San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Őszintén szólva nekem annyira fura, hogy ez egyáltalán kérdés, hogy szabályos hit vagy sem... Az. Semmi köze nem volt a nyakhoz. Csak hát kb van 3 QB, akit nem szabad megütni, őket csak finoman szabad földretessékelni hit nélkül. A neveket mindenki ismeri.
Soldados
Mikor legutoljára ezt az érvet az egyik szezon végén felhoztad, akkor szembesítettelek azzal, hogy Big Ben "javára" akkor 3 roughing the passert fújtak, Brees védelmében pedig zérót.

A bicepsz keményen érte a nyakat. Vedd úgy, hogy ezt nem tőlem olvastad, hanem az egyik friscói beat writertől (Matt Maiocco)atapapa
Én hány embert indézzek, hogy milyen call volt? (Költői kérdés, egyet se fogok. 😉) Lehet, hogy hozzáért a nyakához a bicepsze, nem centiztem ki, de az teljesen egyértelmű és nyilvánvaló, hogy az ütés a mellkasát érte. A nyakát nem ütötte meg.
Soldados
Mert te a fotelből el tudod dönteni, hogy a karból érkező hit pontosan Brees mely testrészére milyen erőhatást gyakorolt.


A bicepsz közvetlenül ott van az állvédő alatt és mivel a bicepsz egy még feljebb elhelyezkedő vállból indul, nem nehéz arra következtetni, hogy az is érte Brees nyakát.
És a szabály szerint semmilyen testrésszel nem üthető a nyak.

A szerelés fizikája alapján szerintem a legnagyobb erőhatást könyöktől felfelé fejtette ki Brooks, egy alkarral még ő s teríti le az irányítót.

Vess egy pillantást arra, hogy Brooks tricepsze és a vállvédője miként remeg bele az ütésbe
atapapa
Nem akarjátok a veszekedés topikban folytatni a beszélgetést?😊
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Őszintén szólva nekem annyira fura, hogy ez egyáltalán kérdés, hogy szabályos hit vagy sem... Az. Semmi köze nem volt a nyakhoz. Csak hát kb van 3 QB, akit nem szabad megütni, őket csak finoman szabad földretessékelni hit nélkül. A neveket mindenki ismeri.
Soldados
Mikor legutoljára ezt az érvet az egyik szezon végén felhoztad, akkor szembesítettelek azzal, hogy Big Ben "javára" akkor 3 roughing the passert fújtak, Brees védelmében pedig zérót.

A bicepsz keményen érte a nyakat. Vedd úgy, hogy ezt nem tőlem olvastad, hanem az egyik friscói beat writertől (Matt Maiocco)atapapa
Én hány embert indézzek, hogy milyen call volt? (Költői kérdés, egyet se fogok. 😉) Lehet, hogy hozzáért a nyakához a bicepsze, nem centiztem ki, de az teljesen egyértelmű és nyilvánvaló, hogy az ütés a mellkasát érte. A nyakát nem ütötte meg.
Soldados
Mert te a fotelből el tudod dönteni, hogy a karból érkező hit pontosan Brees mely testrészére milyen erőhatást gyakorolt.


A bicepsz közvetlenül ott van az állvédő alatt és mivel a bicepsz egy még feljebb elhelyezkedő vállból indul, nem nehéz arra következtetni, hogy az is érte Brees nyakát.
És a szabály szerint semmilyen testrésszel nem üthető a nyak.

A szerelés fizikája alapján szerintem a legnagyobb erőhatást könyöktől felfelé fejtette ki Brooks, egy alkarral még ő s teríti le az irányítót.

Vess egy pillantást arra, hogy Brooks tricepsze és a vállvédője miként remeg bele az ütésbe

Annak a másik oldalán nem Brees mellkasa vagy válla van, hanem a nyak.

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Őszintén szólva nekem annyira fura, hogy ez egyáltalán kérdés, hogy szabályos hit vagy sem... Az. Semmi köze nem volt a nyakhoz. Csak hát kb van 3 QB, akit nem szabad megütni, őket csak finoman szabad földretessékelni hit nélkül. A neveket mindenki ismeri.
Soldados
Mikor legutoljára ezt az érvet az egyik szezon végén felhoztad, akkor szembesítettelek azzal, hogy Big Ben "javára" akkor 3 roughing the passert fújtak, Brees védelmében pedig zérót.

A bicepsz keményen érte a nyakat. Vedd úgy, hogy ezt nem tőlem olvastad, hanem az egyik friscói beat writertől (Matt Maiocco)atapapa
Én hány embert indézzek, hogy milyen call volt? (Költői kérdés, egyet se fogok. 😉) Lehet, hogy hozzáért a nyakához a bicepsze, nem centiztem ki, de az teljesen egyértelmű és nyilvánvaló, hogy az ütés a mellkasát érte. A nyakát nem ütötte meg.

A mondat másik részére meg annyit, hogy lehet csak én futok bele véletlenül mindig olyanba "túlvédik" Breest. Nekem feltűnő, lehet másnak nem, vagy cáfolható, de nekem ez az érzésem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Őszintén szólva nekem annyira fura, hogy ez egyáltalán kérdés, hogy szabályos hit vagy sem... Az. Semmi köze nem volt a nyakhoz. Csak hát kb van 3 QB, akit nem szabad megütni, őket csak finoman szabad földretessékelni hit nélkül. A neveket mindenki ismeri.
Soldados
Mikor legutoljára ezt az érvet az egyik szezon végén felhoztad, akkor szembesítettelek azzal, hogy Big Ben "javára" akkor 3 roughing the passert fújtak, Brees védelmében pedig zérót.

A bicepsz keményen érte a nyakat. Vedd úgy, hogy ezt nem tőlem olvastad, hanem az egyik friscói beat writertől (Matt Maiocco)

több mint 10 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Ami izéli a csőröm, hogy Russel Wilson nem egy ilyet kapott, senkit nem zavart Wilsont a legkevésbé!
Helmut Zimmer
(Há mer' Drew Brees-ből csak egy van, Wilsonból meg 12 egy tucat.)Atari
Muhahahaha!!! Szívesen beszúrok ide egy bakiparádét, a Youtube-ról, ja nem bocs ez egy összefogleló Drew Brees remek 2. (igazából 3. évéről). Ilyen teljesítmény után ma a legtöbb QB-t lerugdalnák cserének. Azok a régi szép idők, amíg egy irányítónak volt 4 éve fejlődni! 😛 😊Helmut Zimmer


😉

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Whitner meg futás ellen jó és gyakran sikerül neki a passzok elleni védekezés is 😀 Josszi
Na,nem is tudtam,hogy ennyire sokoldalú játékosaitok vannak : Pundisputedly

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
kilences San Francisco 49ers 30 — no link no party
Eléggé megosztja még az USA-ban is az eset az embereket, beleértve a szakértőket is.
Ez van, tovább kell lépni, anno Kemény Dénes mondta, hogy azért kell 4-5 góllal jobbnak lenni az ellenfélnél, hogy egy bírói hiba ne befolyásolja a végeredményt. Jelenleg messze vagyunk attól, hogy egyértelműen jobbak legyünk mint az ellen (sőt, inkább úgy érzem, inkább mákunk volt, hogy ilyen szoros lett az eredmény), ergo egy ilyen bírói ítéletre fogni a vereséget, hmm nem túl korrekt.
Remélem az O összekapja magát a bajnokság hajrájára a D pedig legközelebb sem mérlegel egy ilyen szitunál.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Akárki akármit károg az a sack szabályos volt. Egyértelműen nem a fejére ment a kontakt, hanem mellkas-vállra. A meccset ennek ellenére nem érdemeltük meg, hogy megnyerjük, mert pontszerző akciónk csak Sainst labdaeladásokból volt, nem önerőből.Alabama Niners
ez igaz (sajnos)

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Ami izéli a csőröm, hogy Russel Wilson nem egy ilyet kapott, senkit nem zavart Wilsont a legkevésbé!
Helmut Zimmer
(Há mer' Drew Brees-ből csak egy van, Wilsonból meg 12 egy tucat.)Atari
Muhahahaha!!! Szívesen beszúrok ide egy bakiparádét, a Youtube-ról, ja nem bocs ez egy összefogleló Drew Brees remek 2. (igazából 3. évéről). Ilyen teljesítmény után ma a legtöbb QB-t lerugdalnák cserének. Azok a régi szép idők, amíg egy irányítónak volt 4 éve fejlődni! 😛 😊Helmut Zimmer
nah.. Alexnek is volt vagy 6.. 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Úgy érzem a secondaryra is ráférne a gyúrás. Mr. Hitnernek ha van két jó megmozdulása meccsenként, akkor már boldog vagyok. Rengeteg a rossz helyezkedés, nagyon sokszor rossz szöget választ, vagy csak egyszerűen nem ér oda időben. Reid az egyedüli biztos pont hátul, és ez nagyon kevés. A vagy jót vagy semmit jegyében a CB szekcióról most nem is ejtenék szót...
Szóval van még hat meccsünk: idegenben L, Rams otthon W, Hawks otthon L, Bucs idegenben w, Falcons otthon W, Cards idegenben L.
Ez 9-7, ez még talán a WC-hez is kevés lesz, bár láttunk már csodát... GO 9ERS!red6t6
ráférne.. de nem ők a leggyengébb láncszem.. Whitner meg futás ellen jó és néha passprotection is sikerül neki.. Brown inkább gyenge de sajnos Wright még gyengébben teljesített.. mind1.

