San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
😛 😀
majd meglatjuk iden mit hoznak ossze ellenunk 😉 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezzel sokkal kevésbé nézted le őket xD
Csak be ne tévedjen egy ramses, felhánytorgatni a tavalyi meccseket😛

több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
hmhm, mivel az elso forduloban vasarnap 2 meccset adnak a Ricsiek, igy nekunk kell lennunk az estinek 😀Vegita
A másik ugyanebben az időben a Rams-Cardinals, nem éppen egy súlycsoport a GB elleni derbinkel!Alabama Niners
igy van, csak nem mertem ezt beirni, nehogy az legyen, hogy lenezem a nalunk joval gyengebb csoportrivalisokat.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
mormota San Francisco 49ers 2
Sziasztok, van egy eladó jegyem a 2013. október 27-i SF49ers vs Jacksonville Jaguars alapszakasz mérkőzésre a Wembley-be. Section: BK114 Sor:24 Ulés: 80
Ha valakit érdekel, keressen meg. Köszönöm
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
szerintem előre tudott dolog volt.. kérdés ki ad és mit érte?...Josszi
"McCoy Named 49ers No. 2 QB"
Talán jövőre😊
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
atlétaként érdekelne hogy megy Lawrence Okoyenek?? mi lesz vele?Sugar611
pont most olvastam:  blogs.mercurynews.com/49ers/2013/08/25/british-import-okoye-injures-knee-hasnt-considered-likelihood-of-his-release/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+49ersHotRead+%2849ers+Hot+Read%29

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
hmhm, mivel az elso forduloban vasarnap 2 meccset adnak a Ricsiek, igy nekunk kell lennunk az estinek 😀Vegita
A másik ugyanebben az időben a Rams-Cardinals, nem éppen egy súlycsoport a GB elleni derbinkel!
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
atlétaként érdekelne hogy megy Lawrence Okoyenek?? mi lesz vele?
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
hmhm, mivel az elso forduloban vasarnap 2 meccset adnak a Ricsiek, igy nekunk kell lennunk az estinek 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
szerintem előre tudott dolog volt.. kérdés ki ad és mit érte?...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
NFL Network's Ian Rapoport reports the 49ers are trying to trade QB Colt McCoy.
The 49ers acquired McCoy and a sixth-round pick for fifth- and seventh-round picks ahead of April's draft. He's been nothing short of dismal throughout the preseason, completing 46.2 percent of his passes with two interceptions. If San Francisco can't find a trade partner, they're expected to release McCoy. The Bills and Jets could possibly have some interest. The Niners appear content with Seneca Wallace as Colin Kaepernick's backup.

én nem sírnék utána,sőt egész jó üzlet lenne szerintem.ti mit gondoltok?csrnyei
mivel a backup QB piac elég üres még kaphatunk érte valamit(Jets,Raiders).
de mivel pont most átdolgozta a szerződését, így feljebb tornázhatjuk az árát.

The 49ers have have engaged in trade talks regarding their backup quarterback, people informed of the talks told NFL.com's Ian Rapoport on Sunday. McCoy restructured his contract to a lower base salary Saturday, making it more like that he will not be released.

One advantage for general manager Trent Baalke is the vacancies created by injuries to the Buffalo Bills and New York Jets, among other teams. Per Rapoport, the 49ers already have received calls on McCoy.

több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
NFL Network's Ian Rapoport reports the 49ers are trying to trade QB Colt McCoy.
The 49ers acquired McCoy and a sixth-round pick for fifth- and seventh-round picks ahead of April's draft. He's been nothing short of dismal throughout the preseason, completing 46.2 percent of his passes with two interceptions. If San Francisco can't find a trade partner, they're expected to release McCoy. The Bills and Jets could possibly have some interest. The Niners appear content with Seneca Wallace as Colin Kaepernick's backup.

én nem sírnék utána,sőt egész jó üzlet lenne szerintem.ti mit gondoltok?
több mint 10 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Üdv az új Niners fanoknak! Ahogy kezdődik a bajnokság visszatérnek a "régi" motorosok is! Remélem az eredménykövetőben is egyre többen képviseljük majd a 9ers-t!Alabama Niners
Hmm.. Igyekszem én is visszatérni a ,,kis'' szünet után, meg átnyálazni a topikot és infókat, hogy mi történt a nyáron 😊

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
ne is mondd... mazochista!!!! 😀
meg én is hogy mert már többször visszanéztem...Josszi
itt ugye a kulcsmondat az volt hogy "ha Crabtreet nem fogták volna 5 yardon túl..." de már sosem tudjuk megpetey
hát nem ezen múlt sajnos.. talán ha 3szor is nem ugyanazt próbáljuk.. vagy ha az első félidőt nem "adjuk el" mindegy "a mi lett volna ha" az nem számít 😕

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
ne is mondd... mazochista!!!! 😀
meg én is hogy mert már többször visszanéztem...Josszi
itt ugye a kulcsmondat az volt hogy "ha Crabtreet nem fogták volna 5 yardon túl..." de már sosem tudjuk meg

