San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vigyázzatok rá, az egyik kedvenc játékosom. 😊 Olyan, mint a herendi porcelán, rettentően vigyázni kell rá, nehogy eltörjön, de amíg egyben van, addig egy gyöngyszem. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Leigazoltátok Collie-t


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Fantasy ligába más nem akar jönni tőlünk? (amit hirdetett Medvepapa, nfc west divizió csevegőben lehet jelentkezni)
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ez a sok sérülés annyira frusztráló tud lenni. Cullivert nagyon sajnálom, nagy előrelépést vártam tőle az idei évben.
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Larry Allen HoF lett, igaz csak 2 évet játszott nálunk, és a Dallas ikonja, innen is gratulálunk neki! Nekem volt szerencsém élőben látni játszani, 9ers szineiben.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
A mai edzésen Culliver bal térde is megsérült, bővebbet még nem tudni.Fucu
ACLBaltimoreDefense
sajnálom, de idén elég mély a DB depth. Aso így tuti rosterre kerül.
Aso, TBrown kezdő CB pár, Rogers slot. Ott van még Cox, Brock, Marcus Cooperés a Rookiek közül most néztem Darryl Morrist hogy van benne fantázia.

lehet így Wright is visszajön ha átmegy a fizikain. tragédia nincs, lehet találunk még egy gyémántot.

több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
A mai edzésen Culliver bal térde is megsérült, bővebbet még nem tudni.Fucu
ACL
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
az idei TC-n hullik mindenki, mint a legyek..sucks, next man up

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A mai edzésen Culliver bal térde is megsérült, bővebbet még nem tudni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
San Francisco 49ers Pro Bowl linebacker Patrick Wilis broke a bone n his right hand, according to multiple reports.

Willis' injury isn't regarded as severe enough to sideline him for long.

Willis is one of the top linebackers in the NFL, a strong, fast, aggressive tackler.

He should be fine by the season, but this is an injury he's dealt with in the past.

Willis has made the Pro Bowl for six consecutive seasons and recorded 120 tackles last season for the NFC champions.

Now, he's on the mend from an injury sustained early in training camp. It's a setback, but it's not something that should affect the 49ers' defense on a long-term basis.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Kit érdekel Harvin, ha meg visszajön a feje fog fájni.

Kezdünk megint vékonyak lenni WR-ben. Boldin, KW10 adott, MM és Crabs ugye PUP. Pattonnak sérült a bal keze, AJJ és Lockette is kihagyott pár edzést.
Akik karistolnak jelenleg az Marlon Moore és Chad Hall. Jelenleg Laurent Robinson van try out-on.

PWill-nek megsérült a keze, jelenleg nem tudni mi van, valószínű nem súlyos.

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Harvin kidölt. Idén már nem játszik.zsazsa
Ezt még azért ne vedd biztosra. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
zsazsa San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 39
Harvin kidölt. Idén már nem játszik.

"Az igazságból elveszett az i."
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Fleming ismét ACL szakadást szenvedett.Fucu
és jött a helyére Travis Jonhson, ex-SJSU játékos. tavaly az aktív NCAA védők között a legtöbb sacket ő tudta magáénak, és egyben ő a Spartans történetének legtöbb szerelését és zsákolását jegyző embere is.

nálunk az elmúlt években egyértelmű vezére volt a defense-nek, nekem ráadásul egyik személyes kedvencem is. örülök, hogy hozzátok került, jó helyen lesz, nektek pedig egy kiváló emberrel lett mélyebb a védelmetek 😊
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Sziasztok. Felmerült egy NFC WEST fantasy liga megszervezése, az lenne a terv kezdetben, hogy mind a 4 csapatból 4 fant kellene összeszedni, és így lenne egy 16 fős buli. Ha érdekel, értelemszerűen töltsd ki a neveddel az NFC West csevegőben létrehozott posztot. Köszi. Üdv, Medvepapa. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fleming ismét ACL szakadást szenvedett.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az x-et meg fenntartjátok a Kosoknak

több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Peace 😊

 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/07/27/Nem_igerhetek_mast_csak_vert_erofeszitest_veriteket_es_konnyeket/Medvepapa
köszi, jó írás lett.petey
kösz. a meccsek még jobbak. 😉Medvepapa
Már várom őket, főleg a szurkoló társaid legutóbbi itteni ámokfutása miatt! 😊red6t6
szerintem lassan megszokhatod azt is majd, az lesz az 5. negyed... 😀Medvepapa
Ha nyerünk, mi megyünk Hozzátok, ha nyertek, várunk Benneteket! 😀

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Peace 😊

 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/07/27/Nem_igerhetek_mast_csak_vert_erofeszitest_veriteket_es_konnyeket/Medvepapa
köszi, jó írás lett.petey
kösz. a meccsek még jobbak. 😉Medvepapa
Már várom őket, főleg a szurkoló társaid legutóbbi itteni ámokfutása miatt! 😊red6t6
szerintem lassan megszokhatod azt is majd, az lesz az 5. negyed... 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Peace 😊

 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/07/27/Nem_igerhetek_mast_csak_vert_erofeszitest_veriteket_es_konnyeket/Medvepapa
köszi, jó írás lett.petey
kösz. a meccsek még jobbak. 😉Medvepapa
Már várom őket, főleg a szurkoló társaid legutóbbi itteni ámokfutása miatt! 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Peace 😊

 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/07/27/Nem_igerhetek_mast_csak_vert_erofeszitest_veriteket_es_konnyeket/Medvepapa
köszi, jó írás lett.petey
kösz. a meccsek még jobbak. 😉

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
 www.49ers.com/media-gallery/videos/Camp-in-Motion-In-Pads/ef80a8e9-ecc0-4dde-a06c-af701c95bdeb
 www.49ers.com/media-gallery/videos/Camp_In_Motion_In_The_Groove/03e6819b-c270-4f48-ac7b-d22ff71828fa
 www.49ers.com/media-gallery/videos/Camp_In_Motion_Debut/a577fdea-ee17-402b-ad93-c661159955eb

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Peace 😊

 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/07/27/Nem_igerhetek_mast_csak_vert_erofeszitest_veriteket_es_konnyeket/Medvepapa
köszi, jó írás lett.

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Peace 😊

 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/07/27/Nem_igerhetek_mast_csak_vert_erofeszitest_veriteket_es_konnyeket/

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fleming ráadásul ugyanarra a térdére sérült rá mint amelyikben tavaly ACL szakadás volt



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter