San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Brock 4 évvel hosszabbított 16 millió dollárért amiből 7 garantált, és 4 milla aláírásit kapott. A Rézbőrűek ellen kezdő lesz Brown helyén. Ahoz képest, hogy UDFA volt kicsi egyetemről, és elvileg annak is örült, hogy a rosteren maradt, igencsak szép idényt fut. 4INT és ebben egy pick six.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
nemírokpetey
Az Soldi részére ment, csak nehéz megállani, amikor valaki a tárgyilagosat játszva annyira szorgalmasan, alaposan és legfőképpen önelégülten bizonygatja a.... butaságot.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Flagnek kellett volna lennie.
Gyurma Pappa
Ahogy a héten kiderült, az ilyen a QB hibája, miért nőtt ilyen nagyra. Ha egy fejjel alacsonyabb lenne, akkor Hicks csak a levegőbe kapkodott volna.atapapa
nemíroknemíroknemíroknemírok

😕)

ettől függetlenül nektek szorítok, az obvious indokokon kívül, hogy kíváncsi vagyok mire mentek megint a Qwest CLinken.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Flagnek kellett volna lennie.
Gyurma Pappa
Ahogy a héten kiderült, az ilyen a QB hibája, miért nőtt ilyen nagyra. Ha egy fejjel alacsonyabb lenne, akkor Hicks csak a levegőbe kapkodott volna.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Nem akarom fájdítani a szíveteket vagy ilyesmi,nem azért rakom ide, pusztán azért, hogy látszódjon mennyire nehéz dolga van Kaepernicknek. Ezt a "taktikát" láttam már mások által is játszani ellenetek, nyilván nem véletlenül. És nem is igazából Colint szeretném ekézni, hanem a nála sokkal tapasztaltabb falemberein is látszik, hogy nem tudják kisegíteni. Ez szerintem "felkészítés" probléma, a Dallas ellen is használtuk ezt a front 7 felállást, nem lehetett meglepetés az OC-nak.

Tavaly CK volt a meglepetés, de a DC-knél is várható volt, hogy felkészülnek előbb vagy utóbb arra, hogy megzavarják ezt a szisztémát.Gyurma Pappa
erre mondtam hogy ez a védelem screen-ért kiált. de nem. csakazértse.
teljesen nyilvánvaló hogy ha beraksz 8-9-10 embert a boxba akkor nem tisztelik a passzjátékot. ami viszont fafejűség hogy akkor is erőltetik a futást, pedig 1-1ben vannak ilyenkor a WR-ek, és nem segít hogy ilyenkor csak hosszú route-okat futnak ezzel gyakorlatilag engedik a D-nek hogy lebontsák a passz pro-t. szomorú.petey
ha nem sreen akkor mi más?
mit kéne ez ellen a blitz ellen tenni? 7 ember ellen? menekülni rögtön, qb futás? sreen pass? mit?
ötletek?Josszi
Ez nem volt blitz, 3 ember ment rushra, 2 LB sekély zónát védett, a DB meg fogtak mindenkit. Amikor Gore maradt blokkolni, akkor indult el az egyik LB még befelé. Egyrészt Gore rossz döntést hozott, amikor nem indult e kifelé, látnia kellett volna, hogy 3 ember van csak rushon, esetleg egy checkdown és majd lesz valami play jó lett volna. Snap előtt Kaep áthívhatta volna egy draw optionre a play, de ő alapból a shotgun után dropbackleni kezdett, ezzel elvetve minden esélyét egy tervezett futás playnek. Esetleg egy fake handoff Gore-nak, scramble balra és abból vagy passz van futás. A dropback volt a legrosszabb variáció.
na most érdeklődéssel olvasnám a vehemens Saints fanokat, hogy a Hicks sack Ryan-en tuti teljesen szabályos volt 😛
gyk, majdnem letekerte a fejét a facemaskkal együtt. no flag of course...petey
Flagnek kellett volna lennie.

Ha költői, hanem, idézem én is magamat az eredménykövetőből: "Hicks két hét alatt a második facemasket úszta meg. Oké, lelkes meg minden, de azért nem kéne meccsenként 15 yardokat kockáztatni. Brooks hithez hasonlítani meg hülyeség, ott a OLB érkezett 100 km/h-val, én inkább ezt vállalnám be.(Ezt Jake poénkodására írtam, hogy ez durvább volt, ami persze baromság.) De zászlót azt kellett volna rá dobni, ettől függetlenül."Gyurma Pappa
oké továbbküldtem Romannak elemzésre 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Nem akarom fájdítani a szíveteket vagy ilyesmi,nem azért rakom ide, pusztán azért, hogy látszódjon mennyire nehéz dolga van Kaepernicknek. Ezt a "taktikát" láttam már mások által is játszani ellenetek, nyilván nem véletlenül. És nem is igazából Colint szeretném ekézni, hanem a nála sokkal tapasztaltabb falemberein is látszik, hogy nem tudják kisegíteni. Ez szerintem "felkészítés" probléma, a Dallas ellen is használtuk ezt a front 7 felállást, nem lehetett meglepetés az OC-nak.

Tavaly CK volt a meglepetés, de a DC-knél is várható volt, hogy felkészülnek előbb vagy utóbb arra, hogy megzavarják ezt a szisztémát.Gyurma Pappa
erre mondtam hogy ez a védelem screen-ért kiált. de nem. csakazértse.
teljesen nyilvánvaló hogy ha beraksz 8-9-10 embert a boxba akkor nem tisztelik a passzjátékot. ami viszont fafejűség hogy akkor is erőltetik a futást, pedig 1-1ben vannak ilyenkor a WR-ek, és nem segít hogy ilyenkor csak hosszú route-okat futnak ezzel gyakorlatilag engedik a D-nek hogy lebontsák a passz pro-t. szomorú.petey
ha nem sreen akkor mi más?
mit kéne ez ellen a blitz ellen tenni? 7 ember ellen? menekülni rögtön, qb futás? sreen pass? mit?
ötletek?Josszi
Ez nem volt blitz, 3 ember ment rushra, 2 LB sekély zónát védett, a DB meg fogtak mindenkit. Amikor Gore maradt blokkolni, akkor indult el az egyik LB még befelé. Egyrészt Gore rossz döntést hozott, amikor nem indult e kifelé, látnia kellett volna, hogy 3 ember van csak rushon, esetleg egy checkdown és majd lesz valami play jó lett volna. Snap előtt Kaep áthívhatta volna egy draw optionre a play, de ő alapból a shotgun után dropbackleni kezdett, ezzel elvetve minden esélyét egy tervezett futás playnek. Esetleg egy fake handoff Gore-nak, scramble balra és abból vagy passz van futás. A dropback volt a legrosszabb variáció.
na most érdeklődéssel olvasnám a vehemens Saints fanokat, hogy a Hicks sack Ryan-en tuti teljesen szabályos volt 😛
gyk, majdnem letekerte a fejét a facemaskkal együtt. no flag of course...petey
Flagnek kellett volna lennie.

Ha költői, hanem, idézem én is magamat az eredménykövetőből: "Hicks két hét alatt a második facemasket úszta meg. Oké, lelkes meg minden, de azért nem kéne meccsenként 15 yardokat kockáztatni. Brooks hithez hasonlítani meg hülyeség, ott a OLB érkezett 100 km/h-val, én inkább ezt vállalnám be.(Ezt Jake poénkodására írtam, hogy ez durvább volt, ami persze baromság.) De zászlót azt kellett volna rá dobni, ettől függetlenül."

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Nem akarom fájdítani a szíveteket vagy ilyesmi,nem azért rakom ide, pusztán azért, hogy látszódjon mennyire nehéz dolga van Kaepernicknek. Ezt a "taktikát" láttam már mások által is játszani ellenetek, nyilván nem véletlenül. És nem is igazából Colint szeretném ekézni, hanem a nála sokkal tapasztaltabb falemberein is látszik, hogy nem tudják kisegíteni. Ez szerintem "felkészítés" probléma, a Dallas ellen is használtuk ezt a front 7 felállást, nem lehetett meglepetés az OC-nak.