igen érdekes volt látni visszanézve hogy a mi blitszerű izéink lassabban mennek...
OL? hogy fusson Frank ha nem nyitnak neki lófa..t sem?..

volt egy érdekes lassítás amikor Kap kivárt és megfuthatta volna de az látszik hogy nézz balra jobbra pásztáz kinek lehetne majd realizálja hogy kéne futni de nem mer.. látszik hogy pörög a gondolat hogy most akkor mi?.. bah..

Washington nem hiszem hogy L.. W lesz az, a cards ellen csata lesz, Rams W, Seattle L, Bucs W,Falcons W

10-6 lesz..
ámenJosszi
nem értek veletek egyet, tavaly én is szokat szidtam Brownt, de idén megbízható teljesítményt nyújt, amint kiesett mentek is a passzok Wright felé akin meglátszott a kihagyás
Whitner más kérdés, most is inkább az ütésre ment pedig megszerezhette volna a labdát, jó lenne ha Hitner helyett inkább Whinterception akarna lenni 😀
arról nem beszélve, hogy pass rushunk az elmúlt évekhez képset igencsak harmatos...így azért sokkal nehezebb a sec dolga

de beszéljünk a pozitivumokról is, Bowman megint mit játszott? 😊

Washington D nem hasít mostanában, feküdni fog nekünk az a meccs, Rams meccs már más dió, azt kell behúznunk hogy lendületet adjon decemberreGábor
Whinterception 😀 Hitnerorception

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Őszintén szólva nekem annyira fura, hogy ez egyáltalán kérdés, hogy szabályos hit vagy sem... Az. Semmi köze nem volt a nyakhoz. Csak hát kb van 3 QB, akit nem szabad megütni, őket csak finoman szabad földretessékelni hit nélkül. A neveket mindenki ismeri.
Soldados
lolol. nezd meg azt a hitet, amit PM Liugettol kapott vagy azelott meg volt 2 hasonlo amitol mar santit a joember par hete ... es iden amennyi NEt lattam, mar ratyira sem dobalnak zaszlokat esz nelkul. ez inkabb par eve volt jellemzo nagyon. breesre meg szinte egyaltalan nem sosem.
mondjuk ez attol meg sztem se szabalytalan, csak mondjuk tanacsolnam azoknak, akik barmikor felhaborodnak h egyszer probaljanak meg fujni barmilyen sportban. en nem gondolom h az nflben nincs "iranyitott" fujas, de alapvetoen csak a jatekosokat probaljak vedeni egymastol.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Őszintén szólva nekem annyira fura, hogy ez egyáltalán kérdés, hogy szabályos hit vagy sem... Az. Semmi köze nem volt a nyakhoz. Csak hát kb van 3 QB, akit nem szabad megütni, őket csak finoman szabad földretessékelni hit nélkül. A neveket mindenki ismeri.

