San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Látom undi már előre védekezik a vereségük miatt 😀 😀 😀 (a foci decemberben kezdődik) nevetséges, hogy csak úgy beirkál ide és fikázza a másik csapatot valid érvekkel igaz? Kár hogy egy "valid" érvet se láttam miért kell fikázni. Ja, hogy az a "valid" érv, hogy 20+ pontot kaptunk és jónak/elitnek/top3nak/top5nek mondott védelmünk van? Az nem érv, hanem tény. Mint ahogy az is, hogy nyertünk. Ahogy vasárnap is fogunk. Tudom, hogy úgyse fogod abba hagyni a fikázást, de el kell szomorítsalak, nem érdekel a szar fröcskölésed. Ha kikapunk, akkor kikapunk, ha nyerünk, akkor nyerünk. Innen nekünk egyik kimenetelbe sincs beleszólásunk. Mi csak szurkolunk a SAJÁT csapatunknak. Biztatjuk őket, reménykedünk. Nem az ellenfelet ócsároljuk, felejtsük már el ezt a magyar szokást. (a sportszerűség határain belül mémek, vicces kijelentések beleférnek szerintem.)
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Petey,csak titeket szoktunk megszorni 40+ ponttal 😉
Jövő héten brutális háború lesz északon! Megjósolhatatlan kimenetellel (a semleges szurkolóknak), és 49ers győzelmmel! 😀😀Alabama Niners
az én tippem 28-20 ide..
persze előtte a 2 mamutot le kéne bunkózni valahogy... 😛 (mamut = Lynch, Turbin)Josszi
Lynch sehol nem volt a Panthers ellen, a félelmetes Hawks támadóalakulat 12 pontot bírt felrakni a táblára. volt szerencsém megtekinteni a 2. félidőt. hát Dangeruss elég sokszor menekült az életéért.
érdekes lesz, ott ugye a secondary az ász, ellenben a front 7 harmatosabb. az OL-jük is ehh. viszont hazai pálya, szezonnyitó, hangorkán rekordbeállítás, vérfürdő. nem féltem a fiúkat, de nem lesz népünnepély.

és csak hogy szokják:
petey
A félelmetes friscoi védelem sehol nem volt, szoptak 20+ plontot XDundisputedly
a nr.1. QB ellen jah..
ja szoptak.. de tudod megtehettük mert dobtunk többet.. mint amennyit "szoptunk" 😛Josszi
hagyjad, tudja undi is hogy Rodgers top QB(divatos szóval elit. lassan már mindenki elit) aki konstans feldob 20+ pontot bárki ellen...csak nem állta meg szó nélkül. gondolom akkor a Aldon, mint lufi passz rusherrel minden rendben van he? 😉

az egész offseason hype arról ment, hogy így Russel meg úgy Russel meg Harvin, meg Super Bowl satöbbi. ehhez képest
egy zseniális 12 pontot sikerült felvarázsolni. lehet hogy a következő meccseken több pont lesz de most ennyi jutott, pláne egy - fogalmazzunk szépen, lesajnált a gyengét alulról súroló Panthers ellen. valóban kiváló, nem elit a front7-jük, de a mi mccsünkön is a Packs megölte fullra a futást, de széjjelbombáztuk őket.

annyit még hogy egy TD ellenünk egy misstackle, a másik meg Asomougháról történt amikor 3 méterről nézte Nelsont. ilyen könnyelműségek nem férnek bele. ezen kell javulni.petey
igen Asomougha talán ott hibázott..
na majd kiderül vasárnap ki a jobb..
én hagyom, jókat szórakozom ahogy bizonygatja az igazát 😀Josszi
Josszi annyi a gond,hogy nincsenek valid erveid 😉 Nem csodalom,hogy nem szolsz hozza 😊
@petey Moralon kivul nem hiszem h ez a meccs olyan sok mindenrol dontene. A foci decemberben kezdodik.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
Petey,csak titeket szoktunk megszorni 40+ ponttal 😉undisputedly
ez a szoktunk barokkos túlzás 😀 majd most meglátjuk mi lesz ha nem rövid hétről jövünk egészségesen, bár nem lepne meg egy L sem. amitől tartok hogy majd megy a túlzott keménykedés és sérülés lesz

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Jövő héten brutális háború lesz északon! Megjósolhatatlan kimenetellel (a semleges szurkolóknak), és 49ers győzelmmel! 😀😀Alabama Niners
az én tippem 28-20 ide..
persze előtte a 2 mamutot le kéne bunkózni valahogy... 😛 (mamut = Lynch, Turbin)Josszi
Lynch sehol nem volt a Panthers ellen, a félelmetes Hawks támadóalakulat 12 pontot bírt felrakni a táblára. volt szerencsém megtekinteni a 2. félidőt. hát Dangeruss elég sokszor menekült az életéért.
érdekes lesz, ott ugye a secondary az ász, ellenben a front 7 harmatosabb. az OL-jük is ehh. viszont hazai pálya, szezonnyitó, hangorkán rekordbeállítás, vérfürdő. nem féltem a fiúkat, de nem lesz népünnepély.

és csak hogy szokják:
petey
A félelmetes friscoi védelem sehol nem volt, szoptak 20+ plontot XDundisputedly
a nr.1. QB ellen jah..
ja szoptak.. de tudod megtehettük mert dobtunk többet.. mint amennyit "szoptunk" 😛Josszi
hagyjad, tudja undi is hogy Rodgers top QB(divatos szóval elit. lassan már mindenki elit) aki konstans feldob 20+ pontot bárki ellen...csak nem állta meg szó nélkül. gondolom akkor a Aldon, mint lufi passz rusherrel minden rendben van he? 😉

az egész offseason hype arról ment, hogy így Russel meg úgy Russel meg Harvin, meg Super Bowl satöbbi. ehhez képest
egy zseniális 12 pontot sikerült felvarázsolni. lehet hogy a következő meccseken több pont lesz de most ennyi jutott, pláne egy - fogalmazzunk szépen, lesajnált a gyengét alulról súroló Panthers ellen. valóban kiváló, nem elit a front7-jük, de a mi mccsünkön is a Packs megölte fullra a futást, de széjjelbombáztuk őket.

annyit még hogy egy TD ellenünk egy misstackle, a másik meg Asomougháról történt amikor 3 méterről nézte Nelsont. ilyen könnyelműségek nem férnek bele. ezen kell javulni.petey
igen Asomougha talán ott hibázott..
na majd kiderül vasárnap ki a jobb..
én hagyom, jókat szórakozom ahogy bizonygatja az igazát 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Petey,csak titeket szoktunk megszorni 40+ ponttal 😉
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Gratulalok,ha meg tudod allapitani,hogy ARod a number one. Meg a kompetens szakertok is ugy fogalmaznak,hogy top3...
Panthers front7 szerintem meg top5, szoval nm vagyelorebb az erveiddel. Mi meg nem kaptubk tobbet mint 7,tessek....
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
Jövő héten brutális háború lesz északon! Megjósolhatatlan kimenetellel (a semleges szurkolóknak), és 49ers győzelmmel! 😀😀Alabama Niners
az én tippem 28-20 ide..
persze előtte a 2 mamutot le kéne bunkózni valahogy... 😛 (mamut = Lynch, Turbin)Josszi
Lynch sehol nem volt a Panthers ellen, a félelmetes Hawks támadóalakulat 12 pontot bírt felrakni a táblára. volt szerencsém megtekinteni a 2. félidőt. hát Dangeruss elég sokszor menekült az életéért.
érdekes lesz, ott ugye a secondary az ász, ellenben a front 7 harmatosabb. az OL-jük is ehh. viszont hazai pálya, szezonnyitó, hangorkán rekordbeállítás, vérfürdő. nem féltem a fiúkat, de nem lesz népünnepély.

és csak hogy szokják:
petey
A félelmetes friscoi védelem sehol nem volt, szoptak 20+ plontot XDundisputedly
a nr.1. QB ellen jah..
ja szoptak.. de tudod megtehettük mert dobtunk többet.. mint amennyit "szoptunk" 😛Josszi
hagyjad, tudja undi is hogy Rodgers top QB(divatos szóval elit. lassan már mindenki elit) aki konstans feldob 20+ pontot bárki ellen...csak nem állta meg szó nélkül. gondolom akkor a Aldon, mint lufi passz rusherrel minden rendben van he? 😉

az egész offseason hype arról ment, hogy így Russel meg úgy Russel meg Harvin, meg Super Bowl satöbbi. ehhez képest
egy zseniális 12 pontot sikerült felvarázsolni. lehet hogy a következő meccseken több pont lesz de most ennyi jutott, pláne egy - fogalmazzunk szépen, lesajnált a gyengét alulról súroló Panthers ellen. valóban kiváló, nem elit a front7-jük, de a mi mccsünkön is a Packs megölte fullra a futást, de széjjelbombáztuk őket.

annyit még hogy egy TD ellenünk egy misstackle, a másik meg Asomougháról történt amikor 3 méterről nézte Nelsont. ilyen könnyelműségek nem férnek bele. ezen kell javulni.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Jövő héten brutális háború lesz északon! Megjósolhatatlan kimenetellel (a semleges szurkolóknak), és 49ers győzelmmel! 😀😀Alabama Niners
az én tippem 28-20 ide..
persze előtte a 2 mamutot le kéne bunkózni valahogy... 😛 (mamut = Lynch, Turbin)Josszi
Lynch sehol nem volt a Panthers ellen, a félelmetes Hawks támadóalakulat 12 pontot bírt felrakni a táblára. volt szerencsém megtekinteni a 2. félidőt. hát Dangeruss elég sokszor menekült az életéért.
érdekes lesz, ott ugye a secondary az ász, ellenben a front 7 harmatosabb. az OL-jük is ehh. viszont hazai pálya, szezonnyitó, hangorkán rekordbeállítás, vérfürdő. nem féltem a fiúkat, de nem lesz népünnepély.

és csak hogy szokják:
petey
A félelmetes friscoi védelem sehol nem volt, szoptak 20+ plontot XDundisputedly
a nr.1. QB ellen jah..
ja szoptak.. de tudod megtehettük mert dobtunk többet.. mint amennyit "szoptunk" 😛

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
zsazsa San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 39
Nem tudom, miért kell negatív dolgokat ide írnia más csapat szúrkolóinak. Ha a Seahawks fórumban nem olvastam ilyet. Szánalmasnak tartom. Nem lehet két különböző mecset összehasonlitani.
Azért kiváncsi lettem volna, hogy Pötöm Jankót az a bizonyos 52-es hányszor döngölte volna le. Ha a " kis csapat" védelme ennyiszer megkergette.

"Az igazságból elveszett az i."
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Latod,itt a gond. 😉 Ez nem volt trollkodas. Amennyiben lesajnaloan szolsz egy idegenbeli, mas idozonaban ligaelit front ellen hozott tamadojatekrol, akkor a ti hazai teljesitmenyetek egyenesen szanalom 😉
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
Jövő héten brutális háború lesz északon! Megjósolhatatlan kimenetellel (a semleges szurkolóknak), és 49ers győzelmmel! 😀😀Alabama Niners
az én tippem 28-20 ide..
persze előtte a 2 mamutot le kéne bunkózni valahogy... 😛 (mamut = Lynch, Turbin)Josszi
Lynch sehol nem volt a Panthers ellen, a félelmetes Hawks támadóalakulat 12 pontot bírt felrakni a táblára. volt szerencsém megtekinteni a 2. félidőt. hát Dangeruss elég sokszor menekült az életéért.
érdekes lesz, ott ugye a secondary az ász, ellenben a front 7 harmatosabb. az OL-jük is ehh. viszont hazai pálya, szezonnyitó, hangorkán rekordbeállítás, vérfürdő. nem féltem a fiúkat, de nem lesz népünnepély.

és csak hogy szokják:
petey
A félelmetes friscoi védelem sehol nem volt, szoptak 20+ plontot XDundisputedly
látom még ki kell járnod a trollképző többi osztályát is :cool:

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jövő héten brutális háború lesz északon! Megjósolhatatlan kimenetellel (a semleges szurkolóknak), és 49ers győzelmmel! 😀😀Alabama Niners
az én tippem 28-20 ide..
persze előtte a 2 mamutot le kéne bunkózni valahogy... 😛 (mamut = Lynch, Turbin)Josszi
Lynch sehol nem volt a Panthers ellen, a félelmetes Hawks támadóalakulat 12 pontot bírt felrakni a táblára. volt szerencsém megtekinteni a 2. félidőt. hát Dangeruss elég sokszor menekült az életéért.
érdekes lesz, ott ugye a secondary az ász, ellenben a front 7 harmatosabb. az OL-jük is ehh. viszont hazai pálya, szezonnyitó, hangorkán rekordbeállítás, vérfürdő. nem féltem a fiúkat, de nem lesz népünnepély.

