San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Hát mivel ártottunk nektek, hogy ezt a sutalábú Akerst a nyakunkra küldtétek? 😊Bazzani
Az első szezonja mindig jó, többet úgyse bír 😀
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Hát mivel ártottunk nektek, hogy ezt a sutalábú Akerst a nyakunkra küldtétek? 😊Bazzani
A gond odaát van, ezek szerint a keleti részen nem sugározzák a nyugaton játszódó meccseket? Lásd a jó oldalát miután a korosodó 100 évesetek visszavonult szereztetek egy fiatalos 95 évest! 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát mivel ártottunk nektek, hogy ezt a sutalábú Akerst a nyakunkra küldtétek? 😊

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
jóóóó. a következő Big Mike Iupati lesz, aztán remélem Kilgore átveszi a C-t, Boone is kaphat egy nagyobb összeget majd később. Csempiönsip OL, OL draft mindenképp kell depthre.
Baalke, what a legend 😀petey
Boone nemrég írt alá, 1 éve az off szezonban, Iupati is jöhet, és akkor lesz egy szuper falunk évekig. C-re Fredericket vagy Barett Jones draftolhatnánk idén, és akkor NFL #1 OL Line kész is.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
jóóóó. a következő Big Mike Iupati lesz, aztán remélem Kilgore átveszi a C-t, Boone is kaphat egy nagyobb összeget majd később. Csempiönsip OL, OL draft mindenképp kell depthre.
Baalke, what a legend 😀

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Staley-nek is 2017-ig van szerződése, Davis 2019-ig hosszabbított. OT terén be vagyunk biztosítva!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Állítólag Anthony Davis hosszabbított!

Ja látom Ulpi megelőzött...akkor már nem is linkelek 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
AdamSchefter:
OT Anthony Davis' five-year extension with 49ers is worth $37.3 million, including $17 million in guaranteed money.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Preseason ellenfelek:

W1 vs. Denver

W2 @ Kansas City

W3 vs. Minnesota

W4 @ San Diego
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
0 $ garantált, az munkaHöri
Mert talán Idén még 4 millát kap az Eagles-től. 😀Bébé
igen 😊 ez is benne van.petey
Az év dealje 😀 Kivéve az Eaglesnek 😀Gyurma Pappa
Lehet nem láttad játszani az elmúlt 2 évben. 😊
Ez a keleti parti kitérő nem nagyon tett neki jót. Talán itt újra felveszi a ritmust. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
0 $ garantált, az munkaHöri
Mert talán Idén még 4 millát kap az Eagles-től. 😀Bébé
igen 😊 ez is benne van.petey
Az év dealje 😀 Kivéve az Eaglesnek 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
0 $ garantált, az munkaHöri
Mert talán Idén még 4 millát kap az Eagles-től. 😀Bébé
ja "kölcsönben" van 😀

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
0 $ garantált, az munkaHöri
Mert talán Idén még 4 millát kap az Eagles-től. 😀Bébé
igen 😊 ez is benne van.

több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
0 $ garantált, az munkaHöri
Mert talán Idén még 4 millát kap az Eagles-től. 😀
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
0 $ garantált, az munkaHöri
Gyűrűért jött, nem a lé kell neki.iktriad
csak legyen is meg neki! 😀 ....nekünk!!!

Baalke elég jól hasít a piacon okos szerződéseket kötöget!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
0 $ garantált, az munkaHöri
Gyűrűért jött, nem a lé kell neki.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
0 $ garantált, az munka

