San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Eric Reid Named Starting Free SafetyJosszi
ennek mindenképpen örülök, de tény hogy a secondary nem erősődőttGábor
de nem is gyengült... bár tavaly én inkább Brown és Rogers játékán voltam néha kiakadva.. mintha lassultak volna.. na mindegy... én azt mondom a védelmünk nem gyengült, sőt...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
A mutatott formája alapján megérdemli, nem kell 2 idény és Goldson szintje felett fog teljesíteni. Igazi hard hitter. Többször láttam játszni LSU meccseken (föleg Alabama ellen), és óriási tehetség. Már csak Whitner helyett kellene majd egy jó és fiatal SS. Bár ez ráér még.Alabama Niners
akartam kérdezni hogy ki ismeri látta már a főiskolás korában?
Goldsonban volt hype is szerintem...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A mutatott formája alapján megérdemli, nem kell 2 idény és Goldson szintje felett fog teljesíteni. Igazi hard hitter. Többször láttam játszni LSU meccseken (föleg Alabama ellen), és óriási tehetség. Már csak Whitner helyett kellene majd egy jó és fiatal SS. Bár ez ráér még.
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Eric Reid Named Starting Free SafetyJosszi
ennek mindenképpen örülök, de tény hogy a secondary nem erősődőtt

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Eric Reid Named Starting Free Safety

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Paryst szerettem, csupa szív játékos. sajnos a tavalyi season ending sérülése miatt idén nem jutott szóhoz. Aldon Smith, Ahmad Brooks, Corey Lemonier, Cam Johnson, Dan Skuta mind kezdő kaliber, így várható volt hogy a fiatalsággal mennek tovább. sok sikert neki NO-ban!

Patton remek lesz, nem lennék meglepve ha kinövi magát #2-nek idővel 😊

petey
igen tudom milyen mikor valakit kedvel az ember de a fiatalok meg hát a píz csak döntő tényező azt nem is láttam hogy elvitte a NO,

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Most nézem a Viking elleni meccset, szerintem Patton nagy upgrade lesz, a jövő embere, mnegkockáztatom, hogy Crabtree-i magasságokig fog jutni! Moore kellemes meglepetés.Alabama Niners
Ámen! xD

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Paryst szerettem, csupa szív játékos. sajnos a tavalyi season ending sérülése miatt idén nem jutott szóhoz. Aldon Smith, Ahmad Brooks, Corey Lemonier, Cam Johnson, Dan Skuta mind kezdő kaliber, így várható volt hogy a fiatalsággal mennek tovább. sok sikert neki NO-ban!

Patton remek lesz, nem lennék meglepve ha kinövi magát #2-nek idővel 😊


több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Most nézem a Viking elleni meccset, szerintem Patton nagy upgrade lesz, a jövő embere, mnegkockáztatom, hogy Crabtree-i magasságokig fog jutni! Moore kellemes meglepetés.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Engem nem győzött meg McCoy, csodálkoztam is, hogy miért hozták ide. Remélem, nem kerül rá sor. Kap is elég lazára vette az elejét, aztán Jim helyrerakta, és ment minden. Secondary továbbra is gyengécske, lesz ott még gond. Jó volt újra Huntert látni, a futással jól állunk, főleg, ha Lattimore is csatlakozik, brutál lesz. WR szinten azért hiányzik mind Crab, mind Manningham. Chad Hall jó kezű, de alacsony, kár érte.TE corp is vastagnak tűnik, blokkolni is tudnak rendesen. Davis ki lesz használva passz játékoknál is, úgy érzem. Amitől félek az az ST. Fogunk visszahordásból egy pár TD-t kapni, ne legyen igazam...red6t6
a ST kezdi összeszedni magát, mi hordtunk vissza egy TD-t, végre kezdenek dolgozni együtt. én nem értem viszont miert Lamichaelt erőltetik visszahordásban. Mccoy mellett max a rutinja szól őt én sem értem minek hozták hát ne legyen rá szükség. Futással egyetértek nagyon is jól állunk.
Gore Isten, végre visszatért Hunter, valamint Hampton jó lehet, és Dixon aki ismét bizonyítja hohy nem csak a ST-ben tud alkotni...
Kap lazára vette? inkább a szokásos az elején nehezen melegszik be volt 😀 ráadásul ha emlékeztek tavalyi FAlcons+SB döntő hát az elejét sosem kezdtük élesen. nem futott és kimélte magát ami nem baj nem kéne hogy belemenjen egy futásba és sérüljön a preseasonban. szerintem van egy két olyan call amit direkt nem mutogatunk még.... Crab hiánya meg tény ezzel kell dolgozni. Majd kiderül mit tudnak az "újjak"
Boldin sem kezdő játékos, sőt lehet hogy nem egy gyorsvonat de nem fogják elfújni miután elkapta a labdát,

