San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
"49ers WR Michael Crabtree reportedly suffered torn Achilles & could require season-ending surgery."
nemááár 😕kristof
a season-ending az túlzás, tavaly Bowers és Suggs is be tudott állni év végére tavaszi ACL műtét után. mindenestere kurva nagy szívásHöri
...és egyik sem volt 100%
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Egyelőre ez csak USA Today info. (legalább is mindenhol erre hivatkoznak) Nem lehet tudni részleges, vagy teljes stb.Várjuk ki a végét. Bár tudom nem zörög a paraszt...Play Offra már ott lehet.
Patton, Jenkins, Locket time!
Azért hihetetlen hogy hullanak a WR-ek itt!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
"49ers WR Michael Crabtree reportedly suffered torn Achilles & could require season-ending surgery."
nemááár 😕kristof
Hát ez hatalmas érvágás...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Garafolo azt pedzegeti h állítólag Moss visszajön a helyére.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Baaaaaszameg 😕 Ezt nem hiszem el.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
"49ers WR Michael Crabtree reportedly suffered torn Achilles & could require season-ending surgery."
nemááár 😕kristof
a season-ending az túlzás, tavaly Bowers és Suggs is be tudott állni év végére tavaszi ACL műtét után. mindenestere kurva nagy szívásHöri
twitteren én is ACL-t írtam véletlenül Achilles helyett 😊jjncaa
én így rövidítem. AChilLes

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
"49ers WR Michael Crabtree reportedly suffered torn Achilles & could require season-ending surgery."
nemááár 😕kristof
a season-ending az túlzás, tavaly Bowers és Suggs is be tudott állni év végére tavaszi ACL műtét után. mindenestere kurva nagy szívásHöri
twitteren én is ACL-t írtam véletlenül Achilles helyett 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
"49ers WR Michael Crabtree reportedly suffered torn Achilles & could require season-ending surgery."
nemááár 😕kristof
a season-ending az túlzás, tavaly Bowers és Suggs is be tudott állni év végére tavaszi ACL műtét után. mindenestere kurva nagy szívás

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
"49ers WR Michael Crabtree reportedly suffered torn Achilles & could require season-ending surgery."
nemááár 😕
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Hivatalos: az új Levi's Stadionban lesz az 50. Superbowl.iktriad
Akkor most elkezdek gyűjteni hogy élőben láthassam 😀
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
 www.49erswebzone.com/news/57932-san-francisco-wins-super-bowl-bid/

On Tuesday, it was announced that the Bay Area will help the Super Bowl celebrate a half-century of existence as they will host Super Bowl L at the new home of the San Francisco 49ers in 2016. The game will be held at Levi's Stadium in Santa Clara.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hivatalos: az új Levi's Stadionban lesz az 50. Superbowl.
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Ma amcsi idő szerint 2-kor döntenek a SB L azaz a jubileum 50. SB helyszinéről, az egyértelmű favorit a Levi's Stadium! A mi malmunkra hajtotta a vizet, hogy a miami stadionjára a felújítást nem szavazták meg első körben, nekünk meg ugye már jövőre kész lesz a szupcsi kis stadionunk!Alabama Niners
Szerintem nem komoly ellenfél Miami.


több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ma amcsi idő szerint 2-kor döntenek a SB L azaz a jubileum 50. SB helyszinéről, az egyértelmű favorit a Levi's Stadium! A mi malmunkra hajtotta a vizet, hogy a miami stadionjára a felújítást nem szavazták meg első körben, nekünk meg ugye már jövőre kész lesz a szupcsi kis stadionunk!
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Sok Chargers szurkoló nincs még Kaliforniában sem és itthon se nagyon szerintem.


több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
1,5 hete voltam San Diegoban és a Chargers topicon írtam egy hosszabb összefoglalót  bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/san_diego_chargers/815004
Nagyon sok niners vonatkozása volt a Chargers kiállításnak. a 94 es szezonukra és a SB-ra büszkék és ott tudjuk mi nyertünk. Ez mellett a WCO-ről van egy csomó dolog és nagyon érdekes Bil Walsh-t, Joe Montatanat, Steve Youngot látni egy Chargers szentélyben.



A következő képen látható jobb oldali gomb megnyomása után kb egy órás tömény 49-ers örömvideot láthattam


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

The Jim Harbaugh collection 😊
Sajtótájékoztatón mindenki Levisben!!
Én ezt már a 80-as években tudtam, amikor Eszéken csencseltük az 501-eseket 😊
 www.49ers.com/media-gallery/videos/49ers_and_Levis_Celebrate_Naming_Proposal_/9fb37c9c-fe7b-48fd-a03b-d88f512dade7


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Pedig lehetett volna "Trapper® Stadium" is 😉atapapa
vagy Tisza 😀

 twitter.com/FLOTUS/status/331904750176063489/photo/1


óriásipetey
Nem mondanám hogy Kaep kiöltözött 😀he7edik
Neki nem kell, csak a First Lady-nek. 😀
Ha jól tudom, ez egy gyerekeknek szóló sportprogramon volt, régebben olvastam valami ilyesmit.
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Pedig lehetett volna "Trapper® Stadium" is 😉atapapa
vagy Tisza 😀

 twitter.com/FLOTUS/status/331904750176063489/photo/1


óriásipetey
Nem mondanám hogy Kaep kiöltözött 😀


több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante


“Levi’s jeans were designed for the 49ers during the gold rush,” 49ers CEO Jed York said Wednesday. “It was a good fit for them then and it’s a good fit today.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Pedig lehetett volna "Trapper® Stadium" is 😉atapapa
Nem kérdés a legjobb név a "TÚRÓ RUDI Stadium" lett volna!

Nekem az az érzésem elsőre, mintha picit olcsón adtuk volna, 20 évre 220 millió (11M/év).
Hozzátéve, hogy már az is eredmény egyáltalán lett névadó.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Pedig lehetett volna "Trapper® Stadium" is 😉atapapa
vagy Tisza 😀

 twitter.com/FLOTUS/status/331904750176063489/photo/1


óriási

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Pedig lehetett volna "Trapper® Stadium" is 😉

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Iupatinak műtik a vállát, viszont a traning szezonra már rendben lesz, ugyanúgy, ahogy Aldon és Justin Smith is, akiknek szintén ezen testrészét kellett kicsit megreparálni.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Snyder jó backup, ismeri a rendszert, csapatot. volt 1 év vakáción a sivatagban 😀petey
és milyen drága is volt ez a vakáció nekünk 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter