San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ez egy erősen szubjektív lista, amit jól mutat, hogy mekkorák az ingadozások évről-évre. Aldon persze, hogy túlértékelt, igaz nem kevésbé mint RG3 a 15. helyen. JJ Watt-ot is túlértékeltnek tartom, és Von Millert is a top10-ben, a többiek bent vannak a reális TOP10-ben.
több mint 10 éve
Bowman San Francisco 49ers 33
Az egész lista egy vicc, Jimmy Graham a 100-ban nincs, tavaly Peyton 50. lett nulla perc játékkal. Emellett, ha Willis és Bowman között kellene most dönteni... Nehéz lenne.
Itt pl. NaVorrot hozzák ki a jobbnak:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/bs0tbpjc1vlgvplijote
Roddy White or Julio Jones? Top teammate matchups in NFL
NaVorro Bowman and Patrick Willis are two of the NFL's best, but which linebacker is more valuable to the San Francisco 49ers? Bucky Brooks evaluates three matchups between talented teammates.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Aldon viszont szerintem veszettül overratedWyatt
nem annyira overrated, csak a játékosoknak lejárt a Game Pass-ük a regular season után 😊slowmotion
Még ezzel sem értek egyet. Aztán Aldon játékának és számainak kb felét Justin Smithnek köszönheti (na nála a 29. még underrated is szerintem)
Egy Wake „picit” kevesebb támogatással volt szerintem nála is jobb, ő a 89. Nem mondom, hogy legyen fordítva a kettőjük helyezése, de közelebb lenne az igazsághoz nálam. Persze, felesleges ezeket komolyan venni, de gondoltam kifejtem akkor már, hogy miért

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Aldon viszont szerintem veszettül overratedWyatt
nem annyira overrated, csak a játékosoknak lejárt a Game Pass-ük a regular season után 😊
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Aldon viszont szerintem veszettül overrated

több mint 10 éve
doka San Francisco 49ers 111
azért P-Will-t enné magasabbra vártam
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
NFL TOP 100

#7 Aldon Smith
#10 Patrick Willis
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Erről beszéltem petey:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/azs7ar0cvfcp7beewoxz
Even Jim Harbaugh's youth was fraught with enemies
San Francisco 49ers coach Jim Harbaugh has a special way of getting under people's skin. His brother, Baltimore Ravens coach John Harbaugh, said that trait goes all the way back to childhood.


Davis korrektül nyilatkozik:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/eqoun8a1kaqihdo06uuk
Vernon Davis: Seattle Seahawks 'building a dynasty'
The San Francisco 49ers are the defending NFC champions, but star tight end Vernon Davis has taken notice of the Seattle Seahawks gaining in their rearview.
több mint 10 éve
Bowman San Francisco 49ers 33
Tiszteletem! Rászántam magam a regisztrációra és örülök, hogy itt lehetek!Bowman
Örülünk, érezd magad otthon! 😊
esetleg pár szót magadról, a 49ers fanság honnan indult 😀petey
"Régóta" amerikai foci rajongó vagyok, még VHS-en meg van valahol a Panthers-Patriots. Játszani nem játszom, mert van egy hátbetegségem, pedig szívesen lennék valahol #53! Sokáig nem volt kedvenc csapatom, de valahogy Lions és 49ers alakult ki. A Detroit NHL/NBA szinten is régóta kedvenc volt, így ők alapból lettek, a 49ers meg random berántott 2009 környékén. Azóta meg egyértelmű...
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Tiszteletem! Rászántam magam a regisztrációra és örülök, hogy itt lehetek!Bowman
Örülünk, érezd magad otthon! 😊
esetleg pár szót magadról, a 49ers fanság honnan indult 😀

több mint 10 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Tiszteletem! Rászántam magam a regisztrációra és örülök, hogy itt lehetek!Bowman
Csá!


több mint 10 éve
Bowman San Francisco 49ers 33
Tiszteletem! Rászántam magam a regisztrációra és örülök, hogy itt lehetek!
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
NFL.com TOP100 első 10-ben PWill és Aldon Smith.

több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Sherman egy nagypofájú paraszt
Tate meg egy alattomos köcsög, aki még paraszt is
Most jobb a lelkednek? 😊Wyatt
Zárjuk le a vitát. A Hoxban csak nagypofájú suttyók fociznak. Minden más csapatban pedig úriemberek.

Így jó...

