San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
ajjajj, en azert a ramsra is morcosan nezek. kb 9 gyozelemre tippelek.Vegita
jogos, bár ott azért még alakulóban vannak a dolgok, nekik még 1-2 év kell. Igaz 2012-ben nem ment ellenük nekünk, hála Akersnek....
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
ajjajj, en azert a ramsra is morcosan nezek. kb 9 gyozelemre tippelek.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A 10 győzelemnek meg kell lennie, mert azalatt aligha lesz PO, nem beszélve az NFC W győzelemről. Ahogy Petey is írja, otthon hozható akár mind, persze formaingadozás miatt becsúszhat 1-2 zacskó. A sorsolás nem egy "leányálom", viszont jól felkészít a PO-ra. Otthon a Seattle-Houston-Atlanta-GB négyes ellen komoly meccs lesz. Idegenben a Seattle-NO-Washington 3 meccs lesz igazán parázs. A csoportunk rendesen megerősödött pár év alatt a lesajnált csoportból az egyik legerősebb lett.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
draft/FA előtt még sok minden lehet, plusz ugye lutri hogy melyik csapattal mi lesz a szezon előtt(sérülés, holdout ilyesmi)
de elég combos kis schedule. a horzsolós meccseket letudjuk otthon, idegenben meg tudunk nyerni.
12-4 ha mindenki egészséges, jó draft és offseason. akár mind a 8 hazai meglehet. Idegenben NO, WASH és bármelyik csoportellenfél nem vicc. 10+ meglesz.

több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
2013-as menetrend

Otthon: Arizona, St. Louis, Seattle, Atlanta, Carolina, Houston, Indianapolis, Green Bay

Idegenben: Arizona, St. Louis, Seattle, New Orleans, Tampa Bay, Jacksonville, Tennessee, Washington

Gondoltam beszélgesünk róla. (Köszi Petey az infot)

A Vikings kivételével az összes rájátszásba (NFC) jutottal játszunk. Mind a 3 ujonc irányítóval is egyben.
Jó felmérő lesz a szezon a következő SB-re.zsazsa
11-5-re tippelek 😀 kb hasonlóan mint az idén, plusz-minus egy meccs
több mint 11 éve
zsazsa San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 39
2013-as menetrend

Otthon: Arizona, St. Louis, Seattle, Atlanta, Carolina, Houston, Indianapolis, Green Bay

Idegenben: Arizona, St. Louis, Seattle, New Orleans, Tampa Bay, Jacksonville, Tennessee, Washington

Gondoltam beszélgesünk róla. (Köszi Petey az infot)

A Vikings kivételével az összes rájátszásba (NFC) jutottal játszunk. Mind a 3 ujonc irányítóval is egyben.
Jó felmérő lesz a szezon a következő SB-re.

"Az igazságból elveszett az i."
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
na tessék:
The 49ers are talking to teams about a trade for Alex Smith but currently do not have a deal in place, league sources said Sunday and Monday.

Read more here:  blogs.sacbee.com/49ers/archives/2013/02/sources-49ers-still-shopping-smith.html#storylink=cpy

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
hm, Chiefs lesz az 😉 Jags a hírek szerint nem ment Smitty után.
mondjuk az elég érdekes hogy Március 12 előtt már megvan a deal? ráadásul akár várhatnának is TC-ig mert ugye akkor is lesz pár csapat akik megadnának sokmindent egy kezdő QB-ért.
szóval ez nekem elég gyanús hogy nem igaz.

Goldsont ha nem tageljük és nem lesz hosszútávú szerződés akkor bizony S draft kipipálva.

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
The 49ers are leaning toward not placing the franchise tag on two-time Pro Bowl safety Dashon Goldson, multiple league sources told CSNBayArea.com.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kovács Sanyi elpasszolva - kérdés ki a vevő.

