San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Kösz Mindenkinek, örülök ha tetszett. 😊 Go Hawks!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
es jol latom, hogy a sport tv nem kozvetiti ezt a meccset, mert a jets pats meccset kellett kozvetiteni.. okos valasztas volt, ahogy az este peytonkas is.. pfffVegita
SNF meccset sosem közvetített a SportTV...(talán az utolsó fordulókban)


több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
es jol latom, hogy a sport tv nem kozvetiti ezt a meccset, mert a jets pats meccset kellett kozvetiteni.. okos valasztas volt, ahogy az este peytonkas is.. pfff

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
catattack 3 520
Egy írás tőlem, rólatok, de nem feltétlenül nektek. Köszönöm peteynek a közreműködést! A videót a végén ajánlott megnézni! 😉
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/09/12/Ismerd_meg_az_ellenseged_-_San_Francisco_49ers/

Ui: Lehet érteni és egyet nem érteni nyugodtan. 😊Medvepapa
Szerintem próbálkozzál még...
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Ha az alapszakasz végére és a playoffra 100%-os lesz fel lesz adva a lecke a védelmeknek. Egy ilyen Boldinnal együtt brutális lehet.
JayB
hát hiányzik... a próféta szóljon belőled 😊 (Y)

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Jó írás volt papi!
Szerintem az elején bepróbáljuk a passzt, ha megy, Kaep futásai nem lesznek erőltetve. Gore-Hunter menni fog a fal hathatós segítségével. Jó az északiak védelme, csak a hiányzók miatt kicsit gyengébbek lesznek, és ezt próbájuk majd kihasználni. Jó kis nyugati aprítás lesz, sok feszültséggel és kakaskodással.
Győzzön a jobbik, azaz MI!Alabama Niners
sok futás, rövidebb passzok főleg a Davisnek és ha bent lesz 2 TE-ben Vancenak. és nyomni a defet Lynch ellen.. persze a secondaryn is lesz nyomás, bízom Whitnerben és Reidben hogy befognak segíteni... ha 3 CB lesz fent remélem Asomugha jobban érzi majd mint a legutóbb..

én élőben fogom nézni (mármint net-en keresztül) többiek?
hell és kv hegyek majd...Josszi
Én a lassú mobilnetemmel nem tudom nézi élőben, marad az eredménykövetés, de úgyse fogok tudni aludni, szóval én is végigizgulom
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
Ha az alapszakasz végére és a playoffra 100%-os lesz fel lesz adva a lecke a védelmeknek. Egy ilyen Boldinnal együtt brutális lehet.
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Jó írás volt papi!
Szerintem az elején bepróbáljuk a passzt, ha megy, Kaep futásai nem lesznek erőltetve. Gore-Hunter menni fog a fal hathatós segítségével. Jó az északiak védelme, csak a hiányzók miatt kicsit gyengébbek lesznek, és ezt próbájuk majd kihasználni. Jó kis nyugati aprítás lesz, sok feszültséggel és kakaskodással.
Győzzön a jobbik, azaz MI!Alabama Niners
sok futás, rövidebb passzok főleg a Davisnek és ha bent lesz 2 TE-ben Vancenak. és nyomni a defet Lynch ellen.. persze a secondaryn is lesz nyomás, bízom Whitnerben és Reidben hogy befognak segíteni... ha 3 CB lesz fent remélem Asomugha jobban érzi majd mint a legutóbb..

én élőben fogom nézni (mármint net-en keresztül) többiek?
hell és kv hegyek majd...Josszi
természetesen élőben,frissítőnek meg citromlé rázva nem keverve
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Jó írás volt papi!
Szerintem az elején bepróbáljuk a passzt, ha megy, Kaep futásai nem lesznek erőltetve. Gore-Hunter menni fog a fal hathatós segítségével. Jó az északiak védelme, csak a hiányzók miatt kicsit gyengébbek lesznek, és ezt próbájuk majd kihasználni. Jó kis nyugati aprítás lesz, sok feszültséggel és kakaskodással.
Győzzön a jobbik, azaz MI!Alabama Niners
sok futás, rövidebb passzok főleg a Davisnek és ha bent lesz 2 TE-ben Vancenak. és nyomni a defet Lynch ellen.. persze a secondaryn is lesz nyomás, bízom Whitnerben és Reidben hogy befognak segíteni... ha 3 CB lesz fent remélem Asomugha jobban érzi majd mint a legutóbb..

én élőben fogom nézni (mármint net-en keresztül) többiek?
hell és kv hegyek majd...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Jó írás volt papi!
Szerintem az elején bepróbáljuk a passzt, ha megy, Kaep futásai nem lesznek erőltetve. Gore-Hunter menni fog a fal hathatós segítségével. Jó az északiak védelme, csak a hiányzók miatt kicsit gyengébbek lesznek, és ezt próbájuk majd kihasználni. Jó kis nyugati aprítás lesz, sok feszültséggel és kakaskodással.
Győzzön a jobbik, azaz MI!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Egy írás tőlem, rólatok, de nem feltétlenül nektek. Köszönöm peteynek a közreműködést! A videót a végén ajánlott megnézni! 😉
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/09/12/Ismerd_meg_az_ellenseged_-_San_Francisco_49ers/

Ui: Lehet érteni és egyet nem érteni nyugodtan. 😊Medvepapa
te sportújságíró vagy valójában.. nagyon jó volt, tényszerű de nem száraz, élmény volt olvasni! gratulálok! Petey meg a legjobb interjú alany 😊 köszönöm srácok!

"Az NFL Mourinho-ja." háh ez jó volt

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Egy írás tőlem, rólatok, de nem feltétlenül nektek. Köszönöm peteynek a közreműködést! A videót a végén ajánlott megnézni! 😉
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/09/12/Ismerd_meg_az_ellenseged_-_San_Francisco_49ers/

Ui: Lehet érteni és egyet nem érteni nyugodtan. 😊Medvepapa
Le a kalappal!Thx


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Egy írás tőlem, rólatok, de nem feltétlenül nektek. Köszönöm peteynek a közreműködést! A videót a végén ajánlott megnézni! 😉
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/09/12/Ismerd_meg_az_ellenseged_-_San_Francisco_49ers/

Ui: Lehet érteni és egyet nem érteni nyugodtan. 😊Medvepapa
Jó cikk, még sok ilyet. A videó is kiváló, gratulálok.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Egy írás tőlem, rólatok, de nem feltétlenül nektek. Köszönöm peteynek a közreműködést! A videót a végén ajánlott megnézni! 😉
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/09/12/Ismerd_meg_az_ellenseged_-_San_Francisco_49ers/

Ui: Lehet érteni és egyet nem érteni nyugodtan. 😊Medvepapa
😊
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Egy írás tőlem, rólatok, de nem feltétlenül nektek. Köszönöm peteynek a közreműködést! A videót a végén ajánlott megnézni! 😉
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/09/12/Ismerd_meg_az_ellenseged_-_San_Francisco_49ers/

Ui: Lehet érteni és egyet nem érteni nyugodtan. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Igazi 12. emberes hétvégém lesz! Szombaton a Bama megy a TAMU-hoz és a 12 emberhez, vasárnap pedig a 9ers a Seahawks-hoz és a 12. emberhez.

Szomorú hétvégéje lesz a 12. embereknek! 😛
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 blog.sfgate.com/49ers/2013/09/12/10-reasons-to-hate-the-seahawks-and-10-reasons-they-hate-the-49ers/#15838-3
8-)petey
"Six players have been accused or caught using PEDs — Six players! Did they confuse PEDs with PEZ? "
na ja ez ütős 😛

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
egy biztos sztem, légiparádé nem lesz, hanem mocskos véres háború. kb a tavalyi 13-6-os meccs.petey
hát megy a nagy respect mindkét oldalról... most lesz a Cowboy tehát a védelmen nem fog múlni.. kérdés hogy a mi 3-4 védelmünk hogy állítja meg a Lynchéket, a Panthers ugye 4-3 al állt fel.. háború lesz igazad van.

Dixon? 😀 Shehawks.. 😀 bírom azt a palit 😀 de nem emiatt...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 825 — Csodabogár
egy biztos sztem, légiparádé nem lesz, hanem mocskos véres háború. kb a tavalyi 13-6-os meccs.

több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
én tippelek vasárnapra 😊
belenézek a varázsgömbbe...
Mi elöl- Csirkék hátul
1.negyed: 7-10 2.negyed: 0-7 3.negyed: 14-3 4.negyed: bakker nem látom még a füsttől.. 😛
többiek?Josszi
én is mondok egy tippet:
49ers-SheHawks 24-17
1. negyed 7-0 2. negyed 10-7 3. negyed 0-7 4. negyed 7-3 😊picstii
én nem tippelnék,csak reménykedem,hogy a meccs még dixon szájkaratéjánál is jobb lesz és valahogy behúzzuk😊
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
én tippelek vasárnapra 😊
belenézek a varázsgömbbe...
Mi elöl- Csirkék hátul
1.negyed: 7-10 2.negyed: 0-7 3.negyed: 14-3 4.negyed: bakker nem látom még a füsttől.. 😛
többiek?Josszi
én is mondok egy tippet:
49ers-SheHawks 24-17
1. negyed 7-0 2. negyed 10-7 3. negyed 0-7 4. negyed 7-3 😊
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 825 — Csodabogár
 blog.sfgate.com/49ers/2013/09/12/10-reasons-to-hate-the-seahawks-and-10-reasons-they-hate-the-49ers/#15838-3
8-)

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 www.49ers.com/news/article-2/Donte-Whitner-Communicates-with-Purpose/4aaf3664-1c5e-4a6b-9ff7-4158cd4fcdf9

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
én tippelek vasárnapra 😊
belenézek a varázsgömbbe...
Mi elöl- Csirkék hátul
1.negyed: 7-10 2.negyed: 0-7 3.negyed: 14-3 4.negyed: bakker nem látom még a füsttől.. 😛
többiek?

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
ez valamennyire kötődik a "soccer mentalitáshoz",de szerintem egy kis verbális csetepaté belefér
 tdmagazin.hu/hirek/beepitett-49ers-szurkolokcsrnyei
franc ezekbe a "valid" érvekbe 😀
Nyugi undi már megszoktam hogy mindig a tiéd az utolsó szó, rá se rántok, de legalább szórakoztató vagy 😀