San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nagyon nagy pofont kaptunk, de nincs pánikra ok. A védelmünk viszonylag jó volt, míg el nem fáradtunk.O# volt valami über szar. Az OL (mint a doktor Bubóban a szakértő): Na az nem volt. WR megjátszhatatlan volt (thx Sherm &co). 51 perc után volt az első WR elkapás (KW). Boldin 1 elkapás/meccs. Passzolni nem tudott, futnia nem szabad, RB futás lenullázva. Mégis mit várunk így Kaeptől? Ez nem rajta ment el. 100 yardot futni ez ellen a hóksz ellen mesteri volt. Nem tudom, hogy 4 negyedben engedélyt kapott, vagy saját feje után ment? Az 5 TO baromi sok. Múlt héten is írtam, rohadt sok a bünti ( nem csk a delay és false start ból volt, mielőtt a hangra fogja vki), NFL történeti dobogos eredményt értünk el. Szóval leginkább fejben kell rendet tenni.
De még1x: no para. Nem kell annyira messze menni az időben, Szamuráj idejében földhöz vertük volna a seggünket, ha ennyire jó csapatunk lett volna. PO simán meglesz, és még 2x játszunk a Hóksszal idén!
FAITHFULL FOREVER, GO NINERS!!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
petey
Erről van szó!
GO9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 807 — Csodabogár
Hali Srácok!



Pokoli az az aréna tényleg igaz, hogy a Century Link maga a Mega Therion,de itt ez most erősen a gameplanen múlt. Biztos vagyok benne, hogy Harb már 10-szer megnézte a meccset, de szükség is lesz az elemzésre, mert megkapta a liga a blueprintet. Hogy meg tudjátok-e védeni a házatokat decemberben, azt nem tudom, ma kevésbé gondolom biztosnak, mint gondoltam pár hete.
Akartam írni meccs közben, de a verizone másképp akarta-

Több sikert jövő hétre, és fel a fejjel!

üdv.
Helm-még másnaposan,Helmut Zimmer
kösz Helm.
a blueprint marha bonyolult. duplázd Boldint, és rakj 8 embert a boxba. viszont ellenetek ez működött, mert van az a DB sor aki leveszi őket 1-1-ben is.
egyelőre azon kell elgondolkodni, hogy fogjuk a futást megindítani. decemberrel meg nem kell foglalkozni még.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 807 — Csodabogár

több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Hali Srácok!



Pokoli az az aréna tényleg igaz, hogy a Century Link maga a Mega Therion,de itt ez most erősen a gameplanen múlt. Biztos vagyok benne, hogy Harb már 10-szer megnézte a meccset, de szükség is lesz az elemzésre, mert megkapta a liga a blueprintet. Hogy meg tudjátok-e védeni a házatokat decemberben, azt nem tudom, ma kevésbé gondolom biztosnak, mint gondoltam pár hete.
Akartam írni meccs közben, de a verizone másképp akarta-

Több sikert jövő hétre, és fel a fejjel!

üdv.
Helm-még másnaposan,
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
petey... nem látom mit írtál, mert némítva vagy... így reagálni sem tudok. Pá! 😀SeaSzilaHawk
egy rosszabb van a vesztes Seahawks trollnál. amikor nyernek. nem bírják ki hogy ne mászkáljanak át a vesztes topikba.
magadat minősítetted.petey
Sose felejtsd el mi a hatodikért megyünk... 😊


több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Hadd örömködjenek, van rá okuk. Otthon már kitombolták magukat, hol adják az ívet, ha nem itt? Elvégre minket vertek meg...
Ha nem foglalkozol velük, odébb állnak.

Megnéztem a meccset, nem voltunk sehol. Sajnos megint bebizonyosodott, hogy Harbaugh nem tud belenyúlni a meccsbe, nem tud változtatni, nem tud valami váratlant húzni, ha kéne. Úsztunk az árral, ez lett belőle. Eddig nekünk tettek jót a játékmegszakítások, most mi jöttünk ki belőle rosszabbul, ez van. Kap nem volt csúcsformában, de neki is kellenek ezek a meccsek, mert ebből lehet sokat tanulni, nem a 400 yardból. Nem lesz itt semmi gond, jönnek majd a W-k is, meg néhány L is be fog még csúszni. Nem kell mindjárt eret vágni... 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 807 — Csodabogár
petey... nem látom mit írtál, mert némítva vagy... így reagálni sem tudok. Pá! 😀SeaSzilaHawk
egy rosszabb van a vesztes Seahawks trollnál. amikor nyernek. nem bírják ki hogy ne mászkáljanak át a vesztes topikba.
magadat minősítetted.

több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
petey... nem látom mit írtál, mert némítva vagy... így reagálni sem tudok. Pá! 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
aha, de hogy?.. érjük meg a Decembert.Josszi
december alapszakasz, azt megérjük, én nem aggódom, mert nincs miért. Lesz még rossz meccsünk, a lényeg, hogy 11 győzelem legyen, akkor van PO! Addigra már senki sem fog erre a meccsre emlékezni (kivéve Undit😀😀😀 )Alabama Niners
senki??? ne félj, az ilyen győzelmekről biztosan fogunk emlékeztetni 😀SeaSzilaHawk
saját szurkolónkról beszélek. Tavaly is csak ennyi sikerélményetek volt, megkaptátok idén is! 😛Alabama Niners
na... ne bánts 😀 hidd el, h fogtok emlékezni... én is emlékszek a 9esek elleni zakókra. Ezek a legszebbek és legszörnyűbbek is. Most egy hétig miénk a pálya, mert lenyomtunk. Decemberben újra az egész. Ez a szép benne, hogy egy csapat sem nyeri meg az összes meccset, így mindenkinek van szép és rossz is. De most nekünk nagyon kijutott a jóból. whazzuuuppp? 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
én sem értettem néhány play-t, minek az erős bombapasszok amikor zuhog az eső?? Ha Boldint levédekezik, márpedig man to man.ben Sherman amellett hogy az egyik legjobb ráadásul vagy 5 inchel magasabb is?.. eh... kéne még egy jó WR mert ez így nem lesz jó... a csúszos pályán Gore-t futtatni sokat hátha rommá töri magát? SZVSZ Kolin is lassabnak tünt nem csak ma a múltkor is.. kár volt annyi izmot magára pakolnia, mintha a robbanékonysága rovására ment volna..Josszi
Szerintem nem attól tűnik esetleg lassabbnak, hogy izmosabb, hanem mert nem futhat első szándékból annyit mint tavaly. Hárbó nem engedi, ez tuti. Attól, hogy izmosabb lesz még gyorsulhat is, nézd meg a 100-as sprintereket. Továbbá készülnek is rá. Ez a két meccs vot az ahol Hárbó tutira nem engedi neki, mert fél, hogy összetörik, a Packerszesek utaltak is rá (Mettyúz), és a Szíettlet meg nem kell megmagyarázni.
Nem kell vészharangokat kongatni, sima bukó volt mint tavaly.
Azoknak akik csak pár (1-3 éve) követik a 9erst, megemlítem, hogy vot itt ám kemény 10 év szűkölködés is, amikor még a 8-8 is álomkategóriának minősült, most meg kiakadunk egy idegenbeli vereségen.
Kitartás, lesz még 2-3 vereség ezen felül, nem kell kétségbeesni.Alabama Niners
oké!
mondjuk a mai nyilatkozatokat olvasva csapatként fogaták a srácok a vereséget, Kap azt nyilatkozta az ő gyenge játékán múlt. és Harbough is korrektül mondta hogy csapatként is jobb volt a Seattle.
igaz amikor az "esőszünet" után megláttam a kis nagypapis szemüvegében már kezdtem kétségbeesni..

