San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 933 — Csodabogár
Brooks 2013-as fizuját lecsökkentik bizonyos szerződésben foglaltak szerint. 4.3-ról 2.7-re.

The "de-escalator" would have voided if the 49ers had won 12 games in the regular season and Brooks had played 93.2 percent of the 49ers' defensive snaps. The 49ers finished 11-4-1, and Brooks took part in 92.2 percent of the play time.

Tom Gamble(director of player personnel) elment Philadelphiába VP of player personnel-nek. Ott kezdett így szinte hazament. Sok sikert neki és köszönjük az elmúlt 8 évet.

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
 ninercaphell.com/

amit a sapiról tudni kell. hasznos oldal nagyon sok remek infoval.petey
Pfuu ez tényleg nagyon jó oldal, sokat megtudtam belőle. Mondjuk ezek alapján számomra tök egyértelmű Alex cutja (v. trade), Akers cut. És mondjuk egy Haralson cut még mellé 16,2-18,2 M-ra emelné a jelenlegi 2,1-es cap space-t. Nem mindegy.
(Egy két fizetés azért számomra döbbenetes volt, plussz, minusz irányba is)diverdoc
Jennings long snapperként 1.16 millát keres, az nem rossz.Alabama Niners
Ebben vszleg benne van, hogy ő nem tavaly játszotta az első PO meccsét niners mezben 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
 ninercaphell.com/

amit a sapiról tudni kell. hasznos oldal nagyon sok remek infoval.petey
Pfuu ez tényleg nagyon jó oldal, sokat megtudtam belőle. Mondjuk ezek alapján számomra tök egyértelmű Alex cutja (v. trade), Akers cut. És mondjuk egy Haralson cut még mellé 16,2-18,2 M-ra emelné a jelenlegi 2,1-es cap space-t. Nem mindegy.
(Egy két fizetés azért számomra döbbenetes volt, plussz, minusz irányba is)diverdoc
Jennings long snapperként 1.16 millát keres, az nem rossz.
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
 ninercaphell.com/

amit a sapiról tudni kell. hasznos oldal nagyon sok remek infoval.petey
Pfuu ez tényleg nagyon jó oldal, sokat megtudtam belőle. Mondjuk ezek alapján számomra tök egyértelmű Alex cutja (v. trade), Akers cut. És mondjuk egy Haralson cut még mellé 16,2-18,2 M-ra emelné a jelenlegi 2,1-es cap space-t. Nem mindegy.
(Egy két fizetés azért számomra döbbenetes volt, plussz, minusz irányba is)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 933 — Csodabogár
 ninercaphell.com/

amit a sapiról tudni kell. hasznos oldal nagyon sok remek infoval.

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 644
Viszanéztem a prospect ismertetőt Jenkinsről: "Igazi boom or bust" 😀 😕
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Én a Welker/Harvin vonalat nem értem, inkább egy deep threet srác kéne ami ugye Wallace lenne. JayB
Elvileg az lenne Jenkinspetey
Kint is annyira optimisták vele kapcsolatban... Nyilatkozatai alapján tényleg igyekszik a srác és ez a közös edzés is szimpi dolog de nagyon meglepődnék ha ő lenne a megoldás. Kinti oldalakon Crabtreet hozzák fel példának de szerintem nagyon rossz példa. Ő saját maga (és az ügynöke) faszságának valamint a sérülésének köszönhette a lassabb kezdést de így is elkapkodott 600+ yardot, Jenkinsnek ha valaha lesz 600 yardos szezonja már örülni fogok. Sok munka és bizalom mellett 0 catch 1 target 1 drop 3 aktív meccs az több mint ijesztő de ne legyen igazam 😊JayB
Rookie éve volt, és nem 20 célpontos O vagyunk, így nem meglepőek a számok. Nem éppen rá hegyeztük ki azt a 3 meccset 😀 Lesz bőven ideje bizonyítani még.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 644
Én a Welker/Harvin vonalat nem értem, inkább egy deep threet srác kéne ami ugye Wallace lenne. JayB
Elvileg az lenne Jenkinspetey
Kint is annyira optimisták vele kapcsolatban... Nyilatkozatai alapján tényleg igyekszik a srác és ez a közös edzés is szimpi dolog de nagyon meglepődnék ha ő lenne a megoldás. Kinti oldalakon Crabtreet hozzák fel példának de szerintem nagyon rossz példa. Ő saját maga (és az ügynöke) faszságának valamint a sérülésének köszönhette a lassabb kezdést de így is elkapkodott 600+ yardot, Jenkinsnek ha valaha lesz 600 yardos szezonja már örülni fogok. Sok munka és bizalom mellett 0 catch 1 target 1 drop 3 aktív meccs az több mint ijesztő de ne legyen igazam 😊
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Én is nagyon fontosnak érzem, hogy Justin utódját megtaláljátok, RJF nem az!
Helmut Zimmer
Pedig RJF nem rossz játékos. És szerintem van annyira "nem rossz", hogy ne írjon alá rövid szerződést, szóval érdekes lesz. De a picket felét kb. el kéne lőni a DL-re, annyira nincs depth. És ha fel is épül a Cowboy, ki tudja, hogy lesz-e a régi.