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Aso jött egy évre, max 3 milkáért. fasza move (már megint)
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Shortnál kicsit megzavarodtam, az első két pickre hat ember volt felírva (Eifert, Ertz, Jesse Williams, Hankins, Reid és Vaccaro), abban bíztam hogy ebből 2 biztos bent lesz, így a többi elit DL prospectet fel sem térképeztem. Aztán amikor Jesse és Hankins is kiment kapkodni kezdtem, Short hirtelen jó választásnak tűnt mert az itteni prospect ismertetőben 315 fontra van írva, gondoltam hosszú távon jó lehet a fal bármely pontjára.... De aztán felvilágosítottak hogy most épp 300 font körül van a versenysúlya, úgyhogy jött még vészmegoldásnak Hughes 😊
TE poszton nem gondolnám hogy needetek lenne feltétlenül, viszont ennyi pickkel meg ilyen kerettel simán megengedhetitek magatoknak az első körös luxuspicket, és azért az offensen sokat dobna még egy ilyen kaliberű tight end. Colin biztos dörzsölné a tenyerét 😀Rataxes
Igen pont kihúzták előtted a "tuti"-nak tűnő választásokat. Abból szempontból nem volt rossz a választásod, hogy kell DE is, sőt! Ugye J.Smith már nem fiatalka, és rajta és McDonaldon kívűl nincs komoly DE. DT-re meg jött Dorsey. Ezért választanám én Datone Jones-t aki 1.-2. körös prospect, és van benne potenciál, 1-2 év Smith mellett és komoly tényezővé válhat. Hughes jó választás backupnak. Amúgy tetszettek a választásaid, én CB-t kicsit hamarabb húztam volna, és mégegy S-t is, hogy legyen fiatal depth. Phillip Thomas remek pick volt, őt várom majd Baalke-től is, meg Datone Jones/Jessie Williams-t.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Shortnál kicsit megzavarodtam, az első két pickre hat ember volt felírva (Eifert, Ertz, Jesse Williams, Hankins, Reid és Vaccaro), abban bíztam hogy ebből 2 biztos bent lesz, így a többi elit DL prospectet fel sem térképeztem. Aztán amikor Jesse és Hankins is kiment kapkodni kezdtem, Short hirtelen jó választásnak tűnt mert az itteni prospect ismertetőben 315 fontra van írva, gondoltam hosszú távon jó lehet a fal bármely pontjára.... De aztán felvilágosítottak hogy most épp 300 font körül van a versenysúlya, úgyhogy jött még vészmegoldásnak Hughes 😊
TE poszton nem gondolnám hogy needetek lenne feltétlenül, viszont ennyi pickkel meg ilyen kerettel simán megengedhetitek magatoknak az első körös luxuspicket, és azért az offensen sokat dobna még egy ilyen kaliberű tight end. Colin biztos dörzsölné a tenyerét 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Akkor én értékelném:
2/2 DT Kawann Short, Purdue
Remek választás! NT-ként ő volt a legjobb a benmaradottak között, Sopoaga és RJF is elmemt, Dorsey érkezett, ide is kell a friss vér!
Az én választásom: DT Kawann Short, Purdue

4/34 NT Montori Hughes, Tennessee-Martin
Short után mégegy NT már nem kell, Dorsey-Williams-Short trio elég.
Az én választásom: SS Robert Lester, Alabama back-up safetynek Whitner mögé, hatalmas tapasztalattal rendelkező játékos, itt is elkél a depth mélyítésAlabama Niners
Short nem NT, 3-4-ben legfeljebb DE, de én nem is vinném ilyen rendszerbe, ellenben Hughes az egyik legkirályabb klasszikus NT prospect, rá nagyobb szükségetek van. (mondjuk ha Dorseyból tényleg NT-t akartok csinálni akkor nem feltétlenül)kristof
A Mockban két NT-t is elvittek előtte ezért maradt Short, így logikus volt a választása, DE is kell, bár én inkább Datone Jones-t vinném itt. (Ahogy 1/31-re be is húztam volna)
Hughes jó pick 4. kör végén Williams és Dorsey mellé.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Akkor én értékelném:
2/2 DT Kawann Short, Purdue
Remek választás! NT-ként ő volt a legjobb a benmaradottak között, Sopoaga és RJF is elmemt, Dorsey érkezett, ide is kell a friss vér!
Az én választásom: DT Kawann Short, Purdue

4/34 NT Montori Hughes, Tennessee-Martin
Short után mégegy NT már nem kell, Dorsey-Williams-Short trio elég.
Az én választásom: SS Robert Lester, Alabama back-up safetynek Whitner mögé, hatalmas tapasztalattal rendelkező játékos, itt is elkél a depth mélyítésAlabama Niners
Short nem NT, 3-4-ben legfeljebb DE, de én nem is vinném ilyen rendszerbe, ellenben Hughes az egyik legkirályabb klasszikus NT prospect, rá nagyobb szükségetek van. (mondjuk ha Dorseyból tényleg NT-t akartok csinálni akkor nem feltétlenül)
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
miért lett volna bust? 3. (?) körös volt, ha akkora reménység lett volna nem csúszik odáig.
Hogy miért ő? Mert olcsó volt.
Szerintem jó backup.Fucu
Úgy emlékeztem 2. körös volt, arra biztosan emlékszem, hogy többet vártak tőle (igaz ezen az alapon Alex Smith is bust). Szerintem is back-upnak tök jó nekünk. Olcsónak olcsó volt az tuti, gyakorlatilak két marék szotyiba került nekünk.Alabama Niners
WCO-t ismeri. mondjuk nem csodálkoznék ha TC után cut lennepetey
Néztem a srácot még amikor az egyetemen játszott, nekem tetszett a stílusa, mindig győzni akart. Brownsban sosem volt egy olyan elit elkapója sem mint itt akár a cseréink. Kaep-re nem veszélyes, de ügyesen tud üldögélni a padon, mint bárki más. A training camp majd eldönti. Számomra szimpatikus a srác összességében. Anno egy hibát hánytorgattak fel neki, hogy nem tud a fal mögül passzolni, mert nem lát ki. WCO-nál nincs ilyen gond 😀
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
lehetseges, h ipari baromsag mindenfele statisztikai szempontbol, viszont akarmikor kellett volna romo, h nagyot jatszon, nem tette. az teny, h jj elcseszi a csapatot, de ettol meg, amikor ott kell lenni es feltenni a pontot az i-re, romo keptelen ra. ezt pedig evrol evre bizonyitja. (de ez mar off topik)Vegita
Tényleg off, te majd visszakanyarítom 😀

Nem Romo tehet arról, hogy az OL embere büntit kap,és lepörög az óra 2&goal-nál. Nem Romo tehet róla, hogy a WR keze 1 cm-et kilóg a pályáról. Nem Romo tehet róla, hogy amikor minden pörög, akkor hol az O, hogy a D fele dől ki. Vicces dolog Romot csesztetni, és az emlékezetesen holder baki után jogos is volt, de azóta azért ő fejlődik.

És hogy visszajöjjek: a Falcons megcsinálja az utolsó drive-ot, akkor az Kaepernick hibája lett volna?

Ez nem ilyen egyszerű. Tény, hogy Romo és Flacco fizetése is túlzásnak tűnhet, de nincs minden évben Luck és RG3 a drafton, és 3+ körben elit szintű, de akár kezdő szintű irányítót is húzni, nem gyakori. Így nem lehet kockáztatni, hogy mondjuk a Browns vagy a Bills, de akárki megadja ezt a pénzt Romonak jövőre.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
miért lett volna bust? 3. (?) körös volt, ha akkora reménység lett volna nem csúszik odáig.
Hogy miért ő? Mert olcsó volt.
Szerintem jó backup.Fucu
Úgy emlékeztem 2. körös volt, arra biztosan emlékszem, hogy többet vártak tőle (igaz ezen az alapon Alex Smith is bust). Szerintem is back-upnak tök jó nekünk. Olcsónak olcsó volt az tuti, gyakorlatilak két marék szotyiba került nekünk.Alabama Niners
WCO-t ismeri. mondjuk nem csodálkoznék ha TC után cut lenne