NAH részemről a károgás befejezve!!!!
új hét, új ellenfél. Remélem Reid játszhat és Glenn Dorsey beletanul a szerepbe élesben is..

halkan jegyzem meg hogy követtem én anno 89-94ig is igaz nem neten 😀 csak ami eljutott..Josszi
94-től lehetett DSF-en nézni a SuperBowlokat.


több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
más a 100as sprint mint a 40 yard szvsz... de megkérdezek egy atlétát holnapJosszi
Ne egy atlétát kérdezz meg, hanem Kapet! 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
én sem értettem néhány play-t, minek az erős bombapasszok amikor zuhog az eső?? Ha Boldint levédekezik, márpedig man to man.ben Sherman amellett hogy az egyik legjobb ráadásul vagy 5 inchel magasabb is?.. eh... kéne még egy jó WR mert ez így nem lesz jó... a csúszos pályán Gore-t futtatni sokat hátha rommá töri magát? SZVSZ Kolin is lassabnak tünt nem csak ma a múltkor is.. kár volt annyi izmot magára pakolnia, mintha a robbanékonysága rovására ment volna..Josszi
Szerintem nem attól tűnik esetleg lassabbnak, hogy izmosabb, hanem mert nem futhat első szándékból annyit mint tavaly. Hárbó nem engedi, ez tuti. Attól, hogy izmosabb lesz még gyorsulhat is, nézd meg a 100-as sprintereket. Továbbá készülnek is rá. Ez a két meccs vot az ahol Hárbó tutira nem engedi neki, mert fél, hogy összetörik, a Packerszesek utaltak is rá (Mettyúz), és a Szíettlet meg nem kell megmagyarázni.
Nem kell vészharangokat kongatni, sima bukó volt mint tavaly.
Azoknak akik csak pár (1-3 éve) követik a 9erst, megemlítem, hogy vot itt ám kemény 10 év szűkölködés is, amikor még a 8-8 is álomkategóriának minősült, most meg kiakadunk egy idegenbeli vereségen.
Kitartás, lesz még 2-3 vereség ezen felül, nem kell kétségbeesni.Alabama Niners
más a 100as sprint mint a 40 yard szvsz... de megkérdezek egy atlétát holnap

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 807 — Csodabogár
aha, de hogy?.. érjük meg a Decembert.Josszi
december alapszakasz, azt megérjük, én nem aggódom, mert nincs miért. Lesz még rossz meccsünk, a lényeg, hogy 11 győzelem legyen, akkor van PO! Addigra már senki sem fog erre a meccsre emlékezni (kivéve Undit😀😀😀 )Alabama Niners
senki??? ne félj, az ilyen győzelmekről biztosan fogunk emlékeztetni 😀SeaSzilaHawk
saját szurkolónkról beszélek. Tavaly is csak ennyi sikerélményetek volt, megkaptátok idén is! 😛Alabama Niners
alamizsna, ellőtték a puskaporukat 😉

😕)

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
én sem értettem néhány play-t, minek az erős bombapasszok amikor zuhog az eső?? Ha Boldint levédekezik, márpedig man to man.ben Sherman amellett hogy az egyik legjobb ráadásul vagy 5 inchel magasabb is?.. eh... kéne még egy jó WR mert ez így nem lesz jó... a csúszos pályán Gore-t futtatni sokat hátha rommá töri magát? SZVSZ Kolin is lassabnak tünt nem csak ma a múltkor is.. kár volt annyi izmot magára pakolnia, mintha a robbanékonysága rovására ment volna..Josszi
Szerintem nem attól tűnik esetleg lassabbnak, hogy izmosabb, hanem mert nem futhat első szándékból annyit mint tavaly. Hárbó nem engedi, ez tuti. Attól, hogy izmosabb lesz még gyorsulhat is, nézd meg a 100-as sprintereket. Továbbá készülnek is rá. Ez a két meccs vot az ahol Hárbó tutira nem engedi neki, mert fél, hogy összetörik, a Packerszesek utaltak is rá (Mettyúz), és a Szíettlet meg nem kell megmagyarázni.
Nem kell vészharangokat kongatni, sima bukó volt mint tavaly.
Azoknak akik csak pár (1-3 éve) követik a 9erst, megemlítem, hogy vot itt ám kemény 10 év szűkölködés is, amikor még a 8-8 is álomkategóriának minősült, most meg kiakadunk egy idegenbeli vereségen.
Kitartás, lesz még 2-3 vereség ezen felül, nem kell kétségbeesni.Alabama Niners
oké!
mondjuk a mai nyilatkozatokat olvasva csapatként fogaták a srácok a vereséget, Kap azt nyilatkozta az ő gyenge játékán múlt. és Harbough is korrektül mondta hogy csapatként is jobb volt a Seattle.
igaz amikor az "esőszünet" után megláttam a kis nagypapis szemüvegében már kezdtem kétségbeesni..

