San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
vasarnap colts, addigra ossze kell kapnia magat a csapatnak es elvonatkoztatni ettol az igen csunya veresegtol!

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Ha az alapszakasz végére és a playoffra 100%-os lesz fel lesz adva a lecke a védelmeknek. Egy ilyen Boldinnal együtt brutális lehet.
JayB
komoly ez a futogep. megkonnyiti a futo sulyat,(no gravitacio kb 😀) igy nem terheli a labat, viszont lehet edzeni.Vegita
Tekintve hogy egy tisztességesebb normál motoros pad ára a millió környékén van ebbe bele ese merek gondolni mit érhet...JayB
Szerintem egy megyei kórház rehabilitációs osztályának az évi költségvetését kóstálja a gép 😀Csiriba
75ezer dollár egy ilyen gép, azaz kb. 16 és félmillió forint 😊

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Ha az alapszakasz végére és a playoffra 100%-os lesz fel lesz adva a lecke a védelmeknek. Egy ilyen Boldinnal együtt brutális lehet.
JayB
komoly ez a futogep. megkonnyiti a futo sulyat,(no gravitacio kb 😀) igy nem terheli a labat, viszont lehet edzeni.Vegita
Tekintve hogy egy tisztességesebb normál motoros pad ára a millió környékén van ebbe bele ese merek gondolni mit érhet...JayB
Szerintem egy megyei kórház rehabilitációs osztályának az évi költségvetését kóstálja a gép 😀
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
Ha az alapszakasz végére és a playoffra 100%-os lesz fel lesz adva a lecke a védelmeknek. Egy ilyen Boldinnal együtt brutális lehet.
JayB
komoly ez a futogep. megkonnyiti a futo sulyat,(no gravitacio kb 😀) igy nem terheli a labat, viszont lehet edzeni.Vegita
Tekintve hogy egy tisztességesebb normál motoros pad ára a millió környékén van ebbe bele ese merek gondolni mit érhet...
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
es jol latom, hogy a sport tv nem kozvetiti ezt a meccset, mert a jets pats meccset kellett kozvetiteni.. okos valasztas volt, ahogy az este peytonkas is.. pfffVegita
SNF meccset sosem közvetített a SportTV...(talán az utolsó fordulókban)he7edik
micsoda? o_o az SNF az mindig hetfon hajnal fel3-kor kezdodott, nem? 😊 abbol pedig jo parat neztem, emlekeim szerint ^ ^Vegita
az egy dolog, hogy te nézted, de nem biztos, hogy a sport tv-n 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Ha az alapszakasz végére és a playoffra 100%-os lesz fel lesz adva a lecke a védelmeknek. Egy ilyen Boldinnal együtt brutális lehet.
JayB
komoly ez a futogep. megkonnyiti a futo sulyat,(no gravitacio kb 😀) igy nem terheli a labat, viszont lehet edzeni.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
es jol latom, hogy a sport tv nem kozvetiti ezt a meccset, mert a jets pats meccset kellett kozvetiteni.. okos valasztas volt, ahogy az este peytonkas is.. pfffVegita
SNF meccset sosem közvetített a SportTV...(talán az utolsó fordulókban)he7edik
micsoda? o_o az SNF az mindig hetfon hajnal fel3-kor kezdodott, nem? 😊 abbol pedig jo parat neztem, emlekeim szerint ^ ^

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Kösz Mindenkinek, örülök ha tetszett. 😊 Go Hawks!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
es jol latom, hogy a sport tv nem kozvetiti ezt a meccset, mert a jets pats meccset kellett kozvetiteni.. okos valasztas volt, ahogy az este peytonkas is.. pfffVegita
SNF meccset sosem közvetített a SportTV...(talán az utolsó fordulókban)


több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
es jol latom, hogy a sport tv nem kozvetiti ezt a meccset, mert a jets pats meccset kellett kozvetiteni.. okos valasztas volt, ahogy az este peytonkas is.. pfff