Jim alapvetően O beállítottságú, ami a modern fociban nem akkora baj. De azért találták ki a salary capet, hogy előbb-utóbb áldozatokat kelljen hozni. Egy Harvin vagy Welker idehozása meg azért áldozatokkal járna, nem beszélve egyidejűleg Goldson megtartásáról. És a cap space sem minden (utána olvastam azért, az a 20 millió elég merész gondolat), nézzétek meg a Tampát, még mindig van 31M helyük, és sokat nem léptek előrébb (3 győzelemmel több), míg Ti tavaly igazán komoly változás nélkül kerültetek sokkal előrébb.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 933 — Csodabogár
Lássuk be (Aldon- Justin) Smith= Aaron Maybin! (ez volt a kötelező szurka 😊 )Helmut Zimmer
Bruce Irvin hogy vált be, mint szegény ember Aldon Smithje? 😛

a többit adom, épüljön fel a Cowboy, 3 hónap a rehab és aztán jöhet az edzés. aztán meglátjuk mi lesz drafton, udfa stb.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 933 — Csodabogár
Jó kérdés, 20 millió nagyon sok, kevesebből is lehet csodát művelni. Welker vagy Harvin (és azért komoly lenne) tényleg needre jönne, főleg ha AJ beindul.

Nem itt a gond. Látszik már, hogy egy 100%-os JS nélkül a DL sebezhető. RJF hol az elég rossz évet futó Sopoaga helyett is játszott, de a JS helyett sem volt annyira rossz, csak más. Viszont kettőjüket, egyedül nem tudja helyettesíteni, és azért Justin már a 30 igencsak-rosszabb felén van, ráadásul neki ez az utolsó szerződéses éve (ami után szerintem simán visszavonul, főleg ha mondjuk lesz gyűrű, de szerintem anélkül is). Ha én lennék SF GM, akkor Sopoaganak már nem fizetnék semmit (nincs mit átstruktruálni petey, FA az ember), RJF-t megfizetném (ha látnak benne annyit, hogy jövőre JS utódja legyen), drafton húznék NT-t, aki jövőre kezdő lehet. Justin bármekkora zseni, 34 éves lesz az idén. Gyurma Pappa
igaz, Soponak lejár a szerződés, my bad. 😊 egyébként hajlok arra én is hogy első körben DL lesz. 0 a depth.

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Jó kérdés, 20 millió nagyon sok, kevesebből is lehet csodát művelni. Welker vagy Harvin (és azért komoly lenne) tényleg needre jönne, főleg ha AJ beindul.

