeneket kommentelni,mert most egyik tábor több figyelmet kap a médiától mint a másik, szimplán bolondság.
Eddig is volt community activity , ezután is lesz, nem csak nálunk, nálatok is, az Oaklendél is, Denvernél is.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
volt köztük pár nagyon vicces is..
úgy látszik SF-ban elfogyott a papírzacskó.. nem találtam meg a mieinket.. 😀😀😀Josszi
Kb 99%,hogy minden csapatnál ahol szarul ment egy idényben, az átlag 60ezre nézőszám mellett 8 hazai és 8 idegenbeli meccs alatt van legalább egy fan, aki felveszi a zacsit.undisputedly
ja ja.. nem mérvadó egy ilyen kép... csalódott szurkolót találni akár SB győztes csapatban is 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
volt köztük pár nagyon vicces is..
úgy látszik SF-ban elfogyott a papírzacskó.. nem találtam meg a mieinket.. 😀😀😀Josszi
Kb 99%,hogy minden csapatnál ahol szarul ment egy idényben, az átlag 60ezre nézőszám mellett 8 hazai és 8 idegenbeli meccs alatt van legalább egy fan, aki felveszi a zacsit.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
csak most az elmúlt 3 évben hol volt ez a sok Hawks "szurkoló" és mióta ők a legjobb szurkolótábor? abban a stadionban a Jags is verhetetlen lenne. most nem a magyar szurkolókról beszélek of course...petey
undisputedly
petey
Csak hogy teljes legyen a mezőny. Itt van mind a 21 csapat ( lehet hogy van több is , de én nem kerestem )
 www.jest.com/article/167869/21-nfl-teams-with-paper-bag-headed-fans/page:3BigBaltazar
volt köztük pár nagyon vicces is..
úgy látszik SF-ban elfogyott a papírzacskó.. nem találtam meg a mieinket.. 😀😀😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
csak most az elmúlt 3 évben hol volt ez a sok Hawks "szurkoló" és mióta ők a legjobb szurkolótábor? abban a stadionban a Jags is verhetetlen lenne. most nem a magyar szurkolókról beszélek of course...petey
undisputedly
petey
Csak hogy teljes legyen a mezőny. Itt van mind a 21 csapat ( lehet hogy van több is , de én nem kerestem )
 www.jest.com/article/167869/21-nfl-teams-with-paper-bag-headed-fans/page:3

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
,hogy megkeressem a Singletary ellen tüntető 9ers fanokról a képet 😊undisputedly
Ha kell küldök magamról 😊 Nagy Szamuráj fan voltam!diverdoc
Amúgy meg fogsz lepődni, de én is csíptem az öreget 😊 No nem annyira,hogy szurkoljak a csapatának, de szerintem érdekes figurája volt a csapatnak.

Amúgy ez a hanghatás érdekes téma 😊 Nagyon alaposan utána néztél, ennyire talán nem is kellett volna, a hawks.com-on is van a témáról brossúra.
Egyedül petey-t frusztrálja ezek szerint nagyon a tény,hogy hangos a stadion.
Szerintem eléggé gyerekes lenne olyat állítani,hogy egy szurkolói csoport jobb a másiknál azért,mert hangosabb. Sőt, tovább megyek, két szurkoló tábort nagyon nehéz összehasonlítani,még akkor is,ha egy divízióba tartoznak. ismerek pár bay-area-bán élő 9ers fant, teljesen rendes normális körülmények között szurkoló fan mindegyik.
Szerintem olyat is lehetetlen olvasni Hawks fanoktól,hogy a 9ers fan az lentebb lenne a táplálékláncban mint a hawks fan 😉
Éppen ezért olyat sem mond senki ,hogy mérhető adatokkal alátámasztható,hogy melyik szurkolótábor a jobb, mert ilyen nincs. Mindegyik más.
Az,hogy miénk képes nagyobb hanghatás kiváltására, elhiszem,hogy böki sokak csőrét, de mint Hawks fan, elhihetetd, nem bánom. Ha valaki viszont objektíven megkérdi,hogy ez azért van-e mert a miénk mindenkiénél jobb fan base, akkor mondanám,hogy beleszól az akusztika is.
Tagadta amúgy valaki a mi topikunkban? Szerintem nem.

A Jaguáros bolondságra meg csak annyit,hogy több győzelmünk van idegenben, mint a 9ersnek otthon. Ez rögtön meg is cáfolja peety kollega egyik blődségét amit a napokban olvastam valahol, miszerint idegenben rosszak lennénk 😊


szerk:
Ha érdekel a stadion, ezt is nézd meg:
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
,hogy megkeressem a Singletary ellen tüntető 9ers fanokról a képet 😊undisputedly
Ha kell küldök magamról 😊 Nagy Szamuráj fan voltam!diverdoc
lássuk!!!!!!!!!! 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
abban a stadionban a Jags is verhetetlen lenne.petey
Amikor megdőlt a hangrekord a CL-en akkor utánanézegettem ennek a hanghatásnak. Mint kiderült ez másokat is érdekelt akik a strukturális akusztikával foglakoznak ( Pl SSA Acoustic, vagy a Penn's State Applied Research Laboratory).
Egyértelmű a fizikája a stadionnak, bár mint kiderült nem a hanghatás volt a cél. Paul Allen a tervezőt Jon Niemuthot (ő cégének (AECOM Ellerbe Becket) volt köze többek között a Ford Fiedhez, a Soldier Fieldhez, Lambeau Field)arra kérte, hogy kvázi college filingje legyen a stadionnak, és a Husky Stadium volt a "minta". A hanghatást a tervező "happy accident"-ként aposztrofálta. A lényeg, hogy bár nem fedett stadionként tartják számon, de tulajdonkép 70 %-a az üléseknek fedett. A két nagy oldalsó lelátó (canopy) mint két hatalmas parabola működik A parabola hajlása olyan fókuszpontokat hoz létre, hogy a maximalis hanghatás fokuszáltan megy a pályára. Ráadásul ezt erősíti, hogy a fedett lelátó alsó részén külön tető van, ami mintegy az aljzata a felső résznek, és erről az aljzatról duplán verődik a hang.Ezenkívül a fedetlen lelátó az északi end zone-nál aluminiumból van, amin elég hangosan lehet dörömbölni. Meg az ülések sincsenek annyira távol a pályától. Szóval összegzésként: bunched-up seating, aluminum benches and canopiesmagyarázzák a hóksz home-field előnyét. Az egyik akusztikus szaki egyébként ezt mondta a szurkolókról és a hanghatásról:“Fans get caught up in it.They experience an intense increase in the sound levels that they would not normally experience in an outdoor environment" Na és itt van elásva a kutyus. Respect a 12.-nek, de pl a Candlestick Parkban ha kinyomnák az aranyerüket, akkor sem tudnák ezt a hanghatást elérni.
Csak vessünk egy pillantást a két stadionra


és ezek után ezt a hang, meg szurkolói felsőbbrendűséget kéretik elfelejteni!diverdoc
miket tanul az ember, köszi doc! azt hittem a hidegben sürübb levegő miatt hangosabbak.. meg hát ha fázik az ember 3,14csája csak jobban kajabál.. 😀 de ezek szerint más faktor is akad..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
,hogy megkeressem a Singletary ellen tüntető 9ers fanokról a képet 😊undisputedly
Ha kell küldök magamról 😊 Nagy Szamuráj fan voltam!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
abban a stadionban a Jags is verhetetlen lenne.petey
Amikor megdőlt a hangrekord a CL-en akkor utánanézegettem ennek a hanghatásnak. Mint kiderült ez másokat is érdekelt akik a strukturális akusztikával foglakoznak ( Pl SSA Acoustic, vagy a Penn's State Applied Research Laboratory).
Egyértelmű a fizikája a stadionnak, bár mint kiderült nem a hanghatás volt a cél. Paul Allen a tervezőt Jon Niemuthot (ő cégének (AECOM Ellerbe Becket) volt köze többek között a Ford Fiedhez, a Soldier Fieldhez, Lambeau Field)arra kérte, hogy kvázi college filingje legyen a stadionnak, és a Husky Stadium volt a "minta". A hanghatást a tervező "happy accident"-ként aposztrofálta. A lényeg, hogy bár nem fedett stadionként tartják számon, de tulajdonkép 70 %-a az üléseknek fedett. A két nagy oldalsó lelátó (canopy) mint két hatalmas parabola működik A parabola hajlása olyan fókuszpontokat hoz létre, hogy a maximalis hanghatás fokuszáltan megy a pályára. Ráadásul ezt erősíti, hogy a fedett lelátó alsó részén külön tető van, ami mintegy az aljzata a felső résznek, és erről az aljzatról duplán verődik a hang.Ezenkívül a fedetlen lelátó az északi end zone-nál aluminiumból van, amin elég hangosan lehet dörömbölni. Meg az ülések sincsenek annyira távol a pályától. Szóval összegzésként: bunched-up seating, aluminum benches and canopiesmagyarázzák a hóksz home-field előnyét. Az egyik akusztikus szaki egyébként ezt mondta a szurkolókról és a hanghatásról:“Fans get caught up in it.They experience an intense increase in the sound levels that they would not normally experience in an outdoor environment" Na és itt van elásva a kutyus. Respect a 12.-nek, de pl a Candlestick Parkban ha kinyomnák az aranyerüket, akkor sem tudnák ezt a hanghatást elérni.
Csak vessünk egy pillantást a két stadionra