NAH részemről a károgás befejezve!!!!
új hét, új ellenfél. Remélem Reid játszhat és Glenn Dorsey beletanul a szerepbe élesben is..

halkan jegyzem meg hogy követtem én anno 89-94ig is igaz nem neten 😀 csak ami eljutott..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
aha, de hogy?.. érjük meg a Decembert.Josszi
december alapszakasz, azt megérjük, én nem aggódom, mert nincs miért. Lesz még rossz meccsünk, a lényeg, hogy 11 győzelem legyen, akkor van PO! Addigra már senki sem fog erre a meccsre emlékezni (kivéve Undit😀😀😀 )Alabama Niners
senki??? ne félj, az ilyen győzelmekről biztosan fogunk emlékeztetni 😀SeaSzilaHawk
saját szurkolónkról beszélek. Tavaly is csak ennyi sikerélményetek volt, megkaptátok idén is! 😛
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
jó meccs volt.
NFC döntőben Seattleben újra 😉braxa88
Candelstickben!
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
én sem értettem néhány play-t, minek az erős bombapasszok amikor zuhog az eső?? Ha Boldint levédekezik, márpedig man to man.ben Sherman amellett hogy az egyik legjobb ráadásul vagy 5 inchel magasabb is?.. eh... kéne még egy jó WR mert ez így nem lesz jó... a csúszos pályán Gore-t futtatni sokat hátha rommá töri magát? SZVSZ Kolin is lassabnak tünt nem csak ma a múltkor is.. kár volt annyi izmot magára pakolnia, mintha a robbanékonysága rovására ment volna..Josszi
Szerintem nem attól tűnik esetleg lassabbnak, hogy izmosabb, hanem mert nem futhat első szándékból annyit mint tavaly. Hárbó nem engedi, ez tuti. Attól, hogy izmosabb lesz még gyorsulhat is, nézd meg a 100-as sprintereket. Továbbá készülnek is rá. Ez a két meccs vot az ahol Hárbó tutira nem engedi neki, mert fél, hogy összetörik, a Packerszesek utaltak is rá (Mettyúz), és a Szíettlet meg nem kell megmagyarázni.
Nem kell vészharangokat kongatni, sima bukó volt mint tavaly.
Azoknak akik csak pár (1-3 éve) követik a 9erst, megemlítem, hogy vot itt ám kemény 10 év szűkölködés is, amikor még a 8-8 is álomkategóriának minősült, most meg kiakadunk egy idegenbeli vereségen.
Kitartás, lesz még 2-3 vereség ezen felül, nem kell kétségbeesni.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
én sem értettem néhány play-t, minek az erős bombapasszok amikor zuhog az eső?? Ha Boldint levédekezik, márpedig man to man.ben Sherman amellett hogy az egyik legjobb ráadásul vagy 5 inchel magasabb is?.. eh... kéne még egy jó WR mert ez így nem lesz jó... a csúszos pályán Gore-t futtatni sokat hátha rommá töri magát? SZVSZ Kolin is lassabnak tünt nem csak ma a múltkor is.. kár volt annyi izmot magára pakolnia, mintha a robbanékonysága rovására ment volna..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Robi 6
ELADÓ " JEGY A LONDONI MECCSRE NFL: San Francisco 49ers VS Jacksonville Jaguars
Wembley Stadium, London,
Sun 27 Oct 2013, 17:00

