San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
ezzel nem feltétlen értek egyet hogy elment a csoport. HA végig nyerünk akkor egy 12-4-es mérleg lesz, míg a Hawksnak van egy Saints, Giants és mi. ezek ugyanúgy lehetnek nekik is bukó meccsek. persze ehhez az kell hogy magunkkal foglalkozzunk és nyerjük a meccseket.petey
Giants?😀
Bennük nem igazán bíznék,Tony Romo is elkapta őket,akkor mit kezdenének Russellel?csrnyei
Romo nem rossz csak divat fikázni... Giants védelem meg jó szvsz.. 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
ahogy azért várható volt feküdt nekünk ez a meccs

tetszett, hogy Aldon nagy kedvel és felszabadultan játszott, jó hátassal volt ez az egész DL-ra, biztató 😊
O oldalon a második Boldin TD, Kap kimozogva, keresztbe szépen megdobta, ez az amit Alex nem tudott volna

jön a Rams, tartok a meccstől, kezdenek beindulni, ezen a meccsen sok fog múlni, de úgy néz ki végre visszatér Crabs 😊
Hawks témában Szasziával értek egyet, kéne a W, de nem mindenáron

több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Szóval nem tudjuk megnyújtani a pályát? Nincs target? És még Crab-t is tartogatjuk... Gratula Kap, Boldi, VD és D! És gratula Roman! 😊szaszia
jó volt.. visszanéztem 😀

azért nem a szihóksz secondary ellen játszottunk úgyhogy még ne szálljunk el..
de jó önbizalomvisszaszerző meccs volt, jöhet a Rams, az sem lesz egyszerű de be kell húzni! Uff 😀Josszi
Nem szálltam el, és nem értékelem túl a látottakat. Pont arról beszélek, hogy a csoport elment, ezért nem fogunk ki-ki meccset játszani Seattle ellen, nem is fogjuk megmutatni, mi van még a tarsolyban, de a Washington elleni meccs megmutatta, hogy van még opciónk, és fogunk is élni vele. Szerintem egyszerűen nem láttunk még mindent. (De nem is a Seattle ellen fogunk.)szaszia
ezzel nem feltétlen értek egyet hogy elment a csoport. HA végig nyerünk akkor egy 12-4-es mérleg lesz, míg a Hawksnak van egy Saints, Giants és mi. ezek ugyanúgy lehetnek nekik is bukó meccsek. persze ehhez az kell hogy magunkkal foglalkozzunk és nyerjük a meccseket.petey
Mondjuk így végiggondolva a visszalévőket, tényleg nem ment ez még el, de továbbra is tartom, hogy két a 14. játékhéten mindent kiadni veszélyes. Meglátjuk, drukkolok 😊
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
ezzel nem feltétlen értek egyet hogy elment a csoport. HA végig nyerünk akkor egy 12-4-es mérleg lesz, míg a Hawksnak van egy Saints, Giants és mi. ezek ugyanúgy lehetnek nekik is bukó meccsek. persze ehhez az kell hogy magunkkal foglalkozzunk és nyerjük a meccseket.petey
Giants?😀
Bennük nem igazán bíznék,Tony Romo is elkapta őket,akkor mit kezdenének Russellel?csrnyei
még sok minden történhet.. 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
ezzel nem feltétlen értek egyet hogy elment a csoport. HA végig nyerünk akkor egy 12-4-es mérleg lesz, míg a Hawksnak van egy Saints, Giants és mi. ezek ugyanúgy lehetnek nekik is bukó meccsek. persze ehhez az kell hogy magunkkal foglalkozzunk és nyerjük a meccseket.petey
Giants?😀
Bennük nem igazán bíznék,Tony Romo is elkapta őket,akkor mit kezdenének Russellel?csrnyei
ők sem szárnyalnak, de nagyon veszélyes csapat még mindig

több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
ezzel nem feltétlen értek egyet hogy elment a csoport. HA végig nyerünk akkor egy 12-4-es mérleg lesz, míg a Hawksnak van egy Saints, Giants és mi. ezek ugyanúgy lehetnek nekik is bukó meccsek. persze ehhez az kell hogy magunkkal foglalkozzunk és nyerjük a meccseket.petey
Giants?😀
Bennük nem igazán bíznék,Tony Romo is elkapta őket,akkor mit kezdenének Russellel?
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Szóval nem tudjuk megnyújtani a pályát? Nincs target? És még Crab-t is tartogatjuk... Gratula Kap, Boldi, VD és D! És gratula Roman! 😊szaszia
jó volt.. visszanéztem 😀

azért nem a szihóksz secondary ellen játszottunk úgyhogy még ne szálljunk el..
de jó önbizalomvisszaszerző meccs volt, jöhet a Rams, az sem lesz egyszerű de be kell húzni! Uff 😀Josszi
Nem szálltam el, és nem értékelem túl a látottakat. Pont arról beszélek, hogy a csoport elment, ezért nem fogunk ki-ki meccset játszani Seattle ellen, nem is fogjuk megmutatni, mi van még a tarsolyban, de a Washington elleni meccs megmutatta, hogy van még opciónk, és fogunk is élni vele. Szerintem egyszerűen nem láttunk még mindent. (De nem is a Seattle ellen fogunk.)szaszia
ezzel nem feltétlen értek egyet hogy elment a csoport. HA végig nyerünk akkor egy 12-4-es mérleg lesz, míg a Hawksnak van egy Saints, Giants és mi. ezek ugyanúgy lehetnek nekik is bukó meccsek. persze ehhez az kell hogy magunkkal foglalkozzunk és nyerjük a meccseket.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Szóval nem tudjuk megnyújtani a pályát? Nincs target? És még Crab-t is tartogatjuk... Gratula Kap, Boldi, VD és D! És gratula Roman! 😊szaszia
jó volt.. visszanéztem 😀

azért nem a szihóksz secondary ellen játszottunk úgyhogy még ne szálljunk el..
de jó önbizalomvisszaszerző meccs volt, jöhet a Rams, az sem lesz egyszerű de be kell húzni! Uff 😀Josszi
Nem szálltam el, és nem értékelem túl a látottakat. Pont arról beszélek, hogy a csoport elment, ezért nem fogunk ki-ki meccset játszani Seattle ellen, nem is fogjuk megmutatni, mi van még a tarsolyban, de a Washington elleni meccs megmutatta, hogy van még opciónk, és fogunk is élni vele. Szerintem egyszerűen nem láttunk még mindent. (De nem is a Seattle ellen fogunk.)szaszia
oké, értem. 😀 azért csak verjük meg a szíhokszót is 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Szóval nem tudjuk megnyújtani a pályát? Nincs target? És még Crab-t is tartogatjuk... Gratula Kap, Boldi, VD és D! És gratula Roman! 😊szaszia
jó volt.. visszanéztem 😀

azért nem a szihóksz secondary ellen játszottunk úgyhogy még ne szálljunk el..
de jó önbizalomvisszaszerző meccs volt, jöhet a Rams, az sem lesz egyszerű de be kell húzni! Uff 😀Josszi
Nem szálltam el, és nem értékelem túl a látottakat. Pont arról beszélek, hogy a csoport elment, ezért nem fogunk ki-ki meccset játszani Seattle ellen, nem is fogjuk megmutatni, mi van még a tarsolyban, de a Washington elleni meccs megmutatta, hogy van még opciónk, és fogunk is élni vele. Szerintem egyszerűen nem láttunk még mindent. (De nem is a Seattle ellen fogunk.)
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Szóval nem tudjuk megnyújtani a pályát? Nincs target? És még Crab-t is tartogatjuk... Gratula Kap, Boldi, VD és D! És gratula Roman! 😊szaszia
jó volt.. visszanéztem 😀

azért nem a szihóksz secondary ellen játszottunk úgyhogy még ne szálljunk el..
de jó önbizalomvisszaszerző meccs volt, jöhet a Rams, az sem lesz egyszerű de be kell húzni! Uff 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Szóval nem tudjuk megnyújtani a pályát? Nincs target? És még Crab-t is tartogatjuk... Gratula Kap, Boldi, VD és D! És gratula Roman! 😊szaszia
nem szeretnem a skinst leszolni, de eleg gyengen muzsikaltak(remelem jovore rg is osszekapja magat). nem csoda, hogy viszonylag konnyeden nyertunk. (igaz, kb. 5x elaludtam a meccs alatt 😀 ) majd, amikor a hoksz ellen hasonlokeppen duruzsolunk jovo hetvegen akkor beszelhetunk arrol, hogy van celpont 😊