Ettől függetlenül a személyes véleményem szerint nem érdemelt győzelmet a Frisco ezen a meccsen, mert jobb volt a Saints. Ettől még arcpirító call volt a zebráktól, másrészt pedig (sajnos) csak a szokásos tudva, hogy ki volt a szenvedő fél.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
en igazan nem akarok haterkedni sracok, nekem aztan tok mindegy, mert szimpatikus csapat valahol a 49ers. de azt amugy szamoltatok h a panthers meccsen hany olyan hurry volt, ahol konkretan fejenbasztak camet dobas elott/kozben/utan ? konkretan zaszloerdo lett volna a palyan, ha csak a felet befujjak. az osszes lassitasnal pofankuldtek a joembert a zsebben. csodalkoztam is h mas sem tette szova es semmilyen media nem foglalkozott ezzel. szep dolog a rivalry es lehet ekezni pl brownert h mennyire az illegalitason tuleso buntetlen agressziobol el (aminek van alapja, de azert ti is tudjatok, h ez nem ennyi, kulonben igen hamar kiderulne mekkora szar playa) es ertem h hox jatekos ezert dogoljon meg, de azert na. neha egy kis onkritikat is lehet a csapatnak megfujt-megnem fujt flagek alapjan tartani. neha az az erzesem h sok-sok kis meccsen porgo jim harbough irogat a topikba es nem normalis emberek, szurkolok magyarorszagrol. jo persze mashol is megy az arcozas, meg az elfogultsag, de azert talan lehetne normalisabban is kezelni, ha fizikalis focit jatszik a csapat es a beka seggebol feltortok az elmezonybe (mondjuk ez szvsz eszakabbra toletek is ervenyes, de meg1x mondom, nem a balhezas lenne a celom a posztommal).

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Ami izéli a csőröm, hogy Russel Wilson nem egy ilyet kapott, senkit nem zavart Wilsont a legkevésbé!
Helmut Zimmer
(Há mer' Drew Brees-ből csak egy van, Wilsonból meg 12 egy tucat.)Atari
Muhahahaha!!! Szívesen beszúrok ide egy bakiparádét, a Youtube-ról, ja nem bocs ez egy összefogleló Drew Brees remek 2. (igazából 3. évéről). Ilyen teljesítmény után ma a legtöbb QB-t lerugdalnák cserének. Azok a régi szép idők, amíg egy irányítónak volt 4 éve fejlődni! 😛 😊
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
A Brees ügyet zárjuk le ezzel:http://imgur.com/Ett0TVV
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Manninghamnak 8 elkapott yardja volt a Saints ellen
több mint 10 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Ami izéli a csőröm, hogy Russel Wilson nem egy ilyet kapott, senkit nem zavart Wilsont a legkevésbé!
Helmut Zimmer
(Há mer' Drew Brees-ből csak egy van, Wilsonból meg 12 egy tucat.)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Akárki akármit károg az a sack szabályos volt. Egyértelműen nem a fejére ment a kontakt, hanem mellkas-vállra. A meccset ennek ellenére nem érdemeltük meg, hogy megnyerjük, mert pontszerző akciónk csak Sainst labdaeladásokból volt, nem önerőből.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Whitner meg futás ellen jó és néha passprotection is sikerül nekiJosszi
Na,nem is tudtam,hogy ennyire sokoldalú játékosaitok vannak : P
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Úgy érzem a secondaryra is ráférne a gyúrás. Mr. Hitnernek ha van két jó megmozdulása meccsenként, akkor már boldog vagyok. Rengeteg a rossz helyezkedés, nagyon sokszor rossz szöget választ, vagy csak egyszerűen nem ér oda időben. Reid az egyedüli biztos pont hátul, és ez nagyon kevés. A vagy jót vagy semmit jegyében a CB szekcióról most nem is ejtenék szót...
Szóval van még hat meccsünk: idegenben L, Rams otthon W, Hawks otthon L, Bucs idegenben w, Falcons otthon W, Cards idegenben L.
Ez 9-7, ez még talán a WC-hez is kevés lesz, bár láttunk már csodát... GO 9ERS!red6t6
ráférne.. de nem ők a leggyengébb láncszem.. Whitner meg futás ellen jó és néha passprotection is sikerül neki.. Brown inkább gyenge de sajnos Wright még gyengébben teljesített.. mind1.

igen érdekes volt látni visszanézve hogy a mi blitszerű izéink lassabban mennek...
OL? hogy fusson Frank ha nem nyitnak neki lófa..t sem?..

volt egy érdekes lassítás amikor Kap kivárt és megfuthatta volna de az látszik hogy nézz balra jobbra pásztáz kinek lehetne majd realizálja hogy kéne futni de nem mer.. látszik hogy pörög a gondolat hogy most akkor mi?.. bah..

