San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 www.49ers.com/news/article-2/Top-10-Spotlight-49ers-vs-Saints/c4b1880a-0877-4228-8872-72aa4cced130

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Nem tudom, hogy volt e már, de Kaepernicket $7,875-ra büntették, amiért megfogta A.J. Klein facemaskját. Ez milyen hülyeség?FearTomi
tudod nem ér a kisebbet bántani.. 😀 Klein..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
mindegy mi van, este "gyertek" drukkoljunk együtt , mentális energiák powa 😀 , közben aki úgy érzi kiabláhatja hogy Roman takaroggy.. 😀
újranéztem a Panthers ellenit..
gamepass condensed illetve coach mode (ahol a playeket olyan nézőpontból látod mintha a tetőn ülnél szemben az OL fallal.. sszóval volt vagy 4 olyan pass playunk ahol ha csak 1 mp-el tovább tart ki az OL akkor legalább 30+yardos passzok szálhattak volna..
mert volt mindig egy 1 üres WR-ünk totál tisztán...
ezen is múlott.. szóval
ma este,
1. IF (ha az OL jobb lesz illetve a saints nem lesz képes blitzelni Colint menni fog a pass play is..) persze kell majd Davis reméljük játszhat..
2. IF a futást nyomjuk és nem engedjük a saintsnek az időt..
3. IF a védelmünk nem enged időt teret Breesnek , nagyon gyors blitzek kellenének.. sack sack sack..
4. IF ha a fiúk elhiszik magukról hogy olyan jók mint tavaly voltak,

és győztünk.. ilyen egyszerű 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Derek Carrier aktiválva lett a PS-ből
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Gyerekek! Ne a draft-kérdéssel foglalkozzunk, teljesen félrevezeti a jelenlegi helyzet értékelését. Egyszerűen beszari a játékunk, számtalan szituáció volt az elmúlt időszakban, amikor nem azt mutattuk, hogy hiszünk magunkban, és önbizalommal lenyomjuk a lasztit, hanem a túlzott biztonságra, óvatosságra törekedve haloványan hívunk play-eket...és persze annak egy ilyen ligában eredménye sincs. Egyszerűen nem vagyunk elég tökösek! És ez nem a játékosállomány minőségén (lásd: draft) múlik. Ezek a fiúk képesek lennének dominálni, és képesek lennének TE, WR-játékokra, erőfutásokra. Szerintem hihetetlenül széles a lehetőségeink spektruma, csak nem élünk vele... Valamiért be vagyunk tojva... Egyszerűen el kellene hitetni a srácokkal (na igen, melyikkel is? a pályán lévőkkel vagy a toronyban, páholyban ülőkkel?), hogy képesek rá, és hagyni kell nekik megcsinálni... GO 9ESR!!! 😊
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Én sem érzem úgy, hogy szarul draftolnánk. Szerintem jó befektetés minden sérülten idehozott újonc, várjuk meg, mit nyújtanak, aztán lehet sírni... Cashtree-t is sérülten hoztuk, aztán most meg mindenki tőle várja a megváltást. Nem a hülye playhívásokra kell a csapatot alakítani, hanem fordítva. Nem olyan szar az állomány, hogy ne lehetne ebből többet kihozni. Azzal meg végképp nem értek egyet, hogy nem az SB a cél egy ilyen kerettel. Nem tragédia, ha nem érünk oda, de akkor legalább játszunk, ne ez a szánalmas vergődés menjen. Sokkal bátrabb támadó játék kell, és azt sem fogadom el, hogy csak két WR van, aki használható. Vannak még a rosteren, legalább próbáljuk meg, ne ez a töketlenkedés menjen. Ha végre Roman kihúzná a fejét a seggéből, legalább fazonja lehetne az O-nak, mert ez most csak káosz. Meglátjuk holnap, hogy változott-e valami, vagy tovább pancsolunk a langyos pisiben. Inkább kapjunk ki holnap bátran játszva, mint az, ami legutóbb is volt. GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
IR: Out McDonald, Patton, Doubtfull Celek, Questionable: Davis, Manningham, Reid, Skuta, Miller. Ha Miller és Davis nem játszik, O# halott. Skuta engem eléggé meggyőzött eddig, Aldon nem tudom mit tud majd nyújtani, mert vszínű így többet játszik. Mondjuk pass rush nagyon fontos lenne szerezhetne Brownnak pár rossz percet! Mondjuk a kérdésesek azért sztem játszani fognak.

Sérülések kapcsán ahogy olvasgatom a kinti fórumokat érdekes felvetéseket látok a draft politikánkat illetően.
3 kommentet kimásolok kis vitaindítónak:
1.We suck. and yes, can we please draft healthy players? baalke's drafts last 2 years are pretty bad. Loss at new orleans will put us out of wildcard. never thought we would get this bad so quick.
2. Eric Reid. The only player from the 2012 & 2013 draft to help the team.
3. The focus in the upcoming draft is to draft only healthy players who can start for us next year. Too many injured, inactive players drafted this past spring and it hurt us. We need to activate Carrier or Thomas for this game. (Carrier aktiválását illetően mondjuk Harbaugh eléggé ködösített, inkább 52es roostert tart sztem, Thomas fizetését viszont megemelték egyetlen emberként a PS-ban ez mondjuk Reid statuszát illetően aggodalommal tölt el, mert nem hiszem, hogy a stanfordi közös szép emlékekre tekintettel történt mindez)

Na ki hogy látja ezt? A sok draft cetlit elpocsékoltuk, bevállalva felesleges rizikót, vagy a jövőt illetően, amikor a potenciális fogásaink egészségesek lesznek (pl Tank) akkor fogunk örömködni, és a mostani szezon nem annyira lényeges?diverdoc
A tavalyi draftot nem tudom megitélni, akkor még nem követtem a csapatot.
Az idei draftról: Reid jól vette át a FS posztot, jól játszik nem gondolom, hogy az ő helyzete meginogna. McDonald, Patton és Lemonier is biztatónak tűnik, velük majd lehet számolni a későbbiekben sztem. A sérült játékosok pedig már edzenek, vagy hamarosan elkezdik. Most megy a szardobálás, de ha jövőre 100%-osan tér vissza Tank is és Lattimore is, és berobbannak (utóbbinak személyesen is nagyon szurkolok), akkor meg mindenki Baalket fogja a legnagyobb zseninek tartani, ilyen az emberi természet...

Ahogy Gábor is írta, idén a WR-ekkel volt a gond, de erről meg nem ez a fajta draftpolitika tehet.

Összegezve én nem tartom rossz ötletnek ezt, hogy sérült játékosokat draftoljunk, egészséges játékosnál is benne van a bust esélye. Tank is és Lattimore is első körös potenciállal rendelkező játékosok voltak a drafton, és a második ill. a negyedik körben tudtuk őket behúzni, sztem többet nyerhetünk, mint veszthetünk.
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Nem tudom, hogy volt e már, de Kaepernicket $7,875-ra büntették, amiért megfogta A.J. Klein facemaskját. Ez milyen hülyeség?FearTomi
közeleg a karácsony, kell a zsebpénz 😀

több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
2012es draft osztály az nagyon gyengére sikeredett, kezdve AJvel, LMJ lenne az egyetlen használható játékos, de nem kezdőként, bár ezt gondolom tudtuk a draft előtt is, hogy őt miért nem bírjuk beépíteni az jó kérdés, ugye Roman? 😀

2013as draftot én jónak érzem, kezdő játékos csak safety kellett, meg egy második TE, ezeket megoldottuk, McDonalddal is elégedett vagyok, akár több labdát is kaphatna, a többi pickünket a jövöbe invesztáltuk, szerintem ez így rendjén van
bár én szerettem volna egy CB-t draftról, de igazoltunk ide, az persze más kérdés, hogy Aso nem vált be, de Brock berobbant, Brown is jó idén
gyengeségeink idén a WR corps, itt azért pechünk volt, MM sokáig gyógyult, Crabs lesérült, Patton szintén, KW totál formán kivül
a másik a DL, itt is folyamatos sérülések, elvonó...pedig papíron erősnek tünt ez az egység
ami nekem nem tetszett az a QB3 körüli mizéria, BJ elvesztése azóta is fáj 😀

remélem inkább Dahl státusza van megkérdőjelezve 😀

kikaptunk 1 ponttal egy masszív csapattól és máris mindenkiben hibát találnak, úgy hogy előtte lenyomtunk 5 W-t, két csapatnak jobb csak a mérlege az NFCben

playcalling itt a probléma, semmi más, amit korábban Petey kifejtett azzal értek teljes mértékig egyet

