San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
...már annyira nem is kell, jöjjön a draftról valaki a 4. körben inkább.Alabama Niners
Dorsey aláírása után már mindenhol csak annyit írnak, hogy "former 49ers"

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Dorsey megszerzése És Ian Williams szerződése azt jelenti, hogy RJF már nemigazán kell nekünk.Alabama Niners
kis pénzért visszajöhet.
Dorsey jó fogás, DT nickelben és futás ellen is remek,lehet rotálni a DL-t. kíváncsi leszek mit hoz ki belőle Tomsula, ha RJF(7.kör) ilyet faragott. Jesse Williams és 98%-ra kész a depth.petey
Nem fog kis pénzért menni sehova. Végigjárja a lehetséges helyeket, az Eagles már nem adott neki eleget (semmi meglepő, Sopoaga mellett minek megfizetni).Gyurma Pappa
...már annyira nem is kell, jöjjön a draftról valaki a 4. körben inkább.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
Dorsey megszerzése És Ian Williams szerződése azt jelenti, hogy RJF már nemigazán kell nekünk.Alabama Niners
kis pénzért visszajöhet.
Dorsey jó fogás, DT nickelben és futás ellen is remek,lehet rotálni a DL-t. kíváncsi leszek mit hoz ki belőle Tomsula, ha RJF(7.kör) ilyet faragott. Jesse Williams és 98%-ra kész a depth.petey
Nem fog kis pénzért menni sehova. Végigjárja a lehetséges helyeket, az Eagles már nem adott neki eleget (semmi meglepő, Sopoaga mellett minek megfizetni).

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Delmas jött/itt van/jön vizitre, Woodson is volt, nem úgy néz ki hogy drafton akarják megoldani a dolgot.JayB
Azért nem szeretnék egy öreg sec-et (Woodson, Reed)he7edik
Nem öregszek, hanem öregszem... 😛
Én úgy látom, hogy nem hosszútávra megy az építkezés, hanem rámennek az SB-re. Woodsonnak és Reednek is van még egy-két jó éve, ha ebbe még egy gyűrű is összejönne, az mindenkinek jó.red6t6
Attól, hogy ők jönnének (bár Reed Houston felé is kacsingat), még lehet fiatal CB,S draft az első körökben. Nem kell azokat a srácokat egyből mély vízbe dobni, meg lenne is akiktől lássak a szakma finomságait. Most rámegyünk nagyon a gyűrűre, de hát ki is hibáztatna emiatt minket.
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Delmas jött/itt van/jön vizitre, Woodson is volt, nem úgy néz ki hogy drafton akarják megoldani a dolgot.JayB
Azért nem szeretnék egy öreg sec-et (Woodson, Reed)he7edik
Nem öregszek, hanem öregszem... 😛
Én úgy látom, hogy nem hosszútávra megy az építkezés, hanem rámennek az SB-re. Woodsonnak és Reednek is van még egy-két jó éve, ha ebbe még egy gyűrű is összejönne, az mindenkinek jó.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Delmas jött/itt van/jön vizitre, Woodson is volt, nem úgy néz ki hogy drafton akarják megoldani a dolgot.JayB
Azért nem szeretnék egy öreg sec-et (Woodson, Reed)


több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 656
Delmas jött/itt van/jön vizitre, Woodson is volt, nem úgy néz ki hogy drafton akarják megoldani a dolgot.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Dorsey megszerzése És Ian Williams szerződése azt jelenti, hogy RJF már nemigazán kell nekünk.Alabama Niners
kis pénzért visszajöhet.
Dorsey jó fogás, DT nickelben és futás ellen is remek,lehet rotálni a DL-t. kíváncsi leszek mit hoz ki belőle Tomsula, ha RJF(7.kör) ilyet faragott. Jesse Williams és 98%-ra kész a depth.petey
Nem hiszem, hogy ezek után Jessie Williams-et húznánk, lehet csak későbbi körben jön DT. A Cowboy utódját kellene megtalálni. Nálam most az első 2 kör 3 pickje: CB,S,DE nem feltétlen ebben a sorrendben. CB és S akkor is, ha FA-ról jönnének kezdő kaliberű játékosok. Fura kicsit, hogy a ligaelit D-t kell az O-val szemben erősíteni, viszont a hosszútávú érdekek ezt kívánják. Bármilyen meglepő is az O most tutira rendben van, szuper fal, minőségi futók, remek elkapók és sztárjelölt QB. Jajj pár éve meg mi volt.....
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Dorsey megszerzése És Ian Williams szerződése azt jelenti, hogy RJF már nemigazán kell nekünk.Alabama Niners
kis pénzért visszajöhet.
Dorsey jó fogás, DT nickelben és futás ellen is remek,lehet rotálni a DL-t. kíváncsi leszek mit hoz ki belőle Tomsula, ha RJF(7.kör) ilyet faragott. Jesse Williams és 98%-ra kész a depth.