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sherman egy nagypofájú paraszt
Tate meg egy alattomos köcsög, aki még paraszt is
Most jobb a lelkednek? 😊

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Justin Smith hosszabbított 2 évvel, ráadásul ügynök nélkül. ő személyesen tárgyalt a főnökséggel

+Greg Roman is marad plusz 2 évigHöri
nem kell leadjon jutalékot 😀Alabama Niners
ráadásul így 4 misivel lejjebb tornáztuk a sapit.

Brandon Browner után Golden Tate is beállt a szájkaratézó Seachokes játékosok sorába. Browner ugye meg akarta fojtogatni Harbót, Tate meg ki akarja ütni, ahogy Lee-t(persze illegális hit volt de mindegy). Csak elég vicces hogy Undi a topikjukban
felhozta milyen szánalmas Jimbo mert szájára merte venni a PED befolyásoltságot 😂 ezek gondolom nem érdekesek.és még csodálkoznak miért "szereti" őket mindenki 😛 kicsit sok a szteroid.
petey
Hohohó 😊
Érdekes,hogy amíg a Hawks csak a Forty-Whiners-szel konfrontálódott, addig ti pl a Rams-szel is 😊
Ebben a csoportban nem mi vagyunk a "rosszfiúk", akiket senki sem szeret. Nálatok Jim miatt a ligában is szar a repu-ja a csapatnak, nálunk meg egyedül Sherm van aki közellenség, de ő játékos nem pedig intézmény.

Szerintem nem a Lee féle hitre gondolt, hanem a Davisen elkövetettre 😊 Ha szeretnéd linkelek videót.undisputedly
erre valami evidence-t kérek hogy Jim miatt szar a 9ers híre. ez elég vicces. 😀
amúgy Dockett, Beanie is folyton nyomta a trashtalkot régebben, szóval nem hinném hogy vérig sértik egymást, csak tombol a tesztoszteron. az viszont elég szánalmas hogy JÁTÉKOSOK szólnak be a másik edzőnek. amitől tartok hogy nehogy rámenjenek a cheap hitekre majd a meccsen, hogy ki a fasza gyerek.

 blog.sfgate.com/49ers/2013/06/21/another-seahawks-player-says-hed-lay-out-jim-harbaugh/ <--- ezt mondtampetey
Játékos azt csinál amit akar 😊 Nem igen árt a trash magának a csapatnak. Sherman is beszól mindenkinek, és a média is személyesen idézi, illetve az "ellenfelek" is személyeskedve támadnak vissza.
Az edző más tészta. Ő közvetlenül képviseli a frencsájzt.

Amúgy a legnagyobb hülyeség ,hogy a soccerben van csak rivalizálás.
Minden csapatnak van kemény magja. ültem már wisconsini pub-ban, ahol a csendes kis GB fanok kihurrogták a viking mezes arcot ... 😊
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Nem zörög a haraszt, ha a szél nem fújja. Egyik fél sem kedveli a másikat ráadásul tudják, hogy az eredményességhez is egymás testén keresztül vezet az út. Ettől még a szurkolóknak nem kell utálniuk egymást. 😀Medvepapa
Sajnos ehhez még jó pár évnek el kell telnie Magyarországon, hogy az emberek felismerjék, hogy azzal segítek a csapatomnak, hogy szurkolok neki, nem azzal, ha a másikat anyázom. Ez utóbbi elég szokkeres fíling...
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Justin Smith hosszabbított 2 évvel, ráadásul ügynök nélkül. ő személyesen tárgyalt a főnökséggel

+Greg Roman is marad plusz 2 évigHöri
nem kell leadjon jutalékot 😀Alabama Niners
ráadásul így 4 misivel lejjebb tornáztuk a sapit.

Brandon Browner után Golden Tate is beállt a szájkaratézó Seachokes játékosok sorába. Browner ugye meg akarta fojtogatni Harbót, Tate meg ki akarja ütni, ahogy Lee-t(persze illegális hit volt de mindegy). Csak elég vicces hogy Undi a topikjukban
felhozta milyen szánalmas Jimbo mert szájára merte venni a PED befolyásoltságot 😂 ezek gondolom nem érdekesek.és még csodálkoznak miért "szereti" őket mindenki 😛 kicsit sok a szteroid.
petey
Hohohó 😊
Érdekes,hogy amíg a Hawks csak a Forty-Whiners-szel konfrontálódott, addig ti pl a Rams-szel is 😊
Ebben a csoportban nem mi vagyunk a "rosszfiúk", akiket senki sem szeret. Nálatok Jim miatt a ligában is szar a repu-ja a csapatnak, nálunk meg egyedül Sherm van aki közellenség, de ő játékos nem pedig intézmény.

