San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Úgy érzem a secondaryra is ráférne a gyúrás. Mr. Hitnernek ha van két jó megmozdulása meccsenként, akkor már boldog vagyok. Rengeteg a rossz helyezkedés, nagyon sokszor rossz szöget választ, vagy csak egyszerűen nem ér oda időben. Reid az egyedüli biztos pont hátul, és ez nagyon kevés. A vagy jót vagy semmit jegyében a CB szekcióról most nem is ejtenék szót...
Szóval van még hat meccsünk: idegenben L, Rams otthon W, Hawks otthon L, Bucs idegenben w, Falcons otthon W, Cards idegenben L.
Ez 9-7, ez még talán a WC-hez is kevés lesz, bár láttunk már csodát... GO 9ERS!red6t6
ráférne.. de nem ők a leggyengébb láncszem.. Whitner meg futás ellen jó és néha passprotection is sikerül neki.. Brown inkább gyenge de sajnos Wright még gyengébben teljesített.. mind1.

igen érdekes volt látni visszanézve hogy a mi blitszerű izéink lassabban mennek...
OL? hogy fusson Frank ha nem nyitnak neki lófa..t sem?..

volt egy érdekes lassítás amikor Kap kivárt és megfuthatta volna de az látszik hogy nézz balra jobbra pásztáz kinek lehetne majd realizálja hogy kéne futni de nem mer.. látszik hogy pörög a gondolat hogy most akkor mi?.. bah..

Washington nem hiszem hogy L.. W lesz az, a cards ellen csata lesz, Rams W, Seattle L, Bucs W,Falcons W

10-6 lesz..
ámenJosszi
nem értek veletek egyet, tavaly én is szokat szidtam Brownt, de idén megbízható teljesítményt nyújt, amint kiesett mentek is a passzok Wright felé akin meglátszott a kihagyás
Whitner más kérdés, most is inkább az ütésre ment pedig megszerezhette volna a labdát, jó lenne ha Hitner helyett inkább Whinterception akarna lenni 😀
arról nem beszélve, hogy pass rushunk az elmúlt évekhez képset igencsak harmatos...így azért sokkal nehezebb a sec dolga

de beszéljünk a pozitivumokról is, Bowman megint mit játszott? 😊

Washington D nem hasít mostanában, feküdni fog nekünk az a meccs, Rams meccs már más dió, azt kell behúznunk hogy lendületet adjon decemberre

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt

Egy "szabálytalan", és egy szabályos sack, just sayin...picstii
Teljesen más helyzet volt, itt Hicks nem a nyakra (is) mért ütéssel szerel, hanem már a talajfogásnál esik rá Kap vállára. Utóbbiból millió van egy meccsen.
Bár egy szavam nem lett volna, ha a Hicks-sacket visszafújják, mert ő meg a tackle előtt a másik kezével egy pillanatra fogta Kap sisakját.

több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Maradék 6 meccsre miénk a 7. leggyengébb sorsolás,PO-nak meg kell lennie!
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater

Egy "szabálytalan", és egy szabályos sack, just sayin...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
először is, irtó nagy play volt a Brees sack-fumble. leszarom Perejrát mit mond, az_szabályos_tackle_volt. ez a foci, arról hadd ne Brooks tehessen hogy Brees elfér a hónalja alatt és összehúzza magát, ő meg jött, mint a cunami. petey
Legyen igazad, és ez legyen a foci része (véleményes)!

De a befejezés semmiképpen 😉
clbass
Látom győzköditek magatokat az otthoni topicban... 😊 Megfújták nektek a hazai pályát, de nem azon múlt, ha ez megnyugtat Téged. 😉red6t6
Most őszintén, mégha a hit nekem is tetszett és szerintem nem volt szabálytalan, azt magyarázd már el nekem, hogy a sisak alján- nyaknál fogva lerántás (ami mellesleg felesleges is volt mert már a labda nem volt ott) mióta szabályos?
Persze lehet magyarázni a lendülettel, de a karjának a mozdulásából nem az látszik, hogy lendületből elvitte, hanem ráfog és lerántja a fejénél fogva. (ráadásul még a Fantasíban is van Brooks szóval nekem aztán tényleg jó lett volna ha szabályos 😀 )
Amúgy meg a szabály úgy szól, hogy fejre/ nyakra nem szabad ütni, nem úgy hogy 160 cmnél fentebb nem lehet ütni, pontosan tudják mekkora Brees, a méreteire hivatkozni elég vicces.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Most akkor ez szabálytalan szerelés v sem? Lehet, hogy nem ismerem a szabálymódosításokat, de csak úgy tudom elképzelni, hogy szabálytalan, ha idén a QB-t már vállmagasságban sem lehet szerelni...
Lassan elérkezünk oda, hogy a röplabda egy contact sport lesz a focihoz képest...
Nekem amúgy semmi kifogásom a játékosok védelmében hozott szabályok ellen, de egyrészt időnként kabaréba illő dolgokért fújnak be szükségtelen keménységet, másrészt pedig egy olyan sport, amely arról szól, hogy állig védőruhába öltözött emberek test-test elleni küzdelmet folytatnak, mindig benne lesz a sérülés lehetősége és a bírói ítéletek alapján nekem az jön le, hogy annyira gyors a játék, hogy sokszor csak az ismétlés mutatja meg, hogy egy adott szitu tök szabályos volt, de ugye a bírói büntetés hibáját (azaz a szubjektiv dolgokat) nem lehet csellendzselni...kilences
Explicit ez a szerelés nem volt szabályos, ahogy a holding sem az, és még ki tudja hány olyan szabálytalanság van, amellyel nem foglalkozik a kutya sem, mert nem életszerű, illetve ha az ilyenekkel kezdünk foglalkozni, akkor ki is írhatjuk, hogy "jajj de pompás teazsúr"! Amiért ezzel gond volt,az az, hogy nem teljesen veszélytelen....ahogy a vakról érkező szerelésbe teljest 120 kilójával bedőlő END, vagy OLB nem a veszélytelen létforma kategóriája. Ha mezt kap el hátul, dobják a h-collart, mindegy is, nem ezért kaptatok ki. Ami izéli a csőröm, hogy Russel Wilson nem egy ilyet kapott, senkit nem zavart Wilsont a legkevésbé!

üdv.
HHelmut Zimmer
ő nem szeret sírni...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Nem ezen múlt, ezen már kár rágódni. Ha a meccsből hátra van 8 perc és nálunk a labda, de egy árva 1st down sem jön össze, majd ugyanez megismétlődik 2 perccel a meccs vége előtt ugyanezzel az eredménnyel, majd csinálunk egy hülye szabálytalanságot, akkor az nem a bírókon múlt. Arról nem is beszélve, hogy olyan simán jutott el a Saints field goal pozícióba, ahogy a nagy könyvben megvan írva. Na ezek rajtunk múltak, a többi csak mese...red6t6
hát van ebben igazság.. na csak kijön a gőz.. belőlem..
de hogy a fejekben zavar van az látszik.. látszott amikor az OL mutatták a padon hogy vitatkoznak..
érdekes volt...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Úgy érzem a secondaryra is ráférne a gyúrás. Mr. Hitnernek ha van két jó megmozdulása meccsenként, akkor már boldog vagyok. Rengeteg a rossz helyezkedés, nagyon sokszor rossz szöget választ, vagy csak egyszerűen nem ér oda időben. Reid az egyedüli biztos pont hátul, és ez nagyon kevés. A vagy jót vagy semmit jegyében a CB szekcióról most nem is ejtenék szót...
Szóval van még hat meccsünk: idegenben L, Rams otthon W, Hawks otthon L, Bucs idegenben w, Falcons otthon W, Cards idegenben L.
Ez 9-7, ez még talán a WC-hez is kevés lesz, bár láttunk már csodát... GO 9ERS!red6t6
ráférne.. de nem ők a leggyengébb láncszem.. Whitner meg futás ellen jó és néha passprotection is sikerül neki.. Brown inkább gyenge de sajnos Wright még gyengébben teljesített.. mind1.

igen érdekes volt látni visszanézve hogy a mi blitszerű izéink lassabban mennek...
OL? hogy fusson Frank ha nem nyitnak neki lófa..t sem?..

volt egy érdekes lassítás amikor Kap kivárt és megfuthatta volna de az látszik hogy nézz balra jobbra pásztáz kinek lehetne majd realizálja hogy kéne futni de nem mer.. látszik hogy pörög a gondolat hogy most akkor mi?.. bah..

