San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Cornellius Carradine vissza lesz hozva idén IR-ről, vagy végig ott marad?Bazzani
Már aktiválva lett az NFI listről, és jöv héten valószínüleg játszani is fog a Panthers ellenpicstii
Remek, nagyon kíváncsi leszek rá. TV-s meccs lesz úgyis.
Azt már lehet tudni, hogy milyen poszton játszik (OLB,DE)?Bazzani
Hát én is kiváncsi vagyok, remélem a becenevéhez méltóan játszik majd :cool: jja és DE-ként fog játszanipicstii
igen, DE rotációban lesz fent. egy állat lesz meglátjátok. a srác első körös tehetség, simán top 5

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Pattonrol nem tudtok valamit mior terhet vissza?Delonso_
4. héten sérült meg, és úgy 6-8 hetes felépülést jósoltak neki, ebből lement már 5, jelenleg még futóedzéseket nem végez. De még akár az is lehetséges, hogy idén már nem játszik.picstii
szerintem megy IR-re, így felszabadul egy hely a rosteren.

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
háh most olvastam a trash talk-ot odaát, gratulálok, imponálóan érveltél, és maximálisan asszertív volt a kommunikációd.. szerintem is hagyni kell őket, van egy pár máshol meg nem értett hallgatott pofa aki itt kiélheti grafomániáját is 😀 ahogy én is (Y)Josszi
nem trash csak talk. Nincs velük semmi gond, nekik az a csapat, nekünk ez. Jó ez így
peace


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Pattonrol nem tudtok valamit mior terhet vissza?Delonso_
4. héten sérült meg, és úgy 6-8 hetes felépülést jósoltak neki, ebből lement már 5, jelenleg még futóedzéseket nem végez. De még akár az is lehetséges, hogy idén már nem játszik.
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Cornellius Carradine vissza lesz hozva idén IR-ről, vagy végig ott marad?Bazzani
Már aktiválva lett az NFI listről, és jöv héten valószínüleg játszani is fog a Panthers ellenpicstii
Remek, nagyon kíváncsi leszek rá. TV-s meccs lesz úgyis.
Azt már lehet tudni, hogy milyen poszton játszik (OLB,DE)?Bazzani
Hát én is kiváncsi vagyok, remélem a becenevéhez méltóan játszik majd :cool: jja és DE-ként fog játszani
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Pattonrol nem tudtok valamit mior terhet vissza?
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Cornellius Carradine vissza lesz hozva idén IR-ről, vagy végig ott marad?Bazzani
Már aktiválva lett az NFI listről, és jöv héten valószínüleg játszani is fog a Panthers ellenpicstii
Remek, nagyon kíváncsi leszek rá. TV-s meccs lesz úgyis.
Azt már lehet tudni, hogy milyen poszton játszik (OLB,DE)?

több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Cornellius Carradine vissza lesz hozva idén IR-ről, vagy végig ott marad?Bazzani
Már aktiválva lett az NFI listről, és jöv héten valószínüleg játszani is fog a Panthers ellen
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Cornellius Carradine vissza lesz hozva idén IR-ről, vagy végig ott marad?

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Doki, olvastam a hszed odaát. felesleges átmenni, tele van pár Napoleon-komplexusos szánalmas egyénnel, akik nem szoktak hozzá hogy hogyan kell kezelni a sikereket, mert nem volt benne részük. senkit nem érdekelnek. én mindenestre jól szórakozom rajta ahogy megpróbálják igazolni magukat 😀😀 érdekes módon a többi csapat szurkereivel soha nincs gond.

persze, tudjuk, Kap nem tud passzolni és hogy kétszer megvertek minket az a világ közepe, a papírbajnokok. közben egy backup QB seggberúgta őket tegnap este O_O priceless.

ennyi karaktert kár is pazarolni rájuk. hagyd őket fürdeni a saját nagyságukban. 😛petey
Ja ja, igazad van, csak a rohadt mákos meccsük után nevetségesnek éreztem a rinyát, hogy nekünk mennyire jó a sorsolásunk.
Ami önmagában igaz is, mert lehetne rosszabb, de sajnos az övék még jobb.
Magam részéről minimum két L-el számolok, de 3 sem lepne meg. Sztem is bukjuk a Szentek ellen, hóksz ki-ki meccs lesz, és a Pintyek ellen is rossz érzésem van és RGIII-éknál (még ha backuppal játszanak majd akkor is) is izzadni fogunk nagyon. Egy nagyon betli meccsünk tuti lesz a hagyományoknak megfelelően. Most jó esetben 12-4 et mondok, de 11-5 sem lepne meg. A legfontosabb a sikerhez, hogy a hókszot itthon üssük.diverdoc
háh most olvastam a trash talk-ot odaát, gratulálok, imponálóan érveltél, és maximálisan asszertív volt a kommunikációd.. szerintem is hagyni kell őket, van egy pár máshol meg nem értett hallgatott pofa aki itt kiélheti grafomániáját is 😀 ahogy én is (Y)

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
na megelőztél 😀😀😀D

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 bleacherreport.com/articles/1832922-aldon-smith-activated-by-49ers-from-nfi-list?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
ÉÉÉÉÉÉÉSSSSSSSS!

Aldon Smith is back with the San Francisco 49ers.

Smith was activated off the non-football injury list Thursday.
 espn.go.com/nfl/story/_/id/9909389/san-francisco-49ers-activate-linebacker-aldon-smith

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Nov 10 CAR @ SF 13 - 28
Nov 17 SF @ NO 31-28
Nov 25 SF @ WAS 31 - 10
Dec 01 STL @ SF 13 - 21
Dec 08 SEA @ SF 6 - 15
Dec 15 SF @ TB 17 - 17 OT 20 - 17
Dec 23 ATL @ SF 17 - 21
Dec 29 SF @ ARI 24 - 21Josszi
oké!...de a Tampa ellen hosszabbítás???? ...otthon zakó a Falconstól?

valószínűbb a Seahawks és Saints meccsekben a vereség lehetősége, a többinek meg kell lennie, szoros lehet a Redskins ellen még idegenben.Alabama Niners
áh.. elfelejtettem megemlíteni hogy ez az optimista varázsgömbömben láttam.. mindenhol mi vagyunk elől értendőek.. az eredmény tekintetében, elírtam na.. 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Nov 10 CAR @ SF 13 - 28
Nov 17 SF @ NO 31-28
Nov 25 SF @ WAS 31 - 10
Dec 01 STL @ SF 13 - 21
Dec 08 SEA @ SF 6 - 15
Dec 15 SF @ TB 17 - 17 OT 20 - 17
Dec 23 ATL @ SF 21 - 17
Dec 29 SF @ ARI 24 - 21Josszi
oké!...de a Tampa ellen hosszabbítás???? ...otthon zakó a Falconstól?

valószínűbb a Seahawks és Saints meccsekben a vereség lehetősége, a többinek meg kell lennie, szoros lehet a Redskins ellen még idegenben.Alabama Niners
először nézzük meg hogy Manningham és Wright meg Tank mit tesz hozzá a játékhoz. szerintem pont a megfelelő időben fogunk "peakelni", és ha megérkezik Aldon és Crabs, vigyázat. (Y)

Panthers faja front 7, passzvédelem elég hiányos, a Cards is megverte őket.
Saints, ahogy Gy.Papa kifejtette nem fekszik nekik a fizikális futójáték és védelem. eddig nem okoztak gondot mostanában 😉
Redskins(vagy mik lesznek) RGIII a kulcs. ha össze lesz drótozva nem lesz egyszerű valóban
Rams divíziómeccs, mindig kemény, de nincs Samu
Seacocks ahogy láttam őket a Rams ellen nem vagyok megrettenve. a Rams odaadta a blueprintet, a mieink vért fognak szimatolni.
Bucs, őőő Jax v2
Falcons szegényeknem nem megy
Cards idegenben, remélhetőleg itt már meglesz a divízió és nem oszt nem szoroz.

szóval ja, 1 vereséget számolok, de hát any given sunday, nem a varázsgömbömből néztem ki 😉

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nov 10 CAR @ SF 13 - 28
Nov 17 SF @ NO 31-28
Nov 25 SF @ WAS 31 - 10
Dec 01 STL @ SF 13 - 21
Dec 08 SEA @ SF 6 - 15
Dec 15 SF @ TB 17 - 17 OT 20 - 17
Dec 23 ATL @ SF 21 - 17
Dec 29 SF @ ARI 24 - 21Josszi
oké!...de a Tampa ellen hosszabbítás???? ...otthon zakó a Falconstól?

valószínűbb a Seahawks és Saints meccsekben a vereség lehetősége, a többinek meg kell lennie, szoros lehet a Redskins ellen még idegenben.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
 www.49ers.com/video/videos/Micd_Up_Coach_Harbaugh_in_London/f3fc7c9c-4474-4f5e-ad9e-89180a51dd3f

Harbs bemikizve. azok az energiák. élmény nézni meg hallgatni 😀

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Nov 10 CAR @ SF 13 - 28
Nov 17 SF @ NO 31-28
Nov 25 SF @ WAS 31 - 10
Dec 01 STL @ SF 13 - 21
Dec 08 SEA @ SF 6 - 15
Dec 15 SF @ TB 17 - 17 OT 20 - 17
Dec 23 ATL @ SF 21 - 17
Dec 29 SF @ ARI 24 - 21

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
MM-et várom, mert eddig még nem sok mindent tett le az asztalra.Alabama Niners
KW-nél csak jobb lehet, returnerként sem kéne már eröltetni

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
WR Moore waived - jön vissza Manningham. a következő spot minden valószínűség szerint Eric Wright lesz.

