San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
a kirúgások közben igazolás is megy: érkezett az ex-stanfordi FB, Owen Marecic, Harbaugh nagy kedvence 😊

Hol lehet megnézni pre-season meccseket?he7edik
 bowl.hu/hol_es_hogyan_nezzunk_meccseketjjncaa
hát nem tudom már a második játékos akiben a browns nem lát fantáziát és elküldik. Kezdek tendenciát látni a dolgokban. Colt ott nem volt jó backupnak, se kezdőnek, se Owen. Érdekes. A browns topicban öröm volt mikor meglátták hogy cutolták a srácot.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
a kirúgások közben igazolás is megy: érkezett az ex-stanfordi FB, Owen Marecic, Harbaugh nagy kedvence 😊

Hol lehet megnézni pre-season meccseket?he7edik
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Hol és hogyan nézzünk meccseket? | Bowl.hu
Az ESPN America megszűnésével jókora űr keletkezett a hazai NFL és NCAA közvetítéseknél, de opciókból így sincs hiány, akár az interneten, akár a tévén szeretnénk a profi és/vagy az egyetemi liga mérkőzéseit követni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Hol lehet megnézni pre-season meccseket?


több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nem véletlenül írta egyszer valaki, hogy a 2. draft akkor lesz amikor 9ers keretet szűkít!Alabama Niners
Ehhehh.ez jó! 😀
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Hawkins TD, hatalmas 😀
 www.49ers.com/media-gallery/videos/Cant-Miss-Play-Lavelle-Hawkins-Wont-be-Stopped/81fefcf9-b05c-453d-b7d7-384eafb98297Gábor
Jesszus mit alakított a csávó. Megnézve az összefoglalót (ennek nevezem a condensed kivitelét a gamepassnak) csúnyán bealázták a cseréink az övékét. Ha McCoy így játszott volna a barnáknál, még ma is ott lenne első hegedűs. Igaz ahhoz társak is kellenek! Sajnálom Jimbot, nehéz lesz a legjobb 53at kiválogatni.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Patton megint nyomott egy TD-t. érik ez érik hogy lesz egy zsír WR-ünk.
BJ nem kérdés hogy No3 QB lesz, szerintem feljebb is fogja magát tornázni.

Cam Johnson ismét erős meccset hozott, ő is tuti marad OLBnek a rosteren. így már fincsi lesz a pass rush csapat.

CB-ben nem tudom miért húzzátok le TBrownt. az egyik legmegbízhatóbb cornerünk volt tavaly. sokat fejlődött. ugye a fornt 7-ünk eléggé fel tudja húzni a sec teljesítményét, és kell is. inkább ez legyen mint fordítva, öljük meg a futást és aztán lehet dobálózni.

több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Hawkins TD, hatalmas 😀
 www.49ers.com/media-gallery/videos/Cant-Miss-Play-Lavelle-Hawkins-Wont-be-Stopped/81fefcf9-b05c-453d-b7d7-384eafb98297

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Picit kiütöttük a Chargerst, a back-up-ok nagyot teljesítettek, főhet Jimbo feje az 53-as keret kialakításakor. Nem véletlenül írta egyszer valaki, hogy a 2. draft akkor lesz amikor 9ers keretet szűkít!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Eric Reid Named Starting Free SafetyJosszi
ennek mindenképpen örülök, de tény hogy a secondary nem erősődőttGábor
de nem is gyengült... bár tavaly én inkább Brown és Rogers játékán voltam néha kiakadva.. mintha lassultak volna.. na mindegy... én azt mondom a védelmünk nem gyengült, sőt...Josszi
nem Reidre értettem a nem erősődést, tőle én sokat várok, én is láttam párszor játszani és őt is szerettem volna ha válasszuk, főleg azért mert vezéregyéniség, de CBknél nem látom, hogy erősődtünk volna, Cully kiesett, Asomughanál még nem tudni milyen formában lesz, Rogers öregszik(de benne még bizom), Brown felé megy a labda akkor meg marad az ima 😀 passz ellen Whitner is elég homály tud lenni néha 😀
de amig jó lesz a pass rush addig nem lesz nagy gond úgy gondolom, vagy ha sikerülne több labdát szerezniükGábor
Nnamdi Asomugha lett a 3.CB a legújabb hír szerint... és elég gyakran lesz ellenünk 3 WR fent úgyhogy lesz alkalmunk látni asszem...
most olvastam csak vissza a hsz-edet.. egyre járt az elménk.. és ugyanattól félünk + meg bízunk is.. ÁMEN!