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
IR: Out McDonald, Patton, Doubtfull Celek, Questionable: Davis, Manningham, Reid, Skuta, Miller. Ha Miller és Davis nem játszik, O# halott. Skuta engem eléggé meggyőzött eddig, Aldon nem tudom mit tud majd nyújtani, mert vszínű így többet játszik. Mondjuk pass rush nagyon fontos lenne szerezhetne Brownnak pár rossz percet! Mondjuk a kérdésesek azért sztem játszani fognak.

Sérülések kapcsán ahogy olvasgatom a kinti fórumokat érdekes felvetéseket látok a draft politikánkat illetően.
3 kommentet kimásolok kis vitaindítónak:
1.We suck. and yes, can we please draft healthy players? baalke's drafts last 2 years are pretty bad. Loss at new orleans will put us out of wildcard. never thought we would get this bad so quick.
2. Eric Reid. The only player from the 2012 & 2013 draft to help the team.
3. The focus in the upcoming draft is to draft only healthy players who can start for us next year. Too many injured, inactive players drafted this past spring and it hurt us. We need to activate Carrier or Thomas for this game. (Carrier aktiválását illetően mondjuk Harbaugh eléggé ködösített, inkább 52es roostert tart sztem, Thomas fizetését viszont megemelték egyetlen emberként a PS-ban ez mondjuk Reid statuszát illetően aggodalommal tölt el, mert nem hiszem, hogy a stanfordi közös szép emlékekre tekintettel történt mindez)

Na ki hogy látja ezt? A sok draft cetlit elpocsékoltuk, bevállalva felesleges rizikót, vagy a jövőt illetően, amikor a potenciális fogásaink egészségesek lesznek (pl Tank) akkor fogunk örömködni, és a mostani szezon nem annyira lényeges?diverdoc
1.idén lehet ez volt a cél.. hogy a jövőre gondolva draftoltunk sérülteke bízva hogy olyan rejtett értékek akikre megérni várni.. és bízni az orvos rehab teamben..
2.Reiden kivül senki.... de ő felér 2-vel..
3. hmmm... remélem csak s tannfordi emlékek és nem a 2 hit amit beszedett ingatta meg a státuszát Reidnek

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
IR: Out McDonald, Patton, Doubtfull Celek, Questionable: Davis, Manningham, Reid, Skuta, Miller. Ha Miller és Davis nem játszik, O# halott. Skuta engem eléggé meggyőzött eddig, Aldon nem tudom mit tud majd nyújtani, mert vszínű így többet játszik. Mondjuk pass rush nagyon fontos lenne szerezhetne Brownnak pár rossz percet! Mondjuk a kérdésesek azért sztem játszani fognak.

Sérülések kapcsán ahogy olvasgatom a kinti fórumokat érdekes felvetéseket látok a draft politikánkat illetően.
3 kommentet kimásolok kis vitaindítónak:
1.We suck. and yes, can we please draft healthy players? baalke's drafts last 2 years are pretty bad. Loss at new orleans will put us out of wildcard. never thought we would get this bad so quick.
2. Eric Reid. The only player from the 2012 & 2013 draft to help the team.
3. The focus in the upcoming draft is to draft only healthy players who can start for us next year. Too many injured, inactive players drafted this past spring and it hurt us. We need to activate Carrier or Thomas for this game. (Carrier aktiválását illetően mondjuk Harbaugh eléggé ködösített, inkább 52es roostert tart sztem)

Na ki hogy látja ezt? A sok draft cetlit elpocsékoltuk, bevállalva felesleges rizikót, vagy a jövőt illetően, amikor a potenciális fogásaink egészségesek lesznek (pl Tank) akkor fogunk örömködni, és a mostani szezon nem annyira lényeges?diverdoc
nekem olyan érzésem van hogy ez a szezon nem fontos annyira... SB? nem cél... a playoff talán.
a business most az új stadion.. Kaep új szerződése majd és a fiatalok beszerzése már most ha kell sérülten bízva abban hogy felépülnek 100%-osan.. és a begyűjtött sok draft..
jövőre hozunk új CB-t is.. aki nem lesz olcsó..
szóval inkább épül a csapat a jövőre... jövő évben fogunk sokat draftolni.. kérdés majd kiket, belenyúlunk nem nyúlunk bele.. de ez mindig lutri

kivéncsi leszek Mcdonald nélkül a D-re Eddie talán talán pótolja fizikálisan de a rutint.. azt nem. bár én Dobbsot jobban csípem..ból?

Skuta jó igen, de egy 99%os Aldon jobb nála..
nagy kérdés a rushon kivül hogy ki és hogyan próbálja meg Grahamet kivenni a játékból??
ki lesz rajta állandóan?

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
IR: Out McDonald, Patton, Doubtfull Celek, Questionable: Davis, Manningham, Reid, Skuta, Miller. Ha Miller és Davis nem játszik, O# halott. Skuta engem eléggé meggyőzött eddig, Aldon nem tudom mit tud majd nyújtani, mert vszínű így többet játszik. Mondjuk pass rush nagyon fontos lenne szerezhetne Brownnak pár rossz percet! Mondjuk a kérdésesek azért sztem játszani fognak.

Sérülések kapcsán ahogy olvasgatom a kinti fórumokat érdekes felvetéseket látok a draft politikánkat illetően.
3 kommentet kimásolok kis vitaindítónak:
1.We suck. and yes, can we please draft healthy players? baalke's drafts last 2 years are pretty bad. Loss at new orleans will put us out of wildcard. never thought we would get this bad so quick.
2. Eric Reid. The only player from the 2012 & 2013 draft to help the team.
3. The focus in the upcoming draft is to draft only healthy players who can start for us next year. Too many injured, inactive players drafted this past spring and it hurt us. We need to activate Carrier or Thomas for this game. (Carrier aktiválását illetően mondjuk Harbaugh eléggé ködösített, inkább 52es roostert tart sztem, Thomas fizetését viszont megemelték egyetlen emberként a PS-ban ez mondjuk Reid statuszát illetően aggodalommal tölt el, mert nem hiszem, hogy a stanfordi közös szép emlékekre tekintettel történt mindez)

Na ki hogy látja ezt? A sok draft cetlit elpocsékoltuk, bevállalva felesleges rizikót, vagy a jövőt illetően, amikor a potenciális fogásaink egészségesek lesznek (pl Tank) akkor fogunk örömködni, és a mostani szezon nem annyira lényeges?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Nem tudom, hogy volt e már, de Kaepernicket $7,875-ra büntették, amiért megfogta A.J. Klein facemaskját. Ez milyen hülyeség?

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Coach Jim Harbaugh told reporters Friday Marcus Lattimore (reserve/NFI, knee) will resume practicing ahead of Week 12.
Lattimore has been begging for the opportunity to get out there with his teammates despite the fact that the Niners have "no plan to have him play" this year. Lattimore is recovering from severe knee and leg injuries.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 www.49ers.com/news/article-2/Roman-Defends-Kaepernick-No-32-Passing-Game/e9c56d15-68b6-4063-b73e-38a3e713e42aJosszi
nézzen is szépen magába, mert a legnagyobb felelősség egyértelműen az övé, de félek tőle, hogy sok jóra a Saints ellen se számíthatunk...picstii
majd meglátjuk... ha szerzünk 29 pontot nyerhetünk... 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
 www.49ers.com/news/article-2/Roman-Defends-Kaepernick-No-32-Passing-Game/e9c56d15-68b6-4063-b73e-38a3e713e42aJosszi
nézzen is szépen magába, mert a legnagyobb felelősség egyértelműen az övé, de félek tőle, hogy sok jóra a Saints ellen se számíthatunk...
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 www.49ers.com/news/article-2/Roman-Defends-Kaepernick-No-32-Passing-Game/e9c56d15-68b6-4063-b73e-38a3e713e42a

