San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
St. Louis-ból SS Dahl 3 évre aláírt. Valaki tud róla valamit?Alabama Niners
?


több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
St. Louis-ból SS Dahl 3 évre aláírt. Valaki tud róla valamit?
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nálunk nem szoktak díváskodni az öltözőben. RealRob riportokat ajánlom figyelmedbe.
Bevell beszélt a médiával, kifejtette,hogy ő akkor edzette Harvint amikor újonc volt, és tisztában van az okokkal amiért Csildressz és Ő nem igen jöttek ki egymással, továbbá a kettejük kapcsolata mindig felhőtlen volt, ráadásul Pete jól kezeli a játékosait. Magaviselettel nem lesz baj.
Boldin szerintem is nagyon jó játékos, kérdés,hogy mennyi van még benne, így egy gyűrű után mennyire jóllakott. Elég öregecske már a Wr poszthoz mérten. Harvin fiatalabb, sokoldalúbb, viszont sérülékeny, nem valószínű egy full szezon, de azt tegyük hozzá,hogy itt nem ő lesz a csapat igáslova.

Az meg,hogy a SuckFest tesz rá,hogy mi kiket hozunk, blődség 😊 A két potenciális divízió győztes nem teheti meg,hogy ne készüljön egymás ellen, akár taktikai repertorról van szó, akár FA igazolásokról.undisputedly
Robinsont nem kell bemutatni, nálunk is csinálta ezeket, nem új találmány. tőlünk kukázta a régi GM-ünk aki szintén hozzátok ment.
Tőlem Bevell a térdén is lovagoltathatta, sokszor nem működik ez a régi edzője vagyok, biztos nagy lesz az összhang - dolog.
remélem bevágja a durcát hogy tömjék labdával 😀

Nálunk sem Boldin lesz a wunderwaffe nyugi, de az hogy leállna, nem hinném. Arizonában is mindig a legjobbat nyújtotta, mérleg ide vagy oda.

Nem, a Front Office-t az hajtja hogy a legjobb legyen minden poszton a versengés, illetve a lukakat befoltozni, ha kell ideiglenesen, az hogy mit csinál a Jim Harbaugh wannabe Cheat Carroll, másodlagos.

Suck Fest, elég meredek ezt így a 9ers topikban emlegetni nem, undi, mint SeaCocks szurker? 😛petey
Próbáltam közel sem régi sebeket feltépni -aka SuperBowl 😀
Mondjuk ha első seedet akartok, ahhoz minket is meg kell verni, nem árt odafigyelni,hogy milyen fegyvereket vetünk majd be.Amúgy ez vicaversa működik. A csoportban nem igen lett tesztelve a secondarytek,aztán rájátszásban meg kiderült,hogy lyukas. Ergo tényleg a hiányposzt is prioritás,de szerintem árgús szemekkel követik ilyenkor egymást a csapatok. Talán egy kis keménység is jött most Boldinnal és Jim "OMG.they.are.so.tough.flag.them" Harbough-nak sem habzik majd úgy a szája 😊undisputedly
Remélem megrendelték a hullazsákokat a 49ers-SS meccsre, vérfürdő lesz az tuti.

dehogynem, Jimbo a pályán ilyen csak 😀 mondjuk néha sok de inkább ilyen mint Dungy-féle őrjöngés 😀

*vigyázó szemeink azért vessük a Ramsre is*

találós kérdés: ki van Anthony Davis alatt?
petey
Idén sem voltak rosszak,de szerintem Sam nem elég egy deeprunhoz.
A képhez csak gyanúm van, de ha ennyire szereted a találós kérdéseket, akkor itt egy másik. Annyit segítek,hogy ő is Davis 😛

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Nálunk nem szoktak díváskodni az öltözőben. RealRob riportokat ajánlom figyelmedbe.
Bevell beszélt a médiával, kifejtette,hogy ő akkor edzette Harvint amikor újonc volt, és tisztában van az okokkal amiért Csildressz és Ő nem igen jöttek ki egymással, továbbá a kettejük kapcsolata mindig felhőtlen volt, ráadásul Pete jól kezeli a játékosait. Magaviselettel nem lesz baj.
Boldin szerintem is nagyon jó játékos, kérdés,hogy mennyi van még benne, így egy gyűrű után mennyire jóllakott. Elég öregecske már a Wr poszthoz mérten. Harvin fiatalabb, sokoldalúbb, viszont sérülékeny, nem valószínű egy full szezon, de azt tegyük hozzá,hogy itt nem ő lesz a csapat igáslova.

Az meg,hogy a SuckFest tesz rá,hogy mi kiket hozunk, blődség 😊 A két potenciális divízió győztes nem teheti meg,hogy ne készüljön egymás ellen, akár taktikai repertorról van szó, akár FA igazolásokról.undisputedly
Robinsont nem kell bemutatni, nálunk is csinálta ezeket, nem új találmány. tőlünk kukázta a régi GM-ünk aki szintén hozzátok ment.
Tőlem Bevell a térdén is lovagoltathatta, sokszor nem működik ez a régi edzője vagyok, biztos nagy lesz az összhang - dolog.
remélem bevágja a durcát hogy tömjék labdával 😀

Nálunk sem Boldin lesz a wunderwaffe nyugi, de az hogy leállna, nem hinném. Arizonában is mindig a legjobbat nyújtotta, mérleg ide vagy oda.

Nem, a Front Office-t az hajtja hogy a legjobb legyen minden poszton a versengés, illetve a lukakat befoltozni, ha kell ideiglenesen, az hogy mit csinál a Jim Harbaugh wannabe Cheat Carroll, másodlagos.

Suck Fest, elég meredek ezt így a 9ers topikban emlegetni nem, undi, mint SeaCocks szurker? 😛petey
Próbáltam közel sem régi sebeket feltépni -aka SuperBowl 😀
Mondjuk ha első seedet akartok, ahhoz minket is meg kell verni, nem árt odafigyelni,hogy milyen fegyvereket vetünk majd be.Amúgy ez vicaversa működik. A csoportban nem igen lett tesztelve a secondarytek,aztán rájátszásban meg kiderült,hogy lyukas. Ergo tényleg a hiányposzt is prioritás,de szerintem árgús szemekkel követik ilyenkor egymást a csapatok. Talán egy kis keménység is jött most Boldinnal és Jim "OMG.they.are.so.tough.flag.them" Harbough-nak sem habzik majd úgy a szája 😊undisputedly
Remélem megrendelték a hullazsákokat a 49ers-SS meccsre, vérfürdő lesz az tuti.

dehogynem, Jimbo a pályán ilyen csak 😀 mondjuk néha sok de inkább ilyen mint Dungy-féle őrjöngés 😀

*vigyázó szemeink azért vessük a Ramsre is*

találós kérdés: ki van Anthony Davis alatt?

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nálunk nem szoktak díváskodni az öltözőben. RealRob riportokat ajánlom figyelmedbe.
Bevell beszélt a médiával, kifejtette,hogy ő akkor edzette Harvint amikor újonc volt, és tisztában van az okokkal amiért Csildressz és Ő nem igen jöttek ki egymással, továbbá a kettejük kapcsolata mindig felhőtlen volt, ráadásul Pete jól kezeli a játékosait. Magaviselettel nem lesz baj.
Boldin szerintem is nagyon jó játékos, kérdés,hogy mennyi van még benne, így egy gyűrű után mennyire jóllakott. Elég öregecske már a Wr poszthoz mérten. Harvin fiatalabb, sokoldalúbb, viszont sérülékeny, nem valószínű egy full szezon, de azt tegyük hozzá,hogy itt nem ő lesz a csapat igáslova.

Az meg,hogy a SuckFest tesz rá,hogy mi kiket hozunk, blődség 😊 A két potenciális divízió győztes nem teheti meg,hogy ne készüljön egymás ellen, akár taktikai repertorról van szó, akár FA igazolásokról.undisputedly
Robinsont nem kell bemutatni, nálunk is csinálta ezeket, nem új találmány. tőlünk kukázta a régi GM-ünk aki szintén hozzátok ment.
Tőlem Bevell a térdén is lovagoltathatta, sokszor nem működik ez a régi edzője vagyok, biztos nagy lesz az összhang - dolog.
remélem bevágja a durcát hogy tömjék labdával 😀

Nálunk sem Boldin lesz a wunderwaffe nyugi, de az hogy leállna, nem hinném. Arizonában is mindig a legjobbat nyújtotta, mérleg ide vagy oda.

Nem, a Front Office-t az hajtja hogy a legjobb legyen minden poszton a versengés, illetve a lukakat befoltozni, ha kell ideiglenesen, az hogy mit csinál a Jim Harbaugh wannabe Cheat Carroll, másodlagos.