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Szóval nem tudjuk megnyújtani a pályát? Nincs target? És még Crab-t is tartogatjuk... Gratula Kap, Boldi, VD és D! És gratula Roman! 😊
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
én csak a végére ébredtem fel.. de milyen jó volt látni az eredményt... 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
na akkor hajrá mi! előre pajtások!

Crabs nem lesz

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
remélem nem ilyen lesz a mai meccs!!! 😊
 www.youtube.com/watch?v=5x28ndoqKGY&feature
Go 49ers!!!Shawlong
LOller

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Shawlong San Francisco 49ers 30
remélem nem ilyen lesz a mai meccs!!! 😊

Go 49ers!!!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
a sok kicsi Csodabogár topikja 😀


több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Jó szórakozást!
 espn.go.com/nfl/playoffs/machinered6t6
Lejátszottam. Mentek a Bearshez WC meccsre.
Uff, én beszéltem.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
kilences San Francisco 49ers 30 — no link no party
Jó szórakozást!
 espn.go.com/nfl/playoffs/machinered6t6
jópofa!
Ha felteszem ,hogy a kötelezőt hozzuk és mindketten kikapunk a Seahawks-tól, akkor az Arizona elleni meccsel kezdődik a rájátszás és lehet, hogy azzal is ér véget! 😊
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Egyértelműen a három csoport meccsünkön fog eldőlni, hogy látjuk-e még a csapatot januárban. A mostani formából kiindulva, nem... de akkor is GO 9ERS!red6t6
megnéztem, játszottam.. 😀

szerintem meg lesz a playoff..
és most következik egy csomó IF
IF IF IF IF IF IF ..................

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Jó szórakozást!
 espn.go.com/nfl/playoffs/machine

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Egyértelműen a három csoport meccsünkön fog eldőlni, hogy látjuk-e még a csapatot januárban. A mostani formából kiindulva, nem... de akkor is GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
doka San Francisco 49ers 111
Azért azt én nem gondoltam volna, hogy a Cards nyerni fogja ezt a meccsét, így nagyon érdekes lesz még a csoportban a helyzet.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Szerintem van jónéhány play a tarsolyban, amit nem akarnak még meghívni. Egyszerűen azért, mert akkor kell kiszélesíteni a pályát, amikor itt van és éles a top WR is. Most már az a cél, hogy elkocogjunk valahogy a PO-ig (szerintem ez pipa), és ott egy egészen új arcot fogunk látni. Crabtree (igazi, teljes gőzzel bedobott) visszatérését is szerintem húzzuk, amíg csak lehet, mert addig sem kell a jelenleg bemutatott szisztémát bontani. Ha túl hamar váltunk, akkor felkészülési lehetőséget adunk, most altatunk, és elhitetjük, hogy ennyi van a book-ban. Szerintem a csoport elment, erről lemondtunk, és ebben a pillanatban született meg az altatós taktika. Be kell húzni 3-4 W-t, és ez ezzel a play callinggal is meglesz, utána pedig szélesítjük és nyújtjuk is a pályát 😊 Egyszerűen látszik Kap-en is, hogy visszafogja magát bizonyos helyzetekben. Korábban azt hittem, önbizalom hiány, hezitálás, most már biztos vagyok benne, hogy nem adunk ki mindent magunkból. Pozícionáltuk magunkat #32. helyre passz alapján, így az ellenfelek Sec-je el is könyvelt minket így. Szerintem meg fogunk lepődni PO-ban 😊szaszia
hétfőit behúzzuk mert én majd csak 4:00től nézem késleltetve 😀

The Amazing Racoon