mivel éppen a secondarynál megy nagy verseny és lehet újonc is lesz a kezdőben (Reid) nem értem miért írod hogy gyengécske a secondarynk? hány TD volt ami rajtuk múlt a 3 meccsen? talán 2?
szerintem a védelem az ami rendben van de nagyon... az idén új srácok fognak tündökölni reményeim szerint
DEF-ből Reid és WIlhoite, offenseből meg Vance Mcdonald, Hampton, és Baldwin a titkos favoritom.
amúgy meg preseason meccsek mindenki küzd a helyéért ha jó a training camp nem itt kell szinkronba rakni Kap-et az elkapókkal. azt hagyjuk meg a Patriotsnak pl. 😛


UFF (Y)

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
hmhm, mivel az elso forduloban vasarnap 2 meccset adnak a Ricsiek, igy nekunk kell lennunk az estinek 😀Vegita
A másik ugyanebben az időben a Rams-Cardinals, nem éppen egy súlycsoport a GB elleni derbinkel!Alabama Niners
igy van, csak nem mertem ezt beirni, nehogy az legyen, hogy lenezem a nalunk joval gyengebb csoportrivalisokat.Vegita
rams jóval gyengébb? nem rémlik h tavaly a frisco megverte volna a ramst
szerényebben 😛braxa88
hála Akersnek tavaly nem vertük meg őket, maj idén oda-vissza (vagy nem😊 )
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Odaadtuk Haralsont a Saintsnek egy hetedik körért, olcsón megkapták. Sajnálom, én nagyon bírtam a fickót, jó játékos.red6t6
ezen csodálkozom, ezek szerint a fiatalok bizonyítottak, mert Parys elég tapasztalt playa. Mindazáltal, hogy nem tudta kihozni azt magából amit pass rush terén vártunk tőle.
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Odaadtuk Haralsont a Saintsnek egy hetedik körért, olcsón megkapták. Sajnálom, én nagyon bírtam a fickót, jó játékos.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Engem nem győzött meg McCoy, csodálkoztam is, hogy miért hozták ide. Remélem, nem kerül rá sor. Kap is elég lazára vette az elejét, aztán Jim helyrerakta, és ment minden. Secondary továbbra is gyengécske, lesz ott még gond. Jó volt újra Huntert látni, a futással jól állunk, főleg, ha Lattimore is csatlakozik, brutál lesz. WR szinten azért hiányzik mind Crab, mind Manningham. Chad Hall jó kezű, de alacsony, kár érte.TE corp is vastagnak tűnik, blokkolni is tudnak rendesen. Davis ki lesz használva passz játékoknál is, úgy érzem. Amitől félek az az ST. Fogunk visszahordásból egy pár TD-t kapni, ne legyen igazam...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
az első 5 cut: San Francisco waived offensive lineman Al Netter, running back D.J. Harper, punter Colton Schmidt and linebacker Joe Holland, QB Scott Tolzien

következő 10 hamarosanpetey
kíváncsi leszek ki lesz az a 10.. Tolzien nem lepett meg..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
az első 5 cut: San Francisco waived offensive lineman Al Netter, running back D.J. Harper, punter Colton Schmidt and linebacker Joe Holland, QB Scott Tolzien