Washington nem hiszem hogy L.. W lesz az, a cards ellen csata lesz, Rams W, Seattle L, Bucs W,Falcons W

10-6 lesz..
ámen

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Hát nekem valami ilyesmi jutott eszembe:

.. és azt hittem, hogy már vissza sem fogja tudni húzni.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Nem ezen múlt, ezen már kár rágódni. Ha a meccsből hátra van 8 perc és nálunk a labda, de egy árva 1st down sem jön össze, majd ugyanez megismétlődik 2 perccel a meccs vége előtt ugyanezzel az eredménnyel, majd csinálunk egy hülye szabálytalanságot, akkor az nem a bírókon múlt. Arról nem is beszélve, hogy olyan simán jutott el a Saints field goal pozícióba, ahogy a nagy könyvben megvan írva. Na ezek rajtunk múltak, a többi csak mese...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Most akkor ez szabálytalan szerelés v sem? Lehet, hogy nem ismerem a szabálymódosításokat, de csak úgy tudom elképzelni, hogy szabálytalan, ha idén a QB-t már vállmagasságban sem lehet szerelni...
Lassan elérkezünk oda, hogy a röplabda egy contact sport lesz a focihoz képest...
Nekem amúgy semmi kifogásom a játékosok védelmében hozott szabályok ellen, de egyrészt időnként kabaréba illő dolgokért fújnak be szükségtelen keménységet, másrészt pedig egy olyan sport, amely arról szól, hogy állig védőruhába öltözött emberek test-test elleni küzdelmet folytatnak, mindig benne lesz a sérülés lehetősége és a bírói ítéletek alapján nekem az jön le, hogy annyira gyors a játék, hogy sokszor csak az ismétlés mutatja meg, hogy egy adott szitu tök szabályos volt, de ugye a bírói büntetés hibáját (azaz a szubjektiv dolgokat) nem lehet csellendzselni...kilences
Explicit ez a szerelés nem volt szabályos, ahogy a holding sem az, és még ki tudja hány olyan szabálytalanság van, amellyel nem foglalkozik a kutya sem, mert nem életszerű, illetve ha az ilyenekkel kezdünk foglalkozni, akkor ki is írhatjuk, hogy "jajj de pompás teazsúr"! Amiért ezzel gond volt,az az, hogy nem teljesen veszélytelen....ahogy a vakról érkező szerelésbe teljest 120 kilójával bedőlő END, vagy OLB nem a veszélytelen létforma kategóriája. Ha mezt kap el hátul, dobják a h-collart, mindegy is, nem ezért kaptatok ki. Ami izéli a csőröm, hogy Russel Wilson nem egy ilyet kapott, senkit nem zavart Wilsont a legkevésbé!

üdv.
H
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Látom győzköditek magatokat az otthoni topicban... 😊 Megfújták nektek a hazai pályát, de nem azon múlt, ha ez megnyugtat Téged. 😉red6t6
A vicc az, hogy már az ütésnél megvolt a fumbli (2.gif), semmi szükség nem lett volna rá, hogy két kézzel a sisakjába kapaszkodva, fejét letépve b@ssza földhöz Breest. Ja nem, csak nem tudta kontrollálni a lendületét...nyilván :cool:
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Látom győzköditek magatokat az otthoni topicban... 😊 Megfújták nektek a hazai pályát, de nem azon múlt, ha ez megnyugtat Téged. 😉red6t6
Aranyos vagy, de csak titeket győzködünk. Ne legyetek mérgesek, az nem jó karma. Bár pont te nem vagy 😊

Sean meg sosem volt kedvencem.. actmonkey.. Josszi
Ezt csodás olyantól hallani, akiknél Jim Harbaugh a főedző.

