San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
először is, irtó nagy play volt a Brees sack-fumble. leszarom Perejrát mit mond, az_szabályos_tackle_volt. ez a foci, arról hadd ne Brooks tehessen hogy Brees elfér a hónalja alatt és összehúzza magát, ő meg jött, mint a cunami. petey
Legyen igazad, és ez legyen a foci része (véleményes)!

De a befejezés semmiképpen 😉
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Szerintem is hülyeség, hogy Kap attól van szétesve, hogy erősebb lett a karja... 😊 Nyilván Harbaugh arra gondolt, hogy túl kötött lesz az izomzata a dobáshoz, de ezzel nincs baj szerintem. Nem csak Kap van szétesve, de az egész O fal is. Tavaly bent volt ez az egység a top 3-ban, most meg a tízbe sem férünk be. A belső futásoknak nem tudunk rést nyitni, és úgy egyáltalán a futásunk, már nem olyan, mint régen, bár még így is ez a legerősebb fegyverünk sajnos. Tegnap azért voltunk pariban, mert volt kedve játszani Boldinnak, és végre Baldwin és Manningham is fent volt pár play-nél. Mannigham még mindig nem teljes értékű az látszik. Ami gyalázatos, az a pass protection teljes hiánya. Olyan gyorsan összeomlik a zseb, hogy nincs az a qb, akinek ez elég lenne. Tegnap is szembetűnő volt, mennyivel több ideje volt Breesnek végig a meccs folyamán. Nálunk meg az is elég volt, ha négyen siettették Kapet, azt sem tudtuk megoldani. Anthony Davis nagyon nagyokat betlizik most már mérkőzések óta, Goodwin sem tűnik túl erősnek középen. Erősítenünk kell a falat nincs mese. Kiakasztó, mennyire kezd Kap játéka hasonlítani a hajdani Alexére. Azt is jó lenne tudni, hogy amikor futhatna, miért nem teszi, nem engedik neki, vagy már a saját lábában sem bízik. Tegnap is volt egy-két szituáció, amikor simán megfuthatta volna a 1st downt, de nem vállalta be, aztán 3&19-re megpróbálta, és még majdnem sikerült is, ha nem olyan bizonytalan. Kéne egy-két önbizalom növelő győzelem, de az a helyzet, hogy talán a Falcons elleni meccs lehetne ilyen, de én már azt is csak egy kis w-re veszem... 😊
Úgy érzem a secondaryra is ráférne a gyúrás. Mr. Hitnernek ha van két jó megmozdulása meccsenként, akkor már boldog vagyok. Rengeteg a rossz helyezkedés, nagyon sokszor rossz szöget választ, vagy csak egyszerűen nem ér oda időben. Reid az egyedüli biztos pont hátul, és ez nagyon kevés. A vagy jót vagy semmit jegyében a CB szekcióról most nem is ejtenék szót...
Szóval van még hat meccsünk: Redskins idegenben L, Rams otthon W, Hawks otthon L, Bucs idegenben w, Falcons otthon W, Cards idegenben L.
Ez 9-7, ez még talán a WC-hez is kevés lesz, bár láttunk már csodát... GO 9ERS!red6t6
Redskins L-t kicsit erősnek érzem,sőt W szaga van...Cards ellen "élet-halál" meccs lesz,de az még bőven odébb van.
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Szerintem is hülyeség, hogy Kap attól van szétesve, hogy erősebb lett a karja... 😊 Nyilván Harbaugh arra gondolt, hogy túl kötött lesz az izomzata a dobáshoz, de ezzel nincs baj szerintem. Nem csak Kap van szétesve, de az egész O fal is. Tavaly bent volt ez az egység a top 3-ban, most meg a tízbe sem férünk be. A belső futásoknak nem tudunk rést nyitni, és úgy egyáltalán a futásunk, már nem olyan, mint régen, bár még így is ez a legerősebb fegyverünk sajnos. Tegnap azért voltunk pariban, mert volt kedve játszani Boldinnak, és végre Baldwin és Manningham is fent volt pár play-nél. Mannigham még mindig nem teljes értékű az látszik. Ami gyalázatos, az a pass protection teljes hiánya. Olyan gyorsan összeomlik a zseb, hogy nincs az a qb, akinek ez elég lenne. Tegnap is szembetűnő volt, mennyivel több ideje volt Breesnek végig a meccs folyamán. Nálunk meg az is elég volt, ha négyen siettették Kapet, azt sem tudtuk megoldani. Anthony Davis nagyon nagyokat betlizik most már mérkőzések óta, Goodwin sem tűnik túl erősnek középen. Erősítenünk kell a falat nincs mese. Kiakasztó, mennyire kezd Kap játéka hasonlítani a hajdani Alexére. Azt is jó lenne tudni, hogy amikor futhatna, miért nem teszi, nem engedik neki, vagy már a saját lábában sem bízik. Tegnap is volt egy-két szituáció, amikor simán megfuthatta volna a 1st downt, de nem vállalta be, aztán 3&19-re megpróbálta, és még majdnem sikerült is, ha nem olyan bizonytalan. Kéne egy-két önbizalom növelő győzelem, de az a helyzet, hogy talán a Falcons elleni meccs lehetne ilyen, de én már azt is csak egy kis w-re veszem... 😊
Úgy érzem a secondaryra is ráférne a gyúrás. Mr. Hitnernek ha van két jó megmozdulása meccsenként, akkor már boldog vagyok. Rengeteg a rossz helyezkedés, nagyon sokszor rossz szöget választ, vagy csak egyszerűen nem ér oda időben. Reid az egyedüli biztos pont hátul, és ez nagyon kevés. A vagy jót vagy semmit jegyében a CB szekcióról most nem is ejtenék szót...
Szóval van még hat meccsünk: Redskins idegenben L, Rams otthon W, Hawks otthon L, Bucs idegenben w, Falcons otthon W, Cards idegenben L.
Ez 9-7, ez még talán a WC-hez is kevés lesz, bár láttunk már csodát... GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
először is, irtó nagy play volt a Brees sack-fumble. leszarom Perejrát mit mond, az_szabályos_tackle_volt. ez a foci, arról hadd ne Brooks tehessen hogy Brees elfér a hónalja alatt és összehúzza magát, ő meg jött, mint a cunami.
miért nem lehetett többet blitzelni Breest?

