San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Eddig jó a draft nekünk, a mai 2/2-re remek opciók maradtak a hiányposztajinkra, kérdés kit választunk:
A lehetőségek: DE/DT Jessie Williams (Alabama), DE Cornelius "Tank" Carradine (Florida State), CB Johnatan Banks (Mississipi State) meg WR-ek Allen, Woods, Patton.
Carradine-t tartom esélyesnek, mert róla szóltak pletykák, hogy felmennénk érte.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Megvan Goldson utódja így! Csak annyi bajom van vele, hogy LSU játékos. 😀
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
1/18 FS Eric Reid, LSU

Nagyon jó pick, feltradeltünk érte, mindössze a 3/12-t adtuk az 1/31 mellé a 13 pick fellépésért!
Good job Baalke!
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
már csak pár óra és kiderül, hogy wtf draft lesz vagy istenítik Baalkét 😀
(memo:Aldonra sem tudtak gombot varrni)petey
Első reakció Aldonra: BUST!....aztán mi lett!!!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
már csak pár óra és kiderül, hogy wtf draft lesz vagy istenítik Baalkét 😀
(memo:Aldonra sem tudtak gombot varrni)

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Star 😀 érte felmennékpetey
Nem hiszem, hogy akkor még bent lenne, illetve szerintem nem is ér annyit. Ha van egy kis szerencsénk, akkor 1/31 és 2/2-re ilyen játékosokat el tudnánk hozni: Jessie Williwms/Datone Jones és Johnatan Banks/Elam/Reid. Azért ennyit nem ér 1 ember sem ezen a drafton.Alabama Niners
mindegy is, van elég muníció, mert ugye senki nem gondolta komolyan hogy 13 rookie-t fogunk beépíteni a csapatba
a live showt tessék nézni, eddig mindig szakadás volt hangulatban 😀petey
Számolok legalább 2 , akár 3 fellépéssel, csak a későbbi körökben, 3.-ban, 4.-ben.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Yahoo! Sports' Jason Cole notes it "increasingly sounds like" the 49ers want to trade up for Missouri DL Sheldon Richardson.
A trade up to pick No. 13 could be ideal for the Jets and 49ers, since the latter would move in front of the defensive tackle needy Panthers. The Jets could then target a quarterback at the end of the first-round. Richardson would line up as a 5 technique end, with plenty of mobility to loop inside or out with Aldon Smith.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Star 😀 érte felmennékpetey
Nem hiszem, hogy akkor még bent lenne, illetve szerintem nem is ér annyit. Ha van egy kis szerencsénk, akkor 1/31 és 2/2-re ilyen játékosokat el tudnánk hozni: Jessie Williwms/Datone Jones és Johnatan Banks/Elam/Reid. Azért ennyit nem ér 1 ember sem ezen a drafton.Alabama Niners
mindegy is, van elég muníció, mert ugye senki nem gondolta komolyan hogy 13 rookie-t fogunk beépíteni a csapatba
a live showt tessék nézni, eddig mindig szakadás volt hangulatban 😀

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Star 😀 érte felmennékpetey
Nem hiszem, hogy akkor még bent lenne, illetve szerintem nem is ér annyit. Ha van egy kis szerencsénk, akkor 1/31 és 2/2-re ilyen játékosokat el tudnánk hozni: Jessie Williwms/Datone Jones és Johnatan Banks/Elam/Reid. Azért ennyit nem ér 1 ember sem ezen a drafton.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Star 😀 érte felmennék

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Egyre több helyen olvasni, hogy fel akaruk tradelni a 13., 14. pick magasságába. Személy szerint nem tartanám jó ötletnek, ha az 1/31 és 2/2-ből oldanánk ezt meg, márpedig ennél kevesebbért aligha lehet oda felkúszni. Kérdés ki érne meg nekünk ennyit. Meglátásom szerint a jelenlegi két pickből lehet olyan a jövőre nézve is megfelelő játékosokat húzni. Az biztos, hogy fogunk feljebb menni, mert rengeteg pickünk van, remélem a későbbi körökben, akár 2 vagy 3 alkalommal is.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Teljesen jó schedule, az első 5 hét úgy mint tavaly kritikus, ha azon túl vagyunk akkor sínen vagyunk. én örülök hogy az első prime time Seattle-ben lesz, a otthoni szezonnyitójukon, sima háború, de lenyomjuk őket. Rams is brutál lesz egy rövid héttel.
ha kijövünk egy 4-1 max az lenne jó.
2 7 órási meccs, az tetszik. 13-3 gyerekek