Suck Fest, elég meredek ezt így a 9ers topikban emlegetni nem, undi, mint SeaCocks szurker? 😛petey
Próbáltam közel sem régi sebeket feltépni -aka SuperBowl 😀
Mondjuk ha első seedet akartok, ahhoz minket is meg kell verni, nem árt odafigyelni,hogy milyen fegyvereket vetünk majd be.Amúgy ez vicaversa működik. A csoportban nem igen lett tesztelve a secondarytek,aztán rájátszásban meg kiderült,hogy lyukas. Ergo tényleg a hiányposzt is prioritás,de szerintem árgús szemekkel követik ilyenkor egymást a csapatok. Talán egy kis keménység is jött most Boldinnal és Jim "OMG.they.are.so.tough.flag.them" Harbough-nak sem habzik majd úgy a szája 😊
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Nálunk nem szoktak díváskodni az öltözőben. RealRob riportokat ajánlom figyelmedbe.
Bevell beszélt a médiával, kifejtette,hogy ő akkor edzette Harvint amikor újonc volt, és tisztában van az okokkal amiért Csildressz és Ő nem igen jöttek ki egymással, továbbá a kettejük kapcsolata mindig felhőtlen volt, ráadásul Pete jól kezeli a játékosait. Magaviselettel nem lesz baj.
Boldin szerintem is nagyon jó játékos, kérdés,hogy mennyi van még benne, így egy gyűrű után mennyire jóllakott. Elég öregecske már a Wr poszthoz mérten. Harvin fiatalabb, sokoldalúbb, viszont sérülékeny, nem valószínű egy full szezon, de azt tegyük hozzá,hogy itt nem ő lesz a csapat igáslova.

Az meg,hogy a SuckFest tesz rá,hogy mi kiket hozunk, blődség 😊 A két potenciális divízió győztes nem teheti meg,hogy ne készüljön egymás ellen, akár taktikai repertorról van szó, akár FA igazolásokról.undisputedly
Robinsont nem kell bemutatni, nálunk is csinálta ezeket, nem új találmány. tőlünk kukázta a régi GM-ünk aki szintén hozzátok ment.
Tőlem Bevell a térdén is lovagoltathatta, sokszor nem működik ez a régi edzője vagyok, biztos nagy lesz az összhang - dolog.
remélem bevágja a durcát hogy tömjék labdával 😀

Nálunk sem Boldin lesz a wunderwaffe nyugi, de az hogy leállna, nem hinném. Arizonában is mindig a legjobbat nyújtotta, mérleg ide vagy oda.

Nem, a Front Office-t az hajtja hogy a legjobb legyen minden poszton a versengés, illetve a lukakat befoltozni, ha kell ideiglenesen, az hogy mit csinál a Jim Harbaugh wannabe Cheat Carroll, másodlagos.

Suck Fest, elég meredek ezt így a 9ers topikban emlegetni nem, undi, mint SeaCocks szurker? 😛

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
😀
undisputedly
hehe ez jó. 😊 bár a 49ers gondolom pont leszarja mit csinál a Hawks. tőlem itt meg is állhatnánk, jöhet a draftpetey
főleg, hogy szerintem Boldin nagyobb ász mint Harvincápa77
főleg, hogy szerintem Boldin nagyobb ász mint Harvincápa77
Harvin nagy playmaker, és rettentő veszélyes...lenne ha konzisztens teljesítményt hozott volna eddig, csak a fránya sérülés, migrén, díva attitűd meggátolja ebben, így a Sherman/Harvin öltöző igen vicces lehet majd a kék madaraknál 😀. örültem volna amúgy ha megszerezzük, de ilyen áron nem. nekünk egy fizikális tank WR kell Crabs mellé, és drafton is utánamegyünk még gyors, robbanékony elkapónak.

közben MM paycut, így tuti visszatér, Aldon pedig megműttette a vállát.csak hogy nem Justin Smith miatt nem nyomott sacket.petey
Nálunk nem szoktak díváskodni az öltözőben. RealRob riportokat ajánlom figyelmedbe.
Bevell beszélt a médiával, kifejtette,hogy ő akkor edzette Harvint amikor újonc volt, és tisztában van az okokkal amiért Csildressz és Ő nem igen jöttek ki egymással, továbbá a kettejük kapcsolata mindig felhőtlen volt, ráadásul Pete jól kezeli a játékosait. Magaviselettel nem lesz baj.
Boldin szerintem is nagyon jó játékos, kérdés,hogy mennyi van még benne, így egy gyűrű után mennyire jóllakott. Elég öregecske már a Wr poszthoz mérten. Harvin fiatalabb, sokoldalúbb, viszont sérülékeny, nem valószínű egy full szezon, de azt tegyük hozzá,hogy itt nem ő lesz a csapat igáslova.

