San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
volt két meccs ahol Kap szabadjára volt engedve, és most jött megint egy erősebb D-vel rendelkező csapat és zsebirányítót játszatunk vele, pedig láthatóan nem érzi jól magát ebben a szerepkörben, megint nem mert futni, és inkább eldobta, ráadásul a falunk sem alkalmas erre.
félünk, hogy megsérül? most az mennyivel jobb, hogy 6szor sackelték..

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Kaep tavaly nagyon gyorsan berobbant, SB-t játszott, brutális sztárolást kapott, az egész nyári hype hogy a Frisconak idén nyerni kell/fog rajta teljesedett ki. Ez a nyomás láthatóan nem tesz neki jót, nagyon bizonyítani akar és kicsit görcsös. Nem ezért kaptatok ki tegnap és van sok más hátráltató tényező is de ezen valahogy változtatni kéne. Felszabadult, önbizalomteli Kaepernickre van szükség. Swagtree reméljük segítségére lesz.JayB
mi ez a kaptatok? leugrottál a wagonról? 😀😀😀 nem "kaptunk?" 😛
amúgy még mindig azt érzem meg van kötve kicsit a keze Kapnek. ahelyett hogy várna hogy jöjjön hozzá a play, mint tavaly, inkább pánikol. mondom, ne feledjük még csak most érte el a full szezon meccsszámot, rendben lesz ha visszatér az identitásához, éls a rá szabott playekhez.

VD és Reid rendben lesz, ha nem akkor behozunk 2 TE-t, mivel a mi rendszerünk 2 TE-re épül. de ha Roman így folytatja a playhívást jövőre váltani kell. komolyan ültem és nem hittem a szememnek. pl Hunter fumblija, küggyük be a darálóba. LMJ-nek esélyt nem adtunk screenre, draw, checkdown playekre.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
na a tegnapi meccsért szidjatok engem, magamra vállalom 😀
leveszem a pszichés terhet a csapatról..Josszi
en is neztem, mi visszuk el a balhet! 😀Vegita
nagyon gyorsan keressetek más csapatot 😀😀😀
(Seattle? :cool: )

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
Kaep tavaly nagyon gyorsan berobbant, SB-t játszott, brutális sztárolást kapott, az egész nyári hype hogy a Frisconak idén nyerni kell/fog rajta teljesedett ki. Ez a nyomás láthatóan nem tesz neki jót, nagyon bizonyítani akar és kicsit görcsös. Nem ezért kaptatok ki tegnap és van sok más hátráltató tényező is de ezen valahogy változtatni kéne. Felszabadult, önbizalomteli Kaepernickre van szükség. Swagtree reméljük segítségére lesz.
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
na a tegnapi meccsért szidjatok engem, magamra vállalom 😀
leveszem a pszichés terhet a csapatról..Josszi
en is neztem, mi visszuk el a balhet! 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
na a tegnapi meccsért szidjatok engem, magamra vállalom 😀
leveszem a pszichés terhet a csapatról..Josszi
mondtam, hogy menjél aludni 😀

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
na a tegnapi meccsért szidjatok engem, magamra vállalom 😀
leveszem a pszichés terhet a csapatról..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
aludva rá egyet én ezt bizony az edzőkre verem elsősorban. 2 hét felkészülés. sem egy slan, screen, sweep, drag, visszatértünk a2-3. heti balfaszkodáshoz. Roman nem tudom megint mit akart?
Kap lehet hogy 1 read run QB még, de még csak most játszott egy szezonnyit.
MM kissé rozsdás volt, 2 sima drop. OL run blokkban elég jó volt, passz prot dupla 0.
VD, Reid, Celek, RayMac elég komoly érvágás volt meccs közben. Aldon is még nincs formában.

nem kéne még temetni magunkat, vannak amik kissé csikorognak de pont decemberre jó lesz ez.petey
aludva rá egyet én is... nem is volt kérdés hogy ez nem lesz Kap nyakába verve egyedül...

várjuk meg Reid játszhat e a Saints ellen.. ott szükség lesz a secondaryre nagyon..
sokat fognak majd dobálni Brownra az tuti... kell majd a segítség..
Davis nélkül félkarú "óriások" vagyunk.. Vance ügyes srác de egyedül nem tudja elvinni még a meccset... kár volt azért az elejtett szép passzért..