The 49ers have expressed to others that a deal for QB Alex Smith is effectively complete. (LaCanfora)
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
49ers coach Jim Harbaugh confirmed at the Combine that Mario Manningham (ACL, PCL surgery) will not be ready for training camp.vassadi
Akkor WR draft jön legkésőbb a 3. körben.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
49ers coach Jim Harbaugh confirmed at the Combine that Mario Manningham (ACL, PCL surgery) will not be ready for training camp.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Alapvetően egyetértünk. Szerintem Smith több csapatban lehet kezdő, ezzel a fizuval is, eltradelni lenne nekünk a legideálisabb. Reálisan egy 4. körért már én(!) elengedném. Amiért elkezdtem az elmélkedést, hogy nagy volt a csend körülötte. Biztosan ennek hatására nyilatkozott pont erről Harbough 😀, és szellőztették meg a Chiefs (és a Cardinals) érdeklődését. A Chiefs is jobban járna vele és LT Joeckel draftal, mint, ha Genos Smith húznák be 1/1-re. Aztán az érte kapott picken kellene valami QB-t szerválni, aki Kaep stílusában tud játszani. Na azt nem tudom ki lehet.Alabama Niners
Akkor legalább itt ne legyen csend körülötte! 😀
Megnéztem, hogy kik vannak előtte a fizetési listán, meg ez a Chiefs-Cards spekuláció is megmozgatta az agyamat. Megértem, hogy egy 4. körért már elengednéd (szerinted megér annyit), szerintem semmit nem fogtok érte kapni. S ezzel a fizuval (kb. 10 millió/év) nem fogják szerződtetni.
Smith alapvetően illik abba a sorba, amelyet Cassel, Kolb, Flynn fémjelez: valamilyen úton-módon, kisebb-nagyobb ideig kezdő irányítóvá váló QB eladó. Ezek a projektek kivétel nélkül besültek.
Smith annyiban különbözhetne, hogy ő kezdőnek lett húzva, nem is akárhol. Viszont 1/1-ként az első öt éve az ordas nagy bust és az éppen nem bust között mozgott. Ami végül is ugyanolyan súlyú red flag, mint a fenti három ember induló tehetség szintje.
Cassel egy komplett idény után (11-5 és minden mutatójában TOP 10 irányító volt) ért meg egy 2. kört a Chiefs-nek. Szabadon állapodhattak meg a fizetéséről (franchise QB pénzt kapott). Volt egy viszonylag elfogadható éve cserébe és három katasztrofális.
Kolb segítségével az Eagles kifosztotta a Cardinals-t, szintén franchise QB fizetést kapott. Maradjunk annyiban, hogy nem volt jó üzlet.
Flynn ingyen ment a Seahawks-hoz, erős közepes fizetést kapott. Edzőtáborban kiszorította egy 3. körös projekt QB, akiről év végére ugyan kiderült, hogy nagyon jó, de az év eleji teljesítménye inkább tükrözte a draft helyét.
Közben a máshonnan induló, de hasonló szintre jutó (egy jó év) Fitzpatrick franchise szerződést kapott. Ma már a Bills szurkolók többsége szerint indokolatlanul.
Nézzük a listát. Brees, a Manning testvérek, Brady, BigBen és Rodgers más kategória. Rivers szerződés kötése idején szintén ehhez a csoporthoz tartozott. Bradford, Stafford és Ryan az eszement újoncszerződéseikben játszanak, ki meghálálva, ki kevésbé ezt a pénzt. Kolb, Cassel, Fitzpatrick, (sajnos) Palmer és Sanchez konszenzusos tévedések ebben a kategóriában. Egyikük sem lehet mérvadó Smith jövőbeni fizetéséhez.
Marad Schaub, Cutler és Romo. Hát, még mindig nem az igazi, de az kétségtelen, hogy mindhármuknál lehet kisebb-nagyobb kérdőjeleket találni. De van egy alapvető különbség Smith-hez képest. Mindegyik csapata megkérdőjelezhetetlen kezdő irányítója. Ettől a státusztól pedig Smith-t éppen a saját csapata fosztotta meg másfél jónak és nagyon jónak nevezhető idény után. Az az edző vette el tőle a kezdőt, aki kibányászta a gödörből. Olyan felső limitje van a döntés alapján, amely nem teszi lehetővé, hogy még a neki teljesen megfelelő rendszerben érjen el kimagasló sikert. A "Nem franchise QB" feliratot éppen Harbaugh ütötte a Smith-dossziéra. Miután az előző ilyet nagy nehezen leradírozta másfél év alatt.