és ezek után ezt a hang, meg szurkolói felsőbbrendűséget kéretik elfelejteni!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
csak most az elmúlt 3 évben hol volt ez a sok Hawks "szurkoló" és mióta ők a legjobb szurkolótábor? abban a stadionban a Jags is verhetetlen lenne. most nem a magyar szurkolókról beszélek of course...petey
undisputedly
petey
Az a helyzet,hogy annyit nem érsz,hogy megkeressem a Singletary ellen tüntető 9ers fanokról a képet 😊
Amúgyha már felhoztad reflektálj légyszíves a Jaguáros részre is, szerintem sokan kíváncsiak hogy vezetted le ezt az elméletet. Ezúttal legyél olyan kedves és ne hamisíts statisztikát, és a hasracsapásszerű kitalációt is mellőzd. 😀
Tudom így a hozzászólásoknál használatos rutinod kicsit megbomlik, de talán képes leszel rá,hogy ezúttal valós adatokkal érvelj.undisputedly
annyit nem érsz... LOL ez aztán az alázás...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Megint várható a meccs előtt és után a seacock-s fanok gellerkedése ebben a topikban?Harlequin
hát nem árt rá felkészülni😊csrnyei
biztos jönnek okoskodni, de nem kell felvenniAlabama Niners
Annyira szep ez, hogy nalunk meg pont ugyan ezt gondoljak a zemberek rolatok. 😀 A tobbi topicban meg a mi ket topicunkon rohognek.. 😀endorphyn
na mit mondtamAlabama Niners
röhögjünk, inkább mint sírjunk 😀 de egy bizonyos látogatószám után már fizetős lesz a műsor 😀Josszi
Hat ez az. A temat nem tullihegve, de idonkent egy rossz del-amerikai sorozatra emlekeztet. 😀

Amugy tipp a hetvegere?endorphyn
a vicc az, hogy nem is olyan rég még papírzacskóval ültek a félig üres stadionban a Seahawks szurklolók, és azt sem tudták mi az a 12. ember...

hétvégén meg a bánat tudja. már jár nekik egy szájbalépés 😊petey
? Ez nem is olyan reg mikor volt? Csak mert en olyan 2004 ota nezek meccseket es akkor mar boven fullhazak mentek.

Amugy ja, banat tudja. Viszont ertem, ha frusztraltak vagytok.. 😊 Jo esetben egy kiraly meccs lesz, nem egyik oldal tulereje. Az nem rossz, ha mienk a dominancia, de azert megiscsak elvezetesebb egy jo oda-vissza zuzas.endorphyn
hát én 2011 tavasztól követem szorosan a NFL-t, (mármint főleg a Niners részét..) pont mikor Harbaugh jött, előtte csak az eredményeket néztem meg ha eszembe jutott..
meg nézegettem az SB-at. jah a legelső egy bizonyos Montana vezette 49ers volt a Bengals ellen 1989 januárban.. 😀

érdekes 1996ban csömörlöttem meg a hazai focitól (soccer) és kb 2010-re a nemzetközitől..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
apa kezdődik..........
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
csak most az elmúlt 3 évben hol volt ez a sok Hawks "szurkoló" és mióta ők a legjobb szurkolótábor? abban a stadionban a Jags is verhetetlen lenne. most nem a magyar szurkolókról beszélek of course...petey
undisputedly
petey
Az a helyzet,hogy annyit nem érsz,hogy megkeressem a Singletary ellen tüntető 9ers fanokról a képet 😊
Amúgyha már felhoztad reflektálj légyszíves a Jaguáros részre is, szerintem sokan kíváncsiak hogy vezetted le ezt az elméletet. Ezúttal legyél olyan kedves és ne hamisíts statisztikát, és a hasracsapásszerű kitalációt is mellőzd. 😀
Tudom így a hozzászólásoknál használatos rutinod kicsit megbomlik, de talán képes leszel rá,hogy ezúttal valós adatokkal érvelj.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Megint várható a meccs előtt és után a seacock-s fanok gellerkedése ebben a topikban?Harlequin
hát nem árt rá felkészülni😊csrnyei
biztos jönnek okoskodni, de nem kell felvenniAlabama Niners
Annyira szep ez, hogy nalunk meg pont ugyan ezt gondoljak a zemberek rolatok. 😀 A tobbi topicban meg a mi ket topicunkon rohognek.. 😀endorphyn
na mit mondtamAlabama Niners
röhögjünk, inkább mint sírjunk 😀 de egy bizonyos látogatószám után már fizetős lesz a műsor 😀Josszi
Hat ez az. A temat nem tullihegve, de idonkent egy rossz del-amerikai sorozatra emlekeztet. 😀

Amugy tipp a hetvegere?endorphyn
őőőőő belenézek a varázsgömbömbe..
20 - 17 nekünk..Josszi
az eleg szoros. Hauscha kihagyja?endorphyn
ááá 1 lesz neki azt bezúzza, lesz egy td passzotok meg Lynch szalad egy másikat, nálunk meg: 2 FG és Davis + Crabtree TD.. ja a félidöben ti fogtok menni még 14 - 3 ra 😀

The Amazing Racoon