San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Örülök a győzelemnek természetesen én is. Azonban lehetünk kicsit kritikusabbak is, mert az elején ami a RedZone-ban történt O oldalon, az szerintem minősíthetetlen. Nem tudom, hogy ez play-hívási hiba, olvasási hiba, de borzasztó volt az eredménytelensége. Remélem, ebben jelentősen javulni fogunk!szaszia
az elején döcögött a szekér, bár a védelem már akkor is jól teljesített. 2 FG lett belőle ez igaz...
WHittner és a safety egymásra várt későn mozdult és Fizt elszaladt a pontos passzal... a másiknál meg Rogers volt talán akit túlúgrottak.. de Rogersnek volt olyan megmozdulása ami meg nagyon pro volt...
kár lenne Whitner emiatt a hiba miatt ennyire lehúzni szvsz...Josszi
Whitner és Brock egymást múlták alul. az egyik a pickre a másik a hitre ment, de jól beégette őket Fitz.mondjuk 1 tizedmásodperc és INT #3. 3 éve is így égetett le minket Skelton/Fitz.petey
ok, mondj egy védelmet amelyik sosem hibázik.. emberek játszák benne van...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Örülök a győzelemnek természetesen én is. Azonban lehetünk kicsit kritikusabbak is, mert az elején ami a RedZone-ban történt O oldalon, az szerintem minősíthetetlen. Nem tudom, hogy ez play-hívási hiba, olvasási hiba, de borzasztó volt az eredménytelensége. Remélem, ebben jelentősen javulni fogunk!szaszia
az elején döcögött a szekér, bár a védelem már akkor is jól teljesített. 2 FG lett belőle ez igaz...
WHittner és a safety egymásra várt későn mozdult és Fizt elszaladt a pontos passzal... a másiknál meg Rogers volt talán akit túlúgrottak.. de Rogersnek volt olyan megmozdulása ami meg nagyon pro volt...
kár lenne Whitner emiatt a hiba miatt ennyire lehúzni szvsz...Josszi
Whitner és Brock egymást múlták alul. az egyik a pickre a másik a hitre ment, de jól beégette őket Fitz.mondjuk 1 tizedmásodperc és INT #3. 3 éve is így égetett le minket Skelton/Fitz.petey
ott a pont
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
Örülök a győzelemnek természetesen én is. Azonban lehetünk kicsit kritikusabbak is, mert az elején ami a RedZone-ban történt O oldalon, az szerintem minősíthetetlen. Nem tudom, hogy ez play-hívási hiba, olvasási hiba, de borzasztó volt az eredménytelensége. Remélem, ebben jelentősen javulni fogunk!szaszia
az elején döcögött a szekér, bár a védelem már akkor is jól teljesített. 2 FG lett belőle ez igaz...
WHittner és a safety egymásra várt későn mozdult és Fizt elszaladt a pontos passzal... a másiknál meg Rogers volt talán akit túlúgrottak.. de Rogersnek volt olyan megmozdulása ami meg nagyon pro volt...
kár lenne Whitner emiatt a hiba miatt ennyire lehúzni szvsz...Josszi
Whitner és Brock egymást múlták alul. az egyik a pickre a másik a hitre ment, de jól beégette őket Fitz.mondjuk 1 tizedmásodperc és INT #3. 3 éve is így égetett le minket Skelton/Fitz.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Örülök a győzelemnek természetesen én is. Azonban lehetünk kicsit kritikusabbak is, mert az elején ami a RedZone-ban történt O oldalon, az szerintem minősíthetetlen. Nem tudom, hogy ez play-hívási hiba, olvasási hiba, de borzasztó volt az eredménytelensége. Remélem, ebben jelentősen javulni fogunk!szaszia
az elején döcögött a szekér, bár a védelem már akkor is jól teljesített. 2 FG lett belőle ez igaz...
WHittner és a safety egymásra várt későn mozdult és Fizt elszaladt a pontos passzal... a másiknál meg Rogers volt talán akit túlúgrottak.. de Rogersnek volt olyan megmozdulása ami meg nagyon pro volt...
kár lenne Whitner emiatt a hiba miatt ennyire lehúzni szvsz...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
 www.49ers.com/video/videos/Action-Cam-Come-Through-Us/eefc7cba-7730-4faf-a655-a02741508ee8