Kaep már több mint egy RR qb, csak hát kinek is dobott volna?
Boldin lassú Manningham jó lesz csak kell még a visszaszokás..
a DEF-re nagy csata vár de ők szerintem ismét megfogják oldani a feladatot, nagyon remélem hogy Gore csak egy kis húzódást szedett össze.. a Sainset verni kell, wildcard vetélytársak..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
aludva rá egyet én ezt bizony az edzőkre verem elsősorban. 2 hét felkészülés. sem egy slan, screen, sweep, drag, visszatértünk a2-3. heti balfaszkodáshoz. Roman nem tudom megint mit akart?
Kap lehet hogy 1 read run QB még, de még csak most játszott egy szezonnyit.
MM kissé rozsdás volt, 2 sima drop. OL run blokkban elég jó volt, passz prot dupla 0.
VD, Reid, Celek, RayMac elég komoly érvágás volt meccs közben. Aldon is még nincs formában.

nem kéne még temetni magunkat, vannak amik kissé csikorognak de pont decemberre jó lesz ez.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
A tavalyinál erősebb alkapósor?????
Nincs Crabtree, MM most jött vissza, elment Walker, KW semmit sem mutat,
Boldin 2 meccsen játszott elfogadhatóan.Alabama Niners
ráadásul Crabtreetől várni majd a megváltást nem lesz szerencsés..
Boldin lassú de jó, de inkább szopjuk be a 3 és out mint probálnánk hosszúakat dobni?
nincs kinek? bakker nézzül már meg a New Englandet kiknek dobál Brady? ok most már van Gronkowsy.. ne siránkozzunk a WR corps szinvonalán hanem basszus hozzanak már WR-t és ne LB-ket meg Fb-ket... nem értem 😕

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
. "A játkunk, hogy Gore.nak odaadom a labdát, oszt aprítsa a ligaelit run D#. És ezt 4 negyeden át. Jellemző kép, volt, ahogy lebotorkált Gore mert megsérült, majd Hunter rögtön famblizott. Na szerintem ez volt a fordulópont."

na kb ez jól összefoglaltad..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Engem az akasztott ki a legjobban, hogy megint nem tudott Harbaugh belenyúlni a meccsbe. Sajnos nem tud improvizálni, ha nem megy az A terv, nincs B terv, akkor már megy az egész meccs a levesbe. Kap önbizalma lassan eljut a régi Alex szintjére, és megint ott vagyunk, ahonnan elindultunk. Roman is összekaphatná magát, mert ez így durván kevés. Az meg, hogy az OL-ünk liga elit, az csak urbánus legenda...egy pillanatig sem tudták megvédeni Kap-et, és így, hogy egy futás ellen védekezni tudó D-vel találkoztunk, a futás sem ment. Szánalmas vergődés volt, megint a D tartotta a csapatot, de ez így nem mehet sokáig. Csodálatos Hitnerünk, a névváltoztatása óta nem találkozott senkivel, egyszerűen a hang megvan, de a teljesítmény az nulla. A play hívásokról csak annyit, hogy 3&3-ra ne akarjuk offside-ra ugratni a D-t, hanem fussuk meg! Én már a 10-6-nak is örülnék, de a realitás az 9-7 inkább, igaz a Giants is ennyiről nyerte az utolsó gyűrűjét... 😊 GO 9ERS! Más biztatót sajnos nem tudok mondani... 😕red6t6
egyszerre egyre gondoltunk..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
az a VD fumble fájt a legjobban, ott volt a fordulópont, kiesett az egyetlen mélységi célontunk. mondjuk elég érdekes hogy már jópár éve bye után überfosok vagyunk, mert ez kritikán aluli teljesítmény, nem lebecsülve a Panthers D-t. de amikor ment a futás, miért kell passzolni, semmmi ritmus nem volt, Gore-nak is olyan lyukakat nyitottak öröm volt nézni. érthetelen.
a csoportelsőség nem izgat, de sok van még.

