San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Seneca Wallace érkezett és Ricardo Lockette távozott emiatt.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
kérdés: ki min vagy hogyan tervezi nézni a meccseket? (ESPN over)Josszi
én előfizettem Gamepassra, de állítólag pár perc csúszással adják a meccseket, így nem tudom mennyire fogok eredménykövetőzni...
college focival még nem tudom mi lesz, egyelőre marad a stream

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Micsoda trash-talk lett ebből! 😀Medvepapa
uhum.. a felét sem értettem amiről beszéltek 😉
nem elég nektek Lynch? mert ahogy Turbint elnéztem hozzá is kőbunkó kell majd, vagy Willis papa 😀Josszi
Turbin még first contact után nem tudja azt, mint Lynch, bár kicsit más stílusuak is. Willis meg már lassan tényleg papa...xD

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
kérdés: ki min vagy hogyan tervezi nézni a meccseket? (ESPN over)

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Üdv az új Niners fanoknak! Ahogy kezdődik a bajnokság visszatérnek a "régi" motorosok is! Remélem az eredménykövetőben is egyre többen képviseljük majd a 9ers-t!Alabama Niners
és remélem a SB-t sem semlegesként fogjuk nézni.. xDJosszi
emiatt ne aggódj, Seahawks hater-ként fogjátok tépni a szátokat... xD :cool:Medvepapa
váááááá!!!!!!! xD
hmm tavaly még Alexel is nyertünk.. aztán volt egy csúnya botlás egy tartalékos védelemmel amikor ti még kapartatok a wild cardért amit nagylelkűen hagytunk, mert már ment a tartalékolás a döntőre.. trash talk vol 2. 😛

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Micsoda trash-talk lett ebből! 😀Medvepapa
uhum.. a felét sem értettem amiről beszéltek 😉
nem elég nektek Lynch? mert ahogy Turbint elnéztem hozzá is kőbunkó kell majd, vagy Willis papa 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Üdv az új Niners fanoknak! Ahogy kezdődik a bajnokság visszatérnek a "régi" motorosok is! Remélem az eredménykövetőben is egyre többen képviseljük majd a 9ers-t!Alabama Niners
és remélem a SB-t sem semlegesként fogjuk nézni.. xDJosszi
emiatt ne aggódj, Seahawks hater-ként fogjátok tépni a szátokat... xD :cool:

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Üdv az új Niners fanoknak! Ahogy kezdődik a bajnokság visszatérnek a "régi" motorosok is! Remélem az eredménykövetőben is egyre többen képviseljük majd a 9ers-t!Alabama Niners
és remélem a SB-t sem semlegesként fogjuk nézni.. xD

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Micsoda trash-talk lett ebből! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
nálam a QB sorrend: McCoy, Daniels,Tolzien, mondjuk Tolzien nálam tavaly sem fért be a keretbe 😀
Gábor
Tehát Ké.É.Í.Pí cut?! o_o xD (Y)Medvepapa
Papa ez evidens, Mr. No. 7 cut, majd egy feltételes 2023-as 7. körért odaadjátok Russelt, aki 3. számú QB-nak elfér nálunk! 😊Alabama Niners
Úgy döntene,hogy igazi focit játszó rendes csapatba megy... így elszerződik inkább az arénába.undisputedly
Sajnos mielőtt úgy dönthetett volna, hogy igazi focit játszó csapatba megy, azelőtt a szíhóksz draftolta, most muszáj ott kiszolgálnia a szerződését, de remélem utána talál majd egy rendes csapatot.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
nálam a QB sorrend: McCoy, Daniels,Tolzien, mondjuk Tolzien nálam tavaly sem fért be a keretbe 😀
Gábor
Tehát Ké.É.Í.Pí cut?! o_o xD (Y)Medvepapa
Papa ez evidens, Mr. No. 7 cut, majd egy feltételes 2023-as 7. körért odaadjátok Russelt, aki 3. számú QB-nak elfér nálunk! 😊Alabama Niners
Úgy döntene,hogy igazi focit játszó rendes csapatba megy... így elszerződik inkább az arénába.
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
nálam a QB sorrend: McCoy, Daniels,Tolzien, mondjuk Tolzien nálam tavaly sem fért be a keretbe 😀
Gábor
Tehát Ké.É.Í.Pí cut?! o_o xD (Y)Medvepapa
Papa ez evidens, Mr. No. 7 cut, majd egy feltételes 2023-as 7. körért odaadjátok Russelt, aki 3. számú QB-nak elfér nálunk! 😊
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
nálam a QB sorrend: McCoy, Daniels,Tolzien, mondjuk Tolzien nálam tavaly sem fért be a keretbe 😀
Gábor
Tehát Ké.É.Í.Pí cut?! o_o xD (Y)Medvepapa
Dehogy, csak azt nem irtam ami egyertelmu 😊

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
nálam a QB sorrend: McCoy, Daniels,Tolzien, mondjuk Tolzien nálam tavaly sem fért be a keretbe 😀
Gábor
Tehát Ké.É.Í.Pí cut?! o_o xD (Y)

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Üdv az újaknak 😊

végre sikerült megnéznem a KC elleni meccset, felejthető volt
nálam a QB sorrend: McCoy, Daniels,Tolzien, mondjuk Tolzien nálam tavaly sem fért be a keretbe 😀
AJJért nem kár, fejben valami nem oké a sráccal, és még szerencséje se volt, mert végre elkapja a labdát, erre holding 😀
Chad Hall jól játszott, meg Cox is jól mozgott, kb ennyi
Vikings elleni meccs után okosabbak leszünk 😊

több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Üdv minden Frisco fannak.😊
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Üdv az új Niners fanoknak! Ahogy kezdődik a bajnokság visszatérnek a "régi" motorosok is! Remélem az eredménykövetőben is egyre többen képviseljük majd a 9ers-t!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Sziasztok/Tiszteletem!
Már egy ideje fontolgattam a regisztrációt és végre megléptem,szóval most itt vagyok,remélem elférek még ebben a kis közösségben😊csrnyei
Szia, én is új vagyok, ahogy a forgalmat és a 49ers hívek számát nézem.. el xD

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Sziasztok/Tiszteletem!
Már egy ideje fontolgattam a regisztrációt és végre megléptem,szóval most itt vagyok,remélem elférek még ebben a kis közösségben😊
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Jonathan Baldwin akta.
A díva bustból nagydarab díva bust lett. 😛

Komolyan. Baldwinnak vannak elképesztő elkapásai, és igazából annyit nem dropol, mint amennyire most rászálltak, de nagyon rossz pillanatban teszi többnyire.
Sokkal nagyobb gond szvsz, amiről kevesebbet beszélnek, hogy gyenge utakat fut. Egyszerűen 6'5 magas majdnem, és totál el tud tűnni egy 5'11es CB mögött. Lassan fordul, lassan vált irányt, és nem elég kiforrottak a routejai. A Pitt egyetemen játszott, ahol run heavy volt. De azért két szezon alatt meg lehet(ne) tanulni a többi utat megfutni.
Fizikálisan jó futásblokkoló, ami itt előny lesz nyilván. Viszont nem viszi végig. Hátra kezd nézegetni, hogy hol a HB (kell-e még tolni), nemhogy blokkolna, majd sípolnak, vagy látja ha elfutott mellette. Ezen is javítottak, mert a Pitten láttam meccsét, ahol egyszerűen odasétált(!) a CBhez hogy majd blokkoljon ha a kedve megjön míg odaér, de a CB nem várt rá, megkerülte, és földre vitte a HBt. Na, ezt kinevelte belőle a tény, mikor 2011ben nem lett kezdőjátékos a Chiefsben. Elkezdett hajtani edzésen is, keményen blokkolni. Most off seasonben leadott a súlyából, ami kevés zsír rajta volt. Kezdő posztot akart, mikor hozták Donnie Averyt.ulpianus
köszi a részletes elemzést 😊
szerintem be lesz fogva keményen és blokkolni is fog amiből nagyon sokat profitálhatunk, és a keze is biztosnak tűnik, még megnézem a többi meccsét is ma ahol alkotott valamit

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
megnéztem a tavaly Seattle elleni meccsét a KC-nek, Baldwin rövid passzok elkapásában jeleskedett, nem volt fumble és kellett vagy 2 ember hogy ledöntsék.. nem is olyan rossz ez a trade

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Chiefs announce they've traded WR Jon Baldwin to SF for WR AJ Jenkins. Change of scenery for both.

Szerintem jól jártatok.tenorx
nem lett szégyen egyik csapatnak sem hogy elengedjék a draftolt csodákat... hogy ki járt jól? majd kiderül...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Jonathan Baldwin akta.
A díva bustból nagydarab díva bust lett. 😛

Komolyan. Baldwinnak vannak elképesztő elkapásai, és igazából annyit nem dropol, mint amennyire most rászálltak, de nagyon rossz pillanatban teszi többnyire.
Sokkal nagyobb gond szvsz, amiről kevesebbet beszélnek, hogy gyenge utakat fut. Egyszerűen 6'5 magas majdnem, és totál el tud tűnni egy 5'11es CB mögött. Lassan fordul, lassan vált irányt, és nem elég kiforrottak a routejai. A Pitt egyetemen játszott, ahol run heavy volt. De azért két szezon alatt meg lehet(ne) tanulni a többi utat megfutni.
Fizikálisan jó futásblokkoló, ami itt előny lesz nyilván. Viszont nem viszi végig. Hátra kezd nézegetni, hogy hol a HB (kell-e még tolni), nemhogy blokkolna, majd sípolnak, vagy látja ha elfutott mellette. Ezen is javítottak, mert a Pitten láttam meccsét, ahol egyszerűen odasétált(!) a CBhez hogy majd blokkoljon ha a kedve megjön míg odaér, de a CB nem várt rá, megkerülte, és földre vitte a HBt. Na, ezt kinevelte belőle a tény, mikor 2011ben nem lett kezdőjátékos a Chiefsben. Elkezdett hajtani edzésen is, keményen blokkolni. Most off seasonben leadott a súlyából, ami kevés zsír rajta volt. Kezdő posztot akart, mikor hozták Donnie Averyt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bust for bust, ideális. Bár Baldwinnak legalább van már elkapása

több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Chiefs announce they've traded WR Jon Baldwin to SF for WR AJ Jenkins. Change of scenery for both.

Szerintem jól jártatok.