Aldon Smith kijött rehabról, találkozott Jimmel és a csapattal. Közben bejelentkezett a rendőrségen és letette a 75.000$-os óvadékot. Hétfőn lesz ittas vezetésért a tárgyalás, 12-én pedig a tavalyi lövöldözéses tárgyalás.
az egyetlen ami necces lesz neki az a fegyverrel való vád. elég szigorúak a kaliforniai törvények. ha lesz egy jó ügyvédje akkor csak szabálysértés lesz. az NFL jelezte hogy az önkéntes rehabot beszámítják az esetleges bírság/eltiltásba.

ettől függetlenül nincs kizárva hogy 2-3 hét múlva játszhasson.petey
jó hírek ezek!
Goodell is mondta, hogy a rehabra utalást esetlegesen másoknál is bevezetik, és általánossá teszik.
Nemhiszem, hogy Aldonnak ne lenne jó ügyvédje!
Szükség lesz rá, főleg a Saints ellen, mert a pass rush rendesen meggyengült és sack kb azóta nincs mióta rehabra ment!
Brees életét rendesen meg kell keserítenünk, hogy győzni tudjunk!

MM-et várom, mert eddig még nem sok mindent tett le az asztalra.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
WR Moore waived - jön vissza Manningham. a következő spot minden valószínűség szerint Eric Wright lesz.

Aldon Smith kijött rehabról, találkozott Jimmel és a csapattal. Közben bejelentkezett a rendőrségen és letette a 75.000$-os óvadékot. Hétfőn lesz ittas vezetésért a tárgyalás, 12-én pedig a tavalyi lövöldözéses tárgyalás.
az egyetlen ami necces lesz neki az a fegyverrel való vád. elég szigorúak a kaliforniai törvények. ha lesz egy jó ügyvédje akkor csak szabálysértés lesz. az NFL jelezte hogy az önkéntes rehabot beszámítják az esetleges bírság/eltiltásba.

ettől függetlenül nincs kizárva hogy 2-3 hét múlva játszhasson.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Panthers ellen nem lesz egyszerű, futást nagyon fogják, ti vagytok otthon, de meleg lehet. Viszont hiába jöttök hozzánk, nagyon nem fekszik nekünk ez a sokat futós offense, a Dome-ban is ti lesztek az esélyesek. De azért lesz három csoportrangadótok is, az Arizona megint csak elit a futás ellen, az sem lesz sétagalopp, meg a Seattle se, még otthon sem. Simán jó lehet az az egy vereség, de azért...Tocy
Mr. Pessimistic, rosszabb kezdesz lenni, mint ata 😊

Érdekes lesz a Saints-SF meccs: a tavalyi überszar D-nk 17 ponton tartotta az akkor nagyon hot Kaep vezette O-t, idén attól függetlenül, hogy "futással megzavarhatóak" vagyunk, igazán nagy problémát a futás csak a TB meccsen jelentett, egyébként egészen jól kezeltük. Ettől függetlenül nyilván nehéz egy ennyire fizikális csapat ellen játszani, de az idei D-nk szerintem kezelni fogja a helyzetet.

A másik oldal egészen más kérdés. Brees tavaly is elintézte a meccset két pick6-szel, az emlékezetes PO meccsen 3 INT-et dobott. Valahogy ez a D igazi nemezis Breesnek. Ha nem tud átlépni az árnyékán, akkor bukta lesz ez a meccs is.

Az év elején egyértelműen nem tartottam a Saintset esélyesnek, de a védelem fejlődése bizakodásra ad okot, mára úgy gondolom, hogy bőven ki-ki meccs lesz, arról nem is beszélve, hogy simán lehet döntő a #1 tekintetében.

Addig is plz. verjétek meg jól a Pantherst 😀Gyurma Pappa
simán 50/50 meccs. én magam részéről egy zakót várok, de ne szaladjunk előre. Panthers jövő vasárnap, az sem lesz egy népünnepély. bár így indultunk neki a Texans/Titans meccsnek is. otthon pláne kell a W 😉 remélem bemutatkozik sikeresen Tank is .

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
49ers activated DT Tank Carradine from the team’s Reserve/NFI List and waived LB Jermaine Cunningham.

Elkezdődöttpetey
Yey, és ahogy olvasom lehet játszik is majd a Panthers ellen. MM is visszatér (nem láttam a Jags elleni meccset, ott kapott lehetőséget?), már csak Crab és Aldon fog hiányozni, ja és Lattimore-ra vagyok még nagyon kiváncsi, am lehet tudni valamit, hogy az ő felépülése hogy halad?picstii
Jax ellen nem volt még Mario, nem is kellett. Crabtree szerintem még 2-3 hét, de nem lennék meglepve decemberen sem.
Lattimore jól halad, neki idén még nem lesz játék, nagyon csúnya volt az a sérülés. csak szép nyugodtan jöjjön rendbe.

több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
49ers activated DT Tank Carradine from the team’s Reserve/NFI List and waived LB Jermaine Cunningham.

Elkezdődöttpetey
Yey, és ahogy olvasom lehet játszik is majd a Panthers ellen. MM is visszatér (nem láttam a Jags elleni meccset, ott kapott lehetőséget?), már csak Crab és Aldon fog hiányozni, ja és Lattimore-ra vagyok még nagyon kiváncsi, am lehet tudni valamit, hogy az ő felépülése hogy halad?
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
49ers activated DT Tank Carradine from the team’s Reserve/NFI List and waived LB Jermaine Cunningham.

Elkezdődött