Washington nem hiszem hogy L.. W lesz az, a cards ellen csata lesz, Rams W, Seattle L, Bucs W,Falcons W

10-6 lesz..
ámenJosszi
nem értek veletek egyet, tavaly én is szokat szidtam Brownt, de idén megbízható teljesítményt nyújt, amint kiesett mentek is a passzok Wright felé akin meglátszott a kihagyás
Whitner más kérdés, most is inkább az ütésre ment pedig megszerezhette volna a labdát, jó lenne ha Hitner helyett inkább Whinterception akarna lenni 😀
arról nem beszélve, hogy pass rushunk az elmúlt évekhez képset igencsak harmatos...így azért sokkal nehezebb a sec dolga

de beszéljünk a pozitivumokról is, Bowman megint mit játszott? 😊

Washington D nem hasít mostanában, feküdni fog nekünk az a meccs, Rams meccs már más dió, azt kell behúznunk hogy lendületet adjon decemberre

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt

Egy "szabálytalan", és egy szabályos sack, just sayin...picstii
Teljesen más helyzet volt, itt Hicks nem a nyakra (is) mért ütéssel szerel, hanem már a talajfogásnál esik rá Kap vállára. Utóbbiból millió van egy meccsen.
Bár egy szavam nem lett volna, ha a Hicks-sacket visszafújják, mert ő meg a tackle előtt a másik kezével egy pillanatra fogta Kap sisakját.

több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Maradék 6 meccsre miénk a 7. leggyengébb sorsolás,PO-nak meg kell lennie!
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater

Egy "szabálytalan", és egy szabályos sack, just sayin...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
először is, irtó nagy play volt a Brees sack-fumble. leszarom Perejrát mit mond, az_szabályos_tackle_volt. ez a foci, arról hadd ne Brooks tehessen hogy Brees elfér a hónalja alatt és összehúzza magát, ő meg jött, mint a cunami. petey
Legyen igazad, és ez legyen a foci része (véleményes)!

De a befejezés semmiképpen 😉
clbass
Látom győzköditek magatokat az otthoni topicban... 😊 Megfújták nektek a hazai pályát, de nem azon múlt, ha ez megnyugtat Téged. 😉red6t6
Most őszintén, mégha a hit nekem is tetszett és szerintem nem volt szabálytalan, azt magyarázd már el nekem, hogy a sisak alján- nyaknál fogva lerántás (ami mellesleg felesleges is volt mert már a labda nem volt ott) mióta szabályos?
Persze lehet magyarázni a lendülettel, de a karjának a mozdulásából nem az látszik, hogy lendületből elvitte, hanem ráfog és lerántja a fejénél fogva. (ráadásul még a Fantasíban is van Brooks szóval nekem aztán tényleg jó lett volna ha szabályos 😀 )
Amúgy meg a szabály úgy szól, hogy fejre/ nyakra nem szabad ütni, nem úgy hogy 160 cmnél fentebb nem lehet ütni, pontosan tudják mekkora Brees, a méreteire hivatkozni elég vicces.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Most akkor ez szabálytalan szerelés v sem? Lehet, hogy nem ismerem a szabálymódosításokat, de csak úgy tudom elképzelni, hogy szabálytalan, ha idén a QB-t már vállmagasságban sem lehet szerelni...
Lassan elérkezünk oda, hogy a röplabda egy contact sport lesz a focihoz képest...
Nekem amúgy semmi kifogásom a játékosok védelmében hozott szabályok ellen, de egyrészt időnként kabaréba illő dolgokért fújnak be szükségtelen keménységet, másrészt pedig egy olyan sport, amely arról szól, hogy állig védőruhába öltözött emberek test-test elleni küzdelmet folytatnak, mindig benne lesz a sérülés lehetősége és a bírói ítéletek alapján nekem az jön le, hogy annyira gyors a játék, hogy sokszor csak az ismétlés mutatja meg, hogy egy adott szitu tök szabályos volt, de ugye a bírói büntetés hibáját (azaz a szubjektiv dolgokat) nem lehet csellendzselni...kilences
Explicit ez a szerelés nem volt szabályos, ahogy a holding sem az, és még ki tudja hány olyan szabálytalanság van, amellyel nem foglalkozik a kutya sem, mert nem életszerű, illetve ha az ilyenekkel kezdünk foglalkozni, akkor ki is írhatjuk, hogy "jajj de pompás teazsúr"! Amiért ezzel gond volt,az az, hogy nem teljesen veszélytelen....ahogy a vakról érkező szerelésbe teljest 120 kilójával bedőlő END, vagy OLB nem a veszélytelen létforma kategóriája. Ha mezt kap el hátul, dobják a h-collart, mindegy is, nem ezért kaptatok ki. Ami izéli a csőröm, hogy Russel Wilson nem egy ilyet kapott, senkit nem zavart Wilsont a legkevésbé!

üdv.
HHelmut Zimmer
ő nem szeret sírni...

The Amazing Racoon