San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
2 hete 95 guriga, tegnap meg 70 volt a nyeremény 😀Josszi
minden elismerésem!😊
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
kösz a gratulációt urak!

hát egy igazi nailbiter volt. most felül tudtunk kerekedni a bírói ítéleteken. ami sújtott ide is oda is, de a hülye büntiket illő lenne elhagyni.
ezért kell ide Crabs, Boldin, MM és VD, mert nem lehet mindenkit duplázni, ahogy visszább állt a Hawks, meg is nyílt kissé a futópálya.
az off. playhívással még mindig nem vagyok elégedett. 3 trip a RZ-ba az elején , és csak FG. az INT Kap számlájára írom, mert kissé alul volt dobva, ha 30 centivel hosszabb akkor TD. mondjuk azért Crabs küzdhetett volna jobban a lasztiért.

Sherman: This is just a glorified practice! *facepalm* hát akkor Boldin ellen nem volt túl jó az edzés 😛

több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Urak, gratula a tegnapi nyereshez! Bejott, hogy jo kis ki -ki meccs lett. Nem sokon mulott de tegnap nalatok volt a nyero lap.
Mindenesetre a biroi munka hihetettlen bena volt mindeket oldal fele. Kar erte.

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Úgy stílusos,ha gratulálok a megérdemelt győzelemhez.
Nem voltunk ma elég jók hozzá,hogy elvigyük a W-t, sőt az egész meccs mindkét csapat részéről elég pocsékra sikeredett, főleg az 1 órás idősáv meccseihez képest.
Ezek után csak remélni tudom,hogy jöttök még idén a Century-ra, és eldöntjük idénre,hogy ki a jobb.undisputedly
köszönjük! korrekt vagy! sikerült megfognunk Lynchet, és RW sem tudott olyan könnyedén szabadulni a zsebből... ma mi voltunk a jobbak. de játszunk mi még az idén... (remélem) 😀
most nem tudtátok Boldintduplázni mert volt Crab is és megosztotta a secondarytokat, Lynchre figyeltek a srácok keményen, igaz a TD-jeszép csapatmunka volt, szép blokkal pl Tate részéről asszem.. nálunk Bowmant emelném ki a védelemből.. hihetetlen amit müvel most már hetek óta.

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Meg kell mondanom ÉN nyugodt vagyok az estével kapcsolatosan. Biztos vagyok a győzelemben, hazai pályán hozi kell.Alabama Niners
....na mit mondtam!Alabama Niners
legyél szíves a jövö hétre 6 eredményt előre.. ha bejön felezünk 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Grat a csapatnak, nagyon kellett! Whitner...á nem rontom el ezt a szép hajnalt! GO 9ERS!red6t6
ááá 1 lesz neki azt bezúzza, lesz egy td passzotok meg Lynch szalad egy másikatJosszi
te biztos jó vagy a tippjátékban😀csrnyei
2 hete 95 guriga, tegnap meg 70 volt a nyeremény 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
ááá 1 lesz neki azt bezúzza, lesz egy td passzotok meg Lynch szalad egy másikatJosszi
te biztos jó vagy a tippjátékban😀
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Ahogy látom, nagyon könnyen előfordulhat, hogy az NFC west 3 csapatot is küld a rájátszásba. Ehhez az kell, hogy az Arizona mindhárom, mi pedig két meccset hozzunk, a többi pályán pedig "papirforma" eredmények szülessenek. kilences
Esélytelen.A Cardinals következő két meccse idegenben Titans,Seahawks utána minket fogadnak.Ezekből a meccsekből mindet behúzni?A Seattle és mi is azért megyünk az utolsó három meccsen, hogy a januárnak a lehető legjobb pozícióból vágjunk neki,szóval egyik csapat sem fogja feladni a meccset,azt meg erősen kétlem,hogy Palmer vezetésével saját erőből mindkét meccset behúznák.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Grat a győzelemhez! Illene a PO-ban dűlőre vinni a dolgot! 😉

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
kilences San Francisco 49ers 30 — no link no party
Ahogy látom, nagyon könnyen előfordulhat, hogy az NFC west 3 csapatot is küld a rájátszásba. Ehhez az kell, hogy az Arizona mindhárom, mi pedig két meccset hozzunk, a többi pályán pedig "papirforma" eredmények szülessenek. Volt már ilyen, hogy egy csoport 3 csapatot adott a rájátszásba?
Itt a cucc, amivel elszórakoztathatod magad:  espn.go.com/nfl/playoffs/machine
(Na jó, kellett néhány váratlan eredmény, hogy a Carolina ne jusson be...)
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Grat a csapatnak, nagyon kellett! Whitner...á nem rontom el ezt a szép hajnalt! GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Úgy stílusos,ha gratulálok a megérdemelt győzelemhez.
Nem voltunk ma elég jók hozzá,hogy elvigyük a W-t, sőt az egész meccs mindkét csapat részéről elég pocsékra sikeredett, főleg az 1 órás idősáv meccseihez képest.
Ezek után csak remélni tudom,hogy jöttök még idén a Century-ra, és eldöntjük idénre,hogy ki a jobb.
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Meg kell mondanom ÉN nyugodt vagyok az estével kapcsolatosan. Biztos vagyok a győzelemben, hazai pályán hozi kell.Alabama Niners
....na mit mondtam!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Üssetek meg, de én Shehawks győzelmet várok...
Go 49ers!picstii
kabow, puff, csatt , durr.....Josszi
teljesen megérdemlem a verést, ha csak ezen múlik, kikötöm magam boxzsáknak 😀😀 köszönöm a srácoknak hogy helyrehozták a hétvégémet, iszonyat fontos volt ez a győzelem!picstii
na akkor minden jó ha vége jó 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
ezt a meccset eléggé tönkretették a bírók, de a lényeg, hogy megvan a W, szerintem maradt azért rendesen még tartalék mindkét csapatban, remélhetőleg lesz harmadik felvonás 😊Gábor
a Seahawks secondary mint mindig ismét tisztátalanul játszott.. az is igen szép volt amikor LMJ jelezte a fair catchet majd "véletlen2 beletérdeltek.. de hát tőlük nem is vártam mást.. csak most nem kapták meg a szokásos hazai pálya előnyt...Josszi
inkább arra gondoltam, hogy össze-vissza és sokat dobálták a zászlót, sokszor még tippem sem volt, hogy most mire, ezáltal teljesen széttördelték a játékot

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305


ennyire elfáradtak szegények a sok mezrángatásba... 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
kemény csata volt, sok hibával O oldalon.. a védelem odatette magát, és hát volt 2 olyan elkapás Davis és Crab első félidejére gondolok ami élmény számba ment.. és Frank futása a végén.. már csak a szíve vitte tovább..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
ezt a meccset eléggé tönkretették a bírók, de a lényeg, hogy megvan a W, szerintem maradt azért rendesen még tartalék mindkét csapatban, remélhetőleg lesz harmadik felvonás 😊

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Üssetek meg, de én Shehawks győzelmet várok...
Go 49ers!picstii
kabow, puff, csatt , durr.....Josszi
teljesen megérdemlem a verést, ha csak ezen múlik, kikötöm magam boxzsáknak 😀😀 köszönöm a srácoknak hogy helyrehozták a hétvégémet, iszonyat fontos volt ez a győzelem!picstii
nem probléma.

de a címed lécci majd küldd el

😕)

több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Üssetek meg, de én Shehawks győzelmet várok...
Go 49ers!picstii
kabow, puff, csatt , durr.....Josszi
teljesen megérdemlem a verést, ha csak ezen múlik, kikötöm magam boxzsáknak 😀😀 köszönöm a srácoknak hogy helyrehozták a hétvégémet, iszonyat fontos volt ez a győzelem!
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Komolyan érdekel, hogy mi a vicc abban, hogy alacsony?Tocy
nem az a poén,hanem,hogy szőrös a talpa.így már érted?
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Komolyan érdekel, hogy mi a vicc abban, hogy alacsony?
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár


😊

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lenne egy érdekes kérdésem , amin már rágódom egy ideje , mivel itt nálam többen és jobban értenek a focihoz , gondolom megkérdezem , hátha jó kis beszélgetés lesz belőle.

Szerintetek mitől sikeres egy csapat?
Úgy értem ugye a niners a 90-es években begyűjtött 5 SB-t Montanaval , azóta viszont PO is alig volt , kivéve az utolsó 2 évet. Biztos nem csak az irányítón múlik(lásd Flacco tavaly , hisz ő nincs bent szerintem a TOP10-ben az irányítókat tekintve)!
Szerintetek mi kell ahhoz , hogy egy csapat 10-12 évig is PO csapat legyen? Volt egyáltalán már ilyenre példa? Volt olyan csapat , akiket folyamatosan rájátszásba vártak , és be is jutott oda. Van tradicionális "erős" csapat az NFL-ben?
Kíváncsi vagyok a véleményetekre.Harlequin
Mivel már több mint 10 éve követem a ligát hétről hétre, így talán tudok segíteni:

Patriots,Steelers,Colts iskola példája a huzamosabb időn keresztül PO-ban szereplő csapatoknak.
Ahhoz,hogy hosszú távon sikeres legyen a frencsájz, kell egyrészt egy jó GM szemlélet, és állandóság szakmai téren. Meg lehet nézni mennyi edzőt fogyasztott a Pats vagy a Steelers az utóbbi 10 évben. De akár a GB-t is ide tehetném, viszont náluk olyannyira erős a csoport,hogy nehéz sokszor egymás után vinni a címet.
Ezzel el is érkeztünk oda,hogy nem elég,hogy a saját frencsájzod magas színvonalon van évről évre, kell azért,hogy a közvetlen csoportriválisaid elbénázzanak valamit.
Patriots csoportjában pl a Miami-Jets-Bills hármas nem az állandóságról híre. Egyiknek sem volt az elmúlt 5-10 évben rendes frencsájz irányítója. Velük ellentétben a Steelers azért nehezebb helyzetben van/volt, mert vele együtt párhuzamosan a Ravens is beleszólt a csoportelsőségért vívott csatába, de a fent említett GB is jó példa erre, hiszen ott pedig a Chicago-Minnesota páros adott néha bivaly csapatot.

Tehát pár sorban összegezve:
1.Átgondolt építkezés a GM részéről, jó draftok, vagy jó "kukázás" az UDFA közül, nem pedig a fél frencsájzt eladva játékost szerezni(pl Washington)
2. Szakmailag magas szinvonalon álló edzők, akik a saját rendszerükbe tudnak hozni olyan embereket akik máshol nem kellenek (Pl Saints, Pats (Woodhead-Welker stbstb), Hawks), és rendesen kompetitív csapatot tudnak pályára küldeni, jó gameplannel.
3. Frencsájz Qb. Szintén a Hazafiaknál maradva, a 10 évvel ezelőtti csapatból már csak kb Brady van ott 😊
4.Esetlegesen gyengébb divízió