Ezek után pont az a két csapat fog draft cetliben gondolkodni Smith-ért, amelyik nagyon hasonló projektben ingét-gatyáját kifizette a nagyjából semmiért és nem mellesleg az átlagon felüli roster-ét hagyta évekig parlagon heverni, öregedni? Vegyenek egy esetleg felturbózott Cassel-t/Kolb-ot évi 10 millióért?
Smith szerződésének olyan a szerkezete, hogy most tudja a 49-ers szinte ingyen kidobni. Smith reális értéke szerintem legfeljebb a 6-7 millió/év tartományban mozog. Harbaugh nyilatkozhat akármennyit, szivárogtathatnak ki fals információkat, nagyjából mindenki tudja, hogy Smith a roster bónusz kifizetése előtt a piacon lesz.
A Chiefs-nek azt kell eldöntenie, hogy az Alex Smith-Joeckel duó többet ér-e, mint a Geno-Albert duó. Valóban reális lehetőség mindkettő, de nem Alex pillanatnyi (becsült) árával.

Btw annyi pick-etek van mint a szemét! Meg tudjátok oldani enélkül is Kaep backup-ját. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
OK, csak abból indultunk ki, hogy Te állapítottad meg, hogy nem igazán kell senkinek. A szerződésével és amennyit szeretne érte kapni a FO-otok, ezt a csomagot eddig senki nem adná meg a jelek szerint.
Felvetettük, hogy túl sok a pénze, szerinted nem. Felvetettem, hogy nem akarnak draft cetlit adni érte, szerinted megér 3.-4. kört. Tehát szerinted Smith legitim NFL kezdő QB, aki mégis megéri a pénzét és a középső körös picket (Smith nem béna). Kizárásos alapon egy eset maradt (feltételezve, hogy az NFL csapatok vezetői stábjai nem a hülyék gyülekezete): a 49-ers tárgyalási helyzete gyenge, a többi csapat szerint nem igazán engedheti meg magának, hogy egy ilyen képességű irányítót backup-ként ennyi pénzért megtartson. Ha meg tudják oldani az alacsonyabb szerződést - Smith belenyugszik a tartalék szerepbe, akkor nem is kell nekünk kezdőnek Smith. Ha nem adja be a derekát, akkor pedig előbb-utóbb piacra fogja engedni (kivágja) a 49-ers. Smith reális piaci ára nem magasabb a jelenlegi pénzénél.tomi-tomi
Alapvetően egyetértünk. Szerintem Smith több csapatban lehet kezdő, ezzel a fizuval is, eltradelni lenne nekünk a legideálisabb. Reálisan egy 4. körért már én(!) elengedném. Amiért elkezdtem az elmélkedést, hogy nagy volt a csend körülötte. Biztosan ennek hatására nyilatkozott pont erről Harbough 😀, és szellőztették meg a Chiefs (és a Cardinals) érdeklődését. A Chiefs is jobban járna vele és LT Joeckel draftal, mint, ha Genos Smith húznák be 1/1-re. Aztán az érte kapott picken kellene valami QB-t szerválni, aki Kaep stílusában tud játszani. Na azt nem tudom ki lehet.Alabama Niners
Manuel? Ő még bent lesz szerintem 4-ben.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
OK, csak abból indultunk ki, hogy Te állapítottad meg, hogy nem igazán kell senkinek. A szerződésével és amennyit szeretne érte kapni a FO-otok, ezt a csomagot eddig senki nem adná meg a jelek szerint.