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
catattack 3 520
Egy írás tőlem, rólatok, de nem feltétlenül nektek. Köszönöm peteynek a közreműködést! A videót a végén ajánlott megnézni! 😉
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/09/12/Ismerd_meg_az_ellenseged_-_San_Francisco_49ers/

Ui: Lehet érteni és egyet nem érteni nyugodtan. 😊Medvepapa
Szerintem próbálkozzál még...
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Ha az alapszakasz végére és a playoffra 100%-os lesz fel lesz adva a lecke a védelmeknek. Egy ilyen Boldinnal együtt brutális lehet.
JayB
hát hiányzik... a próféta szóljon belőled 😊 (Y)

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Jó írás volt papi!
Szerintem az elején bepróbáljuk a passzt, ha megy, Kaep futásai nem lesznek erőltetve. Gore-Hunter menni fog a fal hathatós segítségével. Jó az északiak védelme, csak a hiányzók miatt kicsit gyengébbek lesznek, és ezt próbájuk majd kihasználni. Jó kis nyugati aprítás lesz, sok feszültséggel és kakaskodással.
Győzzön a jobbik, azaz MI!Alabama Niners
sok futás, rövidebb passzok főleg a Davisnek és ha bent lesz 2 TE-ben Vancenak. és nyomni a defet Lynch ellen.. persze a secondaryn is lesz nyomás, bízom Whitnerben és Reidben hogy befognak segíteni... ha 3 CB lesz fent remélem Asomugha jobban érzi majd mint a legutóbb..

én élőben fogom nézni (mármint net-en keresztül) többiek?
hell és kv hegyek majd...Josszi
Én a lassú mobilnetemmel nem tudom nézi élőben, marad az eredménykövetés, de úgyse fogok tudni aludni, szóval én is végigizgulom
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
Ha az alapszakasz végére és a playoffra 100%-os lesz fel lesz adva a lecke a védelmeknek. Egy ilyen Boldinnal együtt brutális lehet.
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Jó írás volt papi!
Szerintem az elején bepróbáljuk a passzt, ha megy, Kaep futásai nem lesznek erőltetve. Gore-Hunter menni fog a fal hathatós segítségével. Jó az északiak védelme, csak a hiányzók miatt kicsit gyengébbek lesznek, és ezt próbájuk majd kihasználni. Jó kis nyugati aprítás lesz, sok feszültséggel és kakaskodással.
Győzzön a jobbik, azaz MI!Alabama Niners
sok futás, rövidebb passzok főleg a Davisnek és ha bent lesz 2 TE-ben Vancenak. és nyomni a defet Lynch ellen.. persze a secondaryn is lesz nyomás, bízom Whitnerben és Reidben hogy befognak segíteni... ha 3 CB lesz fent remélem Asomugha jobban érzi majd mint a legutóbb..

én élőben fogom nézni (mármint net-en keresztül) többiek?
hell és kv hegyek majd...Josszi
természetesen élőben,frissítőnek meg citromlé rázva nem keverve
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Jó írás volt papi!
Szerintem az elején bepróbáljuk a passzt, ha megy, Kaep futásai nem lesznek erőltetve. Gore-Hunter menni fog a fal hathatós segítségével. Jó az északiak védelme, csak a hiányzók miatt kicsit gyengébbek lesznek, és ezt próbájuk majd kihasználni. Jó kis nyugati aprítás lesz, sok feszültséggel és kakaskodással.
Győzzön a jobbik, azaz MI!Alabama Niners
sok futás, rövidebb passzok főleg a Davisnek és ha bent lesz 2 TE-ben Vancenak. és nyomni a defet Lynch ellen.. persze a secondaryn is lesz nyomás, bízom Whitnerben és Reidben hogy befognak segíteni... ha 3 CB lesz fent remélem Asomugha jobban érzi majd mint a legutóbb..