Nem itt a gond. Látszik már, hogy egy 100%-os JS nélkül a DL sebezhető. RJF hol az elég rossz évet futó Sopoaga helyett is játszott, de a JS helyett sem volt annyira rossz, csak más. Viszont kettőjüket, egyedül nem tudja helyettesíteni, és azért Justin már a 30 igencsak-rosszabb felén van, ráadásul neki ez az utolsó szerződéses éve (ami után szerintem simán visszavonul, főleg ha mondjuk lesz gyűrű, de szerintem anélkül is). Ha én lennék SF GM, akkor Sopoaganak már nem fizetnék semmit (nincs mit átstruktruálni petey, FA az ember), RJF-t megfizetném (ha látnak benne annyit, hogy jövőre JS utódja legyen), drafton húznék NT-t, aki jövőre kezdő lehet. Justin bármekkora zseni, 34 éves lesz az idén. Gyurma Pappa
Én is nagyon fontosnak érzem, hogy Justin utódját megtaláljátok, RJF nem az!
JS most van ott ahol Aaron Smith 3-4 éve volt. Azért fontos a hasonlat, mert, amikor hasonló helyzetbe került a Steelers, és Smith már nem volt annyira nagyon oszlopszerű, mindenki elkezdett alulteljesíteni a front 7-ben. Még Hampton is mélyen maga alatt teljesített. Ez a rendszer természetesen nem életképes domináns 5-ös nélkül (az okát megbeszéltük). Lássuk be (Aldon- Justin) Smith= Aaron Maybin! (ez volt a kötelező szurka 😊 )
A jó hír, hogy karakter játékosról van szó, és nem feltétlenül 1. körben találjátok meg, a rossz hír pedig az, hogy 1. kör sem garancia arra, hogy megtaláljátok. Én azonban zseniális edzőnek tartom Jimet, és biztos, hogy van terve!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Jó kérdés, 20 millió nagyon sok, kevesebből is lehet csodát művelni. Welker vagy Harvin (és azért komoly lenne) tényleg needre jönne, főleg ha AJ beindul.

Nem itt a gond. Látszik már, hogy egy 100%-os JS nélkül a DL sebezhető. RJF hol az elég rossz évet futó Sopoaga helyett is játszott, de a JS helyett sem volt annyira rossz, csak más. Viszont kettőjüket, egyedül nem tudja helyettesíteni, és azért Justin már a 30 igencsak-rosszabb felén van, ráadásul neki ez az utolsó szerződéses éve (ami után szerintem simán visszavonul, főleg ha mondjuk lesz gyűrű, de szerintem anélkül is). Ha én lennék SF GM, akkor Sopoaganak már nem fizetnék semmit (nincs mit átstruktruálni petey, FA az ember), RJF-t megfizetném (ha látnak benne annyit, hogy jövőre JS utódja legyen), drafton húznék NT-t, aki jövőre kezdő lehet. Justin bármekkora zseni, 34 éves lesz az idén.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 933 — Csodabogár
Én a Welker/Harvin vonalat nem értem, inkább egy deep threet srác kéne ami ugye Wallace lenne. JayB
Elvileg az lenne Jenkins, Williams, VD akiknek van sebességük. Kaepnek leginkább a rövid passzjátékokban kell fejlődni. Welker és Harvin ebben halálos.

cap ügyben pedig most felszabadulhat kb 20M, ami nem kevés. jövőre lesz majd érdekes a szitu, de Paraag Marathe egy pénzügyi zseni szerződésügyekben, szóval nem aggódom.

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 644
Én a Welker/Harvin vonalat nem értem, inkább egy deep threet srác kéne ami ugye Wallace lenne.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Soponak nem az idei volt a legjobb éve. azért ő sem fiatal, lehet RJF-el megyünk tovább a fiatalítás jegyében.
Moss nem hinném hogy marad, Walkert pedig megpróbáljuk megtartani.
prioritás egyelőre Goldson.petey
Ez érdekes kérdés, de ha így nézzük, akkor lehet hogy RJF előbb kap jobb pénzt valahonnan. Tény, hogy Sopoaga a 30 rosszabbik felén van, szóval nála lehet, hogy marad kisebb pénzért, SB nyerni. Mondjuk ha valaki megkínálja irreális pénzzel, akkor meg menni fog, pont azért mert már a 30 rosszabbik felén van. Összefoglalva, bármelyikük is megy ki a piacra, mindkettőnél van rá esély, hogy elmennek, tehát a cél szerintem az lehet, hogy amelyiket meg akarja tartani a csapat, azzal meg kell egyezni nyitás előtt. (Bocs hogy itt belepofázok, de a séma váltás miatt nálunk érdekes kérdés lehet, hogy ki jön ki a piacra, így azért is figyelem a potenciális NT/5tech DE jelölteket.)Gyurma Pappa
kábé igen, amit elmondtál. Soponál lehet szó az újrastruktúrálásról. Grantet nagy valószínűséggel elveszíthetjük, mindenkit nem lehet megtartani.
ennél nem nagyobb problkémát hogy 2-3 embe rküzül ki a fontosabb hogy maradjon 😀