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Szerintem Brown idén javulni fog, míg Rogersnél sanszos a visszaesés. A CB poszt elég hálátlan, mert egy apró hiba is már elég nagy yardszerzést jelenthet az ellenfélnek, és még arra is ügyelni, hogy ne legyen DPI. Azért olyan borzalmasan nem rossz a sec, csak a futás elleni védekezésünkhöz viszonyítva.Alabama Niners
talán ha idén mégjobb lesz a pass rush nálunk.. Aldon és kedvencem Justin Smithben ismét bízom..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Szerintem Brown idén javulni fog, míg Rogersnél sanszos a visszaesés. A CB poszt elég hálátlan, mert egy apró hiba is már elég nagy yardszerzést jelenthet az ellenfélnek, és még arra is ügyelni, hogy ne legyen DPI. Azért olyan borzalmasan nem rossz a sec, csak a futás elleni védekezésünkhöz viszonyítva.Alabama Niners
igen.. ez benne van hogy rajtuk van talán a legnagyobb nyomás mert ha ők hibáznak..
nem tudom jó e hogy pl SB döntőben is játszottak hosszú passzokat pl Brown ellen és hát 178 centijével eléggé szenvedett... igaz volt ott pár igen kiszorított helyzetből dobott "mákos" passza Flacco-nak is...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
A mutatott formája alapján megérdemli, nem kell 2 idény és Goldson szintje felett fog teljesíteni. Igazi hard hitter. Többször láttam játszni LSU meccseken (föleg Alabama ellen), és óriási tehetség. Már csak Whitner helyett kellene majd egy jó és fiatal SS. Bár ez ráér még.Alabama Niners
akartam kérdezni hogy ki ismeri látta már a főiskolás korában?
Goldsonban volt hype is szerintem...Josszi
Reid nagyon jó volt az LSU-ban, sok bosszúságot okozott nekem (azért általában elvertük őket), most lesz alkalma, hogy kiengeszteljen. Szerintem abban lesz jobb, mint Goldson volt, hogy bár ugyanolyan hard hitter, csak több esze van, és nem veszti el a fejét mint Dashon tette, és hozott emiatt sok 15y-os büntit. Természetesen az NFL-ben nagyobb a sebesség, de nem féltem.

Amúgy érdemes nézni NCAA meccseket, főleg SEC-et és nagy csapatokat, onnan sokan visszaköszönnek évek múlva akár a kedvenc csapatunkban is. Ugye nálunk idén a SEC-ből jött Reid és Lattimore is.Alabama Niners
köszönöm az infót 😊
nemsok NCAA meccset láttam, talán az eurosport2 csiptem el 1-2-t úgyhogy nagyon nem vagyok képben.
lehet rászokom arra is.. csak itthon lesz lincshangulat 😀
az érdekes volt számomra hogy ott jóval több volt a hosszú rush és hát egyszer buktam rajta nagy pénzt bet365-ön..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Szerintem Brown idén javulni fog, míg Rogersnél sanszos a visszaesés. A CB poszt elég hálátlan, mert egy apró hiba is már elég nagy yardszerzést jelenthet az ellenfélnek, és még arra is ügyelni, hogy ne legyen DPI. Azért olyan borzalmasan nem rossz a sec, csak a futás elleni védekezésünkhöz viszonyítva.Alabama Niners
Rogers jó lesz. Felszívja magát, szerintem jó szezonja lesz. Fogadok rá!
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Szerintem Brown idén javulni fog, míg Rogersnél sanszos a visszaesés. A CB poszt elég hálátlan, mert egy apró hiba is már elég nagy yardszerzést jelenthet az ellenfélnek, és még arra is ügyelni, hogy ne legyen DPI. Azért olyan borzalmasan nem rossz a sec, csak a futás elleni védekezésünkhöz viszonyítva.
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Eric Reid Named Starting Free SafetyJosszi
ennek mindenképpen örülök, de tény hogy a secondary nem erősődőttGábor
de nem is gyengült... bár tavaly én inkább Brown és Rogers játékán voltam néha kiakadva.. mintha lassultak volna.. na mindegy... én azt mondom a védelmünk nem gyengült, sőt...Josszi
nem Reidre értettem a nem erősődést, tőle én sokat várok, én is láttam párszor játszani és őt is szerettem volna ha válasszuk, főleg azért mert vezéregyéniség, de CBknél nem látom, hogy erősődtünk volna, Cully kiesett, Asomughanál még nem tudni milyen formában lesz, Rogers öregszik(de benne még bizom), Brown felé megy a labda akkor meg marad az ima 😀 passz ellen Whitner is elég homály tud lenni néha 😀
de amig jó lesz a pass rush addig nem lesz nagy gond úgy gondolom, vagy ha sikerülne több labdát szerezniük