én élőben fogom nézni (mármint net-en keresztül) többiek?
hell és kv hegyek majd...

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Jó írás volt papi!
Szerintem az elején bepróbáljuk a passzt, ha megy, Kaep futásai nem lesznek erőltetve. Gore-Hunter menni fog a fal hathatós segítségével. Jó az északiak védelme, csak a hiányzók miatt kicsit gyengébbek lesznek, és ezt próbájuk majd kihasználni. Jó kis nyugati aprítás lesz, sok feszültséggel és kakaskodással.
Győzzön a jobbik, azaz MI!
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Egy írás tőlem, rólatok, de nem feltétlenül nektek. Köszönöm peteynek a közreműködést! A videót a végén ajánlott megnézni! 😉
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/09/12/Ismerd_meg_az_ellenseged_-_San_Francisco_49ers/

Ui: Lehet érteni és egyet nem érteni nyugodtan. 😊Medvepapa
te sportújságíró vagy valójában.. nagyon jó volt, tényszerű de nem száraz, élmény volt olvasni! gratulálok! Petey meg a legjobb interjú alany 😊 köszönöm srácok!

"Az NFL Mourinho-ja." háh ez jó volt

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Egy írás tőlem, rólatok, de nem feltétlenül nektek. Köszönöm peteynek a közreműködést! A videót a végén ajánlott megnézni! 😉
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/09/12/Ismerd_meg_az_ellenseged_-_San_Francisco_49ers/

Ui: Lehet érteni és egyet nem érteni nyugodtan. 😊Medvepapa
Le a kalappal!Thx


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Egy írás tőlem, rólatok, de nem feltétlenül nektek. Köszönöm peteynek a közreműködést! A videót a végén ajánlott megnézni! 😉
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/09/12/Ismerd_meg_az_ellenseged_-_San_Francisco_49ers/

Ui: Lehet érteni és egyet nem érteni nyugodtan. 😊Medvepapa
Jó cikk, még sok ilyet. A videó is kiváló, gratulálok.
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Egy írás tőlem, rólatok, de nem feltétlenül nektek. Köszönöm peteynek a közreműködést! A videót a végén ajánlott megnézni! 😉
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/09/12/Ismerd_meg_az_ellenseged_-_San_Francisco_49ers/

Ui: Lehet érteni és egyet nem érteni nyugodtan. 😊Medvepapa
😊
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Egy írás tőlem, rólatok, de nem feltétlenül nektek. Köszönöm peteynek a közreműködést! A videót a végén ajánlott megnézni! 😉
 seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/09/12/Ismerd_meg_az_ellenseged_-_San_Francisco_49ers/

Ui: Lehet érteni és egyet nem érteni nyugodtan. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Igazi 12. emberes hétvégém lesz! Szombaton a Bama megy a TAMU-hoz és a 12 emberhez, vasárnap pedig a 9ers a Seahawks-hoz és a 12. emberhez.

Szomorú hétvégéje lesz a 12. embereknek! 😛
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 blog.sfgate.com/49ers/2013/09/12/10-reasons-to-hate-the-seahawks-and-10-reasons-they-hate-the-49ers/#15838-3
8-)petey
"Six players have been accused or caught using PEDs — Six players! Did they confuse PEDs with PEZ? "
na ja ez ütős 😛

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
egy biztos sztem, légiparádé nem lesz, hanem mocskos véres háború. kb a tavalyi 13-6-os meccs.petey
hát megy a nagy respect mindkét oldalról... most lesz a Cowboy tehát a védelmen nem fog múlni.. kérdés hogy a mi 3-4 védelmünk hogy állítja meg a Lynchéket, a Panthers ugye 4-3 al állt fel.. háború lesz igazad van.

Dixon? 😀 Shehawks.. 😀 bírom azt a palit 😀 de nem emiatt...

The Amazing Racoon