több mint 10 éve
kilences San Francisco 49ers 30 — no link no party
Most akkor ez szabálytalan szerelés v sem? Lehet, hogy nem ismerem a szabálymódosításokat, de csak úgy tudom elképzelni, hogy szabálytalan, ha idén a QB-t már vállmagasságban sem lehet szerelni...
Lassan elérkezünk oda, hogy a röplabda egy contact sport lesz a focihoz képest...
Nekem amúgy semmi kifogásom a játékosok védelmében hozott szabályok ellen, de egyrészt időnként kabaréba illő dolgokért fújnak be szükségtelen keménységet, másrészt pedig egy olyan sport, amely arról szól, hogy állig védőruhába öltözött emberek test-test elleni küzdelmet folytatnak, mindig benne lesz a sérülés lehetősége és a bírói ítéletek alapján nekem az jön le, hogy annyira gyors a játék, hogy sokszor csak az ismétlés mutatja meg, hogy egy adott szitu tök szabályos volt, de ugye a bírói büntetés hibáját (azaz a szubjektiv dolgokat) nem lehet csellendzselni...
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
először is, irtó nagy play volt a Brees sack-fumble. leszarom Perejrát mit mond, az_szabályos_tackle_volt. ez a foci, arról hadd ne Brooks tehessen hogy Brees elfér a hónalja alatt és összehúzza magát, ő meg jött, mint a cunami. petey
Legyen igazad, és ez legyen a foci része (véleményes)!

De a befejezés semmiképpen 😉
clbass
Látom győzköditek magatokat az otthoni topicban... 😊 Megfújták nektek a hazai pályát, de nem azon múlt, ha ez megnyugtat Téged. 😉red6t6
Bríznek nem kéne kisebb sisak? 😀

több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
először is, irtó nagy play volt a Brees sack-fumble. leszarom Perejrát mit mond, az_szabályos_tackle_volt. ez a foci, arról hadd ne Brooks tehessen hogy Brees elfér a hónalja alatt és összehúzza magát, ő meg jött, mint a cunami. petey
Legyen igazad, és ez legyen a foci része (véleményes)!

De a befejezés semmiképpen 😉
clbass
Látom győzköditek magatokat az otthoni topicban... 😊 Megfújták nektek a hazai pályát, de nem azon múlt, ha ez megnyugtat Téged. 😉

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
először is, irtó nagy play volt a Brees sack-fumble. leszarom Perejrát mit mond, az_szabályos_tackle_volt. ez a foci, arról hadd ne Brooks tehessen hogy Brees elfér a hónalja alatt és összehúzza magát, ő meg jött, mint a cunami. petey
Legyen igazad, és ez legyen a foci része (véleményes)!

De a befejezés semmiképpen 😉
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Szerintem is hülyeség, hogy Kap attól van szétesve, hogy erősebb lett a karja... 😊 Nyilván Harbaugh arra gondolt, hogy túl kötött lesz az izomzata a dobáshoz, de ezzel nincs baj szerintem. Nem csak Kap van szétesve, de az egész O fal is. Tavaly bent volt ez az egység a top 3-ban, most meg a tízbe sem férünk be. A belső futásoknak nem tudunk rést nyitni, és úgy egyáltalán a futásunk, már nem olyan, mint régen, bár még így is ez a legerősebb fegyverünk sajnos. Tegnap azért voltunk pariban, mert volt kedve játszani Boldinnak, és végre Baldwin és Manningham is fent volt pár play-nél. Mannigham még mindig nem teljes értékű az látszik. Ami gyalázatos, az a pass protection teljes hiánya. Olyan gyorsan összeomlik a zseb, hogy nincs az a qb, akinek ez elég lenne. Tegnap is szembetűnő volt, mennyivel több ideje volt Breesnek végig a meccs folyamán. Nálunk meg az is elég volt, ha négyen siettették Kapet, azt sem tudtuk megoldani. Anthony Davis nagyon nagyokat betlizik most már mérkőzések óta, Goodwin sem tűnik túl erősnek középen. Erősítenünk kell a falat nincs mese. Kiakasztó, mennyire kezd Kap játéka hasonlítani a hajdani Alexére. Azt is jó lenne tudni, hogy amikor futhatna, miért nem teszi, nem engedik neki, vagy már a saját lábában sem bízik. Tegnap is volt egy-két szituáció, amikor simán megfuthatta volna a 1st downt, de nem vállalta be, aztán 3&19-re megpróbálta, és még majdnem sikerült is, ha nem olyan bizonytalan. Kéne egy-két önbizalom növelő győzelem, de az a helyzet, hogy talán a Falcons elleni meccs lehetne ilyen, de én már azt is csak egy kis w-re veszem... 😊
Úgy érzem a secondaryra is ráférne a gyúrás. Mr. Hitnernek ha van két jó megmozdulása meccsenként, akkor már boldog vagyok. Rengeteg a rossz helyezkedés, nagyon sokszor rossz szöget választ, vagy csak egyszerűen nem ér oda időben. Reid az egyedüli biztos pont hátul, és ez nagyon kevés. A vagy jót vagy semmit jegyében a CB szekcióról most nem is ejtenék szót...
Szóval van még hat meccsünk: Redskins idegenben L, Rams otthon W, Hawks otthon L, Bucs idegenben w, Falcons otthon W, Cards idegenben L.
Ez 9-7, ez még talán a WC-hez is kevés lesz, bár láttunk már csodát... GO 9ERS!red6t6
Redskins L-t kicsit erősnek érzem,sőt W szaga van...Cards ellen "élet-halál" meccs lesz,de az még bőven odébb van.
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Szerintem is hülyeség, hogy Kap attól van szétesve, hogy erősebb lett a karja... 😊 Nyilván Harbaugh arra gondolt, hogy túl kötött lesz az izomzata a dobáshoz, de ezzel nincs baj szerintem. Nem csak Kap van szétesve, de az egész O fal is. Tavaly bent volt ez az egység a top 3-ban, most meg a tízbe sem férünk be. A belső futásoknak nem tudunk rést nyitni, és úgy egyáltalán a futásunk, már nem olyan, mint régen, bár még így is ez a legerősebb fegyverünk sajnos. Tegnap azért voltunk pariban, mert volt kedve játszani Boldinnak, és végre Baldwin és Manningham is fent volt pár play-nél. Mannigham még mindig nem teljes értékű az látszik. Ami gyalázatos, az a pass protection teljes hiánya. Olyan gyorsan összeomlik a zseb, hogy nincs az a qb, akinek ez elég lenne. Tegnap is szembetűnő volt, mennyivel több ideje volt Breesnek végig a meccs folyamán. Nálunk meg az is elég volt, ha négyen siettették Kapet, azt sem tudtuk megoldani. Anthony Davis nagyon nagyokat betlizik most már mérkőzések óta, Goodwin sem tűnik túl erősnek középen. Erősítenünk kell a falat nincs mese. Kiakasztó, mennyire kezd Kap játéka hasonlítani a hajdani Alexére. Azt is jó lenne tudni, hogy amikor futhatna, miért nem teszi, nem engedik neki, vagy már a saját lábában sem bízik. Tegnap is volt egy-két szituáció, amikor simán megfuthatta volna a 1st downt, de nem vállalta be, aztán 3&19-re megpróbálta, és még majdnem sikerült is, ha nem olyan bizonytalan. Kéne egy-két önbizalom növelő győzelem, de az a helyzet, hogy talán a Falcons elleni meccs lehetne ilyen, de én már azt is csak egy kis w-re veszem... 😊
Úgy érzem a secondaryra is ráférne a gyúrás. Mr. Hitnernek ha van két jó megmozdulása meccsenként, akkor már boldog vagyok. Rengeteg a rossz helyezkedés, nagyon sokszor rossz szöget választ, vagy csak egyszerűen nem ér oda időben. Reid az egyedüli biztos pont hátul, és ez nagyon kevés. A vagy jót vagy semmit jegyében a CB szekcióról most nem is ejtenék szót...
Szóval van még hat meccsünk: Redskins idegenben L, Rams otthon W, Hawks otthon L, Bucs idegenben w, Falcons otthon W, Cards idegenben L.
Ez 9-7, ez még talán a WC-hez is kevés lesz, bár láttunk már csodát... GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
először is, irtó nagy play volt a Brees sack-fumble. leszarom Perejrát mit mond, az_szabályos_tackle_volt. ez a foci, arról hadd ne Brooks tehessen hogy Brees elfér a hónalja alatt és összehúzza magát, ő meg jött, mint a cunami.
miért nem lehetett többet blitzelni Breest?

másodszor, az mond el mindent amikor egy hátsó kamerából látszott hogy jön a Saints D és SENKI nem volt szabadon a 2 WR közül. nem is egyszer. és igen, hibázik Kap is de hogy semmi kreativitás nincs a playhívásban az 100.

OL. mi? volt ilyen?

Harbaugh challengek? *arcpálma*

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Szóval egy szó, mint száz, unalmas a játékunk pedig ez kőkemény szórakoztatóipar...kilences
OL overrated, futás ellen a védelmünk sem a tavalyi
kevés futást hívtunk, nekem nem tetszik ez a edzünk Kapből pocket qb-t..
ezt a nyáron kellett volna ha már ezt a döntést hozták..
a védelemre nincs panaszom.. a Dómban beszedni 2 TD-t belefér..
ST kár volt a fair catch bünti a végén..
a bírók bekaphatják.. Brees is.. Sean meg sosem volt kedvencem.. actmonkey.. de! volt 2 percünk a vége előtt hogy mi szerezzünk pontot.. nem tudtunk, kikaptunk...
sajnos Grahamet bár készültünk rá, gyakran 2en is nyomták Hitman és Reid pl..
de nem sikerült 100% semlegesíteni.. igaz a top3 TE a ligában.. szvsz


ha visszatér Crabtree akkor sem fog Kap jobban dobálni mert néha sajnos úgy érzem nem látja a pályát a mélységeket.. csak egy irányba gondol néz.. és akkor is egy kib tight windown dob ha van másik szabad wr is.. hogy a szigorúan hívott makacs playek miatt van e és kötve a keze, vagy mert alkalmatlan rá majd kiderül... ennyi.. így elsőre..
szóval közel van a szeme egymáshoz max 30 fokban lát na ez a baj 😀

jah és Baldwin is egy k nagy tévedés volt... ez a pofa még futni sem akar.. pedig tudna

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Nem akarok károgni de ma nagy zakót kaptok ha a Panthers elleni teljesítményt hozza az O... azért idén a Saints D sem szarral gurigázik...silent7939
háh te vagy a hibás a zakóért Károgó! 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
O oldalon a futás nem ment tegnap, erről szerintem nem Kap túl nagy bicepsze tehet

több mint 10 éve
kilences San Francisco 49ers 30 — no link no party
Volt már arról szó, hogy Kap bicepsze ránézésre kb. 50 %-kal nagyobb lett a tavalyi felkarhoz képest?
A játéka is más. Lehet, hogy nem akart úgy járni, mint Tebow (nem tud passzolni), vagy mint RGIII (kitörték a lábát) és ezért rágyúrt a passzolásra?Atari
Rágugliztam erre a "Kaep túl erős" témára és márciusban jelent meg több cikk is arról, hogy JH
figyelmeztette:

If you're just talking about weightlifting and upper-body strength, yes, I think there is that fear.
— Jim Harbaugh

Kérdés, megfogadta-e a srác, vagy ment a saját feje után?
Szerintem komoly meccsek folynak JH-CK között a színfalak mögött, ez is lehet egyfajta magyarázat Kaep gyengébb teljesítményére.
több mint 10 éve
kilences San Francisco 49ers 30 — no link no party
Márk ösztönös játék/túlgondolt játék gondolatával maximálisan egyetértek és úgy 50-50 arányban írnám Kaep és a staff számlájára.JayB
Mire alapozod a súlyozást? Én 100%-ban JH számlájára írom, mivel ő a coach, ő felel a szakmai munkáért. Nem azt mondom, hogy ki kéne rúgni, vagy ilyesmi, csak azt, hogy ezt a problémát (is) neki kell megoldani.
Mostanában amúgy megfigyeltem, hogy rettenetesen rosszul meccsel, nyilvánvalóan bukta dolgokra dob be piros zászlót, akkor kér időt, amikor nem kéne, amikor menni kéne előre, akkor biztonságra törekszik, amikor ölni kellene az időt, akkor meg kockázatos játékok jönnek. Lehet ráférne pár hét pihi, mert lehet túlpörögte magát.