Percy Harvin meg eladó. állítólag érdeklődünk Welker iránt is. csak az ár ami kérdéses ugye ijesztő egy offense lehetne ez így. petey
Na az nem lenne baj, ha valami produktív VR-t tudnánk szerezni FA piacról, kellenek a minőségi célpontok! Welkert el tudnáp képzelni piros-aranyban! 😀
Ami most már nálunk is gond lesz az a cap, sokan kaptak szép hosszú és zsíros szerződést az elmúlt 2 évben, ennek következménye pedig az, hogy vagy lesznek módosítások, vagy ennek hiányában nem tudunk majd megtartani/megszerezni pár játékost.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 933 — Csodabogár
Soponak nem az idei volt a legjobb éve. azért ő sem fiatal, lehet RJF-el megyünk tovább a fiatalítás jegyében.
Moss nem hinném hogy marad, Walkert pedig megpróbáljuk megtartani.
prioritás egyelőre Goldson.petey
Ez érdekes kérdés, de ha így nézzük, akkor lehet hogy RJF előbb kap jobb pénzt valahonnan. Tény, hogy Sopoaga a 30 rosszabbik felén van, szóval nála lehet, hogy marad kisebb pénzért, SB nyerni. Mondjuk ha valaki megkínálja irreális pénzzel, akkor meg menni fog, pont azért mert már a 30 rosszabbik felén van. Összefoglalva, bármelyikük is megy ki a piacra, mindkettőnél van rá esély, hogy elmennek, tehát a cél szerintem az lehet, hogy amelyiket meg akarja tartani a csapat, azzal meg kell egyezni nyitás előtt. (Bocs hogy itt belepofázok, de a séma váltás miatt nálunk érdekes kérdés lehet, hogy ki jön ki a piacra, így azért is figyelem a potenciális NT/5tech DE jelölteket.)Gyurma Pappa
kábé igen, amit elmondtál. Soponál lehet szó az újrastruktúrálásról. Grantet nagy valószínűséggel elveszíthetjük, mindenkit nem lehet megtartani.
ennél nem nagyobb problkémát hogy 2-3 embe rküzül ki a fontosabb hogy maradjon 😀

Percy Harvin meg eladó. állítólag érdeklődünk Welker iránt is. csak az ár ami kérdéses ugye ijesztő egy offense lehetne ez így.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Soponak nem az idei volt a legjobb éve. azért ő sem fiatal, lehet RJF-el megyünk tovább a fiatalítás jegyében.
Moss nem hinném hogy marad, Walkert pedig megpróbáljuk megtartani.
prioritás egyelőre Goldson.petey
Ez érdekes kérdés, de ha így nézzük, akkor lehet hogy RJF előbb kap jobb pénzt valahonnan. Tény, hogy Sopoaga a 30 rosszabbik felén van, szóval nála lehet, hogy marad kisebb pénzért, SB nyerni. Mondjuk ha valaki megkínálja irreális pénzzel, akkor meg menni fog, pont azért mert már a 30 rosszabbik felén van. Összefoglalva, bármelyikük is megy ki a piacra, mindkettőnél van rá esély, hogy elmennek, tehát a cél szerintem az lehet, hogy amelyiket meg akarja tartani a csapat, azzal meg kell egyezni nyitás előtt. (Bocs hogy itt belepofázok, de a séma váltás miatt nálunk érdekes kérdés lehet, hogy ki jön ki a piacra, így azért is figyelem a potenciális NT/5tech DE jelölteket.)