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305


nyilvánvaló hogy Kap most megy át a felnőtté válás útján. Sajnos nem volt olyan WR-ünk aki kisegítette volna, mint Wilsont pl. Tate. lesz olyan is amikor Wilson fog átmenni ilyen időszakon, lehet hogy Tate vagy Lynch lesérül és akkor nem lesz olyan aki levegye a terhet, és meglátjuk a mákfaktor meddig tart nekik.
világos, itt coaching oldalon van a bibi. GOre 4 futás a 2. félidőben. wtf, pedig a Panthers nem csukta le teljesen a futójátékot.
VD sem volt a második félidőben, ha visszajön Crabs, leveszi a duplázást Boldinról, még ha nem százas is. így ManHam és VD is 1-1-ben lehet LB/DB-kkel. ahogy olvasom Patton is nekiállt edzeni. zsír.

ja igen, nem nekimenni 4 és 1-re elég bukovári dolog, csak 1 TD_t kellett volna bepuncsolni és ennyi.
Szenteknél nem mondom tutira a hazai sikert. mostanában elég jó a matchup velük. egyszerű, tartsd lent Breest a kispadon és nyomd le a torkukon a labdát. meglátjuk mi jön le ebből.petey
a magas sráccal mi van miért nem játszik? Bolwdin.. nem olyan rossz és blokkolni is tud ha kell


jóó a kép Petey 😀 (Y)

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Mielőtt eltemetitek Kaepet, vagy Romant, várjátok meg, hogy visszajöjjön a Kaep legjobb haverja!
Mind tudjuk, hogy a QB-WR bizalmi viszony, idő kell, hogy kialakuljon, ha egyáltalán kialakul. Más lesz, varázsütésre. Kell egy jó meccs, hogy lássák, még mindig megvan, de lehet, hogy 3 jó passz is elég!

Nálunk RW legjobb haverja Tate! Baldwin TJaxel volt összebútorozva, ott Tate nem kapott túl sok lasztit. Aznap fogunk kikapni, amikor Tate megsérül, ... bár Russeltől még az is kitellik, hogy megátalkodott módon nyer! Na jó nem fényezem!
Nem akarom a Hox elleni vereséget nagyon nyomatni, de ott valami teljesen elszállt!
Ha fel kell valamit építeni Kaepen az az önbizalma. Peteynek igaza van! Én továbbmegyek, kimondom, szerintem gyáván játszik. Jó nem kell Fitzmagicként szórni a spelleket, de azért ennél több kell!
A Coll OC nem tudom miért jó, Under centert fogtok úgyis nyomni, mert ez az út a többi csak színesíti a 2-4-es alapokat -hiszen ez Rock and Roll-, várat építeni nem lehet belőle, szerintem!
De ha erre vágytok, vigyétek Doug Marrone-t, 😊Helmut Zimmer
Az O-fal is lehetne Kap spanja,akkor a mostani WR csapattal is többre lenne képes mint 91 yard.csrnyei
Hox falánál nincs ótvarabb, oszt mégis!Helmut Zimmer
Nem ismerem a Hox falát,de Russelben meg van az a képesség,hogy a fal mögül kimozogva mindig feldobja a labdát és valaki mindig elkapja.csrnyei
szegénynek ki kell mozognia hogy lássa a célpontokat 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
A Saints elleni meccs kulcskérdése szerintem,hogy játszik-e Reid.csrnyei
játszik, ő és Davis már non contact edzést tolt ma, Aldonnal meglesz a pash rush... és futni is fogunk az OL bírni fogja.. kérdés Kap hogyan dolgozta fel a kudarcot amiért nem ő volt a hibás..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
A Saints elleni meccs kulcskérdése szerintem,hogy játszik-e Reid.csrnyei
Nem igazán. Azon múlik, hogy tudtok-e nyomást gyakorolni Breesre vagy sem. Ha nem lesz pass rush, a Saints check downokkal is végigsétál a pályán. Brees egyetlen ellenfele a jó pass rush. Bármilyen secondaryt szétkap, de ha nincs pass rush a top5 DB is állhat szemben, meg fogja találni a célpontot.

Szenteknél nem mondom tutira a hazai sikert. mostanában elég jó a matchup velük. egyszerű, tartsd lent Breest a kispadon és nyomd le a torkukon a labdát. meglátjuk mi jön le ebből.petey
Ez pontosan így van. A tavalyi alapszakasz meccs a szar D miatt nem túl jó mérce (ott Drew is másképp játszott). Az igazi meccs a 2011-es PO volt, hasonló összecsapásra számítok, de szerintem most kevesebb eladott labdával, a tét is kisebb stb.