és csak hogy szokják:
petey
A félelmetes friscoi védelem sehol nem volt, szoptak 20+ plontot XD
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
😀

 www.youtube.com/watch?v=npKvIE6Ys1MJosszi
aki mer az nyer..
Russel csini lesz fél szemöldökkel😀😀
egyébként a szíhóksznak is csak egy van😊
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
😀

 www.youtube.com/watch?v=npKvIE6Ys1M

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
és csak hogy szokják:
petey
😀 😀 😀 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Jövő héten brutális háború lesz északon! Megjósolhatatlan kimenetellel (a semleges szurkolóknak), és 49ers győzelmmel! 😀😀Alabama Niners
az én tippem 28-20 ide..
persze előtte a 2 mamutot le kéne bunkózni valahogy... 😛 (mamut = Lynch, Turbin)Josszi
Lynch sehol nem volt a Panthers ellen, a félelmetes Hawks támadóalakulat 12 pontot bírt felrakni a táblára. volt szerencsém megtekinteni a 2. félidőt. hát Dangeruss elég sokszor menekült az életéért.
érdekes lesz, ott ugye a secondary az ász, ellenben a front 7 harmatosabb. az OL-jük is ehh. viszont hazai pálya, szezonnyitó, hangorkán rekordbeállítás, vérfürdő. nem féltem a fiúkat, de nem lesz népünnepély.

és csak hogy szokják:
petey
holnap megnézem a meccsüket mint szagértő elemző 😀
khmm jó a kép

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
Jövő héten brutális háború lesz északon! Megjósolhatatlan kimenetellel (a semleges szurkolóknak), és 49ers győzelmmel! 😀😀Alabama Niners
az én tippem 28-20 ide..
persze előtte a 2 mamutot le kéne bunkózni valahogy... 😛 (mamut = Lynch, Turbin)Josszi
Lynch sehol nem volt a Panthers ellen, a félelmetes Hawks támadóalakulat 12 pontot bírt felrakni a táblára. volt szerencsém megtekinteni a 2. félidőt. hát Dangeruss elég sokszor menekült az életéért.
érdekes lesz, ott ugye a secondary az ász, ellenben a front 7 harmatosabb. az OL-jük is ehh. viszont hazai pálya, szezonnyitó, hangorkán rekordbeállítás, vérfürdő. nem féltem a fiúkat, de nem lesz népünnepély.

és csak hogy szokják:

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Jövő héten brutális háború lesz északon! Megjósolhatatlan kimenetellel (a semleges szurkolóknak), és 49ers győzelmmel! 😀😀Alabama Niners
az én tippem 28-20 ide..
persze előtte a 2 mamutot le kéne bunkózni valahogy... 😛 (mamut = Lynch, Turbin)

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Reid nagyon jó, ahogy Boldin is. A D még idény eleji formát hozott. Megint rengetek büntit szereztünk, a szokásos false startok, mi lesz jövő héten, ha már most ennyi volt?!
CB felhozatal egy rakás szerencsétlenség... nagyon nagy szükség van egy pár jó CB-re, mert ott nagyon gyengék vagyunk.
A futás valóban nem ment ma, de nagyon készültek belőle, az látszott. Egy jó Packerst győztünk le, egy jó meccsen. Jövő héten a D-től ez kevés lesz!red6t6
nincs semmi baj a secondaryval, a rengeteg misstackle ölt meg minket, illetve hogy alig helyeztünk nyomást Rodgersre, majdnem mindig csak 4 ember rusholt.
azt tegyük hozzá hogy ARod és Jordy Nelson nem egyszerű emberek, olyan passzokat tud dobni Áronka hogy ott lehet bármilyen CB. ez van mikor túl cukik vagyunk a pass rushban.
mi azért tudtuk hogy Kaep nem csak futni tud 😀 most már a Liga többi csapata is.
Reid mit nyomott már te jó ég.petey
OFF igen ha Rodgersen nincs extra nyomás iszonyat pontosakat tud dobni.. és hát az elkapói sem homályok na.. 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
...
A Hárbó egy UFÓ , és olyan a csapat is , akikkel mindent meg lehet csinálni...
Harlequin
Azért ezzel várjuk meg a két Rams meccset... 😛

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Nagyon jó meccs volt, igazi rangadó!
Ahogy vártam Hárbó nem futtatta Colint, és lehet, hogy az idény túlnyomó részében így is lesz. Ellenben olyan légiparádét tartottunk, mint Montana és Young idejében!
Természetesen Boldin és Davis kimagaslott a többi elkapónk közül és a 412-ből 306-ot és a TD-ket magukra vállalták. Colinnak nagyon jól ment a passz, a sok termelt yard mellett 70%-os pontossággal tette ezt eladott labda nélkül. Lényegében Alex Smith 2.0- játszott, azaz pontosan eladott labda nélkül, csak sokkal több szerzett yardal. A futást meglepő módon hanyagoltuk, és az első 3 negyedben nem is ment sem a futóknak, sem a falnak. Szerencsére, amikor igazán kellett, hátrányban, akkor elővettük a szebbik formánkat. Ezen még csiszolni kell, mert lesznek meccsek amikor nagyobb szükség lesz rá mint most volt.
A védelemnek nem volt különösebben nagy napja, kicsit sok pontot kaptunk, a futást azért megöltük szépen. A nyomás lehetett voln a nagyobb, és akkor hamarabb leszakíthattuk volna a Pacskerszt. Aldon összekapart 1.5 sacket, elég is lesz a maradék 15 meccsen is ugyanennyi mindíg. A passzvédekezés nem volt túl rossz, de túlzotan jónak sem mondható, Rogers ellen 333y-ot bekapni nem szégyen, sokan többet fognak. Ami mellett viszon nem lehet elmenni az REID játéka! Goldson az ki??? 6 tackle 1 INT (meg mégegy csak zászló miatt nem ért, az end zone-ban). Ennél jobb bemutatkozást nehéz elképzelni, nagyot húztunk vele!
Dawsontól fájó a 48y-ról kihagyott FG. Lee, csak hozta a szokásos nagyszerű punt átlagot.

Összeségében a lényeg a győzelem, jól is játszottunk, a hibák láthatóak, azokat meg kell szüntetni.
Kaep megmutatta, hogy akik azt hiszik csak a földön veszélyes, azok most a semlegesítésére szőtt terveiket jelentősen alakíthatják át. Ez a légi demonstráció nyithatja meg az utat, hogy majd a földön is attraktívabb legyen, mert ellene édeskevés a futását kivenni.

Jövő héten brutális háború lesz északon! Megjósolhatatlan kimenetellel (a semleges szurkolóknak), és 49ers győzelmmel! 😀😀Alabama Niners
Ahogy mondani tetszik!


több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Így utólag lenyugodva és átgondolva a tegnapi meccset, nagyot játszott a Packers, bár az első TD-nél malacuk volt, 2-3 centin múlott az egész, a harmadik TD-jüknél is éppenhogy elérte a vonalat Laci a labdával, szóval azért kicsit szerencsés volt, de azért megérdemelték.
Kap tényleg nagyforma, néha féltettem az elkapókat, olyan rakétákat engedett meg 😀
Reid nagyon ígéretes, remélem tartja ezt a formát, tavaly még nem néztem NFL-t így nem tudom Goldsonnal összevetni, de ahogy olvasom nem fogjuk hiényolni.
Boldin ha csak fele ennyit hoz minden meccsen, már akkor az évezred üzlete, és ha most Crab nem lenne sérült, szinte tarthatatlan lenne ez az offense.
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Üdv mindenkinek!
Én is néztem a meccset tegnap , de csak most értem netközelbe...
Szerintem ez a meccs a Hárbó zsenialitásának a megcsillantása volt(már ha helyes a mondat nyelvtanilag)😊
Tudtuk hogy a futásra nagyon fognak készülni , és Kaep-et is becélozták(Matthews nem is bírta visszafogni magát) , ezért a Head Coach kitalálta hogy szétdobáljuk őket. Szerencsére olyan QB-nk van , aki ezt is meg tudja csinálni. Szerintem a következő meccseken lesz még itt read option meg az ellenfél defense-éből bohócot csinálás😊 Esetleg meccs közbeni sémaváltás...
A Hárbó egy UFÓ , és olyan a csapat is , akikkel mindent meg lehet csinálni...