másodszor, az mond el mindent amikor egy hátsó kamerából látszott hogy jön a Saints D és SENKI nem volt szabadon a 2 WR közül. nem is egyszer. és igen, hibázik Kap is de hogy semmi kreativitás nincs a playhívásban az 100.

OL. mi? volt ilyen?

Harbaugh challengek? *arcpálma*

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Szóval egy szó, mint száz, unalmas a játékunk pedig ez kőkemény szórakoztatóipar...kilences
OL overrated, futás ellen a védelmünk sem a tavalyi
kevés futást hívtunk, nekem nem tetszik ez a edzünk Kapből pocket qb-t..
ezt a nyáron kellett volna ha már ezt a döntést hozták..
a védelemre nincs panaszom.. a Dómban beszedni 2 TD-t belefér..
ST kár volt a fair catch bünti a végén..
a bírók bekaphatják.. Brees is.. Sean meg sosem volt kedvencem.. actmonkey.. de! volt 2 percünk a vége előtt hogy mi szerezzünk pontot.. nem tudtunk, kikaptunk...
sajnos Grahamet bár készültünk rá, gyakran 2en is nyomták Hitman és Reid pl..
de nem sikerült 100% semlegesíteni.. igaz a top3 TE a ligában.. szvsz


ha visszatér Crabtree akkor sem fog Kap jobban dobálni mert néha sajnos úgy érzem nem látja a pályát a mélységeket.. csak egy irányba gondol néz.. és akkor is egy kib tight windown dob ha van másik szabad wr is.. hogy a szigorúan hívott makacs playek miatt van e és kötve a keze, vagy mert alkalmatlan rá majd kiderül... ennyi.. így elsőre..
szóval közel van a szeme egymáshoz max 30 fokban lát na ez a baj 😀

jah és Baldwin is egy k nagy tévedés volt... ez a pofa még futni sem akar.. pedig tudna

