San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Kőpisti75 San Francisco 49ers 10
Megy valaki a londoni meccsre?he7edik
YEEEESSSSS!!!!

Esetleg fórumtalálkozó?
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Megy valaki a londoni meccsre?he7edik
Én 😊
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Megy valaki a londoni meccsre?


több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
A hírek szerint Aldon is visszatérhet pár hét múlva.
petey
az jó volna, még mindig ő csinálta a legtöbb sacket a csapatból, lehet még sem akkora lufi a srác 😮 😀

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Hát ez a vártnál simább volt. keményebb derbire számítottam, de a védelem nagyon jól karcolt.
látom kezdjük előhúzni a jó playeket, és végre Roman is belátta hogy mit kell tenni.
amit negatívum:
- LMJ inaktív, KW10 mint punt returner használhatatlan. itt csere kell
- oké hogy vezetünk, de attól a 3. negyed közepétől nem kell leállni. ott már kezdtük a lazázást. tartsuk a lábunk a gázon
- Dahl maradjon csak ST-ben. iszonyat, CJ TD-nél azt sem tudta merre áll
-pass rush még mindig gyenge
- WR játék(? lol)

pozitívum:
- 4 W zsinórban, 30 pont fölött mindegyik
- Reid, Brock, na meg a védelem úgy cuzammen
- Playhívás
- Boldin
- Kap kezd magához térni

A hírek szerint Aldon is visszatérhet pár hét múlva.
egészítsük ki a csapatot ManHammel, Crabs-el és pont a megfelelő időben leszünk red hot csapat. szép nyugodtan várunk a sorunkra, és mikor a Seacocks botlik, ott leszünk és átvesszük a csoportot

több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
😀 😀 😀 😀 😀Vegita
Nem kicsit illetődött meg hirtelen Kap... és még finoman fogalmaztam 😀

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363


😀 😀 😀 😀 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
zsivanyul nez ki az uj stadion!
madden25-ben mutattak(miutan megnyertem a sb-t, a kovetkezo szezont mar ott csapattuk 😀 )

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
@49ers: Glenn Dorsey will start at NT for the #49ers.”

király, rookie C ellen

több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Győzelem vagy Szibéria! 😊


több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
na akkor hajrá. Locker kezd, nem hinném hogy futkározni fog a csípője miatt.
nyomjuk le a torkukon a lasztit aztán passz

több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ultzbntt9zhj4tbixivi
Michael Crabtree likely back in mid-to-late November
Michael Crabtree might be back sooner than expected. Michael Silver reported Sunday that San Francisco 49ers sources view mid-to-late November as a realistic target date for the wide receiver's return from injury.


nah 😊

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Bowman San Francisco 49ers 33
MM szerintem is csak bye week utan jon, de akkor mar igen nagy szukseg lesz ra!Vegita
Ez nagyon kemény. Köszönöm!
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
E:60 Bowmannel.



MM szerintem is csak bye week utan jon, de akkor mar igen nagy szukseg lesz ra!

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
az mellett meg elsiklottunk hogy Mario, Dial, Tank, és Wright is edzett.

mondjuk MM majd csak szerintem bye után lesz elérhető. a DL vékonysága miatt valószínű Dial be lesz vetve.
Locker úgy néz ki kezd vasárnap, hát Munchak tudja...megvárhatta volna ezt a hetet, ahogy a védelmünk nem fogja kímélni.

szerk*LOL ez gyors volt:  www.49ers.com/news/article-2/49ers-Activate-Rookie-DT-Quinton-Dial/962976b7-9578-4b9b-af34-9a4d0f7e9805petey
MM szerintem sem fog még játszani, ahogy olvastam nem akarják elsietni, és nem is kell most h jöv héten Jags utána meg bye.
Lockerről azt olvastam, h még edzésen is eléggé sántított, és ha jól tudom nekik jöv hét a bye, így főleg érthetetlen miért játszatnák máris, ha most lesérül kb adtak a szarnak egy pofont(aztán meg maguknak), és nyomulhatnak majd tovább Csillagpatrikkal...
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
az mellett meg elsiklottunk hogy Mario, Dial, Tank, és Wright is edzett.