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
azt ugye tudjuk hogy mi nem az acélos légitámadással operálunk, hanem a földi hadviselés az erősségünk 😊 de ha kell akkor passzolunk. nem olyan tragikus a WR felhozatal, bárhogy próbálják ezt sugallni.
Crabtree sérülése nem érint jól tény, de ő csak 1 játékos, nyugi van.
ez viszont fájni fog, főleg 0:55-től
petey
ne is mondd... mazochista!!!! 😀
meg én is hogy mert már többször visszanéztem...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
kérdés: ki min vagy hogyan tervezi nézni a meccseket? (ESPN over)Josszi
én előfizettem Gamepassra, de állítólag pár perc csúszással adják a meccseket, így nem tudom mennyire fogok eredménykövetőzni...
college focival még nem tudom mi lesz, egyelőre marad a streamGábor
college focihoz egy alternatíva az espnplayer, én abban gondolkodomcsrnyei
tudom, csak még nem vagyok benne biztos, hogy azért is akarok fizetni 😀Gábor
én is gamepass, nagyon feeling hogy egyszerre 4 meccset kukkolok és ahol érdekesebb történik azt nézem tovább.. na persze amikor nem mi játszunk majd vagy ha éppen félidő lesz. a condensed visszajátszás is tetszik, vagy hogy playt kiválasztom és nem kell tekergetnem.. bár ha már fizetek kapjak is érte valamit xD
kíváncsi vagyok menyire fogja bírni ha majd egyszerre többtízezren nézik majd (nem nálunk sajnos) fog e akadni stb stb... idáig pozítív.

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
azt ugye tudjuk hogy mi nem az acélos légitámadással operálunk, hanem a földi hadviselés az erősségünk 😊 de ha kell akkor passzolunk. nem olyan tragikus a WR felhozatal, bárhogy próbálják ezt sugallni.
Crabtree sérülése nem érint jól tény, de ő csak 1 játékos, nyugi van.
ez viszont fájni fog, főleg 0:55-től

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Seneca Wallace érkezett és Ricardo Lockette távozott emiatt.Fucu
Ezt nem értik a nagy okosok sem, hogy nekünk WR needünk van, erre elcserélik AJ-t szőrén (majd meglátjuk mi lesz belőle) és kidobnak egy másikat. Kiért? Egy a British Múzeumból szökésért körözött egyénért. Mondja ha Colt nem tudja ezt a nagypapit lenyomni akkor mehet az arénába. Vagy kanadába. Vagy a szíhókszhoz.Csiriba
úgy néz ki marad elég WR, Lockette ügyes volt de semmi extra, minek még idehozni egy középszert?
Karim Osgood Patton jó, és ne feledjük lassan jön vissza majd Manningham is
tudják sztem Baalke-ék hogy milyen típusú játékos hiányzik, Hogy Colt vagy az általad múmiának titulált lesz a 2. számú számít az most? remélem nem

vajon készülünk 2 TE pázhuzamosan meglepivel?
Vance Mcdonald szerintem nagyon jóó!

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
nem is olyan rég a mester azt nyilatkozta,hogy a Jenkins-Lockette-Patton hármasból valakinek ki kell tűnnie ezekben az ínséges időkben,már csak Patton van a rosteren...csrnyei
Patton tünt ki, őt nem passzoltuk el.Alabama Niners
ahogy sejtettem,remélem hétfőn hajnalban mi is megcsodálhatjuk😊
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
nem is olyan rég a mester azt nyilatkozta,hogy a Jenkins-Lockette-Patton hármasból valakinek ki kell tűnnie ezekben az ínséges időkben,már csak Patton van a rosteren...csrnyei
Patton tünt ki, őt nem passzoltuk el.
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
kérdés: ki min vagy hogyan tervezi nézni a meccseket? (ESPN over)Josszi
én előfizettem Gamepassra, de állítólag pár perc csúszással adják a meccseket, így nem tudom mennyire fogok eredménykövetőzni...
college focival még nem tudom mi lesz, egyelőre marad a streamGábor
college focihoz egy alternatíva az espnplayer, én abban gondolkodomcsrnyei
tudom, csak még nem vagyok benne biztos, hogy azért is akarok fizetni 😀

több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
nem is olyan rég a mester azt nyilatkozta,hogy a Jenkins-Lockette-Patton hármasból valakinek ki kell tűnnie ezekben az ínséges időkben,már csak Patton van a rosteren...
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Seneca Wallace érkezett és Ricardo Lockette távozott emiatt.Fucu
Ezt nem értik a nagy okosok sem, hogy nekünk WR needünk van, erre elcserélik AJ-t szőrén (majd meglátjuk mi lesz belőle) és kidobnak egy másikat. Kiért? Egy a British Múzeumból szökésért körözött egyénért. Mondja ha Colt nem tudja ezt a nagypapit lenyomni akkor mehet az arénába. Vagy kanadába. Vagy a szíhókszhoz.
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
kérdés: ki min vagy hogyan tervezi nézni a meccseket? (ESPN over)Josszi
én előfizettem Gamepassra, de állítólag pár perc csúszással adják a meccseket, így nem tudom mennyire fogok eredménykövetőzni...
college focival még nem tudom mi lesz, egyelőre marad a streamGábor
college focihoz egy alternatíva az espnplayer, én abban gondolkodom