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Nem akarok károgni de ma nagy zakót kaptok ha a Panthers elleni teljesítményt hozza az O... azért idén a Saints D sem szarral gurigázik...silent7939
háh te vagy a hibás a zakóért Károgó! 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
O oldalon a futás nem ment tegnap, erről szerintem nem Kap túl nagy bicepsze tehet

több mint 10 éve
kilences San Francisco 49ers 30 — no link no party
Volt már arról szó, hogy Kap bicepsze ránézésre kb. 50 %-kal nagyobb lett a tavalyi felkarhoz képest?
A játéka is más. Lehet, hogy nem akart úgy járni, mint Tebow (nem tud passzolni), vagy mint RGIII (kitörték a lábát) és ezért rágyúrt a passzolásra?Atari
Rágugliztam erre a "Kaep túl erős" témára és márciusban jelent meg több cikk is arról, hogy JH
figyelmeztette:

If you're just talking about weightlifting and upper-body strength, yes, I think there is that fear.
— Jim Harbaugh

Kérdés, megfogadta-e a srác, vagy ment a saját feje után?
Szerintem komoly meccsek folynak JH-CK között a színfalak mögött, ez is lehet egyfajta magyarázat Kaep gyengébb teljesítményére.
több mint 10 éve
kilences San Francisco 49ers 30 — no link no party
Márk ösztönös játék/túlgondolt játék gondolatával maximálisan egyetértek és úgy 50-50 arányban írnám Kaep és a staff számlájára.JayB
Mire alapozod a súlyozást? Én 100%-ban JH számlájára írom, mivel ő a coach, ő felel a szakmai munkáért. Nem azt mondom, hogy ki kéne rúgni, vagy ilyesmi, csak azt, hogy ezt a problémát (is) neki kell megoldani.
Mostanában amúgy megfigyeltem, hogy rettenetesen rosszul meccsel, nyilvánvalóan bukta dolgokra dob be piros zászlót, akkor kér időt, amikor nem kéne, amikor menni kéne előre, akkor biztonságra törekszik, amikor ölni kellene az időt, akkor meg kockázatos játékok jönnek. Lehet ráférne pár hét pihi, mert lehet túlpörögte magát.
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Igen, Bencsics úr jól látja, hogy Kaep-nek nincs érettsége. Visszagondolva az elmúlt tíz évre eszembe jutnak a hasonló korban (23-27 év) SB-t nyert irányítók: Brady, Roethlisberger, (Eli) Manning. (gondoltátok volna, hogy Payton is "csak" 30 volt, mikor SB-t nyert? Ha végignézzük az utóbbi 10 év statisztikáit, mindössze Brees az,aki 30+ korban nyert aranygyűrűt.)
Jó dolgok a közhelyek, kár, hogy túl sok alapjuk nincsen.
Luck miatt nagyon irígylem a Coltsot, nem csak az esze, de a kora, a keze is pont olyan, amilyennek lennie kell egy "frencsájz" QB-nak.kilences
vegulis sarkithatjuk a dolgokat: ugysem fogunk innen rajonni, miert jatszunk gyengen. es akkor nem kell a "kozhely".

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Volt már arról szó, hogy Kap bicepsze ránézésre kb. 50 %-kal nagyobb lett a tavalyi felkarhoz képest?
A játéka is más. Lehet, hogy nem akart úgy járni, mint Tebow (nem tud passzolni), vagy mint RGIII (kitörték a lábát) és ezért rágyúrt a passzolásra?