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
két év hosszú idő 😀 de ő már másodéves nem? akár jövöre is jöhetne 😊Gábor
Jöhetne, de per pillanat nem valószínű, hogy junior éve után jelentkezik a draftra, nem akkora talentum. Bár ha a pistol idén is jól muzsikál San Franciscóban, lehet, hogy érte is kapkodnának a csapatok.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 933 — Csodabogár
A szabadügynökeink:
Brandon Jacobs RB
Randy Moss WR
Delanie Walker TE
Leonard Davis G
Ricky Jean-Francois DT
Isac Sopoaga DT
Tavares Gooden LB
Larry Grant LB
Clark Haggans LB
Tramaine Brock CB
Dashon Goldson CB
Billy Cundiff K
diverdoc
Jacobs tuti nem jön ide vissza, tudtommal már elváltak útjaink, és nincs is szükség rá, hisztis.
Moss azt mondta marad még 1 évet, Sopoagára nem kell tag, meg lesz vele a hosszabbítás szerintem, csak nálunk játszott eddig, mi draftoltuk. Grant nehéz kérdés, lehet elmegy a játéklehetőség miatt. RJF-et is meg fogjuk tudni tartani. Goldson is nyilatkozna maradni szeretne, viszont sokba fog kerülni várhatóan. Walkerre is szükség lenne, szerintem vele is meg tudunk állapodni. Nagy hülye akit meg akarnánk tartani és elmegy, a legnagyobb SB esélyes csapat vagyunk.Alabama Niners
Mi is ezt gondoltuk Nicksről, de akarta a nagy pénzt, elment (Tampába, ahol még 2-3 évig nem túl valószínű egy SB, de még a PO is nagy kérdőjel). Ellenben Colston pl. meg sem várta a FA időszak kezdetét, aláírt, kész, pedig ha top3 WR FA-ként számítottak rá . Kérdés ott van, hogy ha egy FA nagyon a pénzre megy, telibe fogja szarni az SB esélyeket. Megkapja a lóvét, ha esik, ha fúj. (Maradva Nicksnél olyan szerződést kapott, amiben semmi cap trükközés nem volt, gyakorlatilag 8 meccseket elég játszania egy idényben, és igen komoly, 60% körüli garantálttal. Hol érdekelte őt az SB esély...)

A felsoroltak közül nem fog mindenki beleférni. Moss marad, Walker szintén (őt senki nem fogja szvsz jobban megfizetni), RJF szintén. Sopoaga kérdéses, több helyen lenne rá igény, de kb. sehol nem fognak tudni annyit fizetni neki (bár tavaly Grubbsról pl. ezt gondolták sokan, aztán tessék). Grant szerintem megy több csapatnál lenne rögtön kezdő, főleg ha Goldson marad, mert ő nagyon drága lesz.Gyurma Pappa
Soponak nem az idei volt a legjobb éve. azért ő sem fiatal, lehet RJF-el megyünk tovább a fiatalítás jegyében.
Moss nem hinném hogy marad, Walkert pedig megpróbáljuk megtartani.
prioritás egyelőre Goldson.

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
QB kérdés? valakit talán oda is hozni kéne másodiknak, Tolzien nekem nem volt túl meggyözö előszezonban.Gábor
Két évet még lehúztok vele, aztán jöhet Cody Fajardo a Nevadáról.vassadi
két év hosszú idő 😀 de ő már másodéves nem? akár jövöre is jöhetne 😊

