San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kezdenek felbukkanni játékosaink a TOP100-as listán:

#38 Vernon Davis
#37 NaVarro Bowman
#32 Frank Gore

eddig volt már:

#78 Joe Staley
#81 Colin Kaepernick
(#93 Anquan Boldin)
(#96 Dashon Goldston)

Akik a TOP30-ban lehetnek még: Justin Smith, Patrick Willis, Michael Crabtree, Mike Iupati (?), Carlos Rogers(?)Alabama Niners
Az nfl.com mindig kitesz pár játékos által írt tweetet a listával kapcsolatban, és azokból nekem úgy tűnik,hogy eléggé a lelkükre / májukra veszik a megszerzett pozíciót, holott szerintem elég szubjektív lett ez is, mint minden hasonló kezdeményezés.

Azt hallottátok,hogy talán P.Willis, vagy Davis nyilatkozta szintén az nfl.com-nak,hogy az elveszített döntő még mindig kísérti őket?
'90-es évek Buffalo-ja óta nem volt back-toback SB fellépés.
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Kezdenek felbukkanni játékosaink a TOP100-as listán:

#38 Vernon Davis
#37 NaVarro Bowman
#32 Frank Gore

eddig volt már:

#78 Joe Staley
#81 Colin Kaepernick
(#93 Anquan Boldin)
(#96 Dashon Goldston)

Akik a TOP30-ban lehetnek még: Justin Smith, Patrick Willis, Michael Crabtree, Mike Iupati (?), Carlos Rogers(?)
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Nektek sem könnyű az offseason..😊

 www.nfl.com/videos/san-francisco-49ers/0ap2000000208259/49ers-Spelling-Bee-competition?campaign=Facebook_videos_49ersBlitzburgh
Hát ezen besírtam! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nektek sem könnyű az offseason..😊

 www.nfl.com/videos/san-francisco-49ers/0ap2000000208259/49ers-Spelling-Bee-competition?campaign=Facebook_videos_49ersBlitzburgh
ez odaver 😀 mondjuk én sem tudnám hirtelen 😊 Kaep ki más a winner 😀

Bruce Miller: Nnamdi Awesomeguypetey
Nem agysebészek 😀 NÁNDI ASÓMUKI
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Nektek sem könnyű az offseason..😊

 www.nfl.com/videos/san-francisco-49ers/0ap2000000208259/49ers-Spelling-Bee-competition?campaign=Facebook_videos_49ersBlitzburgh
ez odaver 😀 mondjuk én sem tudnám hirtelen 😊 Kaep ki más a winner 😀

Bruce Miller: Nnamdi Awesomeguy

több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Nektek sem könnyű az offseason..😊

 www.nfl.com/videos/san-francisco-49ers/0ap2000000208259/49ers-Spelling-Bee-competition?campaign=Facebook_videos_49ers
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
hát inkább most műtessenek mint később. erre is van az offseason.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
San Francisco 49ers left tackle Joe Staley is likely on the shelf until the start of training camp as the veteran had arthroscopic knee surgery earlier this offseason.

Matt Barrows of the Sacramento Bee reports that Staley was one of a handful of players on the sideline during today’s OTA practice. Staley was plagued by a knee issue last season and reportedly could have played through it again in 2013 but opted to address the issue. Guard Mike Iupati, a Pro Bowl performer like Staley, had shoulder surgery and he is also not participating in OTA’s at this point.

San Francisco is using the time to evaluate a pair of prospective candidates for swing tackle. The club wants to fill the spot and Barrows reports the team is looking at Kenny Wiggins and Carter Bykowski, among others.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Sziasztok!

Ma olvastam a NS honlapján:
 fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2013/05/27/Kinek_mennyire_kemeny_-_NFC_North/

Jók ezek az elemzések de, hogy GB nálunk győzni fog az egyéni vélemény elfogadom, csak nem értek vele egyet. Főleg így hogy nem indokol. Sajnálatosak emiatt az ilyen cikkek amelyek mint sorsolás elemzések elfogadhatóak.zsazsa
mint a mock draft, annyit er. eltalal 2-t vagy 3-t. sok ertelmet nem latom. (mint ahogy evek ota peyton m. es csapati nyeri a gyurut az elemzesek szerint 😀 )

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
zsazsa San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 39
Sziasztok!

Ma olvastam a NS honlapján:
 fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2013/05/27/Kinek_mennyire_kemeny_-_NFC_North/

Jók ezek az elemzések de, hogy GB nálunk győzni fog az egyéni vélemény elfogadom, csak nem értek vele egyet. Főleg így hogy nem indokol. Sajnálatosak emiatt az ilyen cikkek amelyek mint sorsolás elemzések elfogadhatóak.

"Az igazságból elveszett az i."
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Harbaugh az O'Connell and Steinmetz showban.
"We'll put Jenkins, Patton, Ricardo Lockette at the same position and let them compete and emerge The good news is somebody will emerge because they have to.......It's a real good chance for some young guys to emerge and get some reps and contribute. I very much anticipate that will happen."

Az azért érdekes, de leginkább optimista vélemény a csnbayarean meglepett: Crabtree is expected to miss most of the regular season. Hát ha ennyivel megúszná(nk) az nagyon jó lenne, szóval ámen


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
jó hírek.
next man up! mivel futó csapat vagyunk lesz másik opció. Kaep össze fog szokni mással, AJ és Lockett ebben előbbre jár.
ott van McDonald és VD pluszban, KW10 is visszatér.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Komplett szakadás, 12. hétre várják egyébként leghamarabb a visszatérését, szerintem ebből alapszakaszban biztosan nem lesz semmi, de mondom, Harbaught ismerve lehet a PO-ban sem. Bár kérdés, hogy Crabtree nélkül hogy teljesít a WR corp, mert ha totálisan szétesik, akkor nem csodálkoznék, ha PO-ra visszahoznák Crabtreet.

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Bár nem vagyok ortopéd sebész, de szerintem, ha komplett szakadás volt, akkor csak (legjobb esetben) PO vége felé léphetne pályára. Harbaugh szerintem sem fogja erőltetni, mégha Crab akarná is.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Mennyi ortopédsebész van itt 😀


több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
LeShoure-nek augusztusban volt ilyenje és a következő TCre sem lett 100%os. Embere válogatja sztem.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jah, meg hát Crabtree azért WR, szerintem nem mindegy, hogy mely poszton játszol... WR vagy OLB.
Demaryus Thomasnak volt szintén achilles szakadása, ő azt mondta, hogy még 7 hónap után sem érezte magát 100%-osnak, 10 hónappal a műtét után érezte azt, hogy rendben van.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mert Harbaugh ezeket a sérülés dolgokat nem nagyon szokta elsietni.
Suggs meg aztán hiába lépett pályára, nem is játszott túl jól, látszott rajta, hogy nincs rendben teljesen.
Nem azt mondtam, hogy nem játszhatna majd Crabtree, hanem azt, hogy szerintem nem fogják visszaerőltetni.

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát igen, az achilles makacsabb szerintem, mint a térd...
Mindkettő fos mondjuk, egyre megy, nem hinném, hogy ebben a szezonban pályára lép még..Stez
Miért ne lépne? Max, ha IR-re rakják
Suggs május 3-án szenvedett Achilles-szakadást, a 7. fordulóban már játszott

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát igen, az achilles makacsabb szerintem, mint a térd...
Mindkettő fos mondjuk, egyre megy, nem hinném, hogy ebben a szezonban pályára lép még..

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát nem kellemes, de a keresztszalag reálisan 9 hónap, az Achilles-ín pedig 6
Mondjuk szopás mindegyik

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
ha van ami szarabb mint a térd, akkora az az achilles sérülés....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most írják, műteni fogják, 6 hónapig pihi.

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
PO-ra gond nélkül felépül 😉