Tavaly CK volt a meglepetés, de a DC-knél is várható volt, hogy felkészülnek előbb vagy utóbb arra, hogy megzavarják ezt a szisztémát.Gyurma Pappa
erre mondtam hogy ez a védelem screen-ért kiált. de nem. csakazértse.
teljesen nyilvánvaló hogy ha beraksz 8-9-10 embert a boxba akkor nem tisztelik a passzjátékot. ami viszont fafejűség hogy akkor is erőltetik a futást, pedig 1-1ben vannak ilyenkor a WR-ek, és nem segít hogy ilyenkor csak hosszú route-okat futnak ezzel gyakorlatilag engedik a D-nek hogy lebontsák a passz pro-t. szomorú.petey
ha nem sreen akkor mi más?
mit kéne ez ellen a blitz ellen tenni? 7 ember ellen? menekülni rögtön, qb futás? sreen pass? mit?
ötletek?

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
na most érdeklődéssel olvasnám a vehemens Saints fanokat, hogy a Hicks sack Ryan-en tuti teljesen szabályos volt 😛
gyk, majdnem letekerte a fejét a facemaskkal együtt. no flag of course...petey
Nem tudom mi annyira vicces, én a Kapen elkövetett facemaskre is beírtam, hogy hogy elmaradt a zászló

Bár egy szavam nem lett volna, ha a Hicks-sacket visszafújják, mert ő meg a tackle előtt a másik kezével egy pillanatra fogta Kap sisakját.atapapa
költői kérdés volt, nem kell mellre szívni 😉petey
ja tényleg :p

BTW nálunk meg Thomas rovására fogtak sisakrácsot elég szépen este, 0 zászló, de még meg se ismételték, észre se vették. Nem is lett nfl.comos címlap belőle, de hát az előzmények után ez érthető.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
na most érdeklődéssel olvasnám a vehemens Saints fanokat, hogy a Hicks sack Ryan-en tuti teljesen szabályos volt 😛
gyk, majdnem letekerte a fejét a facemaskkal együtt. no flag of course...petey
Nem tudom mi annyira vicces, én a Kapen elkövetett facemaskre is beírtam, hogy hogy elmaradt a zászló

Bár egy szavam nem lett volna, ha a Hicks-sacket visszafújják, mert ő meg a tackle előtt a másik kezével egy pillanatra fogta Kap sisakját.atapapa
költői kérdés volt, nem kell mellre szívni 😉

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
na most érdeklődéssel olvasnám a vehemens Saints fanokat, hogy a Hicks sack Ryan-en tuti teljesen szabályos volt 😛
gyk, majdnem letekerte a fejét a facemaskkal együtt. no flag of course...petey
Nem tudom mi annyira vicces, én a Kapen elkövetett facemaskre is beírtam, hogy hogy elmaradt a zászló

Bár egy szavam nem lett volna, ha a Hicks-sacket visszafújják, mert ő meg a tackle előtt a másik kezével egy pillanatra fogta Kap sisakját.

több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
 www.49ers.com/video/videos/Micd-Up-Safety-Eric-Reid/41cce16b-df5f-4120-a9be-803dbdacaf68
Reid "bedrotozva" . 1.20-nal 😀
egyre inkabb orulok, hogy goldson elhuzott innen!

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
na most érdeklődéssel olvasnám a vehemens Saints fanokat, hogy a Hicks sack Ryan-en tuti teljesen szabályos volt 😛
gyk, majdnem letekerte a fejét a facemaskkal együtt. no flag of course...petey
nyilvan, mert ez mar nem nyakra ment, 😛 de ha megis ( 😀 ), attol meg a vegen, amikor a foldre kerult ryan, nem lett letepve a feje 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
na most érdeklődéssel olvasnám a vehemens Saints fanokat, hogy a Hicks sack Ryan-en tuti teljesen szabályos volt 😛
gyk, majdnem letekerte a fejét a facemaskkal együtt. no flag of course...