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
atyavilag, az elso 3 merkozesen kb. 10 evet fogok oregedni 😀Vegita
inkább csak az első kettőn, abból is a második a neccesebb!
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
atyavilag, az elso 3 merkozesen kb. 10 evet fogok oregedni 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A prime time meccsek:

SNF 09.08. at. Seahawks
TNF 09.26. at. Rams
SNF 10.06. vs. Texans
MNF 11.06. at. Redskins
MNF 12.23. vs. Falcons
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
a sorsolásunk:

 www.nfl.com/schedules/2013/REG/49ERS?icampaign=Schedule_release_Teams_HP_CP2

5 prime time időpontunk van!
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
One other thing I forgot to mention last week ... 49ers have started contract talks with another member of their young core: G Mike Iupati.
 twitter.com/AlbertBreer/status/323799844600827904

Éjjel jön a pontos szezonmenetrend!petey
Várjuk szeretettel.


több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
One other thing I forgot to mention last week ... 49ers have started contract talks with another member of their young core: G Mike Iupati.
 twitter.com/AlbertBreer/status/323799844600827904

Éjjel jön a pontos szezonmenetrend!

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Jed York kitwittelte kit fogunk draftolni!!!!

BREAKING NEWS!!!!!! @49ers have narrowed our first pick in the draft to either an offensive or defensive player #draft2013
 twitter.com/JedYork/status/322570146407395328

Na ezt nem fogja tudni überelni senki sem.

több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
valahol nincs leiras a pistol off-rol? igazandibol magyarul orulnek neki.(esetleg bowl.hu-n egy leirast rola csinalna valaki? vagy ezt hol kerjem? 😛 ) mellesleg johetne mar a szezon. nagyon remelem a seahawksal toronymagasan az nfc fole emelkedunk..
a masik amin elgondolkodtam. picit aggodom attol, h jon ide 1-2 igen jo jatekos, aztan mar mindjart mi vagyunk a huha, kozben meg nehogy ugy jarjunk, mint a philly. kikialtjak szinte mar bajnoknak, aztan.... tudom, tudom messze van meg a szezon, barmi lehet, de megis. aaa 😀Vegita
a Seahawks a papírchampion eddig. minket nem kiáltottak ki SB győztesnek, nem is kell míg előttünk a szezon. tőlem megnyerheti már most más az offseasonbanpetey
😀😀😀😀😀
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
ahogy olvasom élénken érdeklődünk Josh Evans és Eric Reed iránt.
 www.youtube.com/watch?v=bPErIZss3Nc&feature=player_embedded

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
valahol nincs leiras a pistol off-rol? igazandibol magyarul orulnek neki.(esetleg bowl.hu-n egy leirast rola csinalna valaki? vagy ezt hol kerjem? 😛 ) mellesleg johetne mar a szezon. nagyon remelem a seahawksal toronymagasan az nfc fole emelkedunk..
a masik amin elgondolkodtam. picit aggodom attol, h jon ide 1-2 igen jo jatekos, aztan mar mindjart mi vagyunk a huha, kozben meg nehogy ugy jarjunk, mint a philly. kikialtjak szinte mar bajnoknak, aztan.... tudom, tudom messze van meg a szezon, barmi lehet, de megis. aaa 😀Vegita
a Seahawks a papírchampion eddig. minket nem kiáltottak ki SB győztesnek, nem is kell míg előttünk a szezon. tőlem megnyerheti már most más az offseasonban

több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
bazd... 😀
koszonom!

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
valahol nincs leiras a pistol off-rol? igazandibol magyarul orulnek neki.(esetleg bowl.hu-n egy leirast rola csinalna valaki? vagy ezt hol kerjem? 😛 )Vegita
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
A Pistol Offense | Bowl.hu
Visszatérő cikkünkben egy olyan offense-t mutatunk be, amely egészen friss
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
valahol nincs leiras a pistol off-rol? igazandibol magyarul orulnek neki.(esetleg bowl.hu-n egy leirast rola csinalna valaki? vagy ezt hol kerjem? 😛 ) mellesleg johetne mar a szezon. nagyon remelem a seahawksal toronymagasan az nfc fole emelkedunk..
a masik amin elgondolkodtam. picit aggodom attol, h jon ide 1-2 igen jo jatekos, aztan mar mindjart mi vagyunk a huha, kozben meg nehogy ugy jarjunk, mint a philly. kikialtjak szinte mar bajnoknak, aztan.... tudom, tudom messze van meg a szezon, barmi lehet, de megis. aaa 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.