Szerintem nem a Lee féle hitre gondolt, hanem a Davisen elkövetettre 😊 Ha szeretnéd linkelek videót.undisputedly
erre valami evidence-t kérek hogy Jim miatt szar a 9ers híre. ez elég vicces. 😀
amúgy Dockett, Beanie is folyton nyomta a trashtalkot régebben, szóval nem hinném hogy vérig sértik egymást, csak tombol a tesztoszteron. az viszont elég szánalmas hogy JÁTÉKOSOK szólnak be a másik edzőnek. amitől tartok hogy nehogy rámenjenek a cheap hitekre majd a meccsen, hogy ki a fasza gyerek.

 blog.sfgate.com/49ers/2013/06/21/another-seahawks-player-says-hed-lay-out-jim-harbaugh/ <--- ezt mondtam

több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Nem zörög a haraszt, ha a szél nem fújja. Egyik fél sem kedveli a másikat ráadásul tudják, hogy az eredményességhez is egymás testén keresztül vezet az út. Ettől még a szurkolóknak nem kell utálniuk egymást. 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Justin Smith hosszabbított 2 évvel, ráadásul ügynök nélkül. ő személyesen tárgyalt a főnökséggel
Höri
Komoly hometown discount volt itt:  www.nationalfootballpost.com/How-Justin-Smith-could-have-landed-more-money.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát én nem tudom
Az biztos, hogy annyi arcoskodást, másnak beszólást ezen a fórumon még nem láttam, mint ennél a két csapatnál 😀 Nem mondom, hogy bármelyik is jobb lenne a másiknál 😀

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Justin Smith hosszabbított 2 évvel, ráadásul ügynök nélkül. ő személyesen tárgyalt a főnökséggel

+Greg Roman is marad plusz 2 évigHöri
nem kell leadjon jutalékot 😀Alabama Niners
ráadásul így 4 misivel lejjebb tornáztuk a sapit.

Brandon Browner után Golden Tate is beállt a szájkaratézó Seachokes játékosok sorába. Browner ugye meg akarta fojtogatni Harbót, Tate meg ki akarja ütni, ahogy Lee-t(persze illegális hit volt de mindegy). Csak elég vicces hogy Undi a topikjukban
felhozta milyen szánalmas Jimbo mert szájára merte venni a PED befolyásoltságot 😂 ezek gondolom nem érdekesek.és még csodálkoznak miért "szereti" őket mindenki 😛 kicsit sok a szteroid.
petey
Hohohó 😊
Érdekes,hogy amíg a Hawks csak a Forty-Whiners-szel konfrontálódott, addig ti pl a Rams-szel is 😊
Ebben a csoportban nem mi vagyunk a "rosszfiúk", akiket senki sem szeret. Nálatok Jim miatt a ligában is szar a repu-ja a csapatnak, nálunk meg egyedül Sherm van aki közellenség, de ő játékos nem pedig intézmény.

Szerintem nem a Lee féle hitre gondolt, hanem a Davisen elkövetettre 😊 Ha szeretnéd linkelek videót.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Justin Smith hosszabbított 2 évvel, ráadásul ügynök nélkül. ő személyesen tárgyalt a főnökséggel

+Greg Roman is marad plusz 2 évigHöri
nem kell leadjon jutalékot 😀Alabama Niners
ráadásul így 4 misivel lejjebb tornáztuk a sapit.

Brandon Browner után Golden Tate is beállt a szájkaratézó Seachokes játékosok sorába. Browner ugye meg akarta fojtogatni Harbót, Tate meg ki akarja ütni, ahogy Lee-t(persze illegális hit volt de mindegy). Csak elég vicces hogy Undi a topikjukban
felhozta milyen szánalmas Jimbo mert szájára merte venni a PED befolyásoltságot 😂 ezek gondolom nem érdekesek.és még csodálkoznak miért "szereti" őket mindenki 😛 kicsit sok a szteroid.

érdekes lesz a W2.

kezdődhetne a TC. Vance McDonaldra érdemes lesz odafigyelni, lehet jobb TE lesz mint Walker.

Kaep dobta az első labdát a Giants meccsen, 87mph-val(~140km/h). ezek ám a hírek 😊

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Justin Smith hosszabbított 2 évvel, ráadásul ügynök nélkül. ő személyesen tárgyalt a főnökséggel

+Greg Roman is marad plusz 2 évigHöri
nem kell leadjon jutalékot 😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Justin Smith hosszabbított 2 évvel, ráadásul ügynök nélkül. ő személyesen tárgyalt a főnökséggel

+Greg Roman is marad plusz 2 évig