San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Nagyon örülök Reidnek, én öt szerettem volna ha húzzuk, sajnos este bealudtam, és ráadásul azt álmodtam, hogy mindenki safetyt húz előttünk 😀 😀

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Az egyetlen negatívuma, hogy LSU-n végzett (bár ez az én véleményem 😀). Szerintem nagyszerű választás nem adok két évet és csak azt kérdezzük majd: Goldson who???
Reid is hard hitter FS!
Már csak Lester jöjjön SS-nek, a 4., 5. körben, és nagyon elégedett leszek!
2/2-re Jessie Williams vagy Tank Carradine, nekem mindegy melyik!
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Jó választásnak tűnik. Neddre jött, és ahogy nézegettem a videókat, elemzéseket jól járunk vele.

Vezér típusnak tűnik így, SEC-ben pallérozódott, jó lesz! Ennyire olcsón meg pláne.
Remélem a továbbiak is így mennek majd. Én tuti a DL-ba hoznék embert a 2. körben, majd WR-t. De hál'Isten Baalke jól tudja a dolgát.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
én is felvontam a szemöldököm, de ha őt akarták akkor kapálózhat bárki 😀
jobb mint Elam. muníció meg van. jöhet a 2. kör.

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Baalke íreid-ről:

 www.49ers.com/media-gallery/videos/Baalke-on-Reid-Hes-a-prototype-safety/c17b4b22-7a46-49ee-8dd5-f07150d207a9
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
kicsit furcsállom a feltrade-et Reid-ért, de jó választás needre jött, pickből meg annyi van nektek mint égen a csillagFucu
Reid-re mentünk, Ő kellett, és mivel Vaccaro kiment, bárki behúzhatta volne előttünk. A pakliban benne volt. Másrészt ennyire olcsón feltradelni nem volt nagy ár. Egy az egyben Goldsonhoz hasonlít, így nekünk tökéletes választás volt.
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Jól látom hogy azt az Alabamás srácot még nem draftolták akit akartál?he7edik
Jessie Williams még bent van, viszont nem fogok bánkódni ha mégsem őt draftoljuk, Carradine lehet jobban illene Justin Smith utódjának.
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
kicsit furcsállom a feltrade-et Reid-ért, de jó választás needre jött, pickből meg annyi van nektek mint égen a csillag



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Jól látom hogy azt az Alabamás srácot még nem draftolták akit akartál?


több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
....és még ott van TE Zach Ertz (Stanford) is. Most kellene egy újabb feltrade, a 2. kör közepe felé, és nagyon jó, szinte kezdő potenciállal rendelkező játékost lehetne húzni! Jobban várom a mai 2., 3. kört, mint az 1.-t!
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Eddig jó a draft nekünk, a mai 2/2-re remek opciók maradtak a hiányposztajinkra, kérdés kit választunk:
A lehetőségek: DE/DT Jessie Williams (Alabama), DE Cornelius "Tank" Carradine (Florida State), CB Johnatan Banks (Mississipi State) meg WR-ek Allen, Woods, Patton.
Carradine-t tartom esélyesnek, mert róla szóltak pletykák, hogy felmennénk érte.
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Megvan Goldson utódja így! Csak annyi bajom van vele, hogy LSU játékos. 😀
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
1/18 FS Eric Reid, LSU

Nagyon jó pick, feltradeltünk érte, mindössze a 3/12-t adtuk az 1/31 mellé a 13 pick fellépésért!
Good job Baalke!
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
már csak pár óra és kiderül, hogy wtf draft lesz vagy istenítik Baalkét 😀
(memo:Aldonra sem tudtak gombot varrni)petey
Első reakció Aldonra: BUST!....aztán mi lett!!!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
már csak pár óra és kiderül, hogy wtf draft lesz vagy istenítik Baalkét 😀
(memo:Aldonra sem tudtak gombot varrni)

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Star 😀 érte felmennékpetey
Nem hiszem, hogy akkor még bent lenne, illetve szerintem nem is ér annyit. Ha van egy kis szerencsénk, akkor 1/31 és 2/2-re ilyen játékosokat el tudnánk hozni: Jessie Williwms/Datone Jones és Johnatan Banks/Elam/Reid. Azért ennyit nem ér 1 ember sem ezen a drafton.Alabama Niners
mindegy is, van elég muníció, mert ugye senki nem gondolta komolyan hogy 13 rookie-t fogunk beépíteni a csapatba
a live showt tessék nézni, eddig mindig szakadás volt hangulatban 😀petey
Számolok legalább 2 , akár 3 fellépéssel, csak a későbbi körökben, 3.-ban, 4.-ben.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Yahoo! Sports' Jason Cole notes it "increasingly sounds like" the 49ers want to trade up for Missouri DL Sheldon Richardson.
A trade up to pick No. 13 could be ideal for the Jets and 49ers, since the latter would move in front of the defensive tackle needy Panthers. The Jets could then target a quarterback at the end of the first-round. Richardson would line up as a 5 technique end, with plenty of mobility to loop inside or out with Aldon Smith.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
Star 😀 érte felmennékpetey
Nem hiszem, hogy akkor még bent lenne, illetve szerintem nem is ér annyit. Ha van egy kis szerencsénk, akkor 1/31 és 2/2-re ilyen játékosokat el tudnánk hozni: Jessie Williwms/Datone Jones és Johnatan Banks/Elam/Reid. Azért ennyit nem ér 1 ember sem ezen a drafton.Alabama Niners
mindegy is, van elég muníció, mert ugye senki nem gondolta komolyan hogy 13 rookie-t fogunk beépíteni a csapatba
a live showt tessék nézni, eddig mindig szakadás volt hangulatban 😀

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Star 😀 érte felmennékpetey
Nem hiszem, hogy akkor még bent lenne, illetve szerintem nem is ér annyit. Ha van egy kis szerencsénk, akkor 1/31 és 2/2-re ilyen játékosokat el tudnánk hozni: Jessie Williwms/Datone Jones és Johnatan Banks/Elam/Reid. Azért ennyit nem ér 1 ember sem ezen a drafton.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
Star 😀 érte felmennék

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Egyre több helyen olvasni, hogy fel akaruk tradelni a 13., 14. pick magasságába. Személy szerint nem tartanám jó ötletnek, ha az 1/31 és 2/2-ből oldanánk ezt meg, márpedig ennél kevesebbért aligha lehet oda felkúszni. Kérdés ki érne meg nekünk ennyit. Meglátásom szerint a jelenlegi két pickből lehet olyan a jövőre nézve is megfelelő játékosokat húzni. Az biztos, hogy fogunk feljebb menni, mert rengeteg pickünk van, remélem a későbbi körökben, akár 2 vagy 3 alkalommal is.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
Teljesen jó schedule, az első 5 hét úgy mint tavaly kritikus, ha azon túl vagyunk akkor sínen vagyunk. én örülök hogy az első prime time Seattle-ben lesz, a otthoni szezonnyitójukon, sima háború, de lenyomjuk őket. Rams is brutál lesz egy rövid héttel.
ha kijövünk egy 4-1 max az lenne jó.
2 7 órási meccs, az tetszik. 13-3 gyerekek

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
atyavilag, az elso 3 merkozesen kb. 10 evet fogok oregedni 😀Vegita
inkább csak az első kettőn, abból is a második a neccesebb!
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
atyavilag, az elso 3 merkozesen kb. 10 evet fogok oregedni 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A prime time meccsek:

SNF 09.08. at. Seahawks
TNF 09.26. at. Rams
SNF 10.06. vs. Texans
MNF 11.06. at. Redskins
MNF 12.23. vs. Falcons