remélem VD, Reid, Iupati-val nem lesz komolyabb gond.petey
Nekem mind a két meccsem lement kora du, Tteket néztelek! Szerintem...fogalmam nincs mi volt a terv, playhívást egész évben nem értem. Tegnap teljesen elvesztettem a fonalat.Helmut Zimmer
ilyenkor azon gondolkodom, (azonkivul, hogy teljesen egyetertek veled), vajon nem lehet, hogy kiismertek az oc-t? emiatt pedig hiaba hivunk barmilyen playt..?!Vegita
sajnos mi is elvesztettük a fonalat.. az OC legalább is..
hmmm... hát váratlan hívásokat nem próbálunk.. nem tudom van e "váratlan a tarsolyban"
ha kiesett Celek és Davis és nem ment a rövid passzos játék, mert kőkemény pashruss volt, de hogy miért nem tudtuk megvédeni Kap-et jobban , nem értem,
ráadásul ő is gyenge napot fogott ki, nyomás alatt nem ment neki a passz.. igaz célpont sem akadt!
Vance nem pótolhatja Davist!
A.Boldin jó elkapónk jel pil a legjobb, viszont lassú! ezt tudtuk amikor idekerült hogy neki hosszúakat dobálni átlagos DEF ellen csak akkor lehet ha Kap-nek marad ideje..
a futást próbáltuk próbáltuk de hiába nyílt meg a fal sokszor nem jött össze az a pár inch hogy átjusson Gore.. a zseb sokszori összeomlását nem értettem...
volt 2 hetünk összerakni magunkat és nem tudtunk értelmes playeket hívni (értelmes = valszinüleg működő)
a DEF jól teljesített őket nem bántanám..
sajnos Ginn is jókat hordott vissza (kár volt elengedni szvsz)
szóval ha nem működik a nagy terv akkor nincs hirtelen ötlet, nincs backup plan..
Kap-re bízni pedig nem lehet, nincs meg még a rutinja hogy irányítson lásson a pályán.. hogy a tehetgése meg lesz e hozzá majd kiderül a következő 2-3 szezonban..
szeretném ha többet és jobban dobna, ha jobban megvédené az OL, és akkor nem bánnám ha többet pózol címlapokon.. 😀

ennyi így hirtelenfelindulásból

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Engem az akasztott ki a legjobban, hogy megint nem tudott Harbaugh belenyúlni a meccsbe. Sajnos nem tud improvizálni, ha nem megy az A terv, nincs B terv, akkor már megy az egész meccs a levesbe. Kap önbizalma lassan eljut a régi Alex szintjére, és megint ott vagyunk, ahonnan elindultunk. Roman is összekaphatná magát, mert ez így durván kevés. Az meg, hogy az OL-ünk liga elit, az csak urbánus legenda...egy pillanatig sem tudták megvédeni Kap-et, és így, hogy egy futás ellen védekezni tudó D-vel találkoztunk, a futás sem ment. Szánalmas vergődés volt, megint a D tartotta a csapatot, de ez így nem mehet sokáig. Csodálatos Hitnerünk, a névváltoztatása óta nem találkozott senkivel, egyszerűen a hang megvan, de a teljesítmény az nulla. A play hívásokról csak annyit, hogy 3&3-ra ne akarjuk offside-ra ugratni a D-t, hanem fussuk meg! Én már a 10-6-nak is örülnék, de a realitás az 9-7 inkább, igaz a Giants is ennyiről nyerte az utolsó gyűrűjét... 😊 GO 9ERS! Más biztatót sajnos nem tudok mondani... 😕

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ez az O# borzasztó gyenge volt. Korábban leírtam, hogy lesz egy betli meccsünk. Hát ez az volt. Nem értem az egész koncepciónkat (már ha van). A legkiábrándítóbb az az egészben, hogy a támadóegységünk tulkép egy (azaz egy) drive-ot tudott a négy negyed alatt összehozni. Az int return után a RZ-ból indulhattunk majdnem, aszt csak FG, a blokkolt punt utáni mázlink után rohadt jó mezőnypozició és csak FG. Kaepernickék (bár az is Gore) csak az opening drive-ot tudhatják magukénak. Sírhatunk itt a hiányzókról, de ez nem mentség. 150 total yardot bírunk megtenni egy meccsen? 90 y a pass teljesítmény. 3rd downokat nem tudjuk egyáltalán megcsinálni. 3 és out folyamatosan. Van egy TE-ünk, aki megsérül és akkor a franchise meghalt, mert nincs még egy célpontunk. MM persze még formába kell, hogy lendüljön, AB megjátszhatatlan (biztos hogy az ő hibája?), Kyle whooooo? Jellemző volt VD sérülése után, hogy hosszú játék (mind az egy a meccsen) a rookie backup TE-re ment (az se lett jó). A játkunk, hogy Gore.nak odaadom a labdát, oszt aprítsa a ligaelit run D#. És ezt 4 negyeden át. Jellemző kép, volt, ahogy lebotorkált Gore mert megsérült, majd Hunter rögtön famblizott. Na szerintem ez volt a fordulópont. ST-ünk is über fasza volt tegnap. A megbízható Lee is 40 es átlag alatt rúgott, meg meg is blokkolták. Visszahordás zéró, engedett visszahordás viszont doszta. Nem volt időm átnézni, de mi állandóan 10 yardon belülről, míg a Panthers 30-35 y körül indult. TG junior, most bezzeg nem famblizott.

Viszont a védelmünk az nagyon jó. Nem is tudom PW52-ék, hogy bírják ezt frusztráció nélkül. Ember feletti szinte, mindent megtesznek, aztán egy total impotens O# után jöhetnek megint.

Remélem Reid és Davis nem komoly.

Nagyon csalódott vagyok. WC ettől függetlenül azért meglesz sztem, de be kell látnunk nagy gondok vannak. Szentek ellen sem lesz méznyalás, hóksz is jön, látjuk az NFCW (rajtunk kívül) táltosódóban, szóval necces lesz, de meglesz a PO.
Na Go Niners!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Tegnapi meccsen kiabrandito volt a tamadojatekunk. Kaep eleg beszari modon jatszott, igaz, a fal sem nagyon vedte meg. Ennyire impotens tamadojatekra abbol az idobol emlekszem, amikor meg a csoport utolso helyeert kuzdottuk a Ramssel Alex iranyitasaval. Tudom, a serulesek, tudom, hosszu a szezon, tudom, a mumusunk stb stb. de akkor is csalodott vagyok.
Bar statisztikat nem vezetek rola, osszessegeben ugy latom, altalaban a jol vedekezo csapatok ellen jatszunk gyengen, valoszinuleg azert, mert biztonsagra torekszunk es nem merunk kockazatos playeket hivni, a futojatekunkat pedig kiskanallal megeszi reggelire az ellenfel vedofala. Nem tudom, minek vannak itt a WR-ek, ha kb az a szerepuk, hogy asszisztaljanak a futasokhoz.
Persze ha ez egy strategia es majd a rajasztasra tartogatjuk a "big play"-eket, az oke, csak addig el is kellene jutni. Ha jol szamolom, megvan a haradik veresegunk, valoszinuleg mar csak WC helyen juthatunk be, de az is nehez lesz, merthogy tobb vereseg mar nem nagyon fer bele. Hatodik helyen allunk 6-3-mal, mogottunk 3 csapat is 5-4-gyel, szoval meleg lesz a pite. Persze aki SB-t akar nyerni, annak mindenkit el kell takaritania az utbol, ugyhogy szamunkra jovo hettol kezdodik a rajatszas.
Iden sokkal kevesbe erzem SB eselyesnek a gardat, mint tavaly, raadasul Alex szemelyeben egy megbizhato backup iranyitot is elvesztettunk, most, hogy Kaep szenved, nem nagyon latom, ki fogja hivni a big playeket. Hiaba van a tavalyinal erosebb elkaposorunk, a QB eddig meg sem kozeliti a tavaly latottakat...kilences
A tavalyinál erősebb alkapósor?????
Nincs Crabtree, MM most jött vissza, elment Walker, KW semmit sem mutat,
Boldin 2 meccsen játszott elfogadhatóan.
több mint 10 éve
kilences San Francisco 49ers 30 — no link no party
Tegnapi meccsen kiabrandito volt a tamadojatekunk. Kaep eleg beszari modon jatszott, igaz, a fal sem nagyon vedte meg. Ennyire impotens tamadojatekra abbol az idobol emlekszem, amikor meg a csoport utolso helyeert kuzdottuk a Ramssel Alex iranyitasaval. Tudom, a serulesek, tudom, hosszu a szezon, tudom, a mumusunk stb stb. de akkor is csalodott vagyok.
Bar statisztikat nem vezetek rola, osszessegeben ugy latom, altalaban a jol vedekezo csapatok ellen jatszunk gyengen, valoszinuleg azert, mert biztonsagra torekszunk es nem merunk kockazatos playeket hivni, a futojatekunkat pedig kiskanallal megeszi reggelire az ellenfel vedofala. Nem tudom, minek vannak itt a WR-ek, ha kb az a szerepuk, hogy asszisztaljanak a futasokhoz.
Persze ha ez egy strategia es majd a rajasztasra tartogatjuk a "big play"-eket, az oke, csak addig el is kellene jutni. Ha jol szamolom, megvan a haradik veresegunk, valoszinuleg mar csak WC helyen juthatunk be, de az is nehez lesz, merthogy tobb vereseg mar nem nagyon fer bele. Hatodik helyen allunk 6-3-mal, mogottunk 3 csapat is 5-4-gyel, szoval meleg lesz a pite. Persze aki SB-t akar nyerni, annak mindenkit el kell takaritania az utbol, ugyhogy szamunkra jovo hettol kezdodik a rajatszas.
Iden sokkal kevesbe erzem SB eselyesnek a gardat, mint tavaly, raadasul Alex szemelyeben egy megbizhato backup iranyitot is elvesztettunk, most, hogy Kaep szenved, nem nagyon latom, ki fogja hivni a big playeket. Hiaba van a tavalyinal erosebb elkaposorunk, a QB eddig meg sem kozeliti a tavaly latottakat...
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
az a VD fumble fájt a legjobban, ott volt a fordulópont, kiesett az egyetlen mélységi célontunk. mondjuk elég érdekes hogy már jópár éve bye után überfosok vagyunk, mert ez kritikán aluli teljesítmény, nem lebecsülve a Panthers D-t. de amikor ment a futás, miért kell passzolni, semmmi ritmus nem volt, Gore-nak is olyan lyukakat nyitottak öröm volt nézni. érthetelen.
a csoportelsőség nem izgat, de sok van még.

remélem VD, Reid, Iupati-val nem lesz komolyabb gond.petey
Nekem mind a két meccsem lement kora du, Tteket néztelek! Szerintem...fogalmam nincs mi volt a terv, playhívást egész évben nem értem. Tegnap teljesen elvesztettem a fonalat.Helmut Zimmer
ilyenkor azon gondolkodom, (azonkivul, hogy teljesen egyetertek veled), vajon nem lehet, hogy kiismertek az oc-t? emiatt pedig hiaba hivunk barmilyen playt..?!

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
az a VD fumble fájt a legjobban, ott volt a fordulópont, kiesett az egyetlen mélységi célontunk. mondjuk elég érdekes hogy már jópár éve bye után überfosok vagyunk, mert ez kritikán aluli teljesítmény, nem lebecsülve a Panthers D-t. de amikor ment a futás, miért kell passzolni, semmmi ritmus nem volt, Gore-nak is olyan lyukakat nyitottak öröm volt nézni. érthetelen.
a csoportelsőség nem izgat, de sok van még.

remélem VD, Reid, Iupati-val nem lesz komolyabb gond.petey
Nekem mind a két meccsem lement kora du, Tteket néztelek! Szerintem...fogalmam nincs mi volt a terv, playhívást egész évben nem értem. Tegnap teljesen elvesztettem a fonalat.
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Szerintem túlbecsülitek a Pantherst, nincs velünk egy súlycsoportban.he7edik
gondolod..? 😕

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
az a VD fumble fájt a legjobban, ott volt a fordulópont, kiesett az egyetlen mélységi célontunk. mondjuk elég érdekes hogy már jópár éve bye után überfosok vagyunk, mert ez kritikán aluli teljesítmény, nem lebecsülve a Panthers D-t. de amikor ment a futás, miért kell passzolni, semmmi ritmus nem volt, Gore-nak is olyan lyukakat nyitottak öröm volt nézni. érthetelen.
a csoportelsőség nem izgat, de sok van még.

remélem VD, Reid, Iupati-val nem lesz komolyabb gond.

több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
remélem VDnek nincs komoly baja, kiesése után megint nulla lett a passz játék, így hiába jött MM
nem lenne gond ezzel a vereséggel, mert ez benne van, jól is jöhet a csapatnak, csak így a csoportelsőség már nem a mi kezünkben van

de a D a régi önmagát idézte 😊

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 790 — Keep pounding
Nagy meccs volt, a sérülteknek jobbulást, remélem jövő héten javítotok 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Davistől TD-t és 100y körüli eredményt várok.Alabama Niners
Én is azt sakkozom, hogy domináns erőfutásokkal operálunk, és közbeszúrva egy-egy hoszabb, 20+ yardos passzt is eleresztünk, várhatóan középső területekre, ez pedig Davis erőssége. Arra tippelek, hogy meglesz a 100+ yard Davis-nél.
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Annak ellenére, hogy jó a Panthers futás ellen (No. 2.), szerintem az OL dominálni fog, és Gore-Hunter duo termeli a yardokat, Colinnal kiegészítve. Manninghamtól nem várok semmit, a jelenléte komolyabb figyelmet igényel mint KW, ez Boldinnak okozhat könnyebbséget. Davistől TD-t és 100y körüli eredményt várok. A DL-nek fogni kell a futást, és Aldon, ha csak bejön párszor bliccelni eredményesen már komoly zavart okozhatunk. Hazai pálya és mi vagyunk az esélyesek ennek megfelelően újabb 30 körüli szerzett pontot és 10 pontos különbséget várok!