Ez az ujonc Reed gyerekre érdemes lesz figyelni. Félelmetes a sebessége , és nem nézi el a szögeket sem , nagy játékos lehet belőle , csak az ütközéseket bírja!
Akire kíváncsi leszek még az újak közzül , az a Tank Carradine , Lattimore , Lemoniere és Patton , ők mit tudnak hozzátenni a csapathoz.
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Nagyon jó meccs volt, igazi rangadó!
Ahogy vártam Hárbó nem futtatta Colint, és lehet, hogy az idény túlnyomó részében így is lesz. Ellenben olyan légiparádét tartottunk, mint Montana és Young idejében!
Természetesen Boldin és Davis kimagaslott a többi elkapónk közül és a 412-ből 306-ot és a TD-ket magukra vállalták. Colinnak nagyon jól ment a passz, a sok termelt yard mellett 70%-os pontossággal tette ezt eladott labda nélkül. Lényegében Alex Smith 2.0- játszott, azaz pontosan eladott labda nélkül, csak sokkal több szerzett yardal. A futást meglepő módon hanyagoltuk, és az első 3 negyedben nem is ment sem a futóknak, sem a falnak. Szerencsére, amikor igazán kellett, hátrányban, akkor elővettük a szebbik formánkat. Ezen még csiszolni kell, mert lesznek meccsek amikor nagyobb szükség lesz rá mint most volt.
A védelemnek nem volt különösebben nagy napja, kicsit sok pontot kaptunk, a futást azért megöltük szépen. A nyomás lehetett voln a nagyobb, és akkor hamarabb leszakíthattuk volna a Pacskerszt. Aldon összekapart 1.5 sacket, elég is lesz a maradék 15 meccsen is ugyanennyi mindíg. A passzvédekezés nem volt túl rossz, de túlzotan jónak sem mondható, Rogers ellen 333y-ot bekapni nem szégyen, sokan többet fognak. Ami mellett viszon nem lehet elmenni az REID játéka! Goldson az ki??? 6 tackle 1 INT (meg mégegy csak zászló miatt nem ért, az end zone-ban). Ennél jobb bemutatkozást nehéz elképzelni, nagyot húztunk vele!
Dawsontól fájó a 48y-ról kihagyott FG. Lee, csak hozta a szokásos nagyszerű punt átlagot.

Összeségében a lényeg a győzelem, jól is játszottunk, a hibák láthatóak, azokat meg kell szüntetni.
Kaep megmutatta, hogy akik azt hiszik csak a földön veszélyes, azok most a semlegesítésére szőtt terveiket jelentősen alakíthatják át. Ez a légi demonstráció nyithatja meg az utat, hogy majd a földön is attraktívabb legyen, mert ellene édeskevés a futását kivenni.

Jövő héten brutális háború lesz északon! Megjósolhatatlan kimenetellel (a semleges szurkolóknak), és 49ers győzelmmel! 😀😀Alabama Niners
teljesen egyetertek, viszont a sajtfejuek ezen jatek alapjan, igen brutalisak lesznek. ebben a szezonban eleg is volt beloluk, cirka 10 evet oregedtem!
who the f*ck is goldson? ez a reid gyerek annyira nagyot szolt, hogy csak pislogtam, hibatlan igazolas volt! elegedett vagyok egyebkent asomugha jatekaval is, viszont boldinnal rogton alairatnek meg 4 evet 😀
clay zuzasra colinra azert brutalis volt 😛 hetvegen meg... nem varom tulsagosan azt a merkozest...

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Gratu!Rendben volt, next week!Helmut Zimmer
Örülök Helm, hogy itt vagy!
Köszi, Nektek is grat (Billsnek is, majdnem meglett!)diverdoc
Részemről a szerencse! 😊
Szezonra mindig visszatérek, offseasonhoz öreg vagyok! 😊
Bills D atom lesz, majd tessék csak odafigyuzni!