San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Romo új szerződését nézve, illetve az off season-ben folyó QB mozgásokat és fizetéseket Smith-t nem adtuk el sokért. Kicsit nagyon túlértékelt a QB helyzet. Szerintem egészségtelen ez más posztokon játszókkal szemben.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Kyle Williams elkezdte a terheléses edzéseket, futás már megy, ez jó hír.
 blogs.mercurynews.com/49ers/2013/03/26/wr-williams-back-on-the-run-after-acl-tear/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+49ersHotRead+%2849ers+Hot+Read%29
KW10 megbízható célpont, és ha MM is visszatér teljesen akkor Boldinnal kiegészülve ütős WR corp ez, remélhetőleg AJ is villant idén, ettől függetlenül lesz WR draft. mondjuk azért annyira nem lennék meglepve Ertzen sem.petey
WR draft gondolom a hátsóbb körökben jön, mert a Crabtree-Boldin-Manningham-AJ Jenkins-K. Williams ötös azért elég erős. Gondolom a játékunkon is látszik majd, hogy nagyobb hangsúly lesz a passzokon. Ne felejtsük, hogy emellett ott van Vernon Davis is, továbbá a futó részlegünk is jó elkapásban Gore-Hunter-LMJ. Ilyen keretnél sokkal kiszámíthatatlanabb lesz a játékunk ugye a futóink sem kezdők. Mindemellett Ertz/Eifert picket túlzottan luxusnak tartanám, amikor DE és S poszton meggyengültünk.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Kyle Williams elkezdte a terheléses edzéseket, futás már megy, ez jó hír.
 blogs.mercurynews.com/49ers/2013/03/26/wr-williams-back-on-the-run-after-acl-tear/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+49ersHotRead+%2849ers+Hot+Read%29
KW10 megbízható célpont, és ha MM is visszatér teljesen akkor Boldinnal kiegészülve ütős WR corp ez, remélhetőleg AJ is villant idén, ettől függetlenül lesz WR draft. mondjuk azért annyira nem lennék meglepve Ertzen sem.

több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
a mock draftnal rohejebbet meg nem lattam. pont mindig kb. az elso 4-et eltalaljak, aztan hello.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Nem tudom mi ez az új őrület az nfl.com szakírók mock draftjában, hogy TE-t vizionálnak első körben nekünk Eifert/Ertz-et. Véleményem szerint teljesen luxus lenne, Vernon Davis mellé elég egy közepes back-up is, most van bőven WR célpont akik életképesek. Így is kevés labdát kap Vernon mint szeretne. Nincs még leszállóágban, hogy gondoskodni kellene a pótlásáról. Az első két körben S, DE, CB kellene szerintem.Alabama Niners
miert, az a cikk mennyivel eletkepesebb, h amendola jobb, mint welker? 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nem tudom mi ez az új őrület az nfl.com szakírók mock draftjában, hogy TE-t vizionálnak első körben nekünk Eifert/Ertz-et. Véleményem szerint teljesen luxus lenne, Vernon Davis mellé elég egy közepes back-up is, most van bőven WR célpont akik életképesek. Így is kevés labdát kap Vernon mint szeretne. Nincs még leszállóágban, hogy gondoskodni kellene a pótlásáról. Az első két körben S, DE, CB kellene szerintem.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Felmerült Pat White (West Virginia, Dolphins) QB neve mint 3. QB. Jim felhívta a VW pro day után.

Itt épp agyonüti Ike Taylor:  www.youtube.com/watch?v=FzdRhcwIRBE
Legszebb pillanata az egyetemről:  www.youtube.com/watch?v=aub3XIWHLcsAlabama Niners
emlékszem erre a meccsre, durva volt az ütközés, ügyes gyerek de remélem azóta felszedett egy kis súlyt magáraGábor
Jó QB volt egyetemi szinten, akkoriban elég sok WV meccset láttam, jó kis csapat volt a Mountneers, White volt az ász. A Dolphinsnál Wildcat-ben használgatták, csak oda már kevés volt, meg összetörték szegényt. Olyannak, mint, ahogy Kaep-et használtuk szituációkban biztos használható lenne, bár nem hiszem, hogy leigazoljuk.
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Felmerült Pat White (West Virginia, Dolphins) QB neve mint 3. QB. Jim felhívta a VW pro day után.

Itt épp agyonüti Ike Taylor:  www.youtube.com/watch?v=FzdRhcwIRBE
Legszebb pillanata az egyetemről:  www.youtube.com/watch?v=aub3XIWHLcsAlabama Niners
emlékszem erre a meccsre, durva volt az ütközés, ügyes gyerek de remélem azóta felszedett egy kis súlyt magára

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Felmerült Pat White (West Virginia, Dolphins) QB neve mint 3. QB. Jim felhívta a VW pro day után.