Felvetettük, hogy túl sok a pénze, szerinted nem. Felvetettem, hogy nem akarnak draft cetlit adni érte, szerinted megér 3.-4. kört. Tehát szerinted Smith legitim NFL kezdő QB, aki mégis megéri a pénzét és a középső körös picket (Smith nem béna). Kizárásos alapon egy eset maradt (feltételezve, hogy az NFL csapatok vezetői stábjai nem a hülyék gyülekezete): a 49-ers tárgyalási helyzete gyenge, a többi csapat szerint nem igazán engedheti meg magának, hogy egy ilyen képességű irányítót backup-ként ennyi pénzért megtartson. Ha meg tudják oldani az alacsonyabb szerződést - Smith belenyugszik a tartalék szerepbe, akkor nem is kell nekünk kezdőnek Smith. Ha nem adja be a derekát, akkor pedig előbb-utóbb piacra fogja engedni (kivágja) a 49-ers. Smith reális piaci ára nem magasabb a jelenlegi pénzénél.tomi-tomi
Alapvetően egyetértünk. Szerintem Smith több csapatban lehet kezdő, ezzel a fizuval is, eltradelni lenne nekünk a legideálisabb. Reálisan egy 4. körért már én(!) elengedném. Amiért elkezdtem az elmélkedést, hogy nagy volt a csend körülötte. Biztosan ennek hatására nyilatkozott pont erről Harbough 😀, és szellőztették meg a Chiefs (és a Cardinals) érdeklődését. A Chiefs is jobban járna vele és LT Joeckel draftal, mint, ha Genos Smith húznák be 1/1-re. Aztán az érte kapott picken kellene valami QB-t szerválni, aki Kaep stílusában tud játszani. Na azt nem tudom ki lehet.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
OK, csak abból indultunk ki, hogy Te állapítottad meg, hogy nem igazán kell senkinek. A szerződésével és amennyit szeretne érte kapni a FO-otok, ezt a csomagot eddig senki nem adná meg a jelek szerint.
Felvetettük, hogy túl sok a pénze, szerinted nem. Felvetettem, hogy nem akarnak draft cetlit adni érte, szerinted megér 3.-4. kört. Tehát szerinted Smith legitim NFL kezdő QB, aki mégis megéri a pénzét és a középső körös picket (Smith nem béna). Kizárásos alapon egy eset maradt (feltételezve, hogy az NFL csapatok vezetői stábjai nem a hülyék gyülekezete): a 49-ers tárgyalási helyzete gyenge, a többi csapat szerint nem igazán engedheti meg magának, hogy egy ilyen képességű irányítót backup-ként ennyi pénzért megtartson. Ha meg tudják oldani az alacsonyabb szerződést - Smith belenyugszik a tartalék szerepbe, akkor nem is kell nekünk kezdőnek Smith. Ha nem adja be a derekát, akkor pedig előbb-utóbb piacra fogja engedni (kivágja) a 49-ers. Smith reális piaci ára nem magasabb a jelenlegi pénzénél.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ahogy most kinéz nemigazán kell senkinek sem Alex Smith. Alabama Niners
ha valahol kezdőként számítanak rá, akkor nem egy vállalhatatlan a szerződése. Alabama Niners
Akkor béna. 😀 S reális lehetőség, hogy kivágás után újra szerződtetitek.