Az meg,hogy a SuckFest tesz rá,hogy mi kiket hozunk, blődség 😊 A két potenciális divízió győztes nem teheti meg,hogy ne készüljön egymás ellen, akár taktikai repertorról van szó, akár FA igazolásokról.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
😀
undisputedly
hehe ez jó. 😊 bár a 49ers gondolom pont leszarja mit csinál a Hawks. tőlem itt meg is állhatnánk, jöhet a draftpetey
főleg, hogy szerintem Boldin nagyobb ász mint Harvincápa77
főleg, hogy szerintem Boldin nagyobb ász mint Harvincápa77
Harvin nagy playmaker, és rettentő veszélyes...lenne ha konzisztens teljesítményt hozott volna eddig, csak a fránya sérülés, migrén, díva attitűd meggátolja ebben, így a Sherman/Harvin öltöző igen vicces lehet majd a kék madaraknál 😀. örültem volna amúgy ha megszerezzük, de ilyen áron nem. nekünk egy fizikális tank WR kell Crabs mellé, és drafton is utánamegyünk még gyors, robbanékony elkapónak.

közben MM paycut, így tuti visszatér, Aldon pedig megműttette a vállát.csak hogy nem Justin Smith miatt nem nyomott sacket.

több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Bazzz,meg nem gondoltam volna,hogy Dorseyt ennyiért sikerül megszerezni.
Q-val pedig nagyon jól jártok,nem csak ellenfélként jó 😊 csapattagként/csapatársként is.A kinti szurkolók is sajnálják,itthoniak is .Vezető az öltözőben a pályán.
Tavaly idény közepén volt egy Ravens holtpont,ami a Falcons meccsen ütközött ki,ott egyértelműen Boldin vette fel az O vezető szerepet,hogy aztán visszahúzódjon,mikor Joe megérett a vezetésre.
Óriási érték ez,ha valaki mindig úgy viselkedik,ahogy a csapatának szüksége lesz rá.
Jövőre is szurkolok nektek...1 meccset leszámítva. 😊 😛


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
😀
undisputedly
hehe ez jó. 😊 bár a 49ers gondolom pont leszarja mit csinál a Hawks. tőlem itt meg is állhatnánk, jöhet a draftpetey
főleg, hogy szerintem Boldin nagyobb ász mint Harvin


több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Louis Delmasból nem lesz kutya vacsorája, oroszlán vacsora lett belőle, a Detroitba igazolt újfent.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
😀
undisputedly
hehe ez jó. 😊 bár a 49ers gondolom pont leszarja mit csinál a Hawks. tőlem itt meg is állhatnánk, jöhet a draft

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
😀
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Glenn Dorsey két évre 6 millió. Az nagyon jó ár. Jól csinálják itt a dolgokat. Tetszik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Asomoughaval és Woodsonnal egyaránt közel a megegyezés.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Dan Skuta jött, látott, aláírt. Még nem tudni mennyiért 2 évre.Csiriba
zsííírrr! a csávó egy állat. nagy fogás

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
ST power.
Nnamdi is ment, látott, de nem történt semmi 😊Fucu
Pedig neki örülnék.


több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ST power.
Nnamdi is ment, látott, de nem történt semmi 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Dan Skuta jött, látott, aláírt. Még nem tudni mennyiért 2 évre.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Delmas aláírt.
Nem még nincs Delmas dealFucu
lol pont akartam írni mekkora hoaxpetey
mindenki benyalta, én is 😀Fucu
Barrows tweetje:
S Louis Delmas currently is meeting with the #49ers. A deal could be coming, but he only recently stepped through the door.

RJF meg kezdő pénzt kapott. not bad.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Delmas aláírt.
Nem még nincs Delmas dealFucu
lol pont akartam írni mekkora hoaxpetey
mindenki benyalta, én is 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Delmas aláírt.
Nem még nincs Delmas dealFucu
lol pont akartam írni mekkora hoax

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Delmas aláírt.
RJF szerződése pedig teljesen vállalható

Nem még nincs Delmas deal



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
RJF 4 évre 22M (!!!???) a Coltsnál.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Cincinnati free-agent LB Dan Skuta, a good special teams player, is visiting San Francisco.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...