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
A szabadügynökeink:
Brandon Jacobs RB
Randy Moss WR
Delanie Walker TE
Leonard Davis G
Ricky Jean-Francois DT
Isac Sopoaga DT
Tavares Gooden LB
Larry Grant LB
Clark Haggans LB
Tramaine Brock CB
Dashon Goldson CB
Billy Cundiff K
diverdoc
Jacobs tuti nem jön ide vissza, tudtommal már elváltak útjaink, és nincs is szükség rá, hisztis.
Moss azt mondta marad még 1 évet, Sopoagára nem kell tag, meg lesz vele a hosszabbítás szerintem, csak nálunk játszott eddig, mi draftoltuk. Grant nehéz kérdés, lehet elmegy a játéklehetőség miatt. RJF-et is meg fogjuk tudni tartani. Goldson is nyilatkozna maradni szeretne, viszont sokba fog kerülni várhatóan. Walkerre is szükség lenne, szerintem vele is meg tudunk állapodni. Nagy hülye akit meg akarnánk tartani és elmegy, a legnagyobb SB esélyes csapat vagyunk.Alabama Niners
Mi is ezt gondoltuk Nicksről, de akarta a nagy pénzt, elment (Tampába, ahol még 2-3 évig nem túl valószínű egy SB, de még a PO is nagy kérdőjel). Ellenben Colston pl. meg sem várta a FA időszak kezdetét, aláírt, kész, pedig ha top3 WR FA-ként számítottak rá . Kérdés ott van, hogy ha egy FA nagyon a pénzre megy, telibe fogja szarni az SB esélyeket. Megkapja a lóvét, ha esik, ha fúj. (Maradva Nicksnél olyan szerződést kapott, amiben semmi cap trükközés nem volt, gyakorlatilag 8 meccseket elég játszania egy idényben, és igen komoly, 60% körüli garantálttal. Hol érdekelte őt az SB esély...)

A felsoroltak közül nem fog mindenki beleférni. Moss marad, Walker szintén (őt senki nem fogja szvsz jobban megfizetni), RJF szintén. Sopoaga kérdéses, több helyen lenne rá igény, de kb. sehol nem fognak tudni annyit fizetni neki (bár tavaly Grubbsról pl. ezt gondolták sokan, aztán tessék). Grant szerintem megy több csapatnál lenne rögtön kezdő, főleg ha Goldson marad, mert ő nagyon drága lesz.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 933 — Csodabogár
Manningham rehabja csak kb a TC vége felé fog befejeződni. WR kell. AJ-nek itt a nagy lehetőség alighanem.
KW10 remélem hamarabb felépül.

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
QB kérdés? valakit talán oda is hozni kéne másodiknak, Tolzien nekem nem volt túl meggyözö előszezonban.Gábor
Két évet még lehúztok vele, aztán jöhet Cody Fajardo a Nevadáról.
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
A szabadügynökeink:
Brandon Jacobs RB
Randy Moss WR
Delanie Walker TE
Leonard Davis G
Ricky Jean-Francois DT
Isac Sopoaga DT
Tavares Gooden LB
Larry Grant LB
Clark Haggans LB
Tramaine Brock CB
Dashon Goldson CB
Billy Cundiff K

A vastagítottak én megtartanám. Viszont Goldson top10-es FA, rohadt sokba kerülne (meg azért ez a szezonja (főleg a vége) nem volt annyira combos), Grant bárhol kezdő lenne, szerintem őket nem tudjuk megtartani. Moss sztem egy évre még alá fog írni simán. Többiek??DL és secondary lesz sztem a legnagyobb needünk. Talán ezért én Sopoagara tenném a taget. Drafton és a FA piacon is ide erősítenék elsősorban (Aquib Talib?, Vagy Alexet tradelve nem FA?). Sok függ mondjuk Hunter és Williams állapotán is de WR és futó needünk is várható.
Vélemények?diverdoc
Igen, őket kéne megtartatni. Grant és Goldson lesz nehéz. Szerintem Grant is szívesen maradna, de ezzel a pályafutását is veszélyezteti kicsit, ő el fog menni. Hibái ellenére én szeretném ha Goldson maradna, fontos láncszeme a csapatnak, de ha maradni akar akkor nem szabad elszállni pénzügyileg.
Többiekkel sikerülni fog megegyezni, lehet nem is rakunk taget senkire.
Ted Ginn is szabadügynök nem? Mondjuk felölem mehet isten hírével.
Nagyon kiváncsi vagyok, hogy mit kezdünk a CB helyzettel.
WR mindenképpen kell a draftról, harmadik kör környékén hozunk is szerintem, RB-t is kicsit később, de idén nem erre fogjuk kihegyezni.
QB kérdés? valakit talán oda is hozni kéne másodiknak, Tolzien nekem nem volt túl meggyözö előszezonban.

De hiányzik a foci 😕 ismétléssel kell beérnem, éppen kezdünk feljönni az Atlanta ellen 😀