San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Baromi jó a 4. körötök! Mindkét játékost szívesen láttam volna akár a Rams-ben is, szóval irigykedem.Pizsama
A 49ers ellen láthatod Őket, évente 2x is! 😀Alabama Niners
Hát...vörös-aranyban már nem szívesen látom őket a pályán! 😛
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Dial eléggé alulértékelt, persze Cody és Dareus után nem tűnt akkora klasszisnak, ne feledjük futás ellen a Crimson Tide NCAA TOP3 évek óta. A mi sémánkba jól fog illeni, jó nagy srác, ölni fogja a futást!
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Baromi jó a 4. körötök! Mindkét játékost szívesen láttam volna akár a Rams-ben is, szóval irigykedem.Pizsama
A 49ers ellen láthatod Őket, évente 2x is! 😀
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
5/24 DE Quinton Dial. Alabama
Ez talán az eddigi leggyengébb választásunk, lehet ez kicsit reach. Kiegészítő embernek a mi falunkba jó lesz. Végülis RJF 7. körben hoztuk, és most meg mennyien akarták. Örülök neki, mert alabamai!!!
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Baromi jó a 4. körötök! Mindkét játékost szívesen láttam volna akár a Rams-ben is, szóval irigykedem.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ultra jó lett a 4. kör is! Baalkéék óriásit alkotnak továbbra is!
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
4/34 RB Marcus Lattimore, South Carolina

ahogy várható volt, egy nagyszerű játékos, aki méltó utódja lehet Gore-nak. Természetesen, akkor ha felépül borzalmas sérüléséből. Ekkora kockázatot megér, mert a lehetséges nyereség nagy.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
4/31 WR Quinton Patton, Luisiana Tech

elég sokat csúszott, remek választás újfent!!!
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
1/18 FS Eric Reid
 www.youtube.com/watch?v=msB2cYNL_o4

2/8 DE Tank Carradine
 www.youtube.com/watch?v=bWHxJk4XAKA
 www.youtube.com/watch?v=hMXlUu6psvc

2/23 TE Vance McDonald
 www.youtube.com/watch?v=m8NtPYRgpuk
 www.youtube.com/watch?v=hvX3at6yAdw

3/26 OLB Corey Lemonier
 www.youtube.com/watch?v=q-IvI-cmcpA
 www.youtube.com/watch?v=aSM2rxG-fWE
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Vance McDonald-ban (Rice) megtaláltuk a back-up TE-t, elég nagy termet srác 6'4" , 267 font, jó elkapó képességekkel, bár még sokat hibázik. Lesz ideje csiszolódni Vernon Davis mögött.

Corey Lemonier nagy húzás, erősítjük tovább a pass rush-t. Lesz mélység az LB sorban, ami eddig is a liga legjobbja volt!

Összességében nagyon jó 2.-3. körön vagyunk túl. Back-up-ok jöttek, akik azonnal bevethetőek, és szép jövő áll előttük!
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
no 2. TE-nek Vance McDonald 2/23-ra
Corey Lemonier-ért nyazsgem és fel is mentetek érte.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ahogy várható volt Tank lett behúzva ráadásul nem 2/2-n, hanem hátrébb, extra pick mellett. Gyakorlatilag amit Reid.re plusszban beáldoztunk, azt most vissza is szereztük! Baalke nagy MESTER!!!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
üdv a 49ers fedélzetén Tank! 😊 ha rendben lesz acl után, az Aldon/Tank kettős nem kevés terrort fog hozni

Baalke egy mágus, letréd 40-re egy jövő évi 3. plusz idei 7. kör és behúzza Carradine-t.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
All-Pro Linebacker Patrick Willis agreed to a contract restructure that creates more than $1.2 million of salary-cap room, a source told CSNBayArea.com on Friday.
 www.csnbayarea.com/blog/matt-maiocco/49ers-willis-agree-restructure-create-cap-space

így felszabadult 2.15M

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Nagyon örülök Reidnek, én öt szerettem volna ha húzzuk, sajnos este bealudtam, és ráadásul azt álmodtam, hogy mindenki safetyt húz előttünk 😀 😀

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Az egyetlen negatívuma, hogy LSU-n végzett (bár ez az én véleményem 😀). Szerintem nagyszerű választás nem adok két évet és csak azt kérdezzük majd: Goldson who???
Reid is hard hitter FS!
Már csak Lester jöjjön SS-nek, a 4., 5. körben, és nagyon elégedett leszek!
2/2-re Jessie Williams vagy Tank Carradine, nekem mindegy melyik!
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Jó választásnak tűnik. Neddre jött, és ahogy nézegettem a videókat, elemzéseket jól járunk vele.

Vezér típusnak tűnik így, SEC-ben pallérozódott, jó lesz! Ennyire olcsón meg pláne.
Remélem a továbbiak is így mennek majd. Én tuti a DL-ba hoznék embert a 2. körben, majd WR-t. De hál'Isten Baalke jól tudja a dolgát.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
én is felvontam a szemöldököm, de ha őt akarták akkor kapálózhat bárki 😀
jobb mint Elam. muníció meg van. jöhet a 2. kör.

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Baalke íreid-ről:

 www.49ers.com/media-gallery/videos/Baalke-on-Reid-Hes-a-prototype-safety/c17b4b22-7a46-49ee-8dd5-f07150d207a9
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
kicsit furcsállom a feltrade-et Reid-ért, de jó választás needre jött, pickből meg annyi van nektek mint égen a csillagFucu
Reid-re mentünk, Ő kellett, és mivel Vaccaro kiment, bárki behúzhatta volne előttünk. A pakliban benne volt. Másrészt ennyire olcsón feltradelni nem volt nagy ár. Egy az egyben Goldsonhoz hasonlít, így nekünk tökéletes választás volt.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Jól látom hogy azt az Alabamás srácot még nem draftolták akit akartál?he7edik
Jessie Williams még bent van, viszont nem fogok bánkódni ha mégsem őt draftoljuk, Carradine lehet jobban illene Justin Smith utódjának.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
kicsit furcsállom a feltrade-et Reid-ért, de jó választás needre jött, pickből meg annyi van nektek mint égen a csillag



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Jól látom hogy azt az Alabamás srácot még nem draftolták akit akartál?


több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
....és még ott van TE Zach Ertz (Stanford) is. Most kellene egy újabb feltrade, a 2. kör közepe felé, és nagyon jó, szinte kezdő potenciállal rendelkező játékost lehetne húzni! Jobban várom a mai 2., 3. kört, mint az 1.-t!
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Eddig jó a draft nekünk, a mai 2/2-re remek opciók maradtak a hiányposztajinkra, kérdés kit választunk:
A lehetőségek: DE/DT Jessie Williams (Alabama), DE Cornelius "Tank" Carradine (Florida State), CB Johnatan Banks (Mississipi State) meg WR-ek Allen, Woods, Patton.
Carradine-t tartom esélyesnek, mert róla szóltak pletykák, hogy felmennénk érte.