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Dorsey megszerzése És Ian Williams szerződése azt jelenti, hogy RJF már nemigazán kell nekünk.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Goldsont a Bucs megdobta áltag 8,25M/éves fizuval 5 évre , 22M garantáltal. Akinek lóvé, és nem gyűrű kell, az mehet!Alabama Niners
Én nagyon csípem Goldsont de ennyit tényleg nem ér.he7edik
hát azért debraxa88
ennyit nem ért meg nekünk, a Bucs-nak igen.
Igazi kőkemény hard hitter volt, ami látványos, sokan ezért szerették, én is.
Amitől viszont pipa voltam rá sokszor, azok a felesleges keménységek, akció utáni szabálytalanságok, amiért nemegyszer 15y-al fizettünk.Alabama Niners
8 és fél Misi? LMAO, jóóóólvan, sok sikert a Hawknak

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Goldsont a Bucs megdobta áltag 8,25M/éves fizuval 5 évre , 22M garantáltal. Akinek lóvé, és nem gyűrű kell, az mehet!Alabama Niners
Én nagyon csípem Goldsont de ennyit tényleg nem ér.he7edik
hát azért debraxa88
ennyit nem ért meg nekünk, a Bucs-nak igen.
Igazi kőkemény hard hitter volt, ami látványos, sokan ezért szerették, én is.
Amitől viszont pipa voltam rá sokszor, azok a felesleges keménységek, akció utáni szabálytalanságok, amiért nemegyszer 15y-al fizettünk.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Goldsont a Bucs megdobta áltag 8,25M/éves fizuval 5 évre , 22M garantáltal. Akinek lóvé, és nem gyűrű kell, az mehet!Alabama Niners
Én nagyon csípem Goldsont de ennyit tényleg nem ér.he7edik
hát azért de
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Goldsont a Bucs megdobta áltag 8,25M/éves fizuval 5 évre , 22M garantáltal. Akinek lóvé, és nem gyűrű kell, az mehet!Alabama Niners
Én nagyon csípem Goldsont de ennyit tényleg nem ér.


több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Goldsont a Bucs megdobta áltag 8,25M/éves fizuval 5 évre , 22M garantáltal. Akinek lóvé, és nem gyűrű kell, az mehet!Alabama Niners
gyűrű fétised van. közölném a tényt, hogy a 49ers nem ajánlott neki szerződést.Fucu
....hát persze, hogy ilyen fétisem van. Had éljem ki már a fétisem, annyi évig nem lehetett 😀
Tudom, hogy nem adtunk neki szerződést, mert nem kívántunk ennyit adni, neki meg a pénz kellett. Nem egy Brady a srác, ezt mindig tudtuk.Alabama Niners
jójó de ha nem kap a 49erstől szerződés ajánlatot akkor mit írjon alá? A TB egyébként már tavaly meg akarta szerezni, most sikerült.Fucu
sehol nem írtam, hogy írjon alá.

Azt Te is tudod, hogy egyeztettek már tavaly is elég sokat, a tag után. Hosszútávú azért nem lett, mert az igényeit nem akartuk megadni.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Goldsont a Bucs megdobta áltag 8,25M/éves fizuval 5 évre , 22M garantáltal. Akinek lóvé, és nem gyűrű kell, az mehet!Alabama Niners
gyűrű fétised van. közölném a tényt, hogy a 49ers nem ajánlott neki szerződést.Fucu
....hát persze, hogy ilyen fétisem van. Had éljem ki már a fétisem, annyi évig nem lehetett 😀
Tudom, hogy nem adtunk neki szerződést, mert nem kívántunk ennyit adni, neki meg a pénz kellett. Nem egy Brady a srác, ezt mindig tudtuk.Alabama Niners
jójó de ha nem kap a 49erstől szerződés ajánlatot akkor mit írjon alá? A TB egyébként már tavaly meg akarta szerezni, most sikerült.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Goldsont a Bucs megdobta áltag 8,25M/éves fizuval 5 évre , 22M garantáltal. Akinek lóvé, és nem gyűrű kell, az mehet!Alabama Niners
gyűrű fétised van. közölném a tényt, hogy a 49ers nem ajánlott neki szerződést.Fucu
....hát persze, hogy ilyen fétisem van. Had éljem ki már a fétisem, annyi évig nem lehetett 😀
Tudom, hogy nem adtunk neki szerződést, mert nem kívántunk ennyit adni, neki meg a pénz kellett. Nem egy Brady a srác, ezt mindig tudtuk.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Goldsont a Bucs megdobta áltag 8,25M/éves fizuval 5 évre , 22M garantáltal. Akinek lóvé, és nem gyűrű kell, az mehet!Alabama Niners
gyűrű fétised van. közölném a tényt, hogy a 49ers nem ajánlott neki szerződést.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Goldsont a Bucs megdobta áltag 8,25M/éves fizuval 5 évre , 22M garantáltal. Akinek lóvé, és nem gyűrű kell, az mehet!
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nnamdi Asomugha ? vélemény?he7edik
én tegnap óta esélyesnek látom a dolgot
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Nnamdi Asomugha ? vélemény?


több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Dorsey szép igazolás, picsába így halványult a Jesse Williams elméletem 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 888 — !SuPeR6BoWL!
Glenn Dorsey vittétek

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Pollard? 😀JayB
meg Reed is, és Whitner mehet máshova! 😀Alabama Niners
Kell nekünk a nyugger Reed?


több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Pollard? 😀JayB
meg Reed is, és Whitner mehet máshova! 😀