Kevesen tudják, a mai NFL nézők közül, de a Saints - 49ers egy igen komoly párharc volt, csoporttársak voltunk stb. Nem mindenki olvassa a Saints topikot, átmásolom ide, büszke vagyok rá 😉 :

A mi meccsünkhöz: a Saints-49ers régi párharc, egy csoportban voltunk az NFC South megalakításáig (2002). Azóta 8 meccset játszottunk, és abból 6-ot megnyertünk és kettőt vesztettünk: ez a kettő a tavalyi alapszakasz meccs és a fájdalmas 2011-es PO meccs. A Brees era alatt egyébként 4-2-vel állunk, átlagosan 29 pontot csináltunk és 21-et kaptunk, úgy hogy az első négy meccsen 10-10-17-22-t, az utolsó kettőn 36-ot és 31-et. És akkor az érdekesség: az örökmérlegünk 47-24-2 a SF javára, 1780-1339 arányban "szétlőttek" minket. Nyilván közben volt egy igen sikeres SF era, míg mi "kis csapat" voltunk. Azt is tegyük hozzá (kis túlzással), ha nincs a SF, szinte biztos hogy nem lesz Dome Patrol sem, hiszen az ő passzjátékuk semlegesítése prioritás volt.Gyurma Pappa

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kansasben nem Alex a siker forrása. Sztem igaza volt JH-nak tavaly. Kaepnek majd ki fog jönni a lépés, csak megfelelő gameplan kell neki és, hogy visszanyerje az önbizalmát. És mégegyszer az edzői kar hibáját ebben látom: rossz döntésekkel magára hagyták.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
A Saints elleni meccs kulcskérdése szerintem,hogy játszik-e Reid.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár


nyilvánvaló hogy Kap most megy át a felnőtté válás útján. Sajnos nem volt olyan WR-ünk aki kisegítette volna, mint Wilsont pl. Tate. lesz olyan is amikor Wilson fog átmenni ilyen időszakon, lehet hogy Tate vagy Lynch lesérül és akkor nem lesz olyan aki levegye a terhet, és meglátjuk a mákfaktor meddig tart nekik.
világos, itt coaching oldalon van a bibi. GOre 4 futás a 2. félidőben. wtf, pedig a Panthers nem csukta le teljesen a futójátékot.
VD sem volt a második félidőben, ha visszajön Crabs, leveszi a duplázást Boldinról, még ha nem százas is. így ManHam és VD is 1-1-ben lehet LB/DB-kkel. ahogy olvasom Patton is nekiállt edzeni. zsír.

ja igen, nem nekimenni 4 és 1-re elég bukovári dolog, csak 1 TD_t kellett volna bepuncsolni és ennyi.
Szenteknél nem mondom tutira a hazai sikert. mostanában elég jó a matchup velük. egyszerű, tartsd lent Breest a kispadon és nyomd le a torkukon a labdát. meglátjuk mi jön le ebből.

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Amikor tavaly JH (latszolag) hirtelen felindulasbol lecserelte AS-t CK-ra, nagyon rossz erzeseim voltak. Ezek az erzesek azota csak erosodtek, barmennyire is jol szerepeltunk utana (dehogy szerepeltunk, eloszor buktunk SB-t ami SF szinten szvsz ciki). Azota Alex lelepett, latjuk mire kepes egy jol osszerakott csapattal, nem fut sokat, nem dob nagyot, de azert valahogy csak lemenedzseli a jatekokat (tudjatok, az eredmenyjelzo sosem hazudik) mi meg itt szopunk CK mentalis problemaival, sztarsagaval vagy kevesbe sztarsagaval es igen, az OC sincs a helyzet magaslatan, Egyedul abban bizom, hogy JH valamit nagyon titkol es az ucso meccsekre lesz kihegyezve a forma, de ez reszemrol csak amolyan kincstari optimizmus...kilences
Alex nem remekel Kansasben, irdatlanul jól megy ott a D és ezért nem jöttek ki eddig a hibái, itt lesz a két Denver elleni meccsük, amikor teljesítenie kell majd. ott kiderül mennyit is tud.
Kaepet nem temetem személy szerint, tavaly is a szezon második felében ment neki, mert akkor játszott.