több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Örülök a győzelemnek természetesen én is. Azonban lehetünk kicsit kritikusabbak is, mert az elején ami a RedZone-ban történt O oldalon, az szerintem minősíthetetlen. Nem tudom, hogy ez play-hívási hiba, olvasási hiba, de borzasztó volt az eredménytelensége. Remélem, ebben jelentősen javulni fogunk!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Josszi, megérezte a csapat, hogy nem alszol... 😛
Nem mondom, hogy veszélyben volt bármikor is a meccsen a győzelem, de ezt a meccset a D és VD hozta. Sajnos a futásokat már nem öljük annyira, mint tavaly, és mi is csak akkor tudunk futni, ha már elfáradt a másik oldali D. Huntert is egy kicsit többet futtatnám, mert Gore nem fogja bírni az egész szezont ilyen darálóban. A passzjáték menne, az látszik, de az igazat megvallva Boldin is csak minden harmadik meccsén használható. Tegnap is nagyon halovány volt, egy TE-t levédekezni ezen a szinten már nem nagy kunszt, bár tegnap VD-t nem sikerült 😊. Hagyjuk futni Kapet, könyörgöm! Amíg ilyen szegényesek a lehetőségek az O-ban, addig nem kéne ezt a fegyvert pihentetni. A secondary ugyan néha meglepően jónak mutatkozik szökőévente, de Whitner (Hitner???? röhögnöm kell!) tegnap is a tavalyi SB formáját mutatta, úgyhogy ott még nagyon kéne az erősítés. Rogers és Brown sem üti meg nálam az elfogadható szintet, de szigorú vagyok, na! 😛 Akivel maradéktalanul elégedett vagyok az Reid, fantasztikusan játszik, nagyon nagy erősítés. Úgyhogy várom nagyon Cabtreet és Manninghamet, mert akkor végre lesz O is. A Titans ellen ennél több fog kelleni! GO 9ERS!red6t6
hát őőő de izgi volt nem? 😀 most simán dobálnánk 21-0-ás negyedeket bealudnátok.. ^ ^

A D meg az O meg VD és a 21-es noname játékos..

Boldin nem nagy kedvvel játszott de nem kéne durcáznia ha szorosan fogják, talán mérgében 2szer nem is blokkolt csak szemmel verte a védőt miközben ment éppen a futás.. 😕

szerintem jó taktikai volt hogy a kifárasztott D ellen kezdtünk futni a liga rush def.2. ellen..
szegény Gore így is kapott rendesen de nem adta fel (sosem szokta) tetszett még Reid aki nálam az év újonca.
hát secondarynk nem tündökölt de tegyük hozzá ha Fitz kap egy labdát ritka hogy elejti.. és hát Rogers nem egy gyorsvonat sajnos.. Hitman futás ellen jó, pass ellen sosem volt egy top10.. e van..
még is ez a secondaryvaé vertünk meg egy GB-t és egy Houstont.
Willis nem volt 100%-os de jó volt.. nem tudom a rutin miatt vagy valami záradék a szerződésében hogy pályára lépett de Wilhoite csak az ST-ben volt tegnap.. pedig tudja pótolni, bár így talán kevesebb teher jutott Bowmanra... Vernon meg fantasztikus volt.. és Kaep is, mert higgadtan dobált és aránylag pontosan... jó tom volt INT meg belecsaptak a passzába vagy 2szer.. futott is jókor egy nagyot.. nézzétek akik próbákoztak futni hova jutottak mára? multheti Browns-Bills meccs.. vagy RG.III.
szóval nekem tetszett, élveztem a meccset.
ami nem hogy a 3.down nagyon kevés volt sikeresen.. 😕
ami még pozitív hogy az elmúlt 3 meccsen csökkentek a büntik és Jimbó bá is lehiggadt (nem kell a bírók szimpátiáját kivívni fejhallgató lecsapással stb stb...)

