San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nocsak-nocsak, nemcsak nekem másnak is Matt Scott tetszett
Russ Lande, director of scouting for National Football Post, is high on Matt Scott (Arizona) for the 49ers as a fourth- or fifth-round selection. The 49ers expect to have a compensatory selection at the end of the third or fourth round.
"He's an underrated athlete who has a knack for making plays when plays break down," Lande said of Scott (6-foot-2, 213 pounds). "He has a lot of traits that you're looking for. He was seen as borderline draftable before the combine, and he really helped himself there."

 www.csnbayarea.com/blog/matt-maiocco/49ers-turn-attention-backup-qb-job

Egy kis szemezgetés az ujdonságokból, hírekből:
Aldon, Ahmad Brooks, Ray McD a snapek több mint 90%-ában Justin közel 80%-ában pályán volt, és a depth hiányát vetették fel Baalkenak, aki ezt inkább filozófiai, mint személyi kérdésnek tartja.

Sopoaga egyre inkább úgy tűnik nekem, hogy menni fog, és RJF-a is neccesnek tűnik, Baltimore?, GB?. Szóval NT is need lesz így.

2013as salary cap 123 millio, 8,5 fél M Alexszel kipucolva

The 49ers "are not inclined to pursue Darrelle Revis at this time," a source told ESPN's Chris Mortensen.

Joe Hastings re-signed

Alldon Smith a Team MVP (Walsh Award), Jim Harbaugh Blue Collar POY-jei: D#:Ray McD, O#: Frank Gore, ST:C.J. Spilmann. További csapat díjazottak még: Justin Smith(Eshmont), RMcD (Hazeltine Iron Man),Anthony Davis (McKittrick), Kyle Williams (Ed Block Courage Award), Michael Wilhoite (Herrion Memorial)
Gratula nekik


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Aldon
 player.theplatform.com/p/pcPFDC/cjUkU8H8GQs9/embed/select/VAB5VADK238T?autoPlay=true¶ms=zone%3D49ers
(Bár tudom leírták már itt hogy sokak nagymamája is ezt csinálja 😊)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Szerintem iszonyat nagy rablás volt amit kaptunk Smittyért, de ha hagyják miért ne 😀 zseniális lenne egy 2014 + 2.kör...és még így kipucoltunk 9.75M a sapiból. Jöhetne már a draft.

szurkoljunk mostmár a Chiefsnek is 😊

petey
Én ezzel már így voltam egy korábbi QB-nk miatt eddig is 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 970 — Csodabogár

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 970 — Csodabogár
Szerintem iszonyat nagy rablás volt amit kaptunk Smittyért, de ha hagyják miért ne 😀 zseniális lenne egy 2014 + 2.kör...és még így kipucoltunk 9.75M a sapiból. Jöhetne már a draft.

szurkoljunk mostmár a Chiefsnek is 😊

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/02/28/niners-clear-9-75-million-in-cap-space-by-trading-smith/
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Jöttem ruhát szaggatni, hamut hinteni a fejemre és a tojáshéjat leverni a seggemről. A bánatos égért kell nekem a nagyok dolgáról elmélkednem?!!
"Hát, erre azért nem gondoltam!"

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Baalke. nem hiába volt tavaly előtt az év GM-e, lassan a legnagyobbak felé hasít. hihetetlen ez a faszi. petey
Sztem is nagyot húzott, most is. Kiváló GM.

Erről jut eszembe. Te megmondtad egyik elsőként, hogy Alex a Chiefsbe megyen. Igazad is lett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 970 — Csodabogár
Most mehet tovább ez a 2. kör Revisért.Stez
...akár, viszont nem vagyok benne biztos, hogy Ő lenne a legjobb megoldás nekünk.Alabama Niners
hanem? 😀braxa88
már pedzegettük, 1 év aztán csillagos ég a fizetés, plusz a sérülések.

Goldson sem biztos marad, ha már taget nem kap. RJF iránt pedig érdeklődik a Packers.

Harvin is opció lehet még...

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Most mehet tovább ez a 2. kör Revisért.Stez
...akár, viszont nem vagyok benne biztos, hogy Ő lenne a legjobb megoldás nekünk.Alabama Niners
hanem? 😀
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 970 — Csodabogár
Baalke. nem hiába volt tavaly előtt az év GM-e, lassan a legnagyobbak felé hasít. hihetetlen ez a faszi.

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Updated 49ers 2013 picks:

1. First round, No. 31 (No. 31 overall): Own pick
2. Second round, No. 2 (No. 34 overall): Pick from Kansas City for Alex Smith trade, which can be completed March 12
3. Second round, No. 31 (No. 61 overall): Own pick
4. Third round, No. 12 (No. 74 overall): From Carolina in trade-back during 2012 draft
5. Third round, No 31 (No. 93 overall): Own pick
6. Fourth round, No. 31 (TBA): Own pick
7. Fifth round, No. 24 (TBA): From Indianapolis in trade-back during 2012 draft
8. Fifth round, No. 31 (TBA): Own pick
9. Sixth round, No. 12 (TBA): From Miami in trade-back during 2012 draft
10. Sixth round, No. 31 (TBA): Own pick
11. Seventh round, No. 21 (TBA): From Cincinnati for Taylor Mays
12. Seventh round, No. 31, (TBA): Own pick

The 49ers also expect three compensatory picks that cannot be traded. The 49ers expect a compensatory pick at the end of the third or fourth round, as well as two compensatory selections in the late rounds. Those picks will be announced next month.diverdoc
...és még van 2db 7. kör kompenzációs pick is, ha jól tudom. 😀
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Van élet... 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Updated 49ers 2013 picks:

1. First round, No. 31 (No. 31 overall): Own pick
2. Second round, No. 2 (No. 34 overall): Pick from Kansas City for Alex Smith trade, which can be completed March 12
3. Second round, No. 31 (No. 61 overall): Own pick
4. Third round, No. 12 (No. 74 overall): From Carolina in trade-back during 2012 draft
5. Third round, No 31 (No. 93 overall): Own pick
6. Fourth round, No. 31 (TBA): Own pick
7. Fifth round, No. 24 (TBA): From Indianapolis in trade-back during 2012 draft
8. Fifth round, No. 31 (TBA): Own pick
9. Sixth round, No. 12 (TBA): From Miami in trade-back during 2012 draft
10. Sixth round, No. 31 (TBA): Own pick
11. Seventh round, No. 21 (TBA): From Cincinnati for Taylor Mays
12. Seventh round, No. 31, (TBA): Own pick

The 49ers also expect three compensatory picks that cannot be traded. The 49ers expect a compensatory pick at the end of the third or fourth round, as well as two compensatory selections in the late rounds. Those picks will be announced next month.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kezdődik

CBS' Clark Judge suggests the 49ers make a run at Darrelle Revis after reportedly acquiring the No. 34 pick in the Alex Smith trade.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az opcionalis pick az mit jelent?Vegita
teljesítményfüggő

több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
remelem smith komolyat fog produkalni, muszaj leszek a kc-nek alex miatt szoritani!
az opcionalis pick az mit jelent?

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Most mehet tovább ez a 2. kör Revisért.Stez
...akár, viszont nem vagyok benne biztos, hogy Ő lenne a legjobb megoldás nekünk.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
1/31 + 2/2 ideális ajánlat egy éhenkórász franchise-nak ha fel akar tradelni valamennyit Harbaugh.Höri
Nem biztos, hogy ebből a helyzetből feljebb kell menni. Mindenhol azt mondják, hogy elég homogén a kínálat, lehet jobb ezen a 2 picken 2 playert szerezni, mint mondjunk 1/15-20 között 1 playa.
Az viszont tény, hogy nagyon jó áron passzoltuk el Alexet, az én várakozásaimat messze meghaladja.Alabama Niners
igaz de #49ers five top-100 picks are Nos. 31, 34, 61, 74, and 93. Also have a 4th-rounder, 2 5th-rounders, 2 6th-rounders, and 2 7th-rounders.

Én sose szerettem ha egy csapat direktbe a waiverre draftol.Höri
Biztos fogunk ennyi pickel feljebb menni, csak talán nem az 1/31+2/2-t kellene becserélni 1/15-20-ra, hanem későbbi pickeket, amik tutira be fognak következni. A 3.-4. körben kiszemeltekért felmenni. Jó a keretünk, reálisan újra SB eséklyes, ennek ellenére vannak posztok ahol erősíteni kell: CB, S, DL, WR, K. Mivel hihetetlenül nagy cap space nincs (Goldson sokat elvisz majd belőle), a 3.-4. körökben kell a lehető legjobbakat elhozni, hogy minél több posztunkat feltöltsük, és ezek aligha lesznek kezdők egyből.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most mehet tovább ez a 2. kör Revisért.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
1/31 + 2/2 ideális ajánlat egy éhenkórász franchise-nak ha fel akar tradelni valamennyit Harbaugh.Höri
Nem biztos, hogy ebből a helyzetből feljebb kell menni. Mindenhol azt mondják, hogy elég homogén a kínálat, lehet jobb ezen a 2 picken 2 playert szerezni, mint mondjunk 1/15-20 között 1 playa.
Az viszont tény, hogy nagyon jó áron passzoltuk el Alexet, az én várakozásaimat messze meghaladja.Alabama Niners
igaz de #49ers five top-100 picks are Nos. 31, 34, 61, 74, and 93. Also have a 4th-rounder, 2 5th-rounders, 2 6th-rounders, and 2 7th-rounders.

Én sose szerettem ha egy csapat direktbe a waiverre draftol.

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
1/31 + 2/2 ideális ajánlat egy éhenkórász franchise-nak ha fel akar tradelni valamennyit Harbaugh.Höri
Nem biztos, hogy ebből a helyzetből feljebb kell menni. Mindenhol azt mondják, hogy elég homogén a kínálat, lehet jobb ezen a 2 picken 2 playert szerezni, mint mondjunk 1/15-20 között 1 playa.
Az viszont tény, hogy nagyon jó áron passzoltuk el Alexet, az én várakozásaimat messze meghaladja.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
1/31 + 2/2 ideális ajánlat egy éhenkórász franchise-nak ha fel akar tradelni valamennyit Harbaugh.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jay Glazer ‏@JayGlazer
49ers have completed a trade with the Chiefs for Alex Smith, tho can't be official til March 12. Chiefs really made a commitment to Smith
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Előre figyelmeztetek mindenkit ez nagyon meredek lesz! Elmegy Alex valahova, kell nekünk egy QB aki stílusban passzol a Kaepernick-re épített rendszerbe. Tebow? Úgyis kinyomja a Jets, FA piacról bagóért meg lehetne szerezni. Természetesen back-up pozícióba. A stílusuk persze nem teljesen ugyanaz, mert Tebow messze nem passzol úgy mint Colin. Viszont abban a kreatív play sémában amiben játszunk/játszani fogunk nem hangzana szentségtörésnek. Vagy mégis? Vitaindítónak szánom, nem azt mondom, hogy kellene nekünk, játszunk el a gondolattal.
Továbbá várnám a draftolható QB-k közül szerintetek kit lenne érdemes választani. Alabama Niners
erre csak fricskaval tudok reagalni: tebow tovabb vitte a denvert a po-ban, mint peyton 😀 😀
btw valoban meredek, de szerintem van annyi pickunk, h inkabb draftrol hozunk majd valakit.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.