több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Nem tudok dönteni,hogy Sanko vagy Ray Lewis é a nagyobb ember!😀
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez a védelem (QB) futást kiált. 3 man pass rush van, 2 LB védekezik sekély zónában, egy drawnál könnyen lehetett volna haladni. Akár big playt is. Semmiképp nem jó a választott megoldás.Gyurma Pappa
7 ember van csak a boxban. Nekünk is volt ilyen csomagunk még PC első évében ha jól emlékszem. Mi Banditának neveztük, viszont nálunk a kényszer szülte, ugyanis szar volt a passrush, és varázsolnunk kellett.

Amúgy Capy fiú ellen is használtunk már hasonlót.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Ez a védelem (QB) futást kiált. 3 man pass rush van, 2 LB védekezik sekély zónában, egy drawnál könnyen lehetett volna haladni. Akár big playt is. Semmiképp nem jó a választott megoldás.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Nem akarom fájdítani a szíveteket vagy ilyesmi,nem azért rakom ide, pusztán azért, hogy látszódjon mennyire nehéz dolga van Kaepernicknek. Ezt a "taktikát" láttam már mások által is játszani ellenetek, nyilván nem véletlenül. És nem is igazából Colint szeretném ekézni, hanem a nála sokkal tapasztaltabb falemberein is látszik, hogy nem tudják kisegíteni. Ez szerintem "felkészítés" probléma, a Dallas ellen is használtuk ezt a front 7 felállást, nem lehetett meglepetés az OC-nak.

Tavaly CK volt a meglepetés, de a DC-knél is várható volt, hogy felkészülnek előbb vagy utóbb arra, hogy megzavarják ezt a szisztémát.Gyurma Pappa
erre mondtam hogy ez a védelem screen-ért kiált. de nem. csakazértse.
teljesen nyilvánvaló hogy ha beraksz 8-9-10 embert a boxba akkor nem tisztelik a passzjátékot. ami viszont fafejűség hogy akkor is erőltetik a futást, pedig 1-1ben vannak ilyenkor a WR-ek, és nem segít hogy ilyenkor csak hosszú route-okat futnak ezzel gyakorlatilag engedik a D-nek hogy lebontsák a passz pro-t. szomorú.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó


Nem akarom fájdítani a szíveteket vagy ilyesmi,nem azért rakom ide, pusztán azért, hogy látszódjon mennyire nehéz dolga van Kaepernicknek. Ezt a "taktikát" láttam már mások által is játszani ellenetek, nyilván nem véletlenül. És nem is igazából Colint szeretném ekézni, hanem a nála sokkal tapasztaltabb falemberein is látszik, hogy nem tudják kisegíteni. Ez szerintem "felkészítés" probléma, a Dallas ellen is használtuk ezt a front 7 felállást, nem lehetett meglepetés az OC-nak.

Tavaly CK volt a meglepetés, de a DC-knél is várható volt, hogy felkészülnek előbb vagy utóbb arra, hogy megzavarják ezt a szisztémát.

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
végiggondolva az elmúlt 2 meccset, összesen 4 pont volt a difi amivel kikaptunk. ez barátaim még így is mesüvegelendő az O gyengeségeivel együtt, pláne hogy a Panthers nem volt jobb, mint mi, illetve Breest is majd 300 yard/TD-n tartottuk.

a sérülésekkel idén nem tudom mi van, hullunk mint a legyek. eddig hatalmas szerencsénk volt az elmúlt 2 évben, most kijött egy ilyen lépés. HA visszanyerjük a tvalyi/év végi formánkat ismét ott lehetünk a végén, mert ez a csapat komoly károkat tud okozni.