mondjuk MM majd csak szerintem bye után lesz elérhető. a DL vékonysága miatt valószínű Dial be lesz vetve.
Locker úgy néz ki kezd vasárnap, hát Munchak tudja...megvárhatta volna ezt a hetet, ahogy a védelmünk nem fogja kímélni.

szerk*LOL ez gyors volt:  www.49ers.com/news/article-2/49ers-Activate-Rookie-DT-Quinton-Dial/962976b7-9578-4b9b-af34-9a4d0f7e9805

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
*Vitaindító* LMJ-ről mi a véleményetek, hogy nem játszatják. érdemes megtartani? hogy kéne használni?petey
szerintem ha ennyire nincs türelme engedjék el..
nem látnám hogy a széleken futnánk ahol van értelme őt próbálgatni.
Dixon rutinosabb és "örültebb" ha kell..Josszi
a baj ott van, hogyha bejön akkor középen nyomjuk, ott meg nem az a bulldózer. így marad a szélső, screen futás, azt meg tudja a D mikor meglátják. a másik probléma hogy blitz pickupban bőven Gore, Hunter, Boobie mögött van.
jelenleg Dixon a sokoldalúbb, hiszen ST ász.
sajnos Roman nem ismeri a screen fogalmát :[] pedig Sproles-féle offenz milyen kiró lenne. a vasárnapi Dixon screennél majdnem kivágtam a gépet a terszra hogy csak úgy nyekken. ez LMJ-nek meg sem kottyant volna.petey
lehet hogy ismeri de mi a gap nyitásban középen vagyunk jók.. lehet hogy 1-2 próbálkozást megérne.. na majd meglátjuk mennyire hatja meg őket a whine

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
*Vitaindító* LMJ-ről mi a véleményetek, hogy nem játszatják. érdemes megtartani? hogy kéne használni?petey
szerintem ha ennyire nincs türelme engedjék el..
nem látnám hogy a széleken futnánk ahol van értelme őt próbálgatni.
Dixon rutinosabb és "örültebb" ha kell..Josszi
a baj ott van, hogyha bejön akkor középen nyomjuk, ott meg nem az a bulldózer. így marad a szélső, screen futás, azt meg tudja a D mikor meglátják. a másik probléma hogy blitz pickupban bőven Gore, Hunter, Boobie mögött van.
jelenleg Dixon a sokoldalúbb, hiszen ST ász.
sajnos Roman nem ismeri a screen fogalmát :[] pedig Sproles-féle offenz milyen kiró lenne. a vasárnapi Dixon screennél majdnem kivágtam a gépet a terszra hogy csak úgy nyekken. ez LMJ-nek meg sem kottyant volna.petey
hány screent hívtak RB-re idén? szerintem nem sokat... szal van egy csodafegyver akit nem használunk? ej ezt a sok vakot a koordinátorok között.. 😀😀😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
*Vitaindító* LMJ-ről mi a véleményetek, hogy nem játszatják. érdemes megtartani? hogy kéne használni?petey
én többször használnám elkapóként
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
*Vitaindító* LMJ-ről mi a véleményetek, hogy nem játszatják. érdemes megtartani? hogy kéne használni?petey
szerintem ha ennyire nincs türelme engedjék el..
nem látnám hogy a széleken futnánk ahol van értelme őt próbálgatni.
Dixon rutinosabb és "örültebb" ha kell..Josszi
a baj ott van, hogyha bejön akkor középen nyomjuk, ott meg nem az a bulldózer. így marad a szélső, screen futás, azt meg tudja a D mikor meglátják. a másik probléma hogy blitz pickupban bőven Gore, Hunter, Boobie mögött van.
jelenleg Dixon a sokoldalúbb, hiszen ST ász.
sajnos Roman nem ismeri a screen fogalmát :[] pedig Sproles-féle offenz milyen kiró lenne. a vasárnapi Dixon screennél majdnem kivágtam a gépet a terszra hogy csak úgy nyekken. ez LMJ-nek meg sem kottyant volna.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
*Vitaindító* LMJ-ről mi a véleményetek, hogy nem játszatják. érdemes megtartani? hogy kéne használni?petey
szerintem ha ennyire nincs türelme engedjék el..
nem látnám hogy a széleken futnánk ahol van értelme őt próbálgatni.
Dixon rutinosabb és "örültebb" ha kell..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
*Vitaindító* LMJ-ről mi a véleményetek, hogy nem játszatják. érdemes megtartani? hogy kéne használni?petey
leginkább én screen(bubble) játékoknál tudnám elképzelni, mellé szélső futásokat, de jó volna látni, hogy tavaly óta fejlödött-e, mert sokszor hozott rossz döntést, de majd ha jön Lattimore akkor nem hiszem, hogy érdemes megtartani, inkább Dixont tartanám rosteren

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
*Vitaindító* LMJ-ről mi a véleményetek, hogy nem játszatják. érdemes megtartani? hogy kéne használni?

több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
- hey Doublemint Twins- óriási XD


több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Örülök a győzelemnek természetesen én is. Azonban lehetünk kicsit kritikusabbak is, mert az elején ami a RedZone-ban történt O oldalon, az szerintem minősíthetetlen. Nem tudom, hogy ez play-hívási hiba, olvasási hiba, de borzasztó volt az eredménytelensége. Remélem, ebben jelentősen javulni fogunk!szaszia
az elején döcögött a szekér, bár a védelem már akkor is jól teljesített. 2 FG lett belőle ez igaz...
WHittner és a safety egymásra várt későn mozdult és Fizt elszaladt a pontos passzal... a másiknál meg Rogers volt talán akit túlúgrottak.. de Rogersnek volt olyan megmozdulása ami meg nagyon pro volt...
kár lenne Whitner emiatt a hiba miatt ennyire lehúzni szvsz...Josszi
Whitner és Brock egymást múlták alul. az egyik a pickre a másik a hitre ment, de jól beégette őket Fitz.mondjuk 1 tizedmásodperc és INT #3. 3 éve is így égetett le minket Skelton/Fitz.petey
ok, mondj egy védelmet amelyik sosem hibázik.. emberek játszák benne van...Josszi
rendben van, értem én hogy Brock és WHitner is vérszemet kapott, de szerelni kell, nincs mese. és nem vállvédővel hanem karral együtt ahogy tanítják. ha ott megvan Fitz, ki tudja mi lett volna a Cards drive vége. ez szimpla fegyelmezetlenség.

remélem most az idegenbeli túránk során megint megy a csapat Youngstown, OH-ba mint az előző 2 évben. jó kis csapatépítő kirándulás ez, ami után TEN,JAX kettős során mehetünk akár 6-2-vel is a bye weekre, aztán CAR az meg már a PO előszobája. eddig bejött 😊
ami mellett nem bírok elmenni, az megint a playhívás, 2 trip a RZ-ba és csak 6 pont. az egész meccs alatt síkideg voltam, hogy Gore, Hunter termelte a yardokat, erre nekiáll passzoltatni Roman, wtf? kinek? miért? szerencsére az a 18 playes driveban visszatért az esze.
Lord Fangio, nem egy agysebészet a Cards, Ellington körbefutott minket, erre semmi. Fitz konstans elkapások, semmi.menjen a 4 emberes rush a betonbója gyorsaságú QB ellen. itt is mákunk volt mert kellett az a fumble, illetve hogy Floydra fújjanak egy OPIt ami sztem nem volt az. dehát mi jobban akartuk, és a végén megmutattuk miért vagyunk bajnokok.

ma nyerjen a Cards 😀 és van is esélyük, rettenet jó a védelmük. Palmer kifog egy jó napot bármi lehet.

és a bónusz, Kap bemikizve:

 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap2000000264586/Sound-FX-Colin-Kaepernick

jó látni hogy mennyire élvezi a játékot, ahogy röhögcsél 😊 Bowman/Willis - hey Doublemint Twins xD