Seat location: section BK 549, row 4, seats 278-277
Total Charge: £101.60

angyalhaza@gmail.com
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 807 — Csodabogár
hát ezt benyeltük rendesen, bár csalóka a kép. végigszenvedtem az első félidőt, ahol ugye 5-0 volt, és csak a 3. harmad felénél kezdtek előjönni a dolgok ahol már fáradt a D. az elején nem tudtuk pontokra váltani a fumble-t sajnos. most látszódott
hogy mennyire hiányzik egy pár playmaker az O-ból.

szar volt látni a szenvedést, de mint írtam vereséget vártam, ugye talán utoljára Alex Smith nyert itt 2 éve decemberben.
nem sokan mennek a CLinkre nyerni, ez tény, pláne szezonnyitón, a rivális ellen. nem tudom mi volt a gameplan, a védelem szuperül parádézott. az offense hiánya és a fegyelmezetlenség elég erősen rányomta a bélyegét a küszködésre.

de! a nap végére ez is csak egy L az oszlopban, ahogy írtátok a Giants elleni rettenet, és a tavalyi seattle.i fiaskó ellenére is ott voltunk a PO-ban. remélhetőleg Jim követi a sormintát hogy 2x egymás után nem kapunk ki, hanem egy vereség után jobban játdzunk több fordulón át. így is lesz.
a Hawksnak mindig mi vagyunk a SB. 😀 és ilyenkor jönnek a szokásos Kaep, Aldon nem más mint lufi/nulla féle hsz-ek.
hát ők meg a saját stadionjukon kívül azok. 12 hét múlva visszavágó. az sem lesz népünnepély.

ami viszont gáz, az Williams bokatörése. elég dirty volt Sweezy részéről. mi a picsáért kell cut blokkolni alacsonyan valakinek a lábát, akinek köze nincs hozzám?
Reid,Davis, McDonald rendben lesznek.
egyszóval, vannak problémák amiket meg kell oldani, de még sok foci van, és a végén mienk lesz a csoport ismét.

Gratuláció a Haksnak mert felülmúltak minket rendesen.

több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Az, hogy kikaptunk Seattleben várható volt, oda azért nem nyerni járnak mostanában a csapatok. Persze az O teljesítménye katasztrófális volt, nem igazán értettem a play hívást, több screent és szélső futást, rövidebb passzokat vártam volna. D azért odatette magát, főleg a front7, de nagyon sokat voltak fent a pályán, végére elfáradtak.
Ami nagyon nem tetszett az a bíráskodás, feleslegesen széttördelte a játékot a sok zászló. Na meg a sérülések :S
De ezt most gyorsan elfelejtjük és megyünk tovább 😀
Grat a Hawksnak!

több mint 10 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
aha, de hogy?.. érjük meg a Decembert.Josszi
december alapszakasz, azt megérjük, én nem aggódom, mert nincs miért. Lesz még rossz meccsünk, a lényeg, hogy 11 győzelem legyen, akkor van PO! Addigra már senki sem fog erre a meccsre emlékezni (kivéve Undit😀😀😀 )Alabama Niners
talán jókor jött egy pofon.. ment a hype rendesen rólunk.. most meg ha kidől a rookie safetynk összedől a védelem?.. eh.. jel pil pesszimizmus vala.. Harbaugh sem az a rugalmas típus.. na mind1..
jövőhéten otthon verni kell a Colt-ot Uff..Josszi
Azt hiszem, hogy ez a hype mindket csapat korul megy rendesen. Nem tul egeszseges egyikuknek sem. Mindenesetre en is egy Frisco gyozelemre szamitottam, szoval meglepodtem az eredmenyen. Egy tuti, mindket csapat baromi izmos szoval jo eselyel nagy dolgokat vihetnek vegre ebben a szezonban.

-- TIME I'AM! --
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
jó meccs volt.
NFC döntőben Seattleben újra 😉
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Mi van Reid-el?he7edik
 espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/86555/eric-reid-evaluated-for-concussion
ha végigmegy a teszten akár már a következő meccsen játszhat.

The Amazing Racoon