szóval +++

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
Most olvasom, hogy a buzi szurkolók nem bírtak magukkal...(Calais)catattack
?he7edik
gondolom arra van kihegyezve a dolog, hogy amikor Campbell megsérült, elkezdett hullámozni a tömeg. utánaolvasva, NEM azért csinálták mert az ellenfél játékosa lesérült, hanem nem tudták sokan mi van, miért áll a játék mert nem mutatták a jumbotronon. aztán mikor kiderült mi van amkor behozták a hordágyat, leálltak és megtapsolták. csak egyszerűbb kelteni a feszkót hogy buzi szurkolók vannak.petey
azért twitteren utánaolvasva York is leszídta a közönséget. Amikor bent volt a hordágy akkor is ment a hullámzás annak ellenére hogy több játékos és edző csitította őket. Akkor tapsoltak amikor már fent volt a hordágyon és felmutatta a hüvelykujját.Fucu
Staley is ífrt egy twittert. ez meg aki ott volt:
As someone who was there it was not bad. No one in the stands was told how bad the guy was or what was his injury. After about 10 minutes the crowed got restless and started to do the wave to occupy down time. The players reacted thinking it was in poor taste because the players knew the injury. Then the stadium scoreboard sounded the Quiet please
szóval nem a sérülésnek szólt. ettől függetlenül elég láma dolog a hullámzás, focimeccseken sem értem..

több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
nem tudom red melyik meccset nézte, de Boldinra rátapadt PP ezért nem akart oda dobni Kaep. Meg persze minek, ha Davist nem tudjuk levédekezni (egy play kivételével, első passz felé Bell elütötte a labdát). A védelmetek közepét sérülések tizedelik. Dorsey kiesése után sikerült csak futnunk, meg a csere cseréje is lesérült, így ne csodálkozzatok ha futnak ellenetek.

Gore egy állat és az egész futójáték akkor klappolt amikor kellett az extra hosszú drive alatt. A végén labdaszerzés Larrytől és Fonsotól. Ez a védelem még mindig nagyon jó. A passzjáték meg work in progressFucu
Értem én, hogy ráálltak, de mindig rá fognak állni, nem? Egy jó receiver bírja már megverni a cb-jét. Ha csak akkor kell jól játszani, ha nem embereznek, akkor én is beférek 😊 Igen, azt is tudom, hogy routot kell futnia bizonyos esetekben, és ezáltal túl sok lehetősége nincs, de ez minden receiverre elmondható. Fitzre elcserélném bármikor! 😉
Ettől függetlenül jó játékosnak tartom, és örültem is, amikor idekerült bagóért, de éppen ezért élem meg csalódásként a játékát.
A futást illetően nem csak ebből a meccsből indulok ki, hanem az eddigi hatból. A tavalyihoz képest többet futnak ellenünk. És tudom vannak sérültjeink, de mindenkinek vannak, ez egy veszélyes üzem. A D-re amúgy sem panaszkodhatok, mert még mindig sokkal jobb, mint az O. Igazából nem panaszként írtam amúgy sem, csak megállapítottam a tényeket. Akkor is a 9ERS lenne a kedvencem, ha mind a két oldalon a 32.-ek lennénk csak!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem tudom red melyik meccset nézte, de Boldinra rátapadt PP ezért nem akart oda dobni Kaep. Meg persze minek, ha Davist nem tudjuk levédekezni (egy play kivételével, első passz felé Bell elütötte a labdát). A védelmetek közepét sérülések tizedelik. Dorsey kiesése után sikerült csak futnunk, meg a csere cseréje is lesérült, így ne csodálkozzatok ha futnak ellenetek.

Gore egy állat és az egész futójáték akkor klappolt amikor kellett az extra hosszú drive alatt. A végén labdaszerzés Larrytől és Fonsotól. Ez a védelem még mindig nagyon jó. A passzjáték meg work in progress



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Most olvasom, hogy a buzi szurkolók nem bírtak magukkal...(Calais)catattack
?he7edik
gondolom arra van kihegyezve a dolog, hogy amikor Campbell megsérült, elkezdett hullámozni a tömeg. utánaolvasva, NEM azért csinálták mert az ellenfél játékosa lesérült, hanem nem tudták sokan mi van, miért áll a játék mert nem mutatták a jumbotronon. aztán mikor kiderült mi van amkor behozták a hordágyat, leálltak és megtapsolták. csak egyszerűbb kelteni a feszkót hogy buzi szurkolók vannak.petey
azért twitteren utánaolvasva York is leszídta a közönséget. Amikor bent volt a hordágy akkor is ment a hullámzás annak ellenére hogy több játékos és edző csitította őket. Akkor tapsoltak amikor már fent volt a hordágyon és felmutatta a hüvelykujját.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
Most olvasom, hogy a buzi szurkolók nem bírtak magukkal...(Calais)catattack
?he7edik
gondolom arra van kihegyezve a dolog, hogy amikor Campbell megsérült, elkezdett hullámozni a tömeg. utánaolvasva, NEM azért csinálták mert az ellenfél játékosa lesérült, hanem nem tudták sokan mi van, miért áll a játék mert nem mutatták a jumbotronon. aztán mikor kiderült mi van amkor behozták a hordágyat, leálltak és megtapsolták. csak egyszerűbb kelteni a feszkót hogy buzi szurkolók vannak.

több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Most olvasom, hogy a buzi szurkolók nem bírtak magukkal...(Calais)catattack
?


több mint 10 éve
catattack 3 520
Most olvasom, hogy a buzi szurkolók nem bírtak magukkal...(Calais)
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Josszi, megérezte a csapat, hogy nem alszol... 😛
Nem mondom, hogy veszélyben volt bármikor is a meccsen a győzelem, de ezt a meccset a D és VD hozta. Sajnos a futásokat már nem öljük annyira, mint tavaly, és mi is csak akkor tudunk futni, ha már elfáradt a másik oldali D. Huntert is egy kicsit többet futtatnám, mert Gore nem fogja bírni az egész szezont ilyen darálóban. A passzjáték menne, az látszik, de az igazat megvallva Boldin is csak minden harmadik meccsén használható. Tegnap is nagyon halovány volt, egy TE-t levédekezni ezen a szinten már nem nagy kunszt, bár tegnap VD-t nem sikerült 😊. Hagyjuk futni Kapet, könyörgöm! Amíg ilyen szegényesek a lehetőségek az O-ban, addig nem kéne ezt a fegyvert pihentetni. A secondary ugyan néha meglepően jónak mutatkozik szökőévente, de Whitner (Hitner???? röhögnöm kell!) tegnap is a tavalyi SB formáját mutatta, úgyhogy ott még nagyon kéne az erősítés. Rogers és Brown sem üti meg nálam az elfogadható szintet, de szigorú vagyok, na! 😛 Akivel maradéktalanul elégedett vagyok az Reid, fantasztikusan játszik, nagyon nagy erősítés. Úgyhogy várom nagyon Cabtreet és Manninghamet, mert akkor végre lesz O is. A Titans ellen ennél több fog kelleni! GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
eztet nézzük ahogy a vörös tollasokat megfosztjuk a tollaiktól és bontott csirkét csinálunk belőlük 😀

petey
Na mi lesz ma ratyi falván?silent7939
mi lenne? a "ratyik" bontott csirkét dugnak fel maguknak 😀Josszi
ez kicsit forditva sült el xDGábor
őőő lehet 😀 who cares

