San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megint várható a meccs előtt és után a seacock-s fanok gellerkedése ebben a topikban?Harlequin
hát nem árt rá felkészülni😊csrnyei
biztos jönnek okoskodni, de nem kell felvenniAlabama Niners
Annyira szep ez, hogy nalunk meg pont ugyan ezt gondoljak a zemberek rolatok. 😀 A tobbi topicban meg a mi ket topicunkon rohognek.. 😀endorphyn
Ez pontosan így van 😉 félelmetes érzékelni, látni, hogy két csapat mely két három éve még nem mondom hol volt és a topicok is (kb helmut és petey beszélgetett békésen egymással 😀) nagyjából egyszerre megindultak felfelé, és ezzel együtt lett is növekedés minden féle szinten ebben a két topicban (főleg ha az arcok növekedéséről beszélünk 😛 😉). Ez nem bántás, léci ne szívjátok mellre, pusztán ténymegállapítás. De mi jót mosolygunk rajta az biztos 😀
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Megint várható a meccs előtt és után a seacock-s fanok gellerkedése ebben a topikban?Harlequin
hát nem árt rá felkészülni😊csrnyei
biztos jönnek okoskodni, de nem kell felvenniAlabama Niners
Annyira szep ez, hogy nalunk meg pont ugyan ezt gondoljak a zemberek rolatok. 😀 A tobbi topicban meg a mi ket topicunkon rohognek.. 😀endorphyn
na mit mondtam
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Annyira szep ez, hogy nalunk meg pont ugyan ezt gondoljak a zemberek rolatok. 😀 A tobbi topicban meg a mi ket topicunkon rohognek.. 😀endorphyn
Azért járok ide 😀

