San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Na hogy is van (volt) ez? Miről van szó?
1. Futó csapat vagyunk
2.QB-nk is fut és read option az erősségünk
3.Liga elit a védelem, és a front7-ünk a brutál,talán a legerősebb LB sorral, leginkább secondaryben van a gyenge pont

Erre:
ad1: 100 yard alatt futottunk
ad 2: Kaep alig fut, viszont 400 yard felett dob. Közel 10 éve nem volt 400 y+ passzolt meccsünk!!!!
ad 3: A védelem legjobbja a ruki S!!! Reid és Whitner a top T kiosztónk (meg Bowman), összeségében a secondary majdnem annyi T osztott mint a front7.
😀 😀

Harbóék nagyon összerakták ezt a meccset. 500 y+ O#!! A fal nagyon jól szerepelt. Kaepnek hihetetlen karja van, és duzzad az önbizalomtól.Az offsesion építkezésünk nagyon jól sikerült. Boldin bizonyít rendesen, már-már UFO kategória. A draftoltjaink nagyon jól mutatkoztak be és nem csak Reidre gondolok. pl McDonald is nagyon jól lépett be a játékba.
Ez mellett zseniális volt Miller is, élete egyik nagy napja volt, és le a kalappal Vernon előtt is.(Y)

Védelmünk összeségében kicsit halványabb volt.%/

Ami nagyon bosszant az a sok bünti. Otthon 4-5 false start rohadt luxus (mi lesz így a hóksznál??) És Dawson se nagyon győzött meg.(N)

Boldin TD-je előtt egyértelmű bírói hiba volt, halott labdánál voltak a szabálytalanságok 4 és 2-vel kellett volna jönnünk 6 yardról. Mondjuk egyrészt Staley sztem nem merítette ki sztem az UR-t (ő kapta sallert!), másrészt 6 yardról is TD-t értünk volna el 😊

Tegnap nagyon nagy élményt szereztek a srácok, nagyon szép és fontos W volt.

A hóksz secondaryje ellen tuti nem fog menni ez a passz játék, a comptoni tahóval az élen magasan jobbak mint a GB volt.

Most örüljünk nagyon, van rá okunk!
GO NINERS!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
doka San Francisco 49ers 111
Én sajnos csak a második negyed közepétől tudtam megnézni. Közben figyeltem az eredménykövetőt, hogy Ricsiék mekkora baromságokat mondtak 😊 Szerencsére ez már nem idegesít. Hatalmas élmény volt nézni ezt a meccset.
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Jól összefoglaltad, grat!
Reid nagyon jó, ahogy Boldin is. A D még idény eleji formát hozott. Megint rengetek büntit szereztünk, a szokásos false startok, mi lesz jövő héten, ha már most ennyi volt?!
CB felhozatal egy rakás szerencsétlenség... nagyon nagy szükség van egy pár jó CB-re, mert ott nagyon gyengék vagyunk.
A futás valóban nem ment ma, de nagyon készültek belőle, az látszott. Egy jó Packerst győztünk le, egy jó meccsen. Jövő héten a D-től ez kevés lesz!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nagyon jó meccs volt, igazi rangadó!
Ahogy vártam Hárbó nem futtatta Colint, és lehet, hogy az idény túlnyomó részében így is lesz. Ellenben olyan légiparádét tartottunk, mint Montana és Young idejében!
Természetesen Boldin és Davis kimagaslott a többi elkapónk közül és a 412-ből 306-ot és a TD-ket magukra vállalták. Colinnak nagyon jól ment a passz, a sok termelt yard mellett 70%-os pontossággal tette ezt eladott labda nélkül. Lényegében Alex Smith 2.0- játszott, azaz pontosan eladott labda nélkül, csak sokkal több szerzett yardal. A futást meglepő módon hanyagoltuk, és az első 3 negyedben nem is ment sem a futóknak, sem a falnak. Szerencsére, amikor igazán kellett, hátrányban, akkor elővettük a szebbik formánkat. Ezen még csiszolni kell, mert lesznek meccsek amikor nagyobb szükség lesz rá mint most volt.
A védelemnek nem volt különösebben nagy napja, kicsit sok pontot kaptunk, a futást azért megöltük szépen. A nyomás lehetett voln a nagyobb, és akkor hamarabb leszakíthattuk volna a Pacskerszt. Aldon összekapart 1.5 sacket, elég is lesz a maradék 15 meccsen is ugyanennyi mindíg. A passzvédekezés nem volt túl rossz, de túlzotan jónak sem mondható, Rogers ellen 333y-ot bekapni nem szégyen, sokan többet fognak. Ami mellett viszon nem lehet elmenni az REID játéka! Goldson az ki??? 6 tackle 1 INT (meg mégegy csak zászló miatt nem ért, az end zone-ban). Ennél jobb bemutatkozást nehéz elképzelni, nagyot húztunk vele!
Dawsontól fájó a 48y-ról kihagyott FG. Lee, csak hozta a szokásos nagyszerű punt átlagot.

Összeségében a lényeg a győzelem, jól is játszottunk, a hibák láthatóak, azokat meg kell szüntetni.
Kaep megmutatta, hogy akik azt hiszik csak a földön veszélyes, azok most a semlegesítésére szőtt terveiket jelentősen alakíthatják át. Ez a légi demonstráció nyithatja meg az utat, hogy majd a földön is attraktívabb legyen, mert ellene édeskevés a futását kivenni.

Jövő héten brutális háború lesz északon! Megjósolhatatlan kimenetellel (a semleges szurkolóknak), és 49ers győzelmmel! 😀😀
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Én is győzelmet várok, számszerűsítem is 37-24. Az eredménykövetőben folytatjuk!!!Alabama Niners
Nem is lőttem nagyon mellé, 3-a főlé, és 4-el alá.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Gratu!Rendben volt, next week!
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Hát nem gyengültetek...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Apaaaaa! Kezdőőődk!!! 😊 yeh 😊 Akkor másodszorra hatodikra fel!
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Én is győzelmet várok, számszerűsítem is 37-24. Az eredménykövetőben folytatjuk!!!
több mint 10 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Szép jó estét! 😊

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 879 — Csodabogár
hát akkor urak ma belevágunk. írtam volna szívesen ismertetőt de nem volt időm.
lényeg hogy a védelem egy rookie OT ellen megy, Kaepet pedig valószínűleg nem akarják futni hagyni, így a passzokkal kell megverni őket. lehet ráállítanak 2 LB-t is kémnek ezt ki lehet használni.
ezzel szemben kétségem sincs hogy Reidet le akarják tesztelni egész nap, így csipkednie kell magát a passz D-nek.

W-t várok.

több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Megkezdem én is a rookie szezonomat szurkolóként 😀 remélem győzelemmel 😊picstii
sok sikert neked 😀 van eredménykövető topik, oda lehet majd írogatni meccs közben 😊

több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Megkezdem én is a rookie szezonomat szurkolóként 😀 remélem győzelemmel 😊
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
az elég meleg,hogy a td magazin szerint A.J Jenkinsre kéne figyelni a szezonban😀csrnyei
A KC szurkolóinak....Alabama Niners
Ha elég szemfülesek biztos észreveszik a pálya mellett álldogálva😊
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
az elég meleg,hogy a td magazin szerint A.J Jenkinsre kéne figyelni a szezonban😀csrnyei
A KC szurkolóinak....
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
az elég meleg,hogy a td magazin szerint A.J Jenkinsre kéne figyelni a szezonban😀
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
hogy adod a jegyet?

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
BEATTHEPACKERS

 www.49ers.com/video/videos/Coming_Soon_49ers_vs_Packers/750d2c08-d000-4ba6-91f3-a000a6b6c36e
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 879 — Csodabogár


 kissingsuzykolber.uproxx.com/2013/09/all-32-quarterbacks-as-their-team-name.html

több mint 10 éve
Robi 6
JEGY A LONDONI MECCSRE
Eredetileg a párommal terveztük elmenni az októberi meccsre. Meg is vettük a jegyeket. Aztán jött e gyermekáldás, duplán. Vagyis a párom nem utazhat.
Érdekelne valakit 2 jegy az októberi meccsre?
Robert

NFL: San Francisco 49ers VS Jacksonville Jaguars
Wembley Stadium, London,
Sun 27 Oct 2013, 17:00
Seat location: section BK 549, row 4, seats 278-277
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Srácok , kis segítség kellene...
Feleségem kidobta a kedvenc meccsem dvd-jétTudja valaki a tavaly előtti főcsoportdöntő ninier-giants meccs honnan tölthető le magyar kommentárral , vagy hol látható? Elég lenne az utolsó 5 perc is , akkor történtek a fontos dolgok.
Vagy nincs meg valakinek dvd-n?
Akár fizetnék is érte...Harlequin
Remélem kerestél már egy jó válóperes ügyvédet, mert ez akár indok is lehet 😀Csiriba
Jobbat mondok. Kidobtam 3 cserepes virágot!😊Harlequin
Nemes bosszú! Szép kis balhé lehetett 😀
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Aldon Smith kapcsán megy a feszkó,pedig a helyzet elég egyértelműnek tűnik,van egy arc ,aki le akar gombolni egy tehetős sportolót...
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Dixon nem adta a 24-es mezét Asómugának, aki így 28-asban fog virítani. Pedig 24 ezer dodót kínált érte, viszont Dixi ebben nyomta középsuliban és egyetemen is. Azt mondta keményen megdolgozott érte, ezért nem fogja átadni! Igaza is van!
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Srácok , kis segítség kellene...
Feleségem kidobta a kedvenc meccsem dvd-jétTudja valaki a tavaly előtti főcsoportdöntő ninier-giants meccs honnan tölthető le magyar kommentárral , vagy hol látható? Elég lenne az utolsó 5 perc is , akkor történtek a fontos dolgok.
Vagy nincs meg valakinek dvd-n?
Akár fizetnék is érte...Harlequin
Remélem kerestél már egy jó válóperes ügyvédet, mert ez akár indok is lehet 😀Csiriba
Jobbat mondok. Kidobtam 3 cserepes virágot!😊
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Srácok , kis segítség kellene...
Feleségem kidobta a kedvenc meccsem dvd-jétTudja valaki a tavaly előtti főcsoportdöntő ninier-giants meccs honnan tölthető le magyar kommentárral , vagy hol látható? Elég lenne az utolsó 5 perc is , akkor történtek a fontos dolgok.
Vagy nincs meg valakinek dvd-n?
Akár fizetnék is érte...Harlequin
Remélem kerestél már egy jó válóperes ügyvédet, mert ez akár indok is lehet 😀