következő 10 hamarosan

több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
szerintem előre tudott dolog volt.. kérdés ki ad és mit érte?...Josszi
"McCoy Named 49ers No. 2 QB"
Talán jövőre😊csrnyei
hát..... nehogy buttfumblés legyen majd minttudodki.. 😀Josszi
szerintem nem kap annyi lehetőséget,hogy egy buttfumble-ig eljusson😀
mondjuk a tegnap esti int az hajazott egy kicsit sancho Lions elleni int-jére...
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
a divízió meccsek mindíg kemények.
Patton úgy néz ki megnyerte a rostert elég könnyedén, Moore is esélyes. hm. nem rossz ez 😊petey
nem bizony, Chad Hallban is van fantázia, ide vesszük TE-ket, McDonald is jónak tünik, nem lesz itt elkapó probléma 😊
szerintem McCoy jó lesz, legalább van egy kis rutinja, a biztosat tudja játszani, BJ meg jó lesz harmadiknak (Medvepapa most backup QB-król beszélek 😀 )
Reid is mehet a kezdőbe, Dahl meg ST-be
Dawson jól rúgdos, kezdődhet a szezon 😀Gábor
Mcdonald nagyon jó4 hihetetlen hogy a termetéhez képest milyen gyors és ruganyos.. élmény volt mind2 akciója 😀
Védelem: mindenki tetszett 😀 nem lesz itt gond..
Gore,Kendal,Hampton és Dixon lamichael nálam hátrébb van 😀
WR coprs: Moore és Baldwin bizonyit, reméljük Baldwin nem egy meccses lesz.
az első 8 percet leszámítva jó volt nézni na.... igaz a második félidőt csak ma de néztem meg, hajnalban kidőltem 😀

és végre az ST is jó volt!!!!

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
szerintem előre tudott dolog volt.. kérdés ki ad és mit érte?...Josszi
"McCoy Named 49ers No. 2 QB"
Talán jövőre😊csrnyei
hát..... nehogy buttfumblés legyen majd minttudodki.. 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
McCoy jó lesz backupnak, csak Kaeppel ne történjen semmi, mert akkor leszünk bajban. Patton tényleg kiemelkedett az anno említett triumvirátusból, már értem miért őt tartották meg. McDonaldnak volt szép játéka, tetszett nekem (egyet átugrott, a kövit meg a földbe döngölte, kb 10 yardot hozva az elkapás után) De a legjobban LMJ játéka tetszett, remélem sok van még abban a gyerekben, én most vennék LMJ részvényeket, mert fel fog menni az áruk 😀
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
a divízió meccsek mindíg kemények.
Patton úgy néz ki megnyerte a rostert elég könnyedén, Moore is esélyes. hm. nem rossz ez 😊petey
nem bizony, Chad Hallban is van fantázia, ide vesszük TE-ket, McDonald is jónak tünik, nem lesz itt elkapó probléma 😊
szerintem McCoy jó lesz, legalább van egy kis rutinja, a biztosat tudja játszani, BJ meg jó lesz harmadiknak (Medvepapa most backup QB-król beszélek 😀 )
Reid is mehet a kezdőbe, Dahl meg ST-be
Dawson jól rúgdos, kezdődhet a szezon 😀

több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hmhm, mivel az elso forduloban vasarnap 2 meccset adnak a Ricsiek, igy nekunk kell lennunk az estinek 😀Vegita
A másik ugyanebben az időben a Rams-Cardinals, nem éppen egy súlycsoport a GB elleni derbinkel!Alabama Niners
igy van, csak nem mertem ezt beirni, nehogy az legyen, hogy lenezem a nalunk joval gyengebb csoportrivalisokat.Vegita
rams jóval gyengébb? nem rémlik h tavaly a frisco megverte volna a ramst
szerényebben 😛
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
a divízió meccsek mindíg kemények.
Patton úgy néz ki megnyerte a rostert elég könnyedén, Moore is esélyes. hm. nem rossz ez 😊petey
elsőre Baldwin se tűnt olyan nagyon rossznak,lehet jót tett neki a környezetváltozás😀
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
a divízió meccsek mindíg kemények.
Patton úgy néz ki megnyerte a rostert elég könnyedén, Moore is esélyes. hm. nem rossz ez 😊

több mint 10 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
just reading 😀 mar majdnem leirtam de kivarom a megfelelo pillanatot 😉

'I BELIEVE'