több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Megint várható a meccs előtt és után a seacock-s fanok gellerkedése ebben a topikban?Harlequin
hát nem árt rá felkészülni😊csrnyei
biztos jönnek okoskodni, de nem kell felvenniAlabama Niners
Annyira szep ez, hogy nalunk meg pont ugyan ezt gondoljak a zemberek rolatok. 😀 A tobbi topicban meg a mi ket topicunkon rohognek.. 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Tudom, hogy még nagyban dübörög a szezon, de most olvastam ezt a cikket:  www.ninersnation.com/2013/12/3/5171326/2014-nfl-mock-draft-49ers-wide-receiver-odell-beckham
Nyilván nem nevekben gondolkodva, de szerintem inkább egy jó CB pick kéne majd a drafton az első körben és csak a 2. vagy 3.-ban kéne húzni WR-t.Ti mit gondoltok erről?csrnyei
Legyen sok célpontja Kaepnek! AB öreg, MM, Crab nem százasok (bár lehet, hogy soha többet nem fog érződni a sérülésük). Utána jöhet CBdiverdoc
CB a top prioritás, ugyanis nem valószínű hogy Rogers/TBrown itt marad. így jelentősen legyengül a sec. Whitnerrel nem tudom mi lesz, maradni akar. szerintem Reid megy a helyére és ide draftolunk egy igazi ballhawk FS-t, akik felhúzzák a cornereket is. kérdés hogy meghúzzuk-e illetve trédelnénk-e első körben.
szerencsére a WR class elég mély lesz jövőre, így simán 2. körben is tudunk draftolni kezdő WR-t.petey
Miből gondolod, hogy Rogers-t nem akarjuk megtartani? Vagy hogy el akar menni?
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
A Rams elleni meccsünk hál'Isten végre sok pozitívumot hozott. Megmozdult valami. Így hogy a védelmeknek nem egy emberre kellett figyelni, kitudtuk használni a passzjátékot is. D# szokás szerint ott volt. Staley remélem rendben lesz, ha nem akkor Boone majd megoldja. Mindenesetre két O fal ember kiesése nem erősít az O# oldalon, bár Harbaugh kifejezetten elégedett volt Snyderékkel.
Az elsődleges célunknak sztem az kell hogy legyen (persze mindent megnyerni) és úgy kijönni a PO picturre, hogy minnél később kerüljünk a C-linkre. Hétfői meccsük alapján az utolsó hely, ahol szeretném a csapatunkat látni az ott van. Mondjuk most hétvégén más lesz majd a gyerek fekvése. Lehet, hogy ütnek minket, de nem úgy mint ősszel és nem úgy mint a szenteket hétfőn. Azon kívül, hogy brutál erős a hóksz, egész szezonban kurva mázlijuk volt. Ez sem tarthat örökké. Rendes védelem ellen azért szenvedtek, ahol mi egy ponttal szarul jártunk, ők éppen csak, de jól jöttek ki. Úgy érzem ez most nálunk fog megfordulni.
Szóval csípjük meg az 5. kiemelést, és drukkoljunk annak, hogy a Panthers nyerje a WC körüket 6. kiemeltként!diverdoc
Looney meglepően jól teljesített RG-ben. Boone régen LT volt szóval neki nem okozott gondot a váltás. lehet Iupati visszatér vasárnap, így Snyder kikerül remélem a kezdő 5-ből 😊
én nem bánnám ha mennénk CLinkre az NFCCG-re. sokkal jobb lesz őket kiütni ott, már ha ott lesznek 😀
most vasárnap nem lesz mögöttük a stadionjuk, idegenben meg nem túl acélosak, a mérleg ellenére.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Tudom, hogy még nagyban dübörög a szezon, de most olvastam ezt a cikket:  www.ninersnation.com/2013/12/3/5171326/2014-nfl-mock-draft-49ers-wide-receiver-odell-beckham
Nyilván nem nevekben gondolkodva, de szerintem inkább egy jó CB pick kéne majd a drafton az első körben és csak a 2. vagy 3.-ban kéne húzni WR-t.Ti mit gondoltok erről?csrnyei
Legyen sok célpontja Kaepnek! AB öreg, MM, Crab nem százasok (bár lehet, hogy soha többet nem fog érződni a sérülésük). Utána jöhet CBdiverdoc
CB a top prioritás, ugyanis nem valószínű hogy Rogers/TBrown itt marad. így jelentősen legyengül a sec. Whitnerrel nem tudom mi lesz, maradni akar. szerintem Reid megy a helyére és ide draftolunk egy igazi ballhawk FS-t, akik felhúzzák a cornereket is. kérdés hogy meghúzzuk-e illetve trédelnénk-e első körben.
szerencsére a WR class elég mély lesz jövőre, így simán 2. körben is tudunk draftolni kezdő WR-t.

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Tudom, hogy még nagyban dübörög a szezon, de most olvastam ezt a cikket:  www.ninersnation.com/2013/12/3/5171326/2014-nfl-mock-draft-49ers-wide-receiver-odell-beckham
Nyilván nem nevekben gondolkodva, de szerintem inkább egy jó CB pick kéne majd a drafton az első körben és csak a 2. vagy 3.-ban kéne húzni WR-t.Ti mit gondoltok erről?csrnyei
Legyen sok célpontja Kaepnek! AB öreg, MM, Crab nem százasok (bár lehet, hogy soha többet nem fog érződni a sérülésük). Utána jöhet CB