Palikot idézve: Hová tűnt az év eleji playbook? GB úgy jött ki hogy megállítják a futást és RO-t. meg is tették, Kap pedig szétcincálta őket. nem hiszem nem működött volna a Panthers és Saints ellen is, pláne miután Greer lesérült.
Kapnak csak jót tesz majd ez a szezon, és hiszem hogy egy érettebb QB lesz jövőre, még csak most fejezte be az első full szezonját.petey
Tipikus sophmore season, a második szezonban visszaesnek a QB-k általában, az első éves remeklésükhöz képest. PO meglesz szerintem, SB már kérdéses, de nem lehet minden évben döntőzni, pláne nem az NFL-ben!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
végiggondolva az elmúlt 2 meccset, összesen 4 pont volt a difi amivel kikaptunk. ez barátaim még így is mesüvegelendő az O gyengeségeivel együtt, pláne hogy a Panthers nem volt jobb, mint mi, illetve Breest is majd 300 yard/TD-n tartottuk.

a sérülésekkel idén nem tudom mi van, hullunk mint a legyek. eddig hatalmas szerencsénk volt az elmúlt 2 évben, most kijött egy ilyen lépés. HA visszanyerjük a tvalyi/év végi formánkat ismét ott lehetünk a végén, mert ez a csapat komoly károkat tud okozni.

Palikot idézve: Hová tűnt az év eleji playbook? GB úgy jött ki hogy megállítják a futást és RO-t. meg is tették, Kap pedig szétcincálta őket. nem hiszem nem működött volna a Panthers és Saints ellen is, pláne miután Greer lesérült.
Kapnak csak jót tesz majd ez a szezon, és hiszem hogy egy érettebb QB lesz jövőre, még csak most fejezte be az első full szezonját.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
fejezd már be ezt a kaptátok dolgot.. hiba nélkül nem nyer a másik... mi is adtunk nektek elég sokat, kisebbet vagy nagyobbat? nézőpont kérdése..Josszi
Szerintem én sem próbáltam meg a véleményemet veled kimondatni, szerintem fordítva se próbáld meg. És egyébként is ha végigolvasol egy sornál többet, akkor lehet megérted, hogy mit is akartam mondani. De nem biztos.Gyurma Pappa
elolvastam ez egészet figyelmesen és nyugodtabban, sry, és peace, jó értékelés , köszönöm
a Brees dologban nem értünk egyet de ez nem baj.Josszi
Nem kell mindenben egyetérteni, ez a vélemény lényege. Igyekszem tárgyilagos lenni, amennyire csak lehet.

Peace.

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Vérlázító! Brooksot megbüntették $15.750-ra, Brees földreviteléért, ezek szerint az NFL új neve National Flag Football League!
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Próbáld ki, hogy kapsz egy ütést a nyakadra, hogy utána kapsz-e levegőt. 😉 Soldados
1. Vertem már be a nyakamat azon a részen, ahol most Brees kapta az ütést, nem kezdtem el fulladozni tőle. Nincs 4 gégém a nyakam minden "sarkában".

2. De tényleg értelmetlen az egész vita, ha valaki az ügyben bármennyire is törekedne az általad oly nagy becsben tartott és hangoztatott objektivitásra, akkor legkésőbb a szerelés befejező momentumának megtekintése után nem vitatná a zászló jogosságát, legfeljebb az okát. Brees sisakos földhöz vágása kis túlzással már a Steelers harmadik bajnoki címének idejében is tilos lett volna, nem hogy napjaink körülményei között.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
fejezd már be ezt a kaptátok dolgot.. hiba nélkül nem nyer a másik... mi is adtunk nektek elég sokat, kisebbet vagy nagyobbat? nézőpont kérdése..Josszi
Szerintem én sem próbáltam meg a véleményemet veled kimondatni, szerintem fordítva se próbáld meg. És egyébként is ha végigolvasol egy sornál többet, akkor lehet megérted, hogy mit is akartam mondani. De nem biztos.Gyurma Pappa
elolvastam ez egészet figyelmesen és nyugodtabban, sry, és peace, jó értékelés , köszönöm
a Brees dologban nem értünk egyet de ez nem baj.

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
na tekintsünk a Washington elleni meccsre már 😀
kit mit vár?Josszi
győzelmet!Alabama Niners
bővebben? 😀Josszi
27-13Alabama Niners
agree 😀

The Amazing Racoon