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Arról ne feledkezzünk meg,hogy amikor legutóbb kétszer kikaptunk utána 5 meccset nyertünk.Szerintem Kap komfortérzetének jót fog tenni Crabtree visszatérése és talán Roman is több értelmes játékot hív(tegnapi VD TD zseniális volt).A következő 6 meccsből 5 nyerhető még annak fényében is,hogy a csoportrangadók mindig iszonyat nehezek,továbbra is biztos vagyok benne,hogy a PO meglesz,mondjuk ott nem jutunk el sokáig ilyen játékkal.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Márk ösztönös játék/túlgondolt játék gondolatával maximálisan egyetértek és úgy 50-50 arányban írnám Kaep és a staff számlájára.
több mint 10 éve
kilences San Francisco 49ers 30 — no link no party
Igen, Bencsics úr jól látja, hogy Kaep-nek nincs érettsége. Visszagondolva az elmúlt tíz évre eszembe jutnak a hasonló korban (23-27 év) SB-t nyert irányítók: Brady, Roethlisberger, (Eli) Manning. (gondoltátok volna, hogy Payton is "csak" 30 volt, mikor SB-t nyert? Ha végignézzük az utóbbi 10 év statisztikáit, mindössze Brees az,aki 30+ korban nyert aranygyűrűt.)
Jó dolgok a közhelyek, kár, hogy túl sok alapjuk nincsen.
Luck miatt nagyon irígylem a Coltsot, nem csak az esze, de a kora, a keze is pont olyan, amilyennek lennie kell egy "frencsájz" QB-nak.
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
"Szokás szerint" ismét bealudtam a szünetben, de ha nézem, akkor ugyanazt kapom, mint ami várható volt. "Nulla" támadójátékkal nem lehet még a PO-t sem elérni, nemhogy az SB-t. Egyszerűen nincs más alternatívánk, mint kivédekezni a játékokat, nem tudunk big playeket, big driveokat játszani. Emlékszem pár éve pont a NO ellen arra az őrületes pár percre a meccs végén, amikor a "the catch III" révén a győzelmet is behúztuk. De nem ez az érdekes, hanem az, hogy akkor Alex képes volt big playeket játszani és percen belül végigmasirozni a pályán. Kaepen ezt valahogy nem érzem. Ő olyan szinten megbízható QB, hogy szinte YD-ra pontosan meg lehet mondani a meccs előtt, mennyit fog termelni (iszonyú keveset) és azt is, hogy mikor fog betlizni (harmadik és egy, harmadik és három stb), szóval hol van az a tavalyi szórakoztató SF? Idén ismét egy unalmas középcsapatot látok, talán annyi külonbséggel a 4-5 evvel ezelőtti SF-hez képest, hogy a D jelenleg rendben van, de mivel az O szerintem a leggyengébb az egész NFL-ben (nem statisztikailag, de ott is igencsak hátul kullogunk) gyakorlatilag esélytelenek vagyunk bármelyik olyan csapattal szemben, amelyek szeretik a "tüzijátékot". Tudom, sokat számit, ha minden elkapó egészséges, de szerintem ez a dolog kicsit túl van misztifikálva. Nézzük meg a "nagy" irányítók mit termelnek akkor, ha nincsenek a kedvenc célpontok és nézzük meg, mit csinálunk mi. Szerintem ég és föld a különbség, Kaep egy nagyon divatos QB, akinek volt egy nagy fellángolása, de idén semmi olyat nem latok rajta (talán az első meccset leszámítva, amikor egy köztudottan gyenge vedelem ellen játszottunk), amely "frencsajz" irányítóvá tehetné az elkövetkező pár évben. Játékot menedzselni meg talán még Alex is jobban tud. Szóval nem vészharang, vagy ilyesmi, csak ismét megerősítést nyert az a véleményem, amit tavaly gondoltam a QB cserekor: Hosszú távon nem annyira jó deal egy közepes QB-t lecserélni egy (más szempontból) közepesre. Sokkal hasznosabb lenne pár emberrel megerősíteni a támadófalat, ha már a képességek nem teszik lehetővé, az OL ereje adjon esélyt arra, hogy kicsit több idő alatt, kicsit több tanakodással megtalálja a megfelelő célpontját és sikeresen oda is dobja neki...
Bocs, nem akartam beállni a Kaep-et fikázók táborába, mint ahogy tavaly sem álltam be az őt istenítőkébe, Próbálom reálisan nézni a szitut (már amennyire tőlem telik SF szurkolóként és a médiát olvasó emberként) pusztán a meccsek alapján levonni a következtetéseket...
Ja igen. És kicsit többet kellene kockáztatnunk, nem pedig 3and1-ekre elégetni minden meccsen minimum egy TO-t, aztán meghúzni azt, amire _mindenki_ (meg én is) számít.
Szóval egy szó, mint száz, unalmas a játékunk pedig ez kőkemény szórakoztatóipar...kilences
volt egy erdekes meglatasa mr. bencsics urnak a kommentalas soran, ami azert elegge elgondolkodtato. ez pedig az erettseg. (az iranyitok hany evesen ernek be)valojaban colinnak ez az elso szezonja, fiatal. ha megnezed a vele egy idos iranyitokat, azt veszed eszre, hogy a RW-nak van egyedul egeszeges es gyakorlatilag eleg sok, megbizhato elkapoja. rg3 eppen sehol nincs, luck pedig torony magasan a legokosabb jatekos, 7-3-al vezetik az amugy nem tul eros afc s-t. tovabbi eszrevetel egyebkent, hogy a jelenlegi elit iranyitok( sajnalom, de nekem flacco nem az) 30 korul figyelnek, ahogy gyurut is akorul nyertek. ehhez kepest colin meg alig mult negyed evszazados. ez persze, nyilvan nem mentseg erre a balfasz jatekra. de sem erettsege, sem tapasztalata, sem fejben nincs ott.
mar latom magam elott a mike nolan era alatti izgalmakat.. 😕
mintahogy eppenseggel abban sem vagyok biztos, hogy roman hiv ennyire szar playeket. szamomra kaosz az egesz niners jelenleg. po nem lesz, tudom, majd jovore. jo fos meccset jatszottunk a saints ellen(remelem hamar meggyogyulnak naluk a sracok!). a kocsog peyton(mert ilyenkor nincs denver, csak peyton!) is megverte a kc-t. nem volt szep ez a hetvege sem...

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
kilences San Francisco 49ers 30 — no link no party
"Szokás szerint" ismét bealudtam a szünetben, de ha nézem, akkor ugyanazt kapom, mint ami várható volt. "Nulla" támadójátékkal nem lehet még a PO-t sem elérni, nemhogy az SB-t. Egyszerűen nincs más alternatívánk, mint kivédekezni a játékokat, nem tudunk big playeket, big driveokat játszani. Emlékszem pár éve pont a NO ellen arra az őrületes pár percre a meccs végén, amikor a "the catch III" révén a győzelmet is behúztuk. De nem ez az érdekes, hanem az, hogy akkor Alex képes volt big playeket játszani és percen belül végigmasirozni a pályán. Kaepen ezt valahogy nem érzem. Ő olyan szinten megbízható QB, hogy szinte YD-ra pontosan meg lehet mondani a meccs előtt, mennyit fog termelni (iszonyú keveset) és azt is, hogy mikor fog betlizni (harmadik és egy, harmadik és három stb), szóval hol van az a tavalyi szórakoztató SF? Idén ismét egy unalmas középcsapatot látok, talán annyi külonbséggel a 4-5 evvel ezelőtti SF-hez képest, hogy a D jelenleg rendben van, de mivel az O szerintem a leggyengébb az egész NFL-ben (nem statisztikailag, de ott is igencsak hátul kullogunk) gyakorlatilag esélytelenek vagyunk bármelyik olyan csapattal szemben, amelyek szeretik a "tüzijátékot". Tudom, sokat számit, ha minden elkapó egészséges, de szerintem ez a dolog kicsit túl van misztifikálva. Nézzük meg a "nagy" irányítók mit termelnek akkor, ha nincsenek a kedvenc célpontok és nézzük meg, mit csinálunk mi. Szerintem ég és föld a különbség, Kaep egy nagyon divatos QB, akinek volt egy nagy fellángolása, de idén semmi olyat nem latok rajta (talán az első meccset leszámítva, amikor egy köztudottan gyenge vedelem ellen játszottunk), amely "frencsajz" irányítóvá tehetné az elkövetkező pár évben. Játékot menedzselni meg talán még Alex is jobban tud. Szóval nem vészharang, vagy ilyesmi, csak ismét megerősítést nyert az a véleményem, amit tavaly gondoltam a QB cserekor: Hosszú távon nem annyira jó deal egy közepes QB-t lecserélni egy (más szempontból) közepesre. Sokkal hasznosabb lenne pár emberrel megerősíteni a támadófalat, ha már a képességek nem teszik lehetővé, az OL ereje adjon esélyt arra, hogy kicsit több idő alatt, kicsit több tanakodással megtalálja a megfelelő célpontját és sikeresen oda is dobja neki...
Bocs, nem akartam beállni a Kaep-et fikázók táborába, mint ahogy tavaly sem álltam be az őt istenítőkébe, Próbálom reálisan nézni a szitut (már amennyire tőlem telik SF szurkolóként és a médiát olvasó emberként) pusztán a meccsek alapján levonni a következtetéseket...
Ja igen. És kicsit többet kellene kockáztatnunk, nem pedig 3and1-ekre elégetni minden meccsen minimum egy TO-t, aztán meghúzni azt, amire _mindenki_ (meg én is) számít.
Szóval egy szó, mint száz, unalmas a játékunk pedig ez kőkemény szórakoztatóipar...
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
ez fájt