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A Rams elleni meccsünk hál'Isten végre sok pozitívumot hozott. Megmozdult valami. Így hogy a védelmeknek nem egy emberre kellett figyelni, kitudtuk használni a passzjátékot is. D# szokás szerint ott volt. Staley remélem rendben lesz, ha nem akkor Boone majd megoldja. Mindenesetre két O fal ember kiesése nem erősít az O# oldalon, bár Harbaugh kifejezetten elégedett volt Snyderékkel.
Az elsődleges célunknak sztem az kell hogy legyen (persze mindent megnyerni) és úgy kijönni a PO picturre, hogy minnél később kerüljünk a C-linkre. Hétfői meccsük alapján az utolsó hely, ahol szeretném a csapatunkat látni az ott van. Mondjuk most hétvégén más lesz majd a gyerek fekvése. Lehet, hogy ütnek minket, de nem úgy mint ősszel és nem úgy mint a szenteket hétfőn. Azon kívül, hogy brutál erős a hóksz, egész szezonban kurva mázlijuk volt. Ez sem tarthat örökké. Rendes védelem ellen azért szenvedtek, ahol mi egy ponttal szarul jártunk, ők éppen csak, de jól jöttek ki. Úgy érzem ez most nálunk fog megfordulni.
Szóval csípjük meg az 5. kiemelést, és drukkoljunk annak, hogy a Panthers nyerje a WC körüket 6. kiemeltként!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
JayB
a 2 GOAT 😊

több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Tudom, hogy még nagyban dübörög a szezon, de most olvastam ezt a cikket:  www.ninersnation.com/2013/12/3/5171326/2014-nfl-mock-draft-49ers-wide-receiver-odell-beckham
Nyilván nem nevekben gondolkodva, de szerintem inkább egy jó CB pick kéne majd a drafton az első körben és csak a 2. vagy 3.-ban kéne húzni WR-t.Ti mit gondoltok erről?
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Megint várható a meccs előtt és után a seacock-s fanok gellerkedése ebben a topikban?Harlequin
ja ja, arc megnőtt odaát 😀 de az idén jól nyomják.. mondjuk magas lóról lehet nagyot esni 😀😀😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Ha nyerünk, nem fognak jönni! 😊
De attól félek, ez most nem fog bekövetkezni... 😕
Akkor is GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Megint várható a meccs előtt és után a seacock-s fanok gellerkedése ebben a topikban?Harlequin
hát nem árt rá felkészülni😊csrnyei
biztos jönnek okoskodni, de nem kell felvenni
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Megint várható a meccs előtt és után a seacock-s fanok gellerkedése ebben a topikban?Harlequin
hát nem árt rá felkészülni😊
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Megint várható a meccs előtt és után a seacock-s fanok gellerkedése ebben a topikban?
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Staley MCL húzódás, 1-2 hét outpetey
pont a szihóksz elött.. kár... nélküle kell akkor vernünk a csirkéseketJosszi
neztem oket hajnalban(a saints-nek drukkolva 😀 😕 ), eleg komoly formaban vannak. a cserek is odabasznak. kemeny meccs lesz 8-an, foleg, hogy minket kozvetit a sport tv. 😀Vegita
kéne valami együttnézész szervezni.. champs pub vagy más ötlet és kedv?

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Staley MCL húzódás, 1-2 hét outpetey
pont a szihóksz elött.. kár... nélküle kell akkor vernünk a csirkéseketJosszi
neztem oket hajnalban(a saints-nek drukkolva 😀 😕 ), eleg komoly formaban vannak. a cserek is odabasznak. kemeny meccs lesz 8-an, foleg, hogy minket kozvetit a sport tv. 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 bit.ly/1j9aMNRJosszi
Illegal use of hands, 15y penaltyAlabama Niners
Davis már írt is beadványt hogy legyen hivatalosan tilos a pénisznél fogva szerelés..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Staley MCL húzódás, 1-2 hét outpetey
pont a szihóksz elött.. kár... nélküle kell akkor vernünk a csirkéseket

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
1 helyet előrelépve a 31. a Pass Offense, na megindultunk felfelé 😀
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Sajtótéjékoztató kicsit elviccelve, Crab-Boldin-kap 😊
 www.49ers.com/video/videos/Crabtree-Boldin-Kaepernick-Discuss-Win-Together/d1e5ef35-3088-4789-8c94-4577303ffaa6
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Staley MCL húzódás, 1-2 hét out

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
 bit.ly/1j9aMNRJosszi
Illegal use of hands, 15y penalty