több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Eric Reid Named Starting Free SafetyJosszi
ennek mindenképpen örülök, de tény hogy a secondary nem erősődőttGábor
de nem is gyengült... bár tavaly én inkább Brown és Rogers játékán voltam néha kiakadva.. mintha lassultak volna.. na mindegy... én azt mondom a védelmünk nem gyengült, sőt...Josszi
Hát az kevés, hogy nem gyengült, mert az a szekciónk már évek óta gyenge... 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A mutatott formája alapján megérdemli, nem kell 2 idény és Goldson szintje felett fog teljesíteni. Igazi hard hitter. Többször láttam játszni LSU meccseken (föleg Alabama ellen), és óriási tehetség. Már csak Whitner helyett kellene majd egy jó és fiatal SS. Bár ez ráér még.Alabama Niners
akartam kérdezni hogy ki ismeri látta már a főiskolás korában?
Goldsonban volt hype is szerintem...Josszi
Reid nagyon jó volt az LSU-ban, sok bosszúságot okozott nekem (azért általában elvertük őket), most lesz alkalma, hogy kiengeszteljen. Szerintem abban lesz jobb, mint Goldson volt, hogy bár ugyanolyan hard hitter, csak több esze van, és nem veszti el a fejét mint Dashon tette, és hozott emiatt sok 15y-os büntit. Természetesen az NFL-ben nagyobb a sebesség, de nem féltem.

Amúgy érdemes nézni NCAA meccseket, főleg SEC-et és nagy csapatokat, onnan sokan visszaköszönnek évek múlva akár a kedvenc csapatunkban is. Ugye nálunk idén a SEC-ből jött Reid és Lattimore is.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Eric Reid Named Starting Free SafetyJosszi
ennek mindenképpen örülök, de tény hogy a secondary nem erősődőttGábor
de nem is gyengült... bár tavaly én inkább Brown és Rogers játékán voltam néha kiakadva.. mintha lassultak volna.. na mindegy... én azt mondom a védelmünk nem gyengült, sőt...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
A mutatott formája alapján megérdemli, nem kell 2 idény és Goldson szintje felett fog teljesíteni. Igazi hard hitter. Többször láttam játszni LSU meccseken (föleg Alabama ellen), és óriási tehetség. Már csak Whitner helyett kellene majd egy jó és fiatal SS. Bár ez ráér még.Alabama Niners
akartam kérdezni hogy ki ismeri látta már a főiskolás korában?
Goldsonban volt hype is szerintem...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A mutatott formája alapján megérdemli, nem kell 2 idény és Goldson szintje felett fog teljesíteni. Igazi hard hitter. Többször láttam játszni LSU meccseken (föleg Alabama ellen), és óriási tehetség. Már csak Whitner helyett kellene majd egy jó és fiatal SS. Bár ez ráér még.
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Eric Reid Named Starting Free SafetyJosszi
ennek mindenképpen örülök, de tény hogy a secondary nem erősődőtt

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Eric Reid Named Starting Free Safety

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Paryst szerettem, csupa szív játékos. sajnos a tavalyi season ending sérülése miatt idén nem jutott szóhoz. Aldon Smith, Ahmad Brooks, Corey Lemonier, Cam Johnson, Dan Skuta mind kezdő kaliber, így várható volt hogy a fiatalsággal mennek tovább. sok sikert neki NO-ban!

Patton remek lesz, nem lennék meglepve ha kinövi magát #2-nek idővel 😊

petey
igen tudom milyen mikor valakit kedvel az ember de a fiatalok meg hát a píz csak döntő tényező azt nem is láttam hogy elvitte a NO,

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Most nézem a Viking elleni meccset, szerintem Patton nagy upgrade lesz, a jövő embere, mnegkockáztatom, hogy Crabtree-i magasságokig fog jutni! Moore kellemes meglepetés.Alabama Niners
Ámen! xD

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Paryst szerettem, csupa szív játékos. sajnos a tavalyi season ending sérülése miatt idén nem jutott szóhoz. Aldon Smith, Ahmad Brooks, Corey Lemonier, Cam Johnson, Dan Skuta mind kezdő kaliber, így várható volt hogy a fiatalsággal mennek tovább. sok sikert neki NO-ban!

Patton remek lesz, nem lennék meglepve ha kinövi magát #2-nek idővel 😊