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
eztet nézzük ahogy a vörös tollasokat megfosztjuk a tollaiktól és bontott csirkét csinálunk belőlük 😀

petey
Na mi lesz ma ratyi falván?silent7939
mi lenne? a "ratyik" bontott csirkét dugnak fel maguknak 😀Josszi
ez kicsit forditva sült el xD

több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
eztet nézzük ahogy a vörös tollasokat megfosztjuk a tollaiktól és bontott csirkét csinálunk belőlük 😀

petey
Na mi lesz ma ratyi falván?silent7939
mi lenne? a "ratyik" bontott csirkét dugnak fel maguknak 😀Josszi
Hogy is mondjam.... gusztus dolga 😀
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
eztet nézzük ahogy a vörös tollasokat megfosztjuk a tollaiktól és bontott csirkét csinálunk belőlük 😀

petey
Na mi lesz ma ratyi falván?silent7939
mi lenne? a "ratyik" bontott csirkét dugnak fel maguknak 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
eztet nézzük ahogy a vörös tollasokat megfosztjuk a tollaiktól és bontott csirkét csinálunk belőlük 😀

petey
Na mi lesz ma ratyi falván?
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
eztet nézzük ahogy a vörös tollasokat megfosztjuk a tollaiktól és bontott csirkét csinálunk belőlük 😀


több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Kedves gyerekek, holnap iskola, és dolgozni is kell! Menjetek szépen aludni, én majd figyelek... 😊 GO 9ERS!red6t6
😀 tanbá kérem a GB ellenit is néztem éőben és nyertünk.. meg nekem felvételről megy mert van jó pár mp késés a gamepasson

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Kedves gyerekek, holnap iskola, és dolgozni is kell! Menjetek szépen aludni, én majd figyelek... 😊 GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Magát a streamet sehogy. Az megoldható, amit a netes streamelt meccseknél is csinálnak, hogy a desktopról készítenek új streamet, és azt megosztják, de ehhez streaming szerver és több minden más - többek között felhasználó szintnél azért némileg több ismeret - is szükséges. És nem is legális, nem javaslom.

Ha csak 1-2 barátoddal akarod megosztani, akkor szerintem a legegyszerűbb a teamviewer. Egyszerűen indítsd el a gamepass-t a gépeden ők meg jelentkezzenek rá teamviewerrel és nézhetitek együtt. És ez idehaza legális is. (Privát megosztásban átadhatod azt a jogvédett anyagot amit te magad megvettél. A hangsúly a priváton van.)

(Feltételezem a megfelelő kimenő sávszélességed megvan mindehhez, különben nem kérdezted volna.)peterk2005
igen megvan, köszönöm szépen az infót és a szerzői jogi tanácsot! 😉 (Y)
a desktoprol illetve window megosztasrol gondolkodtam de mivel illegális akkor felejtős..
teamwievert megnézem

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Magát a streamet sehogy. Az megoldható, amit a netes streamelt meccseknél is csinálnak, hogy a desktopról készítenek új streamet, és azt megosztják, de ehhez streaming szerver és több minden más - többek között felhasználó szintnél azért némileg több ismeret - is szükséges. És nem is legális, nem javaslom.

Ha csak 1-2 barátoddal akarod megosztani, akkor szerintem a legegyszerűbb a teamviewer. Egyszerűen indítsd el a gamepass-t a gépeden ők meg jelentkezzenek rá teamviewerrel és nézhetitek együtt. És ez idehaza legális is. (Privát megosztásban átadhatod azt a jogvédett anyagot amit te magad megvettél. A hangsúly a priváton van.)

(Feltételezem a megfelelő kimenő sávszélességed megvan mindehhez, különben nem kérdezted volna.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)