nem játszottunk jól, de a saints sem, vannak ilyen meccsek, csak jó volna behúzni őket
remélem Crabtree visszatérése segít majd a nehéz szituációkban

GO 9ERS!

több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Megint sikerült magunkat megverni. Amikor kellett volna, megint nem tudtunk egy szál 1st downt sem elérni. Nem érdemeltünk győzelmet, de már valami mocorog. GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nem akarok károgni de ma nagy zakót kaptok ha a Panthers elleni teljesítményt hozza az O... azért idén a Saints D sem szarral gurigázik...silent7939
petey
😀
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Nem akarok károgni de ma nagy zakót kaptok ha a Panthers elleni teljesítményt hozza az O... azért idén a Saints D sem szarral gurigázik...silent7939

több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nem akarok károgni de ma nagy zakót kaptok ha a Panthers elleni teljesítményt hozza az O... azért idén a Saints D sem szarral gurigázik...
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Cashtree-t is sérülten hoztuk, aztán most meg mindenki tőle várja a megváltást.red6t6
Skins ellen elvileg érkezik is.JayB
Jay mint Crabs bowl.hu helytartója kinyilatkozott, dícsértessék :A:

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
mindegy mi van, este "gyertek" drukkoljunk együtt ,Josszi
remelem nem nezed a meccset! xD xDVegita
:p

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
mindegy mi van, este "gyertek" drukkoljunk együtt ,Josszi
remelem nem nezed a meccset! xD xD

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Cashtree-t is sérülten hoztuk, aztán most meg mindenki tőle várja a megváltást.red6t6
Skins ellen elvileg érkezik is.