Itt épp agyonüti Ike Taylor:  www.youtube.com/watch?v=FzdRhcwIRBE
Legszebb pillanata az egyetemről:
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Amíg ilyen a sebbessége szerintem semmi gond a lábával! 😀
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
a testfelépítése alapján elbírja az izomzatot a felsőteste, láb meg lehet izmos anélkül is hogy úgy nézzen ki a lába, mint egy súlyemelőnek.
szóval nem kell rettenet sokat rágyúrni hogy izomtömeg legyen a lábán.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
mikor még draft előtt kérdeztük tőle iktriadon keresztül (talán haromt) akkor azt mondta, hogy az is erős, csak nem látszik 😛
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985

Az állatja 😊
Jim közben aggódik hogy túl izom lesz Kaep.  www.csnbayarea.com/blog/matt-maiocco/harbaugh-warns-kaepernick-about-being-too-big-too-strong

Megpróbálunk utánamenni Idonijének a Bearsből. szolid igazolás lenne a DL rotációba.petey
Remélem lábra is gyúr, mert arra kéne csak izom igazán 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár

Az állatja 😊
Jim közben aggódik hogy túl izom lesz Kaep.  www.csnbayarea.com/blog/matt-maiocco/harbaugh-warns-kaepernick-about-being-too-big-too-strong

Megpróbálunk utánamenni Idonijének a Bearsből. szolid igazolás lenne a DL rotációba.

több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Ted Ginn aláírt egy évre a párducicákhoz.
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
😀
 twitter.com/AnquanBoldin/status/314539917231403008/photo/1
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
lehet mégis jön Asomugha?


több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Na, végre van normális rúgótok 😊 Phil Dawson aláírt, aki '99 óta Brownsnál játszott. Eléggé biztoslábú kicker, meg most legalább lesz esélye gyűrűt nyerni 😊Dexxter Tailor
zsír, én örülök neki, sztem a legjobb FA kickert igazoltuk, ha a jeges szeles orkános időben berugdosta 50+ FG-okat 14/15-ből 😮 40+ meg 27/29. Kicker pipa.
Delfinektől leigazoltuk Marlon Moore-t. GInn 2.0, ST gunner, returner lesz.
The #49ers have signed WR Marlon Moore to a one-year deal.

Egy jó olvasmány:  www.csnbayarea.com/blog/matt-maiocco/asomugha-remains-option-baalke-builds-49ers-roster
"We're not done building this football team for the 2013 season," Baalke told CSNBayArea.com on Tuesday at the NFL owners meetings. "We've really just begun."

több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Na, végre van normális rúgótok 😊 Phil Dawson aláírt, aki '99 óta Brownsnál játszott. Eléggé biztoslábú kicker, meg most legalább lesz esélye gyűrűt nyerni 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Parys Haralsonnak csökkentettük a fizuját, így nem vágjuk ki a csapatból, marad minőségi csere az LB sorban.
Asomougha végül a Saints-nél kötött ki, ezek szerint CB draft lesz.

Lett 3 kompenzációs pickünk, ebből az egyik 4. körös, a másik kettő 7. kör.Alabama Niners
Revis?


több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Parys Haralsonnak csökkentettük a fizuját, így nem vágjuk ki a csapatból, marad minőségi csere az LB sorban.
Asomougha végül a Saints-nél kötött ki, ezek szerint CB draft lesz.

Lett 3 kompenzációs pickünk, ebből az egyik 4. körös, a másik kettő 7. kör.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
St. Louis-ból SS Dahl 3 évre aláírt. Valaki tud róla valamit?Alabama Niners
?he7edik
Craig Dahl. csak remélni tudom nem kezdő S lesz, hanem ST.petey
elengedtük..ez mindent elmond.. olcsó,ahhoz képest nem rossz..de kezdő nem lesz...Carmeloman
ha jól olvastam 3 év 5M, úgy vállalható így kb ST és 3-4.S spot az övé, ezek szerint draftolt FS-ünk lesz? érdekes mi lesz Trenton Robinsonnal akit tavaly draftoltunk a 6.-ban.

ez jól hangzik:
The 49ers figure to be the most active team in the NFL during the draft with an expected 14 draft picks, including an anticipated three compensatory selections. It led one prominent league source with intimate knowledge of the 49ers to predict plenty of surprises during the three-day draft, which runs Thursday, April 25, through Saturday, April 27. The 49ers have the firepower to make more moves and influence the draft more than any team in the NFL,
 www.csnbayarea.com/blog/matt-maiocco/49ers-seahawks-competition-heating-early

megvan a tűzerőnk a drafton hogy pár olyan játékost hozzunk akikkel hosszútávon a topon leszünk..

több mint 11 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
St. Louis-ból SS Dahl 3 évre aláírt. Valaki tud róla valamit?Alabama Niners
?he7edik
Craig Dahl. csak remélni tudom nem kezdő S lesz, hanem ST.petey
elengedtük..ez mindent elmond.. olcsó,ahhoz képest nem rossz..de kezdő nem lesz...
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Egy FS még nagyon hiányzik a keretből Goldson helyére, meglátásom szerint ez az a pozíció ahol nincs kezdő kaliberű játékosunk.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
St. Louis-ból SS Dahl 3 évre aláírt. Valaki tud róla valamit?Alabama Niners
?he7edik
Craig Dahl. csak remélni tudom nem kezdő S lesz, hanem ST.