Komolyra fordítva, a Te verziód akkor valósulhat meg, ha Alex belátja/elfogadja és/vagy az összes NFL csapat úgy látja, hogy nem kezdő NFL QB kaliber. A belátás szinte kizárt, a hírek szerint néhány csapat lát benne kezdő potenciált; eljutottunk Fucu forgatókönyvéig.
Lehet, hogy vállalható a szerződése, de a 49-ers még pick-et is szeretne érte kapni. A kettő együtt már lehet túlzott ár.tomi-tomi
egy 3. vagy 4. kör nem vállalhatatlanul sok egy kezdő QB-ért. Mondjuk a Chiefs-nek, akik 1/1-re egy frencsájz LT-t draftolhatnak mellé. Szerintem nem számít a FO ennél nagyobb pickre Smith-ért.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ahogy most kinéz nemigazán kell senkinek sem Alex Smith. Alabama Niners
ha valahol kezdőként számítanak rá, akkor nem egy vállalhatatlan a szerződése. Alabama Niners
Akkor béna. 😀 S reális lehetőség, hogy kivágás után újra szerződtetitek.

Komolyra fordítva, a Te verziód akkor valósulhat meg, ha Alex belátja/elfogadja és/vagy az összes NFL csapat úgy látja, hogy nem kezdő NFL QB kaliber. A belátás szinte kizárt, a hírek szerint néhány csapat lát benne kezdő potenciált; eljutottunk Fucu forgatókönyvéig.
Lehet, hogy vállalható a szerződése, de a 49-ers még pick-et is szeretne érte kapni. A kettő együtt már lehet túlzott ár.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ez a szerződése ami most van, és kezdőként kapta jelenleg, a 20. az össze QB-t véve, tehát ha máshova menne ennél nemigazán kötne kisebb szerződést. Ergo, ha valahol kezdőként számítanak rá, akkor nem egy vállalhatatlan a szerződése.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Ezzel a szerződéssel nem kell senkinek. Hogyne tetszene Harbough-nak két ilyen QB a keretben! Szerintem csak úgy tudnátok megtartani, ha átdolgozzátok a szerződését. De miért maradna Frisco-ban X-ért tartaléknak, ha máshol legalább X-ért kezdő lehet?
Összességében az sem mutat egyébként rosszul, hogy 11,5 millióért van két ilyen képességű irányító a roster-en. Csak furcsa érzéseket kelthet, hogy a backup kerül majdnem tízbe.
Nem látok reális esélyt, hogy maradni fog.tomi-tomi
Jaja, kb. ugyanaz, mint nálunk Flynn esete, csak Smith-t könnyebb szívvel lehet cutolni, 1 M körül van a dead money(miközben több mint 6 M felszabadul), mi többet szopunk a cuttal. Átstrukturálva jobb trade alap lenne Smith, amibe sztem bele is menne, ha máshol kezdeni akar(és ugye akar...).Medvepapa
Most azt híresztelik, hogy leginkább a Chiefs érdeklődik egy esetleges trade iránt.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Ezzel a szerződéssel nem kell senkinek. Hogyne tetszene Harbough-nak két ilyen QB a keretben! Szerintem csak úgy tudnátok megtartani, ha átdolgozzátok a szerződését. De miért maradna Frisco-ban X-ért tartaléknak, ha máshol legalább X-ért kezdő lehet?
Összességében az sem mutat egyébként rosszul, hogy 11,5 millióért van két ilyen képességű irányító a roster-en. Csak furcsa érzéseket kelthet, hogy a backup kerül majdnem tízbe.
Nem látok reális esélyt, hogy maradni fog.tomi-tomi
Jaja, kb. ugyanaz, mint nálunk Flynn esete, csak Smith-t könnyebb szívvel lehet cutolni, 1 M körül van a dead money(miközben több mint 6 M felszabadul), mi többet szopunk a cuttal. Átstrukturálva jobb trade alap lenne Smith, amibe sztem bele is menne, ha máshol kezdeni akar(és ugye akar...).

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ezzel a szerződéssel nem kell senkinek. Hogyne tetszene Harbough-nak két ilyen QB a keretben! Szerintem csak úgy tudnátok megtartani, ha átdolgozzátok a szerződését. De miért maradna Frisco-ban X-ért tartaléknak, ha máshol legalább X-ért kezdő lehet?
Összességében az sem mutat egyébként rosszul, hogy 11,5 millióért van két ilyen képességű irányító a roster-en. Csak furcsa érzéseket kelthet, hogy a backup kerül majdnem tízbe.
Nem látok reális esélyt, hogy maradni fog.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ha egyszer kivágjátok nem fog visszaigazolni ebben biztos vagyok, mivel sok csapat érdeklődne érte ha szabadon igazolhatóvá válna és kezdő szeretne lenni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ahogy most kinéz nemigazán kell senkinek sem Alex Smith. Viszont Harbough-nak meg tetszik, hogy van 2 ilyen kaliberű QB a keretben. Mennyire lehet az életszerű, hogy Alex-et kivágjuk, majd kevesebbért visszaigazoljuk és marad? Nem biztos, hogy neki ez lenne a legjobb, viszont a csapatnak nem lenne rossz, mert, ha bármi lenne Kaep-el, ott van mögötte egy tapasztalt, rutinos és megbízható QB.