San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
ki tudja mi lesz vele. AJ-nek megvan a tehetsége, de valami nem klikkel neki egyelőre. ki tudja mi lesz a többi PS meccsen. ha ott is nagy bukta kíváncsi leszek kidobják-e..van ez így, egyszer belenyúlsz, valamikor meg nem hibázol. én még nem írnám le a srácot.

GÁbor, szerintem Boobie marad a rosteren, ne feledd hogy neki ST feladatai is vannak amiket megold elég rendesen, meg aztán egy ilyen arcot nem lehet kitenni 😀 szóval Gore/Hunter/LMJ/Dixon a RB core. az hogy mindketten 24-esben játszanak csak preseasonben lesz. Aso választ magának másikat, ha meglesznek a final cutok(és ő is bent marad)

megvolt az első vagy utolsó bunyó, Spillman és Thomas (DBk) kaptak össze valamin, Jimbo és Lockette szedte szét őket, tombol a tesztoszteron.

úgy néz ki Darryl Morris az UDFA CB-nk practice squadra kerül, hacsak valami nem történitk CB szinten. mondjuk így hogy Cully out lehet esélye akár az 53-ra is.

AJJ jó napot zárt.

végül 2 Reid hit a Broncos ellen  www.youtube.com/watch?v=fRCw8bwAHN4&feature=em-subs_digest

több mint 10 éve
Bowman San Francisco 49ers 33
The Sacramento Bee doesn't consider 49ers WR A.J. Jenkins a lock for a roster spot.
CSN Bay Area's Matt Maiocco has hinted at the same thing. Sac Bee beat writer Matt Barrows considers Anquan Boldin, Kyle Williams, and Quinton Patton the only locks in the 49ers' receiver corps. We'd agree on Patton, but wouldn't go that far on Williams, who is a special-teams type returning from a torn ACL. Cutting a first-rounder just 16 months after he was picked would be almost unprecedented, but Jenkins has shown zero on the field. GM Trent Baalke and coach Jim Harbaugh aren't afraid to make unconventional decisions ... like when they drafted Jenkins. Nevertheless, it's hard to see Jenkins losing his spot unless he's absolutely pathetic over the final three preseason games.empty taxi
Nem rajongok a srácért, de valljuk be, hogy ez tényleg kemény lenne...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
The Sacramento Bee doesn't consider 49ers WR A.J. Jenkins a lock for a roster spot.
CSN Bay Area's Matt Maiocco has hinted at the same thing. Sac Bee beat writer Matt Barrows considers Anquan Boldin, Kyle Williams, and Quinton Patton the only locks in the 49ers' receiver corps. We'd agree on Patton, but wouldn't go that far on Williams, who is a special-teams type returning from a torn ACL. Cutting a first-rounder just 16 months after he was picked would be almost unprecedented, but Jenkins has shown zero on the field. GM Trent Baalke and coach Jim Harbaugh aren't afraid to make unconventional decisions ... like when they drafted Jenkins. Nevertheless, it's hard to see Jenkins losing his spot unless he's absolutely pathetic over the final three preseason games.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Dixon és Asomugha is 24-esben játszik, ez hogy? 😮 😀Gábor
valamelyik cut lesz... xDMedvepapa
pont azon gondolkodtam, hogy vajon Dixon keretbe fog-e kerülni, így tünt fel a dolog 😀Gábor
de ahogy nézem nem is annyira egyedi eset ez, csak nekem nem tünt fel 😀

több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Dixon és Asomugha is 24-esben játszik, ez hogy? 😮 😀Gábor
valamelyik cut lesz... xDMedvepapa
pont azon gondolkodtam, hogy vajon Dixon keretbe fog-e kerülni, így tünt fel a dolog 😀

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Dixon és Asomugha is 24-esben játszik, ez hogy? 😮 😀Gábor
valamelyik cut lesz... xD

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Dixon és Asomugha is 24-esben játszik, ez hogy? 😮 😀

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
@Eric_Branch: #49ers announce RB Kendall Hunter has been activated from PUP list.

nyamm. Gore/Hunter/LMJpetey
végre... kíváncsi vagyok mikor lesz ismét 100%, Franknek sok van a vállán idén, és szerintem L Michael még rutin híján van.. inkább látnám már Huntert újra, Michael meg hordja vissza a puntokat TD-re 😀Josszi
Frankie bírja a strapát 😊 de érdekes lesz majd, hogy ki mennyi snapet fog kapniGábor
ugye Frank a workhorse, övé a munka java, aztán jön Hunter aki már sokszor bizonyította hogy tökugyanaz mint Frank volt fiatalabban. LMJ leginkább offtackle, screen passzoknál használható, bár ahogy olvasom a TC riportokat simán fut már belül is. ő a change of pace back.
aztán ha eljön az idő jön Lattimore...

 www.49ers.com/media-gallery/videos/Micd_Up_Defensive_Coordinator_Vic_Fangio/69fa76ee-1493-40de-9fda-5ae5824fcbb6

Fangio Mic'd up. mint egy joviális nagypapa..😀 aki a terrort hozza el minden vasárnap 8-)

több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
@Eric_Branch: #49ers announce RB Kendall Hunter has been activated from PUP list.

nyamm. Gore/Hunter/LMJpetey
végre... kíváncsi vagyok mikor lesz ismét 100%, Franknek sok van a vállán idén, és szerintem L Michael még rutin híján van.. inkább látnám már Huntert újra, Michael meg hordja vissza a puntokat TD-re 😀Josszi
Frankie bírja a strapát 😊 de érdekes lesz majd, hogy ki mennyi snapet fog kapni

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
ez azért király volt 😀
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap2000000228009/Locks-it-upGábor
nagyon.. tökéletes időzítés 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
@Eric_Branch: #49ers announce RB Kendall Hunter has been activated from PUP list.

nyamm. Gore/Hunter/LMJpetey
végre... kíváncsi vagyok mikor lesz ismét 100%, Franknek sok van a vállán idén, és szerintem L Michael még rutin híján van.. inkább látnám már Huntert újra, Michael meg hordja vissza a puntokat TD-re 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
@Eric_Branch: #49ers announce RB Kendall Hunter has been activated from PUP list.

nyamm. Gore/Hunter/LMJ

több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
ez azért király volt 😀
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap2000000228009/Locks-it-up

több mint 10 éve
Kőpisti75 San Francisco 49ers 10
Sziasztok!

Van egy fölösleges jegyem Londonba, hátha valakit érdekel...
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
nna, semmi különös, a #1 Offense megerőltetés nélkül ment előre, a D is jól karcolt. Aldon ment, a végén pedig Vonnal mezt cseréltek. 😀
a 2-3. számú offense elég karcsú volt, szóval ott lesz munka. szegény AJJ felköhögött egy fumblit, nem az ideális szezonkezdet neki.
Reid és Aso is kiosztott egy méretes hitet. Ian Williams pedig jó lesz mint NT. Ennyi.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Wright ment is injury listre.

mai kérdések:
backup QB
Corner
WRek
DL
RB/KR/PR

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
"Korábban a ‪#‎49ers‬ egy hetedik körös pickért megszerezte a ‪#‎Buccaneers‬-től a cornerback Eric Wrightot. Wright azonban nem ment át az orvosin a Frisconál, így a csere érvénytelenné vált. Ezután a Bucs kivágta Wrightot, ma pedig a 49ers leigazolta egy évre, ezúttal tehát már nem kellett picket adniuk érte."

....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
a mai Broncos elleni meccsen Kaep 1-2 sorozat erejéig lesz fent a pályán. Veteránok alig, 80%-ban pedig a backupok, semmi xtra.

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Gyerünk gyerekek, még egy aranylázban szenvedő szurkolót várunk az NFC West Fantasy Ligába!
Jelentkezni itt:  bowl.hu/forum/nflncaa_-_divizioforumok/nfc_west_csevego

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
 www.49ers.com/news/article-1/49ers-Studios-Presents-Micd-Up/129116fb-0710-4dff-ab7e-0b06942e9dac

imádom ezt az energiát amit belevisz Jimbo

több mint 10 éve
Bowman San Francisco 49ers 33
Rosszabb, mint elsőre tűnt, műteni kell.
"Hand surgery for 49ers LB Patrick Willis (@PatrickWillis52). Expected to miss only a few weeks, be back in plenty of time for reg season."
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Most olvastam, hogy Aso-nak még nem jelent automatikus kezdő helyet Culliver sérülése, mert a def coach még nem tudja eldönteni, hogy maradt-e még benzin a tankjában. Ezek szerint eddig még nem győzte meg őket a formája, amit nem igen tud visszanyerni a Sasok óta. Pedig csak egy éves garancia nélküli szerződése van, szóval vagy mutat valamit vagy neki mutatnak valamit. Ajtót. De lehet megtartják cserének...
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
első depth chart

Quarterback: *Colin Kaepernick, Colt McCoy, Scott Tolzien, B.J. Daniels
Running back: *Frank Gore, LaMichael James, Anthony Dixon, Jewel Hampton, D.J. Harper
Fullback: *Bruce Miller, Anthony Dixon, Jason Schepler
Wide receiver: *Anquan Boldin, A.J. Jenkins, Charly Martin, Ricardo Lockette, Lavelle Hawkins, Austin Collie
Wide receiver: *Kyle Williams, Chad Hall, Marlon Moore, Kassim Osgood, Quinton Patton, Chuck Jacobs
Tight end: *Vernon Davis, Vance McDonald, Garrett Celek, MarQueis Gray
Left tackle: *Joe Staley, Carter Bykowski
Left guard: *Mike Iupati, Joe Looney, Al Netter
Center: *Jonathan Goodwin, Daniel Kilgore
Right guard: *Alex Boone, Adam Snyder, Wayne Tribue
Left defensive tackle: *Ray McDonald, Dominic Dobbs, Lawrence Okoye
Nose tackles: *Ian Williams, Glenn Dorsey, Lamar Divens, Mike Purcell
Right defensive tackle: *Justin Smith, Will Tukuafu, Tony Jerod-Eddie
Outside linebacker: *Ahmad Brooks, Cam Johnson, Dan Skuta
Inside linebacker: *Patrick Willis, Michael Wilhoite, Nick Moody
Inside linebacker: *NaVorro Bowman, Nate Stupar, Travis Johnson
Outside linebacker: *Aldon Smith, Parys Haralson, Corey Lemonier
Left cornerback: *Carlos Rogers, Chris Culliver, Tramaine Brock, Marcus Cooper, Lowell Rose
Right cornerback: *Tarell Brown, Nnamdi Asomugha, Perrish Cox, Darryl Morris
Free safety: *C.J. Spillman, Eric Reid, Trenton Robinson, Michael Thomas
Strong safety: *Donte Whitner, Craig Dahl, Darcel McBath, Bubba Ventrone
Long snapper: *Brian Jennings, Kevin McDermott.
Punter: *Andy Lee
Kicker: *Phil Dawson

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Leigazoltátok Collie-tAsbee
Lavelle Hawkins-szal együtt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Vigyázzatok rá, az egyik kedvenc játékosom. 😊 Olyan, mint a herendi porcelán, rettentően vigyázni kell rá, nehogy eltörjön, de amíg egyben van, addig egy gyöngyszem. 😉peterk2005